ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 00:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Fotoroman
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:28:01      Fotoromansohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ava Giden Avlanir...
Atalarimiz ole guzel sozler solemisler ki, uzerinden asirlar gecsede yine gecerliligini koruyor. Hepinizin bildigi bir atasozu de "ava giden avlanir"dir. simdi bu da nerden cikti diyeceksiniz tabi. acele etmeyin aciklayacagim. uzun suredir CC ahalisinin zihnini mesgul eden bir kac soru vardi. kim bu Mr.CC ? acaba o da bizim gibi bir insan mi? nerde yasar? ne yer? ne icer? kimle konusur? en onemlisi de acaba kalbinin hizli atmasina sebep olan biri varmi? bunun cevabini bu aksam aldigimizi dusunuyorum. sanirim kendi yazisi icin odalarda dolasip kendine avlar arayan Mr.CC,  nam-i diger kara adam (ben blackman i tercih ediom cunku turkce olunca kotu bisi gibi duruo) ava giderken avlandi ve olay aninda kamerasini yanindan ayirmayan CureDone tarafindan aninda goruntulendi. taraflar fotograflarinin cekilmesinden hic rahatsiz olmus gibi degillerdi. kim bilir belki kisa sure icerisinde bununla ilgili resmi bir aciklama da gelebilir. daha sonra kendisiyle konusma firsati buldugumuz tilda hanim Mr.CC ile ozel odasinda sadece bir kahve ictiklerini bunun otesinde bir sey olmadigini soledi. bayan tilda boyle soyleyince elbetteki onun sozune itimat ediyoruz. ardindan bir sure sonra daha detayli bir basin aciklamasi yapacaklarini da eklediler. sozu daha fazla uzatmadan sizleri objektiflerimize takilan goruntulerle basbasa birakiyoruz.

Varan I

Varan II

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:33:16sohbet oyun linki

Iki gonul bir olunca ozel oda saray olur

Bir onceki haberimizde bahsettigimiz uzere chatcity nin renkli simalarindan Mr.CC ve Tilda hanimin yakinlasmalarinin devaminda cift tilda hanimin ozel odasina gitmisler ve kahve ictiklerini belirtmislerdi. ancak elimize gecen yeni kanita gore orada kahve icmekten daha fazla birseylerin gerceklestigini soyleyebiliriz. askini haykirmak icin toplumun icinde olmalarina dahi aldirmayan Mr.CC basbasa kaldiklari bu romantik ortamda da deli gibi carpan kalbini gostermekten cekinmedi. oldukca esmer bir tene sahip olan Mr.CC nin bu halini Tilda hanima olan askindan yanip tutusmasindan dolayi oldugunu soylersek yanlis olmaz sanirim. bu aska yurek dayanmiyor. biz de ciftimize mutluluklar diliyor ve yeni gelismeleri heyecanla bekliyoruz...

Varan III

Bize gore ufukta bir izidivac gorunuyor... darisi tum bekarlarin basina deyip CC deki Paparazzi turlarimiza dewam ediyoruz

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:35:43sohbet oyun linki

Şok, Şok, Şok!..

Dun herkesin onunde askini itiraf eden, ardindan ozel odada serenatina devam eden Mr.CC yi belki de intiharin esigine getirecek sozler. Tilda hanim bugun Cafe1 in ortasinda asagidaki resimde de gorebileceginiz su sozleri sarfetti : "Ask mi? Ne aski? Mr.CC benim elimin kiridir." Daha once de buna benzer haberler gormus ve de yazmistik ancak ilk defa bir pacavra gibi kenara atilan taraf erkek. Buyuk bir askla yanip kavrulan ve hatta bundan dolayi kararan Mr.CC bu haberi duyunca ne yapacak merak ediyoruz dogrusu. Kesin olmayan bir kaynaktan aldigimiz bilgiye gore Tilda hanim bu sozleri soylerken Mr.CC nin bir arkadasi bunu kendisine iletmis ve bunu duyan kara adam kendini pencereden assagi atmis ancak bahce katinda oturdugu icin kendisine birsey olmamis kalbindeki kiriklari saymazsak. bu konuda da kendisiyle hemen bir roportaj yapip sizi bilgilendirecegiz. kendisine gecmis olsun dileklerimizi iletiyoruz. bizi izlemeye devam edin. En carpici haberler en once burada...

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:41:01sohbet oyun linki

Kara Adamin Bahti da Kara!

Gecen hafta Tilda dan buyuk darbe yiyen kara adam ust uste gelen olaylar nedeniyle kaderine isyan etti : "Allahim neydi gunahim?"

her zaman ki gibi chatcitynin cafesinde oturuyoruz arkadaslarla. bir de ne gorelim. gecen hafta buyuk bir ask skandali sonunda intihar denemesi bosa gitmis olan Mr.CC cafeye geldi. Her ne kadar gecen haftaki aci tecrubeden dolayi suratinda bir huzun ifadesi olsada cozemedigim bir sinsi tebessumu de farketmedim degil. biraz moral vermek amaciyla, kendisiyle sohbet etmeye calistim ama serde gazetecilik var haber beni kovaliyor sanki. kendisine forumda yayinlanmak uzere bir haber yapabilirmiyim die sordum ve kendisinden resim cekmek icin gerekli izni aldim (Resim 1). roportaj icin hazirlik yaparken aklimda soracagim sorulari tasarliyordum ve ilk sorum hazirdi: "Suratinizda huzunle karisik bir mutluluk ifadesi var. sebebi nedir acaba?" kafamda bu soruyu tasarlarken beni merakta birakmamak icin bu tebessumun kaynagi olan kisi Mr.CC nin masasina oturdu. ewt biliyorum sizde merak ettiniz kim acaba die o zaman assagidaki resimlere goz atabilirsiniz (Resim 2).  ama bence hic soluksuz yaziyi okumaya devam edin. cc nin renkli simalarindan Jisell hanim ile Mr.CC koyu bir sohbete basladilar. bu sohbet sirasinda Jisell hanimin cok rahat tavirlari dikkatimizi cekerken Mr.CC nin tedirgin hali gozumuzden kacmadi. kendilerine iliskileri hakkinda yonelttigimiz sorulara her unlu ciftin yaptigi gibi "Sadece arkadasiz" die cevap verdiler (Resim 3). fakat usta gazeteci kimligim bu haberin bu kadar olmadigi konusunda beni uyariyordu ve bunun uzerine bende gecenin ilerleyen saatlerine ragmen onsezilerime guvenerek beklemeye basladim. ve fakat hersey cok duragan gidiyordu taa ki Mr.CC cafeden tek basina ayrilana kadar. ilk basta ne oldugunu anlayamadim fakat daha Mr.CC kapidan bile cikmadan Jisell hanimin masasina sosyetenin unlu playboylarindan Simaestroy un oturdugunu gorduk. Geceye suratinda ufak da olsa bir tebessumle baslayan Mr.CC nin cafeden kosarak cikarken gozlerinden suzulen yaslar gozumuzden kacmadi (Resim 4). hemen pesinden kosup kendisiyle bu konuda aciklama istedik ancak kendi arabasinin dahi gelmesini beklemeden cafenin kapisinda bekleyen bir taksiye atlayarak olay yerinden uzaklasti. yogun cabalarimiza ragmen hala kendisine ulasamadik. yakinlari da kendisinden haber alamadiklarini ve merak icinde olduklarini soylediler. bizi izlemeye devam edin...

Resim 1

Resim 2

Resim 3

Resim 4

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:52:51sohbet oyun linki

Mr.CC nin bilinmeyen yonleri

Chat City nin gizemli adaminin hic kimsenin bilmedigi bir yonunu daha ortaya cikardik. Ancak bu okuyacaginiz haber sizin kalbinizde bir sizi birakacaktir simdiden soylemis olalim. Bu yazi dizisi olay yaratacak haberlerle dolu. Buyrun okuyun...

Daha once sizlere Mr.CC nin calkantili ask hayati hakkinda haberler sunmustuk. Mr.CC nin yedigi darbeleri bir bir gozlerinizin onune serdik. Ancak yaptigimiz uzun arastirmalar sonunda olayin vehameti bizi asiri derecede uzdu. Ardi ardina calkantili asklar yasayan Mr.CC nin evli ve de iki cocuk babasi oldugunu ogrendik. En son yasadigi calkantili ask sonunda ortaliktan kaybolan ve bir daha da kendisinden haber alinamayan Mr.CC esi ve cocuklarini gozyaslari icinde birakti. Kendileri ile yaptigimiz roportaj boyunca gozyaslarina hakim olamayan Mrs.CC ile ufak bir roportaj yapma firsati bulduk ve zihnimizde olusan sorulari kendisine yonelttik:

CureDone : Iyi gunler. Oncelikle Mr.CC ile nasil tanistiniz onu anlatabilir misiniz?

Mrs.CC : Kendisiyle universite yillarindan gelen bir beraberligimiz vardi. Ikimizinde egitimi sona erdiginde evlenmeye karar verdik ve 10 sene once bunu gerceklestirdik.

CureDone : Gordugumuz kadariyla iki de cocugunuz var. Isimleri nedir?

Mrs.CC : Cimcime ve CC Jr.

CureDone : Peki iliskinizde bir problem varmiydi?

Mrs.CC : Aslinda benim acimdan bir problem yok. Fakat esim son zamanlarda ailesine karsi pek bi ilgisiz hale gelmisti. Nedenini pek anlamamistim. Kendisiyle bunu konusmaya calistigimda da daha once hic gormedigim sekilde tepki verdi. Sizin yayinladiginiz haberleri gorunce bunun sebebini anladim fakat... (Mrs.CC burada gozyaslarina hakim olamadi ve bir sure roportajimiza ara vermek zorunda kaldik.)

CureDone : Simdi daha iyisinizdir umarim?

Mrs.CC : Ozur dilerim. Fakat beni anlayisla karsilayacaginizi umuyorum. Neyse. Sizin haberlerinizi okuduktan sonra kendisine bunlarin gercek olup olmadigini sordum ama cevap vermek yerine yanina bir kac parca esya alarak cikip gitti. ve o zamandan beri de kendisinden haber alamiyoruz.

CureDone : Peki butun bu olanlardan sonra kendisini affedecek misiniz?

Mrs.CC : Kesinlikle hayir.

CureDone : Peki cocuklariniz bu durum karsisinda ne dusunuyor?

Mrs.CC : Yaslari ufak oldugu icin tam olarak anlayabilmis degiller durumu. Sonucta babalari ve ondan haber alamamak onlari uzuyor.

CureDone : Peki ya siz? Siz merak etmiyormusunuz nerede oldugunu?

Mrs.CC : Elbette merak ediyorum. Nerede ve nasil olduguna dair bir haber alabilirsek bu cocuklarimi mutlu edecektir. Onun disinda nerede ve ne yaptigi artik beni ilgilendirmiyor.

CureDone : Peki bosanmak icin mahkemeye basvurdunuz mu?

Mrs.CC : Suan oncelikli olan konu bu degil fakat bununla ilgili gerekli girisimlere  de basladigimi soyleyebilirim.

Mrs.CC bunun disinda da bir cok carpici aciklamalarda bulundu. Bunlari kacirmayin. Roportajin devamini okumak istiyorsaniz burayi takip etmeyi unutmayin.  Mr.CC ye ulasma cabalarimiz da devam ediyor. O konuda da bir gelisme oldugunda ilk haberi burdan ogreneceginizden emin olun.

chagfear

chagfear resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:53:23sohbet oyun linki
curedone sana ne denirki yau abi wallada billada harikasın yapabilsem bende yılın gazetecisi yarısması düzenleyip torpille seni 1. yapcam ama nerdeee   bu arada mr.cc de as capkın deilmiş ha

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 23:55:22sohbet oyun linki

ŞOK ŞOK ŞOK!..

Haberlerimize konu olan Mr.CC, ünlü haberci CureDone ı uluorta tehdit etti...

Büyük bir habercilik başarısı elde eden CureDone cafede otururken aniden ortaya çıkan ve CureDone ın masasına gelen Mr.CC kendisini tehdit etti. Once şakayla karışık kendisinin CureDone hakkında asılsız haber yapacağını belirten Mr.CC ardından "topuklara dikkat" diyerek kendisine gözdağı vermeye çalıştı. Ancak korkusuz haberci CureDone buna gülerek karşılık verdi. Her zaman haberin peşinde koşan habercinin bu sefer haber ayağına gelmişti. Hiç bir tehdidin kendisinin gerçekleri halkla paylaşmasına engel olamayacağını belirten ünlü haberci yeni yazı dizisinin aynen belirtildiği gibi devam edeceğini belirtti.

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 00:02:05sohbet oyun linki

Türk Filmlerini Aratmayacak Bir Hikaye

En son haberimizde acılar içindeki bir ailenin dramını gözler önüne sermiş ve gelişmelerden sizi haberdar edeceğimizi belirtmiştik. CC ailesinin evinin önünde kamp kuran muhabirlerimiz sonunda Mr.CC’nin evine döndüğünü haber verince kendisiyle irtibata geçtik ve bir röportaj yapmak için CC ailesinden izin aldık. Bu yürek dağlayan haberi okurken mendillerinizi yanınızda hazır bulundurmanızı salık veririz.

Muhabirlerimizin bildirdiği habere göre kucağında bir demet gül ile gelen Mr.CC, affedilmek için salya sümük ağlamış. Mrs.CC tüm yakarışlarına rağmen kendisini eve sokmamış ve paspasın üzerinde geceyi geçiren Mr.CC’nin bu hali karşısında yüreği daha fazla el vermemiş ve kendisini affetmiş. Şimdi detayları öğrenmek  için röportajı okumanız yeterli olacaktır.

CureDone : Öncelikle merhaba. Sizi tekrar bir arada görmek bizi mutlu etti. Eski yaraları çok fazla deşmek istemiyoruz ama sizin gibi halka malolmuş birinin neden böyle bir hatalar dizisi yaptığını da sormadan edemiyoruz.

Mr.CC : Dürüst olmak gerekirse galiba bir anda bu kadar popüler olmanın verdiği sarhoşluk ile bu hataları yaptım. Aslında çok da farkında değildim bunları yaparken. Kendime ve aileme verdiğim zararı sizin yaptığınız haberler sayesinde farkedebildim.

CureDone: Peki Mrs.CC siz bu konu hakkında neler söyleyeceksiniz?

Mrs.CC : Neden böyle bir şey yaptığını sanırım hayatımın sonuna kadar anlayamayacağım. Ancak çocuklarımın mutluğunu düşünerek kendisini ilk ve son kez affediyorum. Ancak bundan sonra bu konuyla ilgili çıkacak en ufak bir yeni haberde dönüşü olmaz bir yola girecektir. Kendisine bunu açıkça söyledim.

CureDone: Peki size dün gece ile ilgili bir sorum olacak. Öğrendiğimize göre Mr.CC bir kucak dolusu gülle gelip sizden özür dilemiş ancak bu bile sizin kızgınlığınızı gidermemiş.

Mrs.CC : Evet doğrudur. Sonuçta bu o kadar kolay verilecek bir karar değildi. Fakat sabaha kadar evin önünden ayrılmaması yaptığı hataları bir daha tekrarlamayacağını defaatle söylemesi fikrimin değişmesinde etkili oldu. Ama en büyük etken Cimcime ve CC Jr.’ın mutsuzluğunu sona erdirmekti.

CureDone: Son bir soru daha sormak istiyorum dün gece ile ilgili. Duyumlarımıza göre dün gece paspasın üzerinde yatmışsınız ve bir kaç kediyle bu paspas üzerinde yatma hakkının kime ait olduğuna dair ufak çaplı bir kaç tartışma yaşanmış. Doğrumudur?

Mr.CC : Evet doğrudur. İlk başta bu kedileri önemsemedim ancak uykumdan bir kaç pençe darbesi ile uyanınca olayın ciddiyetini kavradım. Her ne kadar mülkiyet bana ait olsa da benim bilmediğim bu kedilerin uzun süredir bu paspası geceleri uyumak için kullandıkları oldu. Kendilerinden bu gece için müsade istedim sağolsunlar onlar da beni tanıyıp, anlayış gösterdiler. Ufak sayılabilecek bir kaç çizik ile bu konuyu da tatlıya bağlamış olduk.

CureDone: Neys neys diyerek böyle nahoş olayların tekrar cereyan etmemesini temenni ederek size mutluluklar diliyoruz. Müsadenizle bu mutlu aile tablosunu bir resimle pekiştirmek ve de sevgili okurlarımızla paylaşmak isteriz. Sizin için de bir mahsuru yoksa tabii ki...

Mr.CC : Elbette biz de bu mutluluğumuzu Chat City ahalisi ile paylaşmak isteriz.

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 04:50:43sohbet oyun linki
CureDone bunları daha once okumusum hissi kapladı ıcımı  Ama genede bunları gormek benı hep sevındırıyor. Bendekı nıck gostermeme hastalıgından gozukmemısım. 2 resımdede hatırlıyorum yerımı ama gozukmeden nasıl oyle durdum hayter verıcı iş ((: EMEGE SAYGI dıyorum ben

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 11:25:39sohbet oyun linki

Compeira :
CureDone bunları daha once okumusum hissi kapladı ıcımı  Ama genede bunları gormek benı hep sevındırıyor. Bendekı nıck gostermeme hastalıgından gozukmemısım. 2 resımdede hatırlıyorum yerımı ama gozukmeden nasıl oyle durdum hayter verıcı iş ((: EMEGE SAYGI dıyorum ben

sizler gibi cok sinirli sayida degerli insanla bunlari paylasma firsatim olmustu ancak CC forumun kopulasi seyler bolumunun mantigini kavrayamamis bazi arkadaslarmiza ornek teskil etsin diye burada da paylasayim dedim. umarim bir faydasi olur :))))

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir