ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 15:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Sitede en kıl olduguz olay nedir
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

guzelvecirkin

guzelvecirkin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 10:27:34      Sitede en kıl olduguz olay nedirsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben yeni vip oldum ama Agustos basından beri siteye üyeyim su ana kadar beni  rahatsız eden  olaylar oldu belki sizinde vardır diye düşündüm.........

1)İlgilenmedigini söylememe ragmen neden niye diye garip sorular soran tipler neden acıklama yapayımki?

2)Burası bir sohbet sitesi konuşmayacaksan ne işin var diyen tipler baskasıyla konuşmadıgımı nerden biliyorsun?

3)Konuşmayınca küfür edip ertesi gün hiç bir sey yokmuş gibi selam diyen pişkinler....

4)Sürekli hakaret ve küfür eden kız niklki erkekler....

5)Ben calısan bir bayanım sistemde onlineken baska işlerim oluyor sonra sisteme girince birde bakıyorum offffff gırla hakaret heran makina basında durmuyorumki..

6)Birde dün cafe 1 de vip üye biri bana yazdı o anda ben arkadasla konuşuyorum o yazmaya devam ediyor sonra (bir arkadasla konuşuyorum lütfen yazma iyi bayramlar dedim) o sahsa aldıgım cevaba bakın sende amma havalandın....... Yahu ben sana yazdedimmi ne havası

WaiTFForME50

WaiTFForME50 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 12:59:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bazı insanların Çok anlayışsız olması Ayrılım olmasını istemiyorum ama genelde vip üye olmayan kişiler çok anlayışssız Tabi bu bütün herkes için geçerli deil vip olmayıp birçok delikanlı iy niyetli insanlar tanıyorum Biraz daha anlayışlı olabilirler küfür vs Kötü davranışlarını düseltseler cok güsel olur kıs tipile bayan userlere msj yasıolar die duydum yaşamadım için bilemicem ama cok acı verici bi olay :) bayan userlere msj atmak istiyorsanız vip olcaksınız sigara paranızdan kesin bi vip alın kendinize :)

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:03:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

en kıl olduğum olay küfür edfilmesi çünkü odada bayanlar olunca ayıp oluyor ben kendim utanıyorum

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:21:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim Kıl oldugum tek şey özel mesajların atılması  genele yazmak varken !!!

guzelvecirkin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:22:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
platoniclover :

en kıl olduğum olay küfür edfilmesi çünkü odada bayanlar olunca ayıp oluyor ben kendim utanıyorum

Sana katılıyorum bazen arkadasla konusurken odada küfür olunca yerin dibine batıyorum sanki

Küfür bence acizlik göstergesi insanlar reelde yapamadıklarını burda yapmaya calışıyorlarreelde kac kişi her gördügü kıza selam tanışalımmı diyor merak ediyorum

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:40:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·guzelvecirkin· :

Küfür bence acizlik göstergesi insanlar reelde yapamadıklarını burda yapmaya calışıyorlarreelde kac kişi her gördügü kıza selam tanışalımmı diyor merak ediyorum

Degerli arkadaşım haklısın Realde yapamadıklarını Burada yapıyorlar.Ama bu Site niye kurulmuş? Biliyorsun bu site Bir arkdaşlık sitesi.Buraya gelen her insan Tabikide Arkadaş aramak İçin geliyordur.İsteyen tanışır isteyen tanışmaz.Bununda bir karşılıgı vardır.Bir arkadaşımız Bir kıza tanışma teklifinde bulununca hanımlar Lütfen vurdum duymazlık yapmayın.Tanışmak istemiyorsanız karşılıklı şekilde HAYIR diyebilirsiniz.O zaman herşey olur biter.Sadece Erkekler degil, Bayanlarda arkadaşlık için buradadırlar.Lütfen biraz saygılı olalım.Hepimiz insanız...

Saygılarımla...

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:44:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
insanların burada özgüveni kendine geliyor terslendikleri zaman kaybedecekleri pek birşey yok ama reelde terslendiklerinde özgüvenlerini kaybediyorlar bu yüzden insanların sanal ortamda böyle davranmaları son derece normal

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:52:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hayır Normal bulmuyorum.Burada gerçek insanlarla Konuşuyoruz.Sanalda olsa gerçek insanlar var.Kimi insanlar Realde bulamadıkları arkadaşlıgı burada buluyorlar.Kimisi Burada tanışıp Dünya evine giriyor.Düşünsene kardeşim...Lütfen herşey karşılıklı !!!

Saygılar...

guzelvecirkin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 13:53:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SeiNFeLD· :
·guzelvecirkin· :

Degerli arkadaşım haklısın Realde yapamadıklarını Burada yapıyorlar.Ama bu Site niye kurulmuş? Biliyorsun bu site Bir arkdaşlık sitesi.Buraya gelen her insan Tabikide Arkadaş aramak İçin geliyordur.İsteyen tanışır isteyen tanışmaz.Bununda bir karşılıgı vardır.Bir arkadaşımız Bir kıza tanışma teklifinde bulununca hanımlar Lütfen vurdum duymazlık yapmayın.Tanışmak istemiyorsanız karşılıklı şekilde HAYIR diyebilirsiniz.O zaman herşey olur biter.Sadece Erkekler degil, Bayanlarda arkadaşlık için buradadırlar.Lütfen biraz saygılı olalım.Hepimiz insanız...

Saygılarımla...

Cok haklısın ama hayırdan anlayan kim?istemedigini söylüyorsun neden diyor,arkadasla konuluyorum diyorum ben sıramı beklerim diyor seni listeme ekledim elbet bir gün konuşucaz diyor........

Bazılarıda arkadas arama  yapıyor ve sisteme girer girmez yazıyor sürekli... insan bazen laf olsun diye sisteme girer dimi konuşmak istemeye bilir ısrarla yazmanın ne alemi var aynı anda kız nikli erkeklerde  dadanınca istek bile gelmiyor içinden........

Herkes bir degildir kesinlikle ama vip erkeklerden duydugum küfürü yapışkanlıgı kız nikli erkeklerden görmedim onlar daha anlayışlı cıkıyor yada bayan olup olmadıgımı anlamak için onlarım diger nikleri bunlar........

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 14:00:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SeiNFeLD· :

Hayır Normal bulmuyorum.Burada gerçek insanlarla Konuşuyoruz.Sanalda olsa gerçek insanlar var.Kimi insanlar Realde bulamadıkları arkadaşlıgı burada buluyorlar.Kimisi Burada tanışıp Dünya evine giriyor.Düşünsene kardeşim...Lütfen herşey karşılıklı !!!

Saygılar...

bu senin görüşün saygı duyarım

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir