ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 14:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Veda...(WaaLLaaCe)
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 20:09:47      Veda...(WaaLLaaCe)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaslar benım ıcın yolun sonu burası sanırım.Daha yapacak cok seyım vardı ama kısmet degılmıs.Onlıne surem yok denecek kadar dusecegı ıcın bırakmayı daha uygun gordum.Bu zaman zarfı ıcınde elımden geldıgınce forum  ıcın calıstım.Bu goreve layık olmak ayrı bır duygu bunu asla unutamam ama ısını yapmayan bır mod olmak ıstemıyorum.Bu karar herkes ıcın hayırlı olacak

Burada guzel anılarım var.Cok guzel ınsanlar tanıdım,onlarla guzel seyler paylastım ama ayrılık vaktı geldı cattı.Belkı ılerıde gorusuruz

Hersey ıcın Tesekkurler

Hoscakalın...

WaaLLaaCe...

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 20:15:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili ( WaaLLaaCe ) Gerçekten Buna çok üzüldüm.Senin Gitmeni kim isterki.Sen cc Forumun En iyisine Layık Olanı yaptın.Elinden geldigince çalıştın.Bunun Dışında iyi bir insanlıgın var.Sana Herşey İçin Çok teşekkür ederiz...Seni Buraya Tekrar Beklerizzz..

EMEGİNE SAGLIK

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 20:28:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Alimmmmmm  nereyee Cok ama cok üzüldüm  icim burkuldu gitme demem, rica etmem ise yararmi bilmiyorum ama yinede söylemek istiyorum nolur gitme topragim Seni cok seviyorumm, cok degerli bir insansin, benim kiymet verdigim insanlar arasindasin. Eger illede gitmen gerekiyorsa, kesinse bu  unutma senin cok seviyorum  insallah yine gelirsin yine görüsürüz. Seni tanidigima , topragim olduguna cok ama cok memnunum.

Cc deki seviyeli, saygili, yardimsever ve hos sohbet  kisiligin dolayisi ilede seni kutlarim örnek bir insansin

EvoIution

EvoIution resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 20:34:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kardeşim sen her zaman yerinde kararlar verdin.İkimizinde reelde bazı ulaşması gereken noktalar var ve bunlar CC den daha önemlidir.Verdiğin hizmet için sağol sen elinden gelenın her zaman en iyisini yaptın ve yapmaya çalıştın.Görüşmek üzere kardeşim...

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 23:47:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yolun açık olsun...

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 23:50:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yolun acık olsunnn Senle Bir Tek nadırın abımın odasında Konusmustuk  Waallaace

nil47

nil47 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 00:01:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SİZİNLE TANIŞMA İMKANIMIZ OLMADI AMA yorumlara bakılırsa ii birine benziyorsunuz.??sizin gibi birinin burda gitmesi kötü olucak gibi..

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 00:24:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HOŞÇAKAL ALİ KARDEŞİM

Saygı değer WaaLLaaCe  ,Chatcity forum bölümünde cidi anlamda,Büyük emeklerine şahit olduk, Arkadaş yada dost olarakta Taktir edilicek bir yapıdasın. .Şimdi eğer gitme zamanı diyor ve gidiyorsan .Seni gerek yazılarını gerekse arkadaşlıgını özleyeceğiz. Seni tanımak güzeldi .Chat city nin bana kazandırdıgı değerli arkadaşlardan birisin.Seninle irtibartım devam edecek  elbete ,Şu an sadece şöyle bir cümle kulanayım.Değerli Ali arkadaşım .Görüşmek üzere.

Saygılarım seninle

Bengline

nil47

nil47 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 00:31:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 01:11:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
WaaLLaaCe seni seviyoruz arkadaşım kendine iyi bak herşey için teşekkürler yolun açık olsun
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir