ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 13:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Fotoroman
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 13:15:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Çok Komik Gerçekten Kopmamamk Elde Değil Ellerine

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 11:54:52sohbet oyun linki

Benide haber yapmana rağmen sana kızamıyorum ne diye bilirim super olmuş her gördüğümde gülüyorumSen bir tanesin CC nin yakışıklı paparazzisiSeni burda moderatör olarakta görmek istiyoruz...Seni reeldede tanıyorum kişiliğinle arkadaşlığınla ,kültürünle  mükemmel bir insansın...

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 11:58:51sohbet oyun linki

CureDone

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 10:57:13sohbet oyun linki
curedone yemeedin içmedin MRcc yi resil ettin

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 12:16:38sohbet oyun linki
FaCiiAKiiZZ86 :

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 15:00:13sohbet oyun linki

FaCiiAKiiZZ86 :

aaaa lutfen. ben kimseyi rezil etmedim. sadece gercek haberleri tum ciplakligi ile diger ChatCity kullanicilari ile paylastim. er yada gec bu haberler ortaya cikacakti ben sureci hizlandirmis oldum. saygilar...

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 22:16:30sohbet oyun linki

Kürdan Abi Her Zaman Yaratıcılığını Takdir Etmişimdir Bravo Çok Güzel Olmuş   (Gerçi Biz Bunları Görmüştük Ama  ) Azda Olsa Eski Günleri Anımsatmışın Bize Creativeliğinin Sürmesi Dileğiyle...

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 11:03:21sohbet oyun linki
emeğe saygı duymak lasım gerçekten benimde elimde bu denli kanıtlar var ama çeşitli tehditler altında olduğumdan dolayı yayınlayamıyorum

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2006 Cum 02:03:05sohbet oyun linki

Ferrari sini Satan Bilge

Mr.CC ile ilgili en son aldigimiz haber ailesi ile saadet icinde yasadigi idi. Mr.CC ve ailesi ile, yaptigim son ropartaj vesilesi ile gorusmus daha sonra da kendisinden cok fazla haber alamamistim. Bir gun ofisimin kapisi yavasca acildi. Kapi ardina dayandiginda otuzlu yaslarinin ortalarinda, gulumseyen oldukca esmer bir adam gorundu. Uzun boylu, ince ve kasliydi; canlilik ve enerji yayiyordu. "Isimi elimden almaya niyetli hizli bir gazeteci herhalde" diye dusundum. Genc adam sevdigi bir ogrencisini izleyen Buda gibi gulumseyerek bana bakmayi surdurdu. Dayanilmaz sessizlikle gecen uzun bir aradan sonra sasirtici bir bicimde emredici bir ses tonuyla konustu: "Tum konuklarina boyle mi davranirsin CureDone, hele senin icin bol bol haber yaratan birine." "Mr.CC? Bu sen misin? Inanamiyorum! Gercekten sen misin?" Guclu kahkahasi kuskularimi dogruladi. Onumde duran genc adam uzun suredir haber alamadigim Mr.CC den baskasi degildi. Inanilmaz degisimi karsisinda saskina donmustum. En son gordugumde yasadigi aci tecrubelerden dolayi cokmus bir surat, sarsilmis bir psikoloji ve gobegi cikmis yasli bir vucut idi. Bu inanilmaz degisimin recetesini sordugumda bana: "Yasadigim hizli hayatin sonunda aileme kavustuktan sonra hayatin daha dingin yasamanin yollarini aradim. Sonunda kendimi Himalayalar a tirmanirken buldum (Resim 1-4). Daha sonra bu daglarda rastladigim bir bilgenin pesine takilarak ondan bu buyuk mutlulugun sirlarini ogrenmeye calistim. Simdilik bu kadar yeterli." dedi. Ilk soku atlattiktan sonra kendisini buyur ettim ve hikayesini dinlemek icin buyuk bir sabirsizlikla beklemeye basladim. Sonunda da onun hikayesini anlattigim bu kitabin (Resim 5) ozunu olusturan bu heyecan dolu seruveni kagida dokebildim. Sizlerle simdilik bu kadarini paylasacagim. Devami ileriki yazilarimda okuyabilirsiniz...

Resim 1

Resim 2

Resim 3

Resim 4

Resim 5

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2006 Cmt 17:07:35sohbet oyun linki

Mükemmel bir çalışmanın ürünü :)))

Cure ellerine sağlık,zevkle ve heyecanla yazılarını ve resimlerini inceledim.Bu sene Basın ve Medya dalında seni ödüle layık göreceklerinden Şüphem yok :)

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir