ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 11:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Jisel !!! Cc de ceza vermek için kişiye göremi Yoksa nicke göremi Cevap alamadım hala...
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 02:36:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgili klavyexfreek jiselle ekinin arasında geçen bir konu seni neden ilgilendiyor?Ve Ekinin düştüğü durumu kredi kartı olayını Jisell seninle paylaşmak zorundamı onlar meseleyi çoktan halletti sen daha neyin hesabını soruyorsun..?

klavyexfreek

klavyexfreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 02:59:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bybrut :

Sevgili klavyexfreek jiselle ekinin arasında geçen bir konu seni neden ilgilendiyor?Ve Ekinin düştüğü durumu kredi kartı olayını Jisell seninle paylaşmak zorundamı onlar meseleyi çoktan halletti sen daha neyin hesabını soruyorsun..?

1) Ben burda ekini savunmuyorum Jisele ben 1 soru sordum aldığım cevap resimde Bir ajan Bu sekil cevap vermemesi lazım.

2)Benim sorumda ekinin adı  gecmiyor resimdeki kişilerde benim ilgilendirmiyor Sadece Jisele bir soru sordum Genel anlamda bir soru bu ekinle alakası yok.

Ama senin dediğin gibi Bir durum varsa gereken yapılsın ama Ben onu sormadım.

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 03:06:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Senin cezalarınla BEnim cezalarımı karsılastırtıralım ozaman kimde daha cok almıstır acaba...

Hay hay karşılaştırsınlar sevinirim arkadaşım.Bu fikrini sevdim bak

Ben genel derken aynı isim üzerinde bu denli yoğunlaşılmaz,hepmi bu kişi .Peki adama sormazlar mı madem bu senle Jisel arasındaysa,aynı hassasiyeti diğer sana destek çıkanlar için  neden yapmıyorsun bumu senin anlayışın???????????

Neden işine gelene  eyvallah işine gelmeyene bizim meselemiz:)

Ben olaylara hep tarafsız gözle bakarım.Elim vicdanımdadır:Allah için doğru gördüğüm de yorum yaparım.

Bak bakalım bu bahsettiğin kişi şu an oflinemi,yoksa yatağında yatması gereken saatlerde burada mı.Ajan olan hiç kimse online oluyum biraz daha ceza yağdırıyım demez,aksine ChatCity e ne kadar faydalı olabilirim diye yola çıkar

Neyse yorum yok...

Hiç birisiyle de işimde olmadı.Muhabeetim de hiç olmadı!!

Karsılastırsınlar Sorun değil Sende beni tanımıyorsun bende seni tanımıyorum Nasıl biriyiz bilmiyoruz dimi Oyüzden küfür konusunda huzursuluk konusunda haklısın.Bende öyle bir sey istemiyorum Eğer beni diğerleri ile Eş değer tutuyorsan Beni tanımadan Bir sey demiyorum İleride Yolumuz keşisirse ozaman tanırsın...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 03:28:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

klavyexfreek arkadaşım cevaplarını şimdi okudum.İnan seni takdir ettim her yönünle

Olabilir bir soru sormuşundur cevap beklemişindir.

Benim şahsen tuhafıma giden senin düzgün soru şekline,sinsice yangına körükle gidercesine hazır bekleyenlerin hemen kişiyi senin sayfanda karalama, hatta çok aşağılayıcı konuşmalarıydı.

Senin kültürlü aydın bir insan olduğun ve chatcity içinde gerçekten düzgün ve kurallar içinde olduğunu anladım.

Seni tanıdığımada sevindim

Ne mutlu bana senin gibi bir arkadaşı tanıdım

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 03:38:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
klavyexfreek :

Pranga Senin Yazdıklarına cevap verme Sebebim Su; Burda Aynı Ortamdayız Bir birimizi Tanımasakta Karsimdaki insan a saygımdandır. NE EKERSEN ONU BİÇERSİN Bunu iyi blirisin ve SENİN de BENİM de İstediğimiz Sey İnsan gibi Sohbet edip Hos vakit Gecirmek.

Not: İnsaların hatalarını söylemek sucmu Değil Resimde gördüğün   konusmayı yapmayıpta SAdece  2 Kelime ile acıklasaydı Bu durum böyle olmaz Bir ajan bir normal bir kullanıcıya Busekilde cevap vermemesi gerekir.

[/QUOTE]

klavyexfreek,

ben de seni tanımıyordum...

Ama sen bu isen herzaman yanındayım...

Savunduğumuz şey aynı çünkü...

Benim o yazımda  sadece başlıkta yer alanlara değildi mesajım... Aynı zamanda BAZI AJANLAR a da sorgularım vardı...

Herkes payınca alsın demiştim...

Güzel açıklaman için teşekkür ederim...

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 03:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest saol arkadasım ben asağılamak istemedim ama ona bir soru sordum bana verdiği cevap zoruma gitti Bir ajan dan böyle bişi beklemezdin sadece 2 yeterliydi orda

Bende seni tanımığıma sevindim Saygılar Görüşmek üzere....

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 03:45:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben tşk ederim Prangaxxx .

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 04:59:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
noli be enaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

klavyexfreek

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 22:24:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxcandygirlx :
Yaf jiselli sallayın zaten hiç sevmedim sevmem öyle insanlarla işim olmaz sadece msnde öter bunların borusu olayı bilen bilir moashaosha

xxcandygirlx Jiseli sevip sevmemen Beni ilgilendirmez. Biz Burda Kişilik tartısması yapmıyoruz Sadece Görevi ile Kişisel hayatını karıstırmasın yeterli.

Kimseyide kötülemiyoruz.

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eki.2006 Cum 00:35:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bende kimseiy kötülemiorum mesajım silinmeseydi iyi oku derdim ama nese yaf ben karışmıorum banane kim cesa almış nie almış çokta tın:)
CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir