ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 18:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   ..Deniz kızı olabilir mi gerçekten,sizce??..
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2006 Pzr 14:02:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben de bu haberi buldum bakalım gerçekliği hakkında kim ne diyecek....

İşte gerçek Deniz Kızı

Yazar Administrator   
Pazar, 21 Mayıs 2006
Fotoğraf,Kızıldeniz de sahile vurmuş olarak Arabistan Hava Kuvvetleri askerleri tarafından çekilmiş.
İşte gerçek Deniz Kızı
Ordu nun Fatsa İlçesi nde elektrik ustası olan Murat Karadeniz, Arabistan da çalışırken bulduğu ve gerçek olduğunu iddia ettiği "Deniz Kızı" fotoğrafı görenlerin ilgisini çekiyor.

Murat Karadeniz, Deniz Kızı fotoğrafını, Arabistan da çalışırken bir hastanenin kütüphanesinde kitapları incelerken bir kitabın arasında bulduğunu söyledi. Karadeniz, "O hastanenin müdüründen bu fotoğrafı alabilmek için 2 sene yalvardım. Hastane müdürü beni kıramadı ve memlekete dönerken bana fotoğrafı verdi. Bu Deniz Kızı nın fotoğrafı, Kızıldeniz de sahile vurmuş olarak Suudi Arabistan Hava Kuvvetleri askerleri tarafından çekilmiş. Deniz Kızı, sahile vurmuş ceset gibi göründüğü için fotoğrafı çekilmiş. Ben iddia ediyorum bu fotoğrafın bir ikincisi hiçbir yerde yok" dedi.
Fotoğrafta kafası ve gövdesi balık, belden aşağısı insan görünümünde olan deniz kızı, görenleri şaşırtıyor.

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2006 Pzr 14:06:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

doğa kanununu koyar:
eşeyli (=cinsiyetli) bir canlı, soyunu sürdürebilmek için iki eşeye de ihtiyaç duyar....

bunu bilmeyen
deniz kızları erkeklerine gözleri gibi bakıp, onları korumadıkları için bugün hayatta değiller...... soyları da tükenmiştir......

keşke
biraz daha bekleselerdi....... klonlama ile soylarını sürdürebilirlerdi........... :))))))))))))))))))))

Akasya09

Akasya09 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 11:41:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
deniz kısını bize masallada güsel denizde yaşayan peri kzıı gibi anlatmışlardı küçüklüğümüzde bak yanlışmış
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir