ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 13:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Boykot
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 02:35:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Allah razı olsun ERDO güzel yorumlamışsın

Bu konu çok uzadı

Chatcity Yönetimi ne halin varsa gör

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 02:40:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Karalama kampanyan bitti mi lovebebeto

senol199

senol199 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 03:29:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cc de agza alinmiycak küfür soyleyenlere 3 dak ceza  verilirken hiç sebeb yoken  cc de ilk defa 10 dak ceza verilmesini kiniyorum,bence cc yönetimi burayi küfürbazlar külübü yapmaya çalişiyor.GOREVİNİ  LAYİKİYLA YAPANLARA LAFİM YOK AMMA; BANA CEZAYAZAN AJANİ KİNİYORUM.........................BOYLE DEVAM EDERSE CC;BENDE PROTESTO ETME KARARİ ALDİM

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 06:21:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lovebebeto :

Bybrut :
Lovebebeto senin akıl dengelerinde bir sorun var emin oldum artık.. Adam kibarca bidaha yazma demiş sana ne var bunda? Birde çok önemli birisiymişsin gibi ceza alıp duruyorsun sağda solda.. Hadi diyelim yıldız verdiler.. Onuda geç rozet aldın.. Eline ne geçecek?

Burak benim hakkımda bir daha yorum yazma

Yoksa bu iş savcılağa kadar gider kapa çeneni

aliss17

aliss17 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 02:04:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
erdo kalemi eline alma olm sen

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 01:50:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...

Uzun bir süre kafamı toparladım ve tekrar geri geldim . Şu yazılanlara bakıyorumda eleştirinin ötesine çıkılmış bir başlık açmışım hata yapmışım bunu anladım

Bu hatayı yapmamın sebebi kişisel problemlerim yüzünden diye düşünüyorum bazen öle kapılıyorum ki CC ye Gerçek hayat ve CC bütünleşiyor benim için.

Bu yazıyı okuduğunuzda  bazı kişilerin kafalarındaki düşünceyi okuyabiliyorum. Problem değil. İstediğinizi söleyebilirsiniz

Hatayı nerde yaptıysan orda düzelticeksin

Bunu bana öğreten kişiye Teşekkür ediyorum

Ve

İnfumum Hocam Chatcity seni seviyor onları yanlız bırakma sakın

Burda kimse ile dargın yada küs kalmak istemiyorum.Fazla uzatmanın anlamı yok

İnfumum agrasif davranışlarımın kurbanı sen olmamalıydın hiç bir zaman, bunun için

Özür Dilerim  Yeter ki eskiler UNUTULSUN

Saygılar...                                                          Lovebebeto

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 02:06:21sohbet oyun linki

Selamlar, bu başlık altında daha önce yazmış olduğum, kısaca bilmenizde veya hatırlatmamda fayda gördüğüm konularda açıklamalar yapmaya çalışmıştım. Mesajımı anlamaya çalışan herkesin, anlatmak istediklerimi anladığını zaman içerisinde görmenin mutluluğudur üzerimdeki…
     İnsanız; istemeyerek de olsa herhangi birimiz zaman zaman yanlış anlatabiliyoruz, yanlış da anlayabiliyoruz. Bunlar her zaman olmuş, bundan sonra da olacak durumlardır. Önemli olan hata yapmak değil, yapılan hatayı kabul etmek ve hatayı düzeltmektir. Büyüklük ve erdem o dur. Asıl olması gereken her zaman vurguladığımız üzere, karşılıklı iyi niyetin ve anlamaya çalışmanın esas olması gerektiğidir. Çünkü Chatcity herhangi bir alış-veriş sitesi veya akla gelebilecek herhangi bir web sitesi değildir, paramı ver malı al git veya ilanımı verdim ücretini ödedim alakamızı kestik, deyip gideceğimiz... Çünkü Chatcity ana hatlarıyla bir sohbet sitesidir ve insanlar Chatcity de her zaman iletişim halindedir…  Bu düşünceyi taşımak benim için hiçbir zaman yük olmadı, bundan sonra da olmayacak.
………..

Son olarak, lovebebeto’ya pek de hoş olmayacak tepkilerle karşılaşma riski olan bir açıklama yapma konusunda göstermiş olduğu medeni cesaretinden ötürü teşekkür etmek isterim.

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Oca.2007 Cmt 01:24:50sohbet oyun linki
lovebebeto :

Merhabalar...

Uzun bir süre kafamı toparladım ve tekrar geri geldim . Şu yazılanlara bakıyorumda eleştirinin ötesine çıkılmış bir başlık açmışım hata yapmışım bunu anladım

Bu hatayı yapmamın sebebi kişisel problemlerim yüzünden diye düşünüyorum bazen öle kapılıyorum ki CC ye Gerçek hayat ve CC bütünleşiyor benim için.

Bu yazıyı okuduğunuzda  bazı kişilerin kafalarındaki düşünceyi okuyabiliyorum. Problem değil. İstediğinizi söleyebilirsiniz

Hatayı nerde yaptıysan orda düzelticeksin

Bunu bana öğreten kişiye Teşekkür ediyorum

Ve

İnfumum Hocam Chatcity seni seviyor onları yanlız bırakma sakın

Burda kimse ile dargın yada küs kalmak istemiyorum.Fazla uzatmanın anlamı yok

İnfumum agrasif davranışlarımın kurbanı sen olmamalıydın hiç bir zaman, bunun için

Özür Dilerim  Yeter ki eskiler UNUTULSUN

Saygılar...                                                          Lovebebeto

Bravo lovebebeto cesaretin ve olgunluğun için seni tebrik ederim.Takdir ettim seni düşüncelerini yazıya döküp bizlerle paylaştığın için. 

Hatalar, ders alındığında güzeldir... 

Qυαяєzмαχ ®

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir