ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 03:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   AŞKIN 50 İŞARETİ**
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

janselii

janselii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 14:45:21      AŞKIN 50 İŞARETİ**sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

1- "Seni seviyorum" demeye doymuyorsanız.
2- En bakımsız halinizi bile görmesine aldırmıyorsanız.
3- En bakımsız halinize bile bayılıyorsa.
4- En sarhoş olduğu zamanlarda bile, asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa.
5- Eski sevgilinizi gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır olmuyorsa.
6- İş seyahatine çıktığında ondan haber alamadığınızda, sinirlenmek yerine, başına birşey gelmesinden endişe ediyorsanız.
7- Gazetenin 3. sayfasını okurken gördüğünüz kötü haberler sizi çok etkiliyorsa ve "ya o da böyle bir kaza geçirirse" diye düşünüp telaşa kapılıyorsanız.
8- Başınız çok ağrıdığında, uyumanıza yardım etmek için, bütün gece size Sindrella yı ve Robin Hood u anlatıyorsa
9- Birlikte tatlı yaparken çok eğleniyorsanız.
10- Alışverişten sonra sizinle ilgileniyorsa. Ama sadece kredi kartı borcunuzu öğrenmek için değil, aldığınız şeyleri görmek için.
11- Yedekte adam tutmak huyunuz, esrarengiz bir şekilde sizi huzursuz etmeye başladıysa.
12- Sizin için çok önemli bir toplantıda, yüzünüzde bir gülümsemeyle hayallere dalıyorsanız.
13- En aptal aşk şarkıları bile size son derece anlamlı geliyorsa.
14- Eski Türk filmleri sizi ağlatmaya başladıysa.
15- Çevrenizdekiler, sizin çok daha anlayışlı ve pozitif biri haline geldiğinizi söylemeye başladılarsa.
16- Daha telefon çalarken, onun aradığını anlıyorsanız.
17- Siz seyahatteyken, hergün çiçeklerinizi sulamak için size uğruyorsa.
18- Size araba kullanmayı öğretirken, sabrını sonuna kadar muhafaza edebiliyorsa.
19- Saçınızın rengini bir ton bile değiştirseniz, loş ışıkta dahi farkı anlıyorsa.
20- Birbirinizin kredi kartı şifresini biliyorsanız.
21- Annenizle sevgi dolu bir ses tonuyla konuşuyorsa.
22- Annesiyle sevgi dolu bir ses tonuyla konuşuyorsanız.
23- Henüz evlenmeden çocuk isimlerinden bahsetmeye başladıysanız.
24- Onsuz tatile çıktınız ve bütün vaktinizi telefon başında onu ne kadar çok özlediğinizi anlatarak geçirdiniz.
25- Canınız işe gitmek istemediğinde sizin için patronunuzu arayıp hasta olduğunuzu söylüyorsa.
26- Siz kilo aldıkça, tombul kadınları sevdiğinden bahsediyorsa.
27- Üzerinde son derece eski moda giysiler olsa bile, onunla en yakın arkadaşlarınızın uğrak mekanı olan bara gitmekten rahatsız olmuyorsanız.
28- Size durup dururken çiçek alıyorsa.
29- Size hala oyuncak ayılar ve tüylü köpekler alıyorsa.
30- Ne kadar saklamaya çalışsanız da, bugün sizin için kötü giden birşeyler olduğunu farkediyorsa.
31- Yorgun olduğunda bile size seve seve masaj yapıyorsa.
32- Onun yüzünden eğitiminizi yarım bırakmanın veya kariyerinize zarar verecek bir adım atmanın "fedakarlık" olduğunun farkındaysa.
33- Başınız sıkıştığında ilk aklınıza gelen onun koruyucu omuzlarına ihtiyacınız olduğuysa.
34- Sizin için yemek, temizlik hatta ütü yapıyorsa.
35- Arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz ve onun dışında da bir hayatınız olması konusunda sizi>destekliyorsa.
36- Özel günleri asla unutmuyor ve ufakta olsa mutlaka bir hediye alıyorsa.
37- Sizin için ağlamaktan utanmıyor hatta bunun için gurur duyuyorsa.
38- Çok paraya ihtiyacınız olduğu bir dönemde hiç düşünmeden bilgisayarını satabilecek kadar düşünceliyse.
39- Bir sorunu olduğunda ima yoluna gitmek yerine açık açık konuşmayı tercih ediyorsa.
40- Aynı bir şarj makinesi gibi enerjinizi tazeliyorsa.
41- Gecenin bir yarısı, sadece sizi sevdiğini söylemek için telefon ediyorsa.
42- Nasıl olsa birlikte yaşıyorsunuz diye kendini boşvermiyorsa. İlişkinizi taze tutmak için çaba sarfediyorsa. Mesela en sevdiğiniz restoranda rezervasyon yaptırıp size sürpriz ve romantik bir gece hazırlıyorsa.
43- Size ayak uydurmak için tenis dersleri alıyorsa.
44- Birlikte dans dersleri almayı teklif ediyorsa.
45- Gece kulüplerinde piyasa yapmaktansa, sizinle evde video seyretmeyi tercih ediyorsa.
46- Pijamalı halinizi gece kulüplerindeki çarpıcı kadınlara tercih ediyorsa.
47- Kendisi acılı sevdiği halde, sizin için yemeği acısız ısmarlıyorsa.
48- Sizin için dünyanın öbür ucuna giderse.
49- Size gözü gibi bakıyorsa ve gözleri 6 numara bozuk değilse.
50- Size hergün "Sevgililer Günü"yse.

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 14:54:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Varmı böle yapan acaba die bir an düşündümss... sanmıyorum.. demekki zamanımızda AŞKlar farklı ve şıpsewdi

idealıst herzaman aranmalı...

tşk ler janselii biraz daha bilgilendim bu konuda..

posiongirLn

RojdaZeytin

RojdaZeytin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 15:21:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BUDA BENDEN OLSUN ::))

Askinizi Canli Tutmanin Yollari

* "Ah" dese ne oldugunu sorun, israr edin...
Cevap vermezse kusun.

* Kucucuk hatalarini buyutun, 3 gun kadar konu, sadece o hata olsun, onu arkadaslariniza sikayet edin.
Sonra da hickira hickira aglayin.

* Her tartismada 10 yil ya da gidebildiginiz kadar geriye gidip, eski hatalarini yeni bastan konu edin. Hatasini hatirlayamazsaniz kendisine sorun.
Aman aglamayi ihmal etmeyin.

* Baktiniz ki tartismada hakli cikmak uzere, tereddutsuz dusun bayilin ve ayilmadan once de titreme krizi gecirin.

* Siz bayildiginizda sizden uzak bir yere gidip oturduysa, ayilinca, neden sizinle ilgilenmedigini sorun. Kizin, onu suclayin. Hatta tekrar bayilin.

* Es kaza HAKLI ise... Hemen eski haksiz oldugu olaylari ona hatirlatin ki, hakli oldugu olayi unutsun.

* Eger evliyseniz eve geldiginde onu geceliginizle karsilayin.

* Dir dir cok onemli...
Yapmayi ihmal etmeyin.

* Her aksam cep telefonunun adres defterini kontrol edin. Defalarca ayni numaralari sorun, ama aciklamalariyla yetinmeyin bir de numarayi arayin.
Karsiniza cikan kisiye kim oldugunu ve partnerinizi nereden tanidigini sorun.
Patronu olsa bile.

* Is yerine SIk SIk gidin ve oradaki insanlara onu sikayet edin. Ama ne olursa olsun hastayken, yukaridakileri yapmaya ara verin ve onunla ilgilenin.

* Kiskanclik yapin ama bundan hoslanirsa asla kiskanmayin.

* Butun bunlara ragmen sizi sevmeye devam ediyorsa, ne yapip edip hemen onunla evlenin.

janselii

janselii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 15:27:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Rojdam çok süper

RojdaZeytin

RojdaZeytin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 15:44:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sağol janselimmmmm ben denedim ::)) gerçektende seviyor beni.. hahahaha ::)) ve evlenmeye karar verdim.. sizde deneyinnn ama terkederse.. karışmam ona göre.. ::))))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 17:44:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Buda bende olsun

Mutlu çiftler birbirleriyle iletişim sırasında kibardır, saygı ve sevgi doludur. Sanki sekreteriyle veya bir yabancıyla konuşuyormuş gibi kibar, nazik ve düşüncelidirler. Konuşurlarken birbirleriyle zıtlaşmaktan kaçınırlar. Biri bir fıkraya güldüğünde, diğeri "hiç komik değil" demez. Birbirlerinin her konuda aynı fikirde olamayacağını bilir ve bu durumu kabullenerek tartışmaktan kaçınırlar. Aksine "bu değişik bir bakış açısı", "gerçekten ilginç şeyler söylüyorsun" diyerek konuyu geçiştirirler. Birbirlerinin ayrılıklarını değil, birlikteliklerini ön plana çıkarırlar.Veya farklı düşündükleri konu geldiğinde, mevzuyu değiştirirler

Tşkler Janselii,Aşkın işaretlerini aldım öğrendim sıra uygulamada

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 20:44:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aşık olmak... (aşık olduğuna dair belirtiler)
ne olduğunu bilmeden nerde olduğunun farkına waramadan yaşamak...
sabah uyanınca aklınıza ilk gelenin o olması... ellerin titremesi... dalıp gitmeler... anıları hatırlayıp dolmuşta,sokakta,evde kendi kendine gülümsemek... bile bile acı çekmek... bak,ben geliyorum kalbini parçalayacağım... diye sana doğru geldiğini bile bile kaçmamak... öylece deklemek... ne olursa olsun değer demek.... we bir gün onu ellere teslim etmek...

KingRoyal

KingRoyal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 20:12:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Sevgi Üç Türlüdür !.."

Birincinin adı "Eğer" türü sevgi !..

Belli beklentileri karşılarsak bize verilecek sevgi. 

Eğer iyi olursan baban, annen seni sever. Eğer başarılı ve önemli kişi olursan, seni severim. Eğer eş olarak benim beklentilerimi karşılarsan seni severim.  En sık rastlanan sevgi türü budur.  Bir şarta bağlı sevgi.. Karşılık bekleyen sevgi.. " Sevenin, istediği bir şeyin sağlanması karşılığı olarak vaat edilen bir sevgi türü. "Nedeni ve şekli bakımından bencildir. Amacı sevgi karşılığı bir şey kazanmaktır. Evliliklerin pek çoğu "Eğer" türü sevgi üzerine kurulduğu için çabuk yıkılıyor olabiler. Gençler birbirlerinin o anki gerçek hallerine değil, hayallerindeki abartılmış romantik görüntüsüne aşık oluveriyor ve beklentilere giriyorlar. Beklentiler gerçekleşmediğinde ise , ne yazık ki düş kırıklıkları başlıyor. Sevgi giderek zaman içinde nefrete dönüşüyor olabiliyor.

İkincinin Adı. "Çünkü" türü sevgi..! 

"Bu tür sevgide kişi , bir şey olduğu, bir şeye sahip olduğu ya da birşey yaptığı için sevilir yada sewer . Başka birinin onu sevmesi, sahip olduğu bir niteliğe ya da koşula bağlıdır. Örneğin: Seni seviyorum. Çünkü çok güzelsin.Yakışıklısın !  Seni seviyorum. Çünkü o kadar popüler, o kadar zengin, o kadar ünlüsün ki.. Seni seviyorum. Çünkü bana o kadar güven veriyorsun ki..Seni seviyorum. Çünkü beni üstü açık arabanla, o kadar romantik yerlere götürüyorsun ki.. liste daha da usatıla biler..

"Üçüncünün Adı. “Rağmen” türü sevgi.. 

Bir koşula bağlı olmadığı için ve karşılığında hiç bir şey ama hiçbir şey beklenmediği için "Eğer" türü sevgiden farklı bu.. Sevilen kişinin çekici bir niteliğine dayanıp, böyle bir şeyin varlığını esas olarak almadığı için “Çünkü" türü sevgi de değil. Her şeye Rağmen  sevgide, insan Bir şey olduğu için değil, Hiç Bir şey olmamasına rağmen sevilir.

Bence dünyadaki en büyük kıtlık, rağmen türü sevginin yeterince olmayışıdır .

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir