ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 17:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Gizlilik bilgileri ve hükümleri!
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

UskudaR34x2

UskudaR34x2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2006 Pzr 22:22:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·m4rmc· :
Unpleasant :

Demek ki verebiliceğiniz bi cevap olduğunda verebiliyorsunuz. Verirken bile o kişinin ileri sürdüğü savları silerek verme yoluna gidiyorsunuz.  Tabi sadece haklı olduğunuzda yazma gibi bir düşünceniz olduğuda ortaya çıktı. O yazan kişinin ileri sürdüğü savların burda olması gerekmezmi işinize gelen tarafları burda tutarak işinize gelmeyen tarafları silerek yanıt vermenizin altında ne yatıyor acaba. Belkide o kişinin foruma yazı yazmasınıda engellediniz. Ki buraya yazmadığına göre öyledir büyük ihtimal.

Sayın noa birinci olarak sizin konumunuz için aynen şu cevap verilmiştir .

(Chatcity ajanları ve şefleri, sizlerin arasından seçmiş olduğumuz,
tamamen gönüllü arkadaşlardır ve hiçbir şekilde Metodik Bilişim
Sistemleri ile organik bir bağları olmadığı gibi, yine hiçbir şekildeödeme, kredi kartı gibi mevzularla da ilgileri ve yetkileri yoktur.) İmza info@chatcity.cc

info@chatcity.cc  tarafından verilen bir cevaptır yukarıdaki. Bırakta sen değil yetkili kişi açıklama yapsın kredi kartı konusunda. Demek ilgileri olabiliyormuş.

Diğer bir konuda sayın cc yetkilileri sadece sözleşme hükümlerini yayınlamayın birde uygulamaya bakın. yetkisiz kişilere de açıklama yaptırmayın.

Bozacının şahidide şıradır ya bakıyorumda noayı savunanlar eskiden neydi. Tutunacak dal olarak onları görmeyin..

Hayır arkadaşım forumda yazı yazamama gibi bir ceza almadim. Fakat yazacagim mesaj tekrar siliniceginden bu topic altinda bir cevap yazmak istemedim. Yeniden bir başlık açip yetkililerin okumasi dileğiyle sorunumu ve yasadigim olayi tekrar güzelce ifade edeceğim. Zaten NOA beyin burada açmış olduğu başlıkta beni doğruluyor. Hala ısrarla bilgilerim hakkimda yorum yapiyor.

Sen ğ harfini g yaptin. Yurt dışından değilsin yaziyor.  Ben isararla diyorum ki Metodik firmasi bu tarz bilgilerimi veremez. 3. şahıslara bilgilerimi vermek benim insayatifimde. Ama inatla sen ABD li değilsin, afrikali değilsin cabasina girmiş.

ChatCity içerisinde istediğim insanla konuşurum, o insanin benim samimiyetime inanip inanmasi tamamen kendisine kalmis. Kimseyi silah zoruyla sohbet etmeye zorlamiyoruz. mesela kralyagmur ; Kendisi beni MSN ekleyip, m4rmc kimliğimin altinda bir başkasini aramistir. Seni birine cok benzetiyorum, lütfen kamerani acarmisin diye dakikalarca israr etmiştir. ( MSN kayitlari mevcut fakat buraya koyma gereği görmüyorum ) ben kamera acmayinca kendisi konusmaktan vazgeçmiştir. Bu tarz sohbetlerde user lariniz kendileri benimle konuşup konuşmamak konusunda karar verebilecek akıl a sahip. Siz gizlilik ilkeleriniz çerçevesinde hiç user a destek olamazsiniz, bu user bayan bile olsa. O burali değil surali, ismi su diye bilgi veremezseniz. Ama hala ısrarla forumda bile cahilce sen yurt dışından değilsin gibi bir cabaya girmis.

ben bu insana ne kadar laf anlatirsam anlatayim bos. Bu yüzden mesajimi yeni bir topic altinda tekrar açacağım. Sileneceğini biliyorum fakat. Bu konunun öneminin farkindayim. NOA bey israrla bilgilerim hakkinda bilgi veriyor. Bunu vermesine engel olacağim.

Not : Yeni bir user olmam, m4rmc nickimin arkadaşım tarafindan bana hediye edilmesi. Bilgilerimi 3 şahislara vermenize sebep değil.

ben Cafe-1 içerisinde Acil bir yetkili bilgilerim Şef tarafindan 3 şahislara veriliyor dediğimde. Bir telaşla NOA2 nickinizle özelime gelip flood yapma banlarim tehditiniz gibi. Bundan sonra CC içerisinde flood yapan tüm userleri NOA2 nickinizle özeline gelip Flood yapma banlarim demeniz dileğiyle.

Not : Unpleasant nickli arkadaşımın m4rmc forumda banladiniz cümlesine istinaden bu mesaji yazdim. Yoksa her zamanki gibi mesajimi silip israrla forumda sen burali değilsin şuralisin mantiğiyla iş yapan NOA isimli personele cevap değildir.

Unpleasant

Unpleasant resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 01:44:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
N_O_A :

Selamlar.

Evet bizde bunu söylemeye çalışıyoruz her aşamada. Gönüllü olarak bu işi yaptığımızı ve bundan bir kârımızın olmadığı konusunda umarım bu size ulaşan yazı yeterli bir cevap olmuş ve bir daha gereksiz şekilde kaç para maaş alıyorsun sana ben veriyim espirileride sonlanmış olur. :)

Birde farklı farklı nicklerle yazıp birden fazla kişi imiş gibi görünme çabası yanlış. Yine aynı nickinle yaz.

Kolay gelsin.

unpleasant ile m4rmc  aynı kişiler değildir. NOA ile bu konu konuşulmuştur. Bilgilerinize. Farklı niklerle yazılan bişe yoktur.Benim yazdığım benim fikrimdi.Yazıda başka bir konuya dikkat etmek için yazılmıştı. 

Hayat hoş gerisi boş. Boşverin. Eğlenmenize bakın.  

U..t..aF..rs...n

GowiCh

GowiCh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 09:40:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xdudux· :
EAST_44 :
·UskudaR34x2· :
EAST_44 :

Selamlar.

Aslında bir işin peşine fazla düşmemek gerekir.·m4rmc· bu sitede yeni olması gerekki , insanların bir takım sorunlarını ortaya cıkarmak kendisini bırakın insanların zahmetine girer.Arkadasım neden her insana inanıp bu gibi başlıkları kendi sorumluluğunuz altına girmiş gibi hissediyorsunuz..Almış olduğun userlik zaten bir açılım var sayarsak kısa zamanda NOA yı tanıma şansın yok gibi başlığın yerini bulmamış.

Hoş sohbetler

sana fikrini soran oldumu

Fikirler sorulmaz beyan edilir.. Beyan etmek insanların düşüncesinin özgür oldugunun kamusuna vararak açılan her başlıkta yazma irademi hak bilerek yorumlanmış bulmaktayım.Hatalı bir yazı yazdıysam özür dilerim ayretten

özrün kabul edilmişdir

**  bide kralyagmura şiir yazmıs  **  ama sizi daha cok şebeklik için burda tutuyorlar millet gülsün diye

EAST_44

EAST_44 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 09:45:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·GowiCh· :
·xdudux· :
EAST_44 :
·UskudaR34x2· :
EAST_44 :

Selamlar.

Aslında bir işin peşine fazla düşmemek gerekir.·m4rmc· bu sitede yeni olması gerekki , insanların bir takım sorunlarını ortaya cıkarmak kendisini bırakın insanların zahmetine girer.Arkadasım neden her insana inanıp bu gibi başlıkları kendi sorumluluğunuz altına girmiş gibi hissediyorsunuz..Almış olduğun userlik zaten bir açılım var sayarsak kısa zamanda NOA yı tanıma şansın yok gibi başlığın yerini bulmamış.

Hoş sohbetler

sana fikrini soran oldumu

Fikirler sorulmaz beyan edilir.. Beyan etmek insanların düşüncesinin özgür oldugunun kamusuna vararak açılan her başlıkta yazma irademi hak bilerek yorumlanmış bulmaktayım.Hatalı bir yazı yazdıysam özür dilerim ayretten

özrün kabul edilmişdir

tilki suratlı bide kralyagmura şiir yazmıs olum adam olun ama sizi daha cok şebeklik için burda tutuyorlar millet gülsün diye

Bak kardeşim insanlar hakkında olumlu ve olumsuz yazılar yazabilirsin ama hakaret etme gibi bir yazılım sana verilmemiş.Onlarda insan sen bunların hakkında yorum yaparak ne yapmaya amaçlıyorsun anlamıyorum.sosyal hizmetinimi geliştiriyorsun,Kendini aktividemi ediyosun anlamadım  Başka nicklerle insanlar hakkında eleştiri yapmanıza son derece karsıyım yazdıgın 2 mesaj bugünün tarihine nedense aynı saatler içinde sana yakışmıyor..Burda kimse kimseyi ezemez isterse kral isterse paşa olsun herkesin dili var herkesin düşüncesi var insanlar haklarında belirli sınırlar içinde özgürdür.Umarım anladınız

Hoş sohbetler.

GowiCh

GowiCh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 09:48:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Abi sözüm sana değil bu iki adama sadece kendilerini bir  **  o kadar ama millet bunlara gülüp geciyo

** EDİTNefertiti

MaTRaKssSaMSuN

MaTRaKssSaMSuN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 10:23:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

_______PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER EMEGİNE SAGLIK__

N_O_A

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 20:47:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Unpleasant :
N_O_A :

Selamlar.

Evet bizde bunu söylemeye çalışıyoruz her aşamada. Gönüllü olarak bu işi yaptığımızı ve bundan bir kârımızın olmadığı konusunda umarım bu size ulaşan yazı yeterli bir cevap olmuş ve bir daha gereksiz şekilde kaç para maaş alıyorsun sana ben veriyim espirileride sonlanmış olur. :)

Birde farklı farklı nicklerle yazıp birden fazla kişi imiş gibi görünme çabası yanlış. Yine aynı nickinle yaz.

Kolay gelsin.

unpleasant ile m4rmc  aynı kişiler değildir. NOA ile bu konu konuşulmuştur. Bilgilerinize. Farklı niklerle yazılan bişe yoktur.Benim yazdığım benim fikrimdi.Yazıda başka bir konuya dikkat etmek için yazılmıştı. 

Hayat hoş gerisi boş. Boşverin. Eğlenmenize bakın.  

U..t..aF..rs...n

Teknik bir hadiseden dolayi dün gece 52 milyon küsür dk ( 100 yila tekabül ediyor ) siteden uzaklaştirildim. :). Bugün banim tekrar açilmiş.

ayni nick konusunu üzerime bile almamistim, Ama bize söyleniyorsa unpleasant nickiyle hiç bir alakam yoktur.

konunun anlaşılmayip NOA tarafindan Metodik firmasina mal edilmeside ayri bir konudur,

Konu profilimdeki bilgilerin NOA tarafindan 3 sahislari verilmesidir, Forumdaki yazimdada NOA, Metodik firmasi yetkililerine şikayet edilmektedir.

Fakat kendisi küçük akil oyunlariyla konuyu farkli yone çekmeye çalişmaktadir.

NOA nin bu topic te açtiği konu ile benim profilimdeki bilgilerimin başkalarina verildiği konusunda alaka yoktur.

Metodik firmasinin güvenirliğine ve gizlilik ilkesi konusundaki hassasiyetine inandiğim için, Hiç vakit kaybetmeden NOA nin kişisel hatasini NOA nin her türlü baskisina ragmen Metodik firmasi yetkililerine bildirdiğime inaniyorum.

Bu ve buna benzer olaylarin yasanmasini hiç birimiz istemeyiz, fakat bu tür durumlarda Metodik firmasinin en üst kademesine ulaşip bu bilgiyi vermek benim hakkim ve insani görevim, belki bu zor yolda nickim banlanacak veya tehdit edileceğim ancak Metodik firmasi yetkilileri sesimi duyup konu hakkinda benden bilgi alana kadar asla vaz geçmeyeceğim.

Profilinizdeki bilgileri siz istemediğiniz sürece hiç bir şef, ajan veya baska bir yetkili diğer bir user a açıklamayaz. Siz bakmayin NOA nin hala foruma gelip sen " g " ile yazdin " ı" ile yazdin yurt dışından değilsin gibi açiklamalarina kendisi hala gizlilik ilkesinin farkinda değil. ben Afkiraliyim diyorsam NOA tutup başka bir user a yok o afrikali değil diyemez.. Dediğinde bugün yaptiği gibi Metodik firmasi yetkililerine kendisini şikayet ederim. Ayrica NOA forumda benim hakkimda inatla mizahi bir şekilde kimliğim hakkimda bilgi vermek istiyorsa. NOA nickinin sicilindeki 1 dk lik cezayi neden ve hangi hareketinden dolayi aldiğini açiklasin. Amacina daha cabuk ulaşir ve oldukça komik tir.

ChatCity deki arkadaşlarim arasinda bu tür durumlara maruz kalanlarin en kısa zamanda hic vakit kaybetmeden ivedi bir biçimde  cc03@chatcity.cc veya info@chatcity.cc adreslerine konu ile ilgili bilgi verdikleri taktirde yetkililerin gereğini yapacağina inaniyorum.

hoş sohbetler.

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 21:40:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar.

Sanıyorum hala ifade edemedim. İfade edememeye de devam edeceğim sanıyorum. Çünkü yanlı ve özellikle amaçlara ulaşamama ardından yapılmış bu tür ufak bizans oyunlarını her zaman gördük ve her zaman da görmeye devam edeceğiz.

Ders Konusu: kurum içi bilgilerin, bilgilerin ilgi alanı olmadığı alanlara ulaşması.
Giriş: Konu dahilinde bilgileri taşıdığı düşünülen kişinin söylevi ile bir şekilde konu bilgi taricliği şüphesini oluşturmuş ve bu oluşum içerisinde acabalara da mahal vermiştir. Gerekli mercilerin bu tür bilgilerin verilmeyeceği konusundaki tavır ve hareketleri yazılı olmasa da şifaen belli olmakla beraber bu tür bilgilerin çıkma ihtimalidir.
Gelişme: Kişi kendi bilgilerinin tarafından habersiz şekilde kişilere dağıtıldığını düşünmekte ve bundan dolayı haklı olduğu düşünülen durumunu savunmaya yönelik bilgi edinme ve bilgilendirme durumunu irdelemekte haklı ve konu dahilinde talebinin doğrulu söz konusudur.
Sonuç ve istem: Bilgileri kişiye sağlayan görevlinin görevinden alınması ve bir daha böyle bir olayın yinelenmemesi.

Yorum: Girişte belirtilen konu dahilinde söz konusu bilginin ulaştığı kişi ile konuşulma sonucunda kişinin tarafınıza "senin ip ne de bakarım ve seni bulurum", "sen bahsi konu olan ülkeden değilsin" cümleleri söz konusudur. Ahmet kendi bildikleri dışında bilmedikleri konusunda yorum yapar ve bu yorumlar dahilinde bir şekilde doğruyu bulmak adına kendi çapında bir takım ufak ipuçlarını inceler ve bu ipuçları dahilinde bir şekilde amaca ulaşır ise, ulaştığı durum dahilinde ulaşmaya sebep olan bilgi merkezinin bu konu ile alakası olmaya da bilir. Türkiye üzerinde ulaşılması mümkün olmayan bilgiler bir çok basılı ve görsel yayın aracılığı ile irdeleniyor ve doğruyu bulmak adına yol alınıyor. Bunlar olumlu fakat bazen de Danıştay vukusunda olduğu gibi elim bir durumla da sonuçlanabiliyor. Türkiye Cumhuriyeti hükumeti bu tür konularda gerekli hassasiyeti göstermeyi Basın kuruluşlarına ilke edinmesi hususunda yazılı olmasa da bir takım yorumlarla ifade etmiştir. Bu durumda basının özgürlüğünün kısıtlanmasından ziyade bir şekilde bu tür dengesiz ve elim olayların engellenmesi hedef alınmıştır. Bu durumda da bir şekilde kişi kendince bir hedef belirlemiş ve aynı üslubu defalarca yineleyerek şovenist bir düşünce yapısı ile elinden elma şekeri alınmış zavallı gözü yaşlı çocuk gibi hareket etmiştir. Bu durum bundan önceki olaylarda da söz konusu olmakla beraber kendi misyonunundan ödün vermemiş, fakat bilinmişliğinin bilincinde olmadan aynı bizans oyunlarına devam etmektedir. Verildiği düşünülen bilgi hususunda yapılan yorumları da ayrıca görmezden gelip kendince menfaat çıkarları olduğunu düşündüğü yolda devam etmek adına bu oyunlara da ayrıca devam edeceği düşünülmektedir tarafımca.

Yoruma esas olayın az detaysız ayrıntıları: Kişi bir şekilde atmış olduğu zarfın ışığında karşısındaki kişiden gerekli olan doneyi almış ve bunun keyfini çıkarmaktadır. Söz konusu bilgisinin verildiğini düşünen kişi hala bilgisinin verilmediğini ise anlayamamış, anlayabilse daha fazla detayın kişi tarafından bilinmesi durumunun söz konusu olduğunu anlayamaması bence bilgilerinin verildiğini düşünen kişi tarafından büyük talihsizliktir.

Yoruma esas tavsiye: Bir daha gizlilik söz konusu olduğunda, kendince önceden hedef belirlemiş olduğu üyelerin üstüne mesnetsiz, basiretsiz ve eçel bir tavırla gitmektense gizliliğin ne olduğunu idrak eder ve umarım sitenin huzurunu türlü yıldız, ajanlık veya başka türlü görev talebinin reddi sonucunda farklı olaylar ile bozmaz ve sağ duyun varsa (umarım) bunu ilke edinmeni tavsiye ederim.

Şimdi anlaşılmayan bir konu olursa fütursuz bir şekilde düşünmeden bana, yani kişisel yorumunu yapmış olan ve öncelikle bir user yani kullanıcı olan bana özel olarak yollar ve nice tavsiyelerimden faydalanırsın. Onun haricinde bu şekilde uygunsuz ve fiili olarak olmayanı olmuş gibi göstermeye çalışarak kendini daha deşifre edercesine çabalayan bir insan olarak yaptığının, yapmadığının daha da alçaltısında olduğunu lanse etmezsin.

Şimdi N_O_A nın yorumu :)

Tarafınızca girilmiş olan kullanıcı hesabının sizin tarafınızdan bu türde şikayetler olduktan sonra araştırılması üzerine zaten ip adresi dediğimiz lokasyon bilgisinden sadece kendi nickinizin giriş yaptığı!, :)
Olan bir farklı nick olmadığından dolayı ve kullanıcı hesabınızın başka bir alt kullanıcı nickine de sahip olmadığının tesbiti üzerine söylevlerinizdeki olduğu düşünülen olayların olmadığının da ayrıca ispatıdır.

Bireysel veya kurumsal kimlikle yapılmış her iki yorumda da ana tema şudur. Halen kimliğinizle alakalı herhangi bir bilgi verilmemiş, verilmemeye de devam edecektir.

Konuya göstermiş olduğunuz hassasiyet için ayrıca teşekkür eder, yukarıda bahse konu olan olayların tarafınızca anlaşılana kadar yukarıdaki yazıları okumanızı ümit ederiz. (pek sanmıyorum ama neyse) :) 

Kolay gelsin.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 21:45:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Valla başkasını bilmemde ben bir okuyuşta anladım.Güzel detaylı anlaşılması hiç zor olmayan bir anlatım türü.Tşkler

murekkepbaligi

murekkepbaligi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:08:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest :
Valla başkasını bilmemde ben bir okuyuşta anladım.Güzel detaylı anlaşılması hiç zor olmayan bir anlatım türü.Tşkler

Okumadan anladım  Çok açıklayıcı olmuş. Kimse bukakar basit ve anlaşılır yazı  yazamaz.

Konunun derinlemesine irdelenmesi bir takım yanılsamaların, bireylerin yanılgılarının ivmesel izdüşümününe teğet geçtiği noktada aklın işlevsel yoğunluğunu maksimum seviye çıkaran bir açıklma.

Anlamışmıyım acaba. :))))))  gülüp geçin.

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir