ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 03:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Jisel !!! Cc de ceza vermek için kişiye göremi Yoksa nicke göremi Cevap alamadım hala...
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cool2020

cool2020 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 23:13:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Pranga Sana gelince;

Jisel listende var...Onunda listesinde sen Varsın diye mi?..
Jisel Seni görsede ceza vermedigi için mi?..

Jisel Seninle Msnde konuşmarlında Bulundugu İÇin mi?..

Jisel Size Eyw.Paşam Veya Pranga dedigi için mi?..

Odaya girdiginde Seninle muhabbet ettigi İçin mi..?

Seninle adamca muhabbetere girdigi için mi?..

Kendisini yetiştirmiş Olgun İnsan olarak gömüyorum...

PEki sana soruyorum Bütün bunları vede şu dedigin v.s leri Yaptıgınız için mi Buraya öyle bi yorum Yapmak zorunda kaldınız? Burda ajanlık yapması İstenilmiş. Msnde birlikte takılmasını veya başka bişey istenildgini göremedim:)

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 23:22:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SAYGIMIZ SENİNLE SAYGI DEGER JİSEL

Tekrar bir şey yazmaya gerek yok Burda başlık cok farklı yada aaaaa dedirticek bir başlık değil ,herzamnki şikayetlerle aynı. Önceki yazımdan kısa bir nölüm kopyaldım .

JİSEL işinde oldukça iyiyapıyor.Yukarıdaki log larıda göz önüne alınca GAYET SAYGILI CEVAPLAR VERMİŞ olması gereken gibi. Jisell senin gibi işini iyi yapan arkadaşlar umarım hep var olur.SEN İŞİNDE İYİSİN Seni ve davranışlarını seviyoruz.SAYGIMIZ SENİNLE .Kolay gelsin saygıdeğer arkadaşım.

HANGİ BAŞLIĞA GİRİYORSAM HERKES BAŞKA BİR AJANDAN JİKAYETÇİ. YA SİZE KALSA CHAT CİTY DE AJAN BIRAKMIYCAKSINIZ  :)))Jandarma bakıcak en son buraya :)

Bırakın bu tat kaçırıcı konuları.Eğlenmenize sohbetinize bakın .Ajanlarda sizin huzurunuz yada diğer arkadaşların huzuru için sitenin Temiz kalması için işlerini yapsınlar .Yardımcı olamıyorsunuz bari .Motivasyonlarını düşürmeyin..

Star Dr: Jawell BENGLİNE

murat4161

murat4161 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 23:33:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cvp verememiş cool un sorularına...Bengline Jiseli savunmakta haklı..Çıkarları var bende olsam aynısnı yaparım

Beng Gerçekçi Ol kardeş ayıp Bi bayan için böyle yalan dolan yorum yapman yanlış.

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 23:51:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

valla jiseli bilmiom ama o anda resimden dolayı ceza aldım klavyeninde ceza değil sorusu kişiye göremi nicke göremi ceza veriyorsunuz bunu sormuştu

ve ccye abimin nicklerinden bazılarıyla girmeye başladım çünki ccye girişim yasaktı erkek nickiyle giriyordum....

mys geldi belden aşağı konuşmaktan zevkmi alıyorsunuz evet alıyorsunuz dedi yanımdada sado vardı biran yasak kelimelerden birini söyledim ceza aldım içeriye yine erkek nickkiyle girdim sordum:ben neden ceza aldım

-mys soruyormusun birde küfür ettin dedi

ama benim sorumun amacı cc yasağındanmı aldım demek istemiştim.....

mys bana dedi yarın sende evleneceksin..... çocukların olacak ... hanımına küfür etseler iyimi dedi

benimde komiğime gitti ...etsinler dedim

çünki hanımım olmayacak

tam ben kızım şu neden bu tipi kullandım diyecektim çıktı.....

tekrar geldi sadoyu beni banladı

bizi görünce banlıodu

hiç bişey demesekde banlıyordu

sonra kız nickimle geldim kız tipini kullanmak yasak dedi banladı söyledim ben kzım die ama banladı peki burada sadonun suçu ne sabaha kadar ban yedik yaw

allahalla

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 00:49:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ekin,

sen çok doğal olarak sorununu herzaman ki çocuksuluğunla yazmışsın...

sana diyecek sözüm olamaz...

cool2020,

sorularımın hiçbirine cevap vermeden bana soru soruyorsun...

aslında dikkatte almamam gerekir ama madem bana hitaben yazdın ben de sana açıklama yapayım...

umarım sen de kendince olan payı alırsın bu anlatımımdan...

Daha önceki forum mesajlarımın birisinde yazmıştım,

Benim Arkadaş listemde bulunan hiç kimse ajanlığı ya da moderatörlüğü dolayısıyla bulunmuyor...

Eğer beni biraz tanıyabildiysen bunu anlarsın...

Hatta, Ben hiç kimseye seni ekledim , bak sen de beni ekle demedim bugüne kadar...

Hepsi tesadüfi eklemelerden oluşmuştur...

ya o kişinin bir cümlesi hoşuma gitmiştir ya da bir davranışı...

Listemde sanırım 5 rozetli kişi var...

Ama ne benim onlara rozet anlamında işim düşer ne onların bana...

Bana odalarda küfür ettiklerinde dahi hiç kimseyi çağırmam...

Ve ,

Ben hiç kimseye zaten küfür etmedim cc de...

Beni nasıl görmezden gelebilirler o halde...

Forumdan ötürü aldığım 2 saatlik bir ceza dışında cezam yoktur...

şimdi sen ve senin gibi düşünenler karar verebilir benim ajanlara ihtiyacım var mı yok mu...?

msn konusu,

benim msn imde toplam 14 kişi ekli...

2 si cc de rozetli olan kişiler...

Ama dedim ya onlar bile sadece kişilikleri için...

info@chatcity.cc adresine bir tane dahi log atmadım ki şu kişiyi banlayın bana hakaret etti diye...

Gelelim sorularımdan önemli olanına ,

Bu güne kadar küfürsüz bir chatcity için ne yaptın...?

(10 dakika kadar daha online ım ekleyeceğin birşey varsa bekliyorum... yoksa çıkacağım...)

klavyexfreek

klavyexfreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 01:44:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prangaxxx :

Böyle başlıklar açabilmek için öncelikle sizler dürüst olmalısınız...

Hiç ceza almayan birileri olsanız da bu tür başlıklar açmış olsanız hakkınız yenmiş diye düşünülür belki ama ne yazık ki cezaları almanız yetmezmiş gibi bir de pişkinlikler gösterip bu tür başlıklar altında birleşmeye çalışıyorsunuz...

Konulan log birşey ifade etmediği halde sanki çok muhteşem birşey bulmuşcasına sevinmişsiniz...

şimdi bakın,

Genele söylüyorum bunları umarım herkes kendince payına düşeni alır...

Jisell,

sizi listesine eklemedi değil mi???

Öyle bir teklişfte yapılmadı gerek duymadım...

Jisell,

sizi ceza konusunda görmezden gelmedi değil mi ???

Suana kadar öyle bir teklifte bulunmadım... kendisine sor...

Jisell,

sizlerle msn görüşmelerinde bulunmadı değil mi ???

1) Msn görüşcek kadar tanımıyorum.İstemedimde.

2) Ajanlarla Görevi dısında konusmuyorum

Jisell,

Sizlere eyvallah paşam demedi değil mi ???

Öyle bir durum olmadı.

Jisell,

odalara girdiğinde sadece GÖREVİNİ YAPTI değil mi??? (sizlerle muhabbet etmedi...)

1) Son yaptığı seye kadar öyleydi.

2) Edilcek sohbet yok tınımıyorum.

Jisell,

sizlerle çocukça muhabbetlere girmedi değil mi???

Onunla sohbetım yok zaten.(Çocukça olsun)...

öyle bir amacımda olmadı AJanlarla görev dısı konusmuyorum... CC de Ne kadar Ajan varsa sor EĞer var birinle Görev dısında Konustuğum varsa Söylesin...

Jisell,

kendini yetiştirmiş olgun bir insan değil mi???

Tanımıyorum .Evet dediğin gibi kendini yetiştirmiş Olgun Olabilir Yoksa Görevde olamazdı...

Jisell tabiki kötü olur sizlerce...

!!Ben kötü demedim YALISIN VAR!!

Jisell tabiki iyi olur dürüst userlerce...

Sor bakalım Jisel e Veya Diğer ajanlara Benden bir yAmuk ,şikayet gelmiş mı?..

Birisini eleştirirken önce kendinizi eleştirin...

BEN DE KENDİMİ BİLDİĞİM İÇİN BUNU YAPTIM.

Acaba chatcity de düzgün sohbet için ne yaptım diye kendinizi sorgulayın mesela...

Ben gerektiği gibi kuralla uyuyorum Düzgün konusmayanlarıda uyarıyorum.

Yap bakalım genel arastırma Veya anket o ankette kaç kişi Ben küfür etmedim Huzuru bozmadım der.Yada ben Buzuru sağlıyorum der sonra o anketi Ceza alan kişilerle karsılarstır hangisi doğru söylüyor Burda kim seye sormıcaksın Sadece görücen yasıcan Uymayan varsa Gerekeni Ypılcak.

Uzur sağlamak mı? Düzgün sohbet mi? Bunun Cevabı olsaydı simdi Böyle olmadı Burası İnsanın içinden gelcek Birsey bu !!!

Bu yazıma cevap vermek isteyen olacaktır... Cevap verirken tamamına cevap versin yoksa dikkate alınmayacaktır...

Burdaki Hersey Kendi Görüşüm Düşüncem ve Burda benim İle Jisel arasında olan bir Konu JİSEL HARİÇ HERKES TEN CEVAP GELDİ BURDA.

Pranga Senin Yazdıklarına cevap verme Sebebim Su; Burda Aynı Ortamdayız Bir birimizi Tanımasakta Karsimdaki insan a saygımdandır. NE EKERSEN ONU BİÇERSİN Bunu iyi blirisin ve SENİN de BENİM de İstediğimiz Sey İnsan gibi Sohbet edip Hos vakit Gecirmek.

Not: İnsaların hatalarını söylemek sucmu Değil Resimde gördüğün   konusmayı yapmayıpta SAdece  2 Kelime ile acıklasaydı Bu durum böyle olmaz Bir ajan bir normal bir kullanıcıya Busekilde cevap vermemesi gerekir.

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 01:51:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bybrut :

Sayın klavyexfreek bu başlığı açarken hiç düşündün mü savunduğun kişi neden atılıyor? Kredi kartı hırsızlığı yaptığı için atılıyor ve ccye girişi engelleniyor.. Umarım anlamışsındır..

Bybrut Ben ekinden bahsetmiyorum Genl konusuyorum Konu Baslığını iyi iyi okursan anlarsın EKİN demedim orda.

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 01:57:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Prangaxx gene döktürmüşün inanki

Bende bazen şahid oluyorum ajanın tepesine gelip resmen ceza almak için adeta mücadele veren userler var.

İyi valla tahrik et,veya odada küfürler salla ceza al sonra çık bu forum da haklı konumlara sığınmaya çalış.

Geçeceksiniz bu ayakları kimse yemiyo artık bu saçmalıklarıyani geneline söyledim alınan alınsın dert değil...

Neyse yorum yok...

Harwes

1) Burda Jiselle benim aramda olan bir sey

2) Beni daha tanımıyorsun Eğer genel diyorum dersen Bir baslık acarsın orda Belirtirsin ne istiyorsan

Senin cezalarınla BEnim cezalarımı karsılastırtıralım ozaman kimde daha cok almıstır acaba...

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 02:02:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben Burda Jesel e Sordum siz niye Büyütünüz ki onu anlamadım Anlattığınız seyleri konusmak istiyorsanız eğer Bunu forum da konu Acarak Belirtebilirsiniz.

Benim Burda Ekini savunduğum yok Genel Anlamda Bir soru sordum.

Jisel den Cevap bekliyorum...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 02:34:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Senin cezalarınla BEnim cezalarımı karsılastırtıralım ozaman kimde daha cok almıstır acaba...

Hay hay karşılaştırsınlar sevinirim arkadaşım.Bu fikrini sevdim bak

Ben genel derken aynı isim üzerinde bu denli yoğunlaşılmaz,hepmi bu kişi .Peki adama sormazlar mı madem bu senle Jisel arasındaysa,aynı hassasiyeti diğer sana destek çıkanlar için  neden yapmıyorsun bumu senin anlayışın???????????

Neden işine gelene  eyvallah işine gelmeyene bizim meselemiz:)

Ben olaylara hep tarafsız gözle bakarım.Elim vicdanımdadır:Allah için doğru gördüğüm de yorum yaparım.

Bak bakalım bu bahsettiğin kişi şu an oflinemi,yoksa yatağında yatması gereken saatlerde burada mı.Ajan olan hiç kimse online oluyum biraz daha ceza yağdırıyım demez,aksine ChatCity e ne kadar faydalı olabilirim diye yola çıkar

Neyse yorum yok...

Hiç birisiyle de işimde olmadı.Muhabeetim de hiç olmadı!!

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir