ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Haziran 2024, Çarşamba 12:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Last ça söyleşi....
 <<1234567 891011121314151617...38>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 07:36:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Selamün aleyküm arkadaşlar şimdi de size bir sorum olacak bakalım kimler bilebilecek ....Haydi bakalım beyin jimnastiğine......

Merhaba arkadaşlar... 

Benim çok sevdiğim iki arkadaşım vardı. Birisinin adı Ayşe, birisinin adı da Ali idi. Evlerinin anahtarları bende de vardı. İstediğim zaman girebiliyordum anlayacağınız. Gene böyle bir gün zili çaldım ama açan olmadı. Ben de anahtarları çıkarıp, girdim eve. Etrafa bakındım. Banyoya yöneldiğimde kapıyı hafif aralık gördüm. İçeriye girdiğimde yerde cam parçaları ve bir miktar su vardı. Ali ve Ayşe nin cansız bedenleri çırılçıplak yerde uzanıyordu. Kahroldum.

Sizce bu bir cinayet mi yoksa intihar mı? Olay nasıl olmuştur.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 07:56:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BİR KARA FATMANIN GÜNLÜĞÜ

Dün gece yine ölümle burun buruna geldim.Kendime bir zarar geleceğinden
değil ama karım Cemile ne yapar sonra. Biz akşam yemeğimizi genelde saat
11-12 gibi yerdik, ama ev sahiplerimizin misafiri geldiğinden geç vakitlere
kadar oturup yatmadılar. Neyse ki konukların gitmesiyle birlikte uykuya daldılar. Bir süre ortalığın sakinleşmesini bekleyip, yiyecek toplamaya başladım. Bugün misafirler geldiği için menü çok zengindi. Pasta ve börek kırıntılarına bayılırız. Her neyse ben nevaleyi toplarken birden mutfağın ışığı yandı ve "Aaaaaa! Karafatma" diye bir ses duydum. Salak adam, ben bir erkeğim Fatma da nereden çıktı. Benim adım İsmail. Böyle şeyler delikanlıyı bozar. Hadi beni karımla karıştırdın diyelim. Sen ne kadar korkak bir adamsın. Benim kaç katım büyüklüğünde
olmana rağmen bu bağırış da ne böyle? O korkunç sesin kesilmesiyle birlikte, sanki ben ona bir .....ok yapmışım gibi beni kovalamaya başladı. İnanın o kadar da dikkat ediyorum, tabak, çanak bardak üzerinde dolaşmamaya çünkü bu dingilin karısı çok titiz. Bazen diyorum ki bu gıcıkların misafiri  geldiğinde git ortalarda dolaş böylelikle utanılacak duruma düşsünler. Ama yapamıyorum
işte. Ne olursa olsun, ekmek  yediğin tekneye kötü gözle bakmamak gerekir.
Ben eve geldiğim ilk yılları hatırlıyorum da ne güzeldi o günler. Rahmetli
kayınbabam ve kayınvalidem beni evlerine kabul etmişlerdi. O zamanlar rahattık, çünkü ev sahibimiz Rıza amca kördü. Bu sebeple evin her yerinde serbestçe dolaşabiliyorduk. Hatta Rıza amcayla aynı sofrada yemek yediğimiz günlerde oldu. Gerçi bizleri görebilseydi nasıl davranırdı bilmem ama o hep yüreğimizde yaşayacak. Rıza amcanın durumu pek iyi sayılmazdı, memur emeklisiydi. Bu evde rahmetli  karısınınmış, bu yüzden yiyecek konusunda bu kadar fazla seçeneğimiz yoktu. Ama daha mutlu ve huzurluyduk. Rıza amca bir gün görünmez kazaya kurban gitti. Gerçi onun için bütün kazalar görünmezdi. Rıza amcanın toprağa verildiği gün biz de oradaydık. Karşı komşusu Osman Zeki bey bize geldiğinde ceketini asmıştı. Biz de bunu fırsat bilip ceketin cebine girdik. Ardından Osman Zeki beylebirlikte mezarlığa doğru yola koyulduk. Rıza amcanın üç tane oğlu vardı ama bugüne kadar sadece nüfusta gözüküyorlardı. Hayırsızlar daha ilk günden evi  satışa çıkardılar. Evi  şu anda oturan adam ve karısı satın aldı. Eve ayak basmalarıyla kayınbabam ve kayınvalidemi öldürmeleri bir oldu. Adam sonra iğrenerek cansız bedenleri kağıda sararak çöpe attı. Sanki kendisi çok temizmiş gibi. Halbuki tuvaletten çıktıktan sonra ellerini yıkamadığına
defalarca şahit oldum. Şimdilerde kendine üzerinde rahmetli kayınvalidemin resmi olan bir ilaç almış, durmadan üzerimize sıkıp duruyor. Kayınvalidem Sultan hanım gençliğinde fotomodel olduğu için bu tür  ilaçların üzerinde resmi bulunuyor.
Hatta bir iki reklam filminde de oynamıştı. Ama evlenince mecburen bıraktı. Çünkü kayınbabam tam bir Osmanlı erkeğiydi. Bugüne kadar rahmetli Rıza amcanın anısına bu evde oturduk, artık daha fazla dayanacak halimiz kalmadı. Eşe dosta haber saldık. Kendimize göre bir ev bulur bulmaz taşınacağız buradan. Belki de sizin evinize yerleşiriz  hayat bu belli mi olur ?

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 07:59:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birazda gülelim demi ama....

Kelimeler

Kocası karısına kadınların bir gün içinde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu...
-"Erkekler 15,000 kelime, buna karşılık, kadınlar 30,000 kelime."
Karısı yanıtladı:
-"Sebebi erkeklere herşeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır."
Kocası karısına döndü ve sordu:
-"Efendim?"

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 08:04:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gülmeye doyamayanlara  bir de şunu okuyun derim......

Konuşmama Cezası

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama  cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 de iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı.Sessizliği ilk bozan (ve KAYBEDEN) kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine

-"Lütfen beni sabah 5:00da uyandır." yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu.

Kağıtta:
-"Saat 5:00. Uyan" yazmaktaydı.

berrekettanrisi

berrekettanrisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 12:34:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya bu resımde gercekten fazla yuz var ben 13 tane buldum falla ben neymısım yaaa:))

LastPanther

LastPanther resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 13:28:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir bilmecede benden

Adam meşhur bir kumarbaz hayatını kumardan kazanmış.

Ankara da bir kumarhane açılıyo  davet ediyorlar.

Bir oda da 4 kişi oynuyorlar adam hep kaybediyor.

Servetinin hepsini kaybediyor bir tek boğazda bir villası var o kalıyor.

Villa kaybettiklerine eş değerde oynadıkları adamlara bi teklifte bulunuyor

Sizle yeni bir oyun oynacaz kaybedersem işte boğazdaki villamın tapusu

Kazanırsam kaybettiklerimi geri verceniz

Adamlar oyunu soruyor anlatıyor

Hiç açılmamış bir deste kağıt getirceniz karıştırıp masanın üstüne yaycanız

Ben aradan bir kağıt çekecem biriniz istanbuldaki karımı arıcak

Karım çektiğim kağıdı bilirse ben kazandım bilemezse siz

Adamlar düşünüyor mantıklı gelip kabul ediyorlar

Hiç açılmamış bir deste kağıdı açıyorlar

Karıştırıp masaya yayıyorlar adam bir kağıt çekiyor

Diyelim sinek 5 li çekti

Adam kağıdı çekene kadar hangi kağıdı çekceni bilmiyor

İşte diyo evimin telefonu karımın adı ayşe buyurun arayın

Adamlardan biri telefon açıyor karşıdan bir kadın çıkıyor

Adam ayşe hanımlamı görüşüyorum diyor kadın evet diyor

Kocanızla bir oyun oynadık burada deyip kadına olayı anlatıyor

Adamın çektiği kağıdın ne olduğunu soruyor

Kadın 1dakka kapıda biri var deyip çok kısa bir süre telefondan ayrılıyor

Gelince sinek 5 li deyip biliyor

İşte soru nerden biliyor ?

hadi bakalım Alış veriş 4 sakinleri kolay gelsin

LastPanther

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 13:36:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

görmek…

farkına varmak…

bilmek…

3 beyaz gibi insan hayatında. bilmek, farkında olmak sorumluluk yüklüyor insana. bilmek ve karşılığında hiçirşey yapmamak. vicdan, öz ben için çok ağır. ne yapsan fayda etmez ki buna. susmayı denersin uzun süre, değişmez ne fayda. konuşmak bir nebze rahatlatır. ama kelimeler tükendiğinde devinim kendini hatırlatır. gitmeler, gelmeler. sarkaç bir o yana bir bu yana gider gelir… demişler zamanında söz uçar yazı kalır diye. yazmak yarayı kaşımak gibi. zamana karşı gelmek, ondan bir an kurtulmak gibi.

nereden nereye…

berrekettanrisi

berrekettanrisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 14:34:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Lastım panterım kapıyı kım calıyo ama onu solemıyon postacımı degılmı kac kere calmıs kapıyı ıkı keremı onlarıda belırt:))))))

LastPanther

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 17:20:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kara gözlüme.....

BU DA BÖYLE YARIM KALSIN

Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik… Bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum.

Bedenine değil ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyordum.

Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm yoktu; ama, öyle çok duraklıyordum ki, geriye dönüp baktığımda başladığım yerden birkaç metre bile uzaklaşmadığımı fark ediyordum. Üstelik menzilin ucundaki sen, benden daha hızlı yol alıyordun, belli ki kaçıyordun. Ufukta bile görünmeyen seraptın artık.

Kaç kez “vazgeç” dedim kendime, kaç kez o yolun kenarındaki bir ormana girip yok olmayı düşündüm.

Zaten yaşadığım da bu değil miydi? Seninle birlikte varlık bulduğumu düşünürken, senin olmaman yokluk hissinden başka ne verebilirdi ki bana?

Oysa nasılda çoşku doluydum başlarken… Gecelerimi de gündüzlerimi de sana adamaya hazırdım. Her gün yeni bir yönünü öğrenip şaşıracaktım. Seninle yaşadığım hiçbir şeyin tadını unutmayacaktım. Sen, sonbahar rüzgarında kopmuş, serseri bir defne yaprağı, ben sana dal olacaktım.

Hangimiz yaprak, hangimiz dal karıştırıyorum artık. Ben bu uykuları uyuyalı çok olmuştu. Şimdi aynı uykuları yeniden uyuyorum. Acı uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu… Bir gece birinin bir gece diğerinin sonsuzluğunda kayboluyorum.

Ne garip, kendimi kuşatma altındaki bir ordunun komutanı gibi görüyorum. Ne çok askerim var bana ihanet eden… ben düşmanı halt edemediğimden değil, bu arkadan vuruşlar yüzünden yeniliyorum.

Bir beyaz bayrak gerekiyor artık bana. Bütün mevzilerini kaybetmiş bir komutanın onurunu daha fazla zedelemeden teslim olmayı bilmesi gerek. Uzun sürmez esaretim. İçimde bu yenilginin acısını yıllarca taşıyacak olsam bile bir yolunu bulup kavuşurum özgürlüğüme.

Gidiyorum. Geride yaşanmamış zamanları bırakarak. Sen de ürkekliğinle baş başasın…

Hep tamamlanacak değil ya, bu da böyle yarım kalsın…

xArSeNxxLupenx

xArSeNxxLupenx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 17:42:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Last cevabı biliyom ben söyleyim mi

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...38>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir