ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
28 Nisan 2024, Pazar 02:27   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prenses344> Forum Mesajları
    prenses344'e ait Toplam 4187 Forum Mesajı var
<<1 234567891011...100...200...300...400...419>>

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >SİZE UYGUN SAÇ MODELİ AD VE SOYADA GÖRE>
  1.Oca.2008 Sal 16:48:01
fiogf49gjkf0d

çıtıyım çıtıyyyy

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >NESİ MEŞHUR?>
  24.Ara.2007 Pzt 20:56:28
fiogf49gjkf0d

Öncelikle şunu demek istiyoum bu oyun çok güzel ve bize bişeyler katıcak bi oyun bunu başlatan arkadaşımızı candan kutluyorum....

Pişmaniye :P
Afyon

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Bir Ölüm Çığlığı!!!>
  21.Ara.2007 Cum 00:31:49
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar sizlerle okuduğum bi yazıyı paylaşmak istedim, umarım hayata daha farklı bir pencereden bakarsınız.....  ( yazının tarihi  30 Temmuz )

Geçtiğimiz hafta sonu Dortmund’un merkezinde bulunan şu anda müze olarak kullanılan eski bir karakolu gezdik. Bu karakol Adolf Hitler döneminde kullanılıyormuş. Kullanım amacı ise Hitler karşıtı Almanları cezalandırmak. Tutuklanıp buraya getirilen yaklaşık 1 milyon almandan sağ çıkmayı başarabilen de olmamış. Bu katliamın üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen o günlerin izlerini Almanya’nın her köşesinde rahatlıkla görebilirsiniz. Müzede de hala her şey (mahkum yatakları, yatak başındaki gözlük, ayakkabılar ve işkence aletleri) orijinalliğini koruyor. Aklıma o dönemlerde katledilen milyonlarca insan geldi ve bu resimlerle videoyu da sizinle paylaşmak istedim. Devamı kısmında izleyebileceğiniz bu videoda o dönemin tüm ayrıntılarını ve yaşanan vahşeti o zamanın fotoğrafları ve günümüz fotoğraflarıyla görebilirsiniz. Ben aslında gittiğimiz müzenin de fotoğraflarını çekip yayınlamak istiyordum ama maalesef çekim yapmak yasaktı.

nazi7.jpg

nazi1.jpg

nazi4.jpg

nazi2.jpg

nazi5.jpg

nazi6.jpg

nazi8.jpg

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >HAİNİM,HAİNSİN,HAİNLER,HAİN and *8230; and *8230;>
  21.Ara.2007 Cum 00:22:46
fiogf49gjkf0d

okkes3.jpg

Can Barslan’ın Leman Dergisinde çizdiği Hain Evlat Ökkeş karakteri belki de hainliğiyle hayattan rol kapabilen tek kişi.Hain Evlat Ökkeş,her geçen gün hainlikleriyle istikrarlı bir şekilde annesini hayattan bezdirirken,hainlik kavramıda hızlı bir şekilde yükseliyor bence.Ökkeşler karikatürden çıkıp gazete manşetlerine giriyor.

Gazeteci Orhan Koloğlu,5 yıldır tüm gazetelerde kullanılan Hain ve ihanet kelimelerini sayıyor.İçinde hain geçen manşet ve yazıları tek tek kesip dosyalıyor.Orhan Koloğlu: ’Her yıl arttığını fark ettim.2001′de 30 küsür,2002′de 55′e çıkmış,2003′te 104′e çıkmış.Maalesef 2005 senesinde de 224′e çıkmış,2006′da 500′ü bulmuş.Bakalım 2007′nin sonucu ne olacak.Bu da çok garip birşey ’.Önceki yıllarda hain kelimesi siyaset ve tarih sayfalarında revaçta olan bir kelimeydi.Tarihi tartışmalarda birilerini vatan hainliğiyle suçlanır,siyasetçiler hain kelimesi üzerinden siyaset yaparlardı.Ama son yılarda spordan magazine her alanda haberlerin başlığı ‘’haince ’ yazılır oldu.

Orhan Koloğlu: ’Düşünen bir sanatçı,bir magazin haberinde ‘Ben vatan haini miyim?’diyor.Bir sanatçı değişik bir şey yapabilir veya hayatında şu yada bu olur.Bunun hainlikle ne ilgisi var.Ama bu bütün gazetelerde çıkabiliyor.Mesela ‘Hain nasıl belirlenir diyor?’Diyor bir makalede de… ’

Bana göre günlük hayattaki çözümsüzlük arttıkça hain kelimesine başvuranlarda artıyor.Herkes sıkıştığında karşısındakini hainlikle çok rahat bir şekilde suçlaya biliyor. ’Peki sizce hainlik neden bu kadar yükseliyor?Kabul etmek lazım ki Türk toplumunun bir önyargısı var.Çok seslilik de hainlik oluyor mesela.Neden bu 21.y.y’da birden patlama yaptı?Demek ki biz sorunlarımıza çözümler getiremedik ’.

Fransız yazar Jacgues Laurant hainlik kavramını tek cümleyle açıklıyor.Hain kelimesi tavşan eti gibidir,her çeşit salçayla yenebilir ’.Türkiye’de son yılarda karşılaştığı her sorunda aynı çözümü buluyor,hainim,hainsin,hainler,hain……?

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >YILDIZI LÜTFEN İŞİ BİLENE VERİN :@>
  19.Ara.2007 Çar 21:09:14
fiogf49gjkf0d
Konu kapansın artık Ben ajanlara sessiz sedasız desem onunda sonucu gelmiyo ne yasıkki e galayana geldikte noldu gene aynı .....BU DÜZEN BÖLE KİMİ KİME ŞİKAYET EDİYORUM Kİ BEN SANKİ .....

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Yola devam ama bir farkla :)>
  18.Eki.2007 Per 23:03:49
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Ozhur,seni bildim bileli hep aynı çizginde oldun.Kimseye tolerans tanımadın.Elinden geldiğince chatcity içerisinde adaleti sağlamaya çalıştın.Yeri dolmayacak bir ajanlık yaptın.Talihsiz olaylar oldu evet..Olmaması gerekirdi...Ama oldu...Kısmet işte,buraya kadarmış..Sen gönüllerde hep şefsin zaten...Biz senin rozetini değil,kişiliğini sevdik...

Bu yazıya katılıyorum bende....Tanıdığım ve karşılaştığım yerlerde gördüğüm kadarıyla hep bu çizgide oldun ozhur...Biz seni sevdik ROZETİNİ DEĞİL......

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >prensesten bin bir çeşit genel kültür>
  17.Eki.2007 Çar 23:21:09
fiogf49gjkf0d
Çok teşekkür ederim alestam bidenem ellerine klavyene sağlık.....

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >cc den tanısıpta dost oldugumuz kişiler varmı..!>
  17.Eki.2007 Çar 23:18:07
fiogf49gjkf0d
Var tabiki....Bir yıllık geçmişim var benim burada ve beni seven, ama gönülden sevenleri, bende gönülden seviyom...Onlar kendilerini zaten biliyo değil mi dostlarım..... 

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Sevgili Ajanım Jelinim Mutlu yıllar Sana...>
  31.May.2007 Per 16:51:11
fiogf49gjkf0d

NİCE YILLARA CANISI HEP MUTLU VE HUZURLU OL........

prenses344

prenses344 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Bana Nickini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim.>
  30.May.2007 Çar 13:32:42
fiogf49gjkf0d
Ben prenses344 bu biraz fal gibi oldu ama denemeye değer....Evet ben kimim peki.....
<<1 234567891011...100...200...300...400...419>>