ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 07:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   MODERATÖRLER hakkında birkaç söz
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cLUCKYLUKEEc

cLUCKYLUKEEc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 15:24:19      MODERATÖRLER hakkında birkaç sözsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

foruma açılan bazı  yazıları okuyorum modların yaşam biçimlerini yada düşünce tarzları hakkında herhangi bir bilgi sahibi olamıyorum..

sinema köşesine bakıyorum.bir film hakkında bir eleştri yada kişsel bir fikir olmadığını görüyorum .yapılan genellikle başka bir yerden alınıp.foruma yerleştirilen yani kopyalama yapılıp foruma sunulan açıklayıcı bir yazı oluyor yada aynı şekilde geçen okudum felsefe ile ilgili bir yazı başka yerden alınıp konulmuş.

Ben istiyorum ki moderatör bu konuda bir bilgi sahibi olsun.kendiliğinden yazıya bir düşünce versin bende okuduğumda bu mod arkadaşın düşünce tarzında yadayaşam biçiminde  yada neleri sever hoşlanmadıkları nelerdir yazı tarzından bir düşünce çıkartabileyim kopyalama  ile yada ordakini buraya nakleder kendinden bir şeyler katmadan bunları çıkartmak mümkün değil, bence bir şeyler katsalar kendilerinden forum sanıyorum çok daha sıcak bir ortama kavuşur .

iyi çalışmalar.....

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 03:29:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

---HurremSultaan OTOBİYOGRAFİ---
     31.03.1976 Yılında Trabzon da dünyaya geldim... İlk öğrenimimi Trabzon da, orta, lise ve lisans eğitimimi İstanbul da tamamladım... Tekstil sektöründe yüksek düzey ortacıyım (iplik temizler, süpürge yapar, iş toplar vs.)... Mesleğim gereği Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Gökhan Güney fanatikliğim var... En büyük hobim arabesk müzik arşivim. Ayrıca sokak kapısı önünde çekirdek çitlemek, paparazzi programları izlemek ve sevgilim olduğunda Gülhane Parkında hayvanat bahçesini gezmekten çok büyük keyif alırım. Felsefi kültürümü geliştirmek için İbraim Tatlıses in, edebi kültürümü  gelştirmek için Ferhat Güzel in kitap yazmasını bekliyorum...
       CC de çok eğleniyorum, sizede iyi eğlenceler.

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 08:03:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Luckky seni kimse kaale almaz anca hürrem gibi  tii ye alırlar.Sana tamamen katılıyorum 2 mod haricinde beni bilgilendircek iki lafın belini kıracağım bir mod göremiyorum.Kimi mahalle karısı edasında tartışma yapar.Tartışmaları yönlendirceklerine dahada körüklerler kimileri forumda oyun oynayarak çocukluk günlerine geri döner.Kimileri yazılan paylaşımlara "çok güzel paylaşım" demekten başka bi işe yaramaz.Kimi cc ye girdiğinden bu yana ismini yaşını bilgilerini yanlış verir insanların arkasından dolap çevirir kendi yalanları içinde boğulur.

Çoğunluğu hiçbir konu hakkında bilgiye sahip değildir.Kopyala yapıştır olayı ile bu bilgi eksikliğini kapatırlar.

Hakikaten boşsunuz

TOSATO

TOSATO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 09:08:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HÜRREM SENİN BU KONUŞMALARINDAN DOLAYI SENİ KINIYORUM ARKADAŞIN YAZMIŞ OLDUĞU SÖZLER GAYET OLUMLU AMA SEN TAM TERSİNE ALAYCI KONUŞSMUŞSSUN NEDEN KONUŞTUĞUNU ANLAMIŞ DEĞİLİM ÖZELLİKLE SANA HİÇ YAKIŞTIRAMADIM

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 17:56:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aşşağıdaki benzer başlıkların linki.Sadece bir kaçı,bunun gibi bir çok aynı başlık var.Gerisi iş yapan ellere kalmış

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=3202

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=2005

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=1068

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=1736

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=11058

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=9432

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=10162

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=10817

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 18:10:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kullanıcıların ilgisini çekecek ve moderatörler tarafından uygun görülen konuların,değişik kişiler tarafından bir kaç kez gündeme getirilmesinde ve başlık olarak bizlere sunulmasında ekip olarak bir sakınca görmüyoruz.İlginiz için teşekkür ederiz.

DuBLeGo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 18:14:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İyi, bizde bundan sonra aynısını yaparız bi sakıncası yoksa

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 20:26:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aynısının yayınlanması yada yayınlanmaması insiyatifi moderatör kadrosunun elindedir,siz yüklersiniz biz uygun görürsek yayında kalmasını sağlarız.İşte bu şekilde kullanıcılarla iletişim içersinde olmak ne kadar hoş :) İyi paylaşımlar..

cLUCKYLUKEEc

cLUCKYLUKEEc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 01:02:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birkonuda yazı yazıyorsanız.O konuda yazan insan kendi fikirlerinide konuya katmasını bilmelidir.

ben bunu anlatnak istemiştim.Ancak siz ne kadar anlatırsanız anlatın,karşınızdaki ne kadar anlıyabiliyorsaokadar anlatırsınız düşüncesindeyim. Hürrem hanımda bu kadar anlamış .Yapmış olduğu tiplemede ilginç, kendisini bu kadar yakın anlatığı için Hürrem hanıma tşk ediyorum  Hoşçakalın...

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 01:02:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Komik
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir