ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 17:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Gizlilik bilgileri ve hükümleri!
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:14:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Yansımalar değil olanlar. Yansımalar ters görünüme sahiptir. :)

Bireylerin yanılgılarının devam sürecinde olağan durumlar itibari ile tabiki saptamalarda bir takım yanılgılar da ayrıca olur ve yanılgının doğurmuş olduğu yanılgının üzerine konu dahilinden uzak konu yaratılmaya yönelik çalışmalar olabilir. Fakat konudaki anlatımla konu dahilinden uzaklaşmak veya konudan merkezi alma çabası söz konusu değil, sadece konunun iki farklı kimlikle ifadesi ve yorumu söz konusu. Ayrıca konunun son noktası olan sübut olanların kişiye karşı sunulup bir şekilde kişinin müsterih olmasını sağlama çabasıdır. Cümle burada yanlış olmuş. Konudan uzak ve cahilce :)

Aklı çalıştırılması esasında aklın normal bir çalışma sürecinden geri/uzak olması aklın olağandan fazla çalışamayacağına emsaldir. :) Dolayısı ile cümlede eksik var fakat saptama doğru. Aferin. Bu yolda devam :)

murekkepbaligi

murekkepbaligi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:21:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zaten yanlış anlamsız olsun diye yazdım. Konuya biraz şaka katayım istedim .  ciddiye almana gerek yoktu. aslında anlatmak istediğim normal anlatımlardan bişey anlamayan kişiye belki o anormal anlatımlar bişey anlatır diye düşünmüştüm. Yazı yanlış adrese gitmiş. Neyse gülüp geçelim.  :))))))

N_O_A

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:25:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Doğrularla yanlışları yorumlamak görevimiz. Kişileri bilgilendirmekte ayrıca bir kıvanç kaynağıdır yüreğimizdeki amatör ruh a. Umarım bunu ne ben kaybederim, ne de yanlışları doğru olan olarak görenleri bilgilerimden mahrum ederim.

Kolay gelsin.

murekkepbaligi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:36:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu ülkede namussuzlar ne kadar cesursa, namuslular da o derece aydınlık olabilmelidir yeri geldiğince diye düşünüyorum. ayrıca sen yanmazsam ben yanmazsam nasıl çıkar karanlıklar günışığına demişti adını şu an hatırlayamadığım ünlü bir düşünürümüz. siz de takdir edersiniz ki türkiye nin içinde bulunduğu konjoktürde böyle şeylere gereken duyarlığı toplumsal bağlamda değerlendirmemiz gerekiyo..toparlamak gerekirse ıhmmm, :))))))))) Valla yat borusu çaldı

Ben toparlayamıcam siz toparlayın bi zahmet.

N_O_A

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:40:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Duyarlılık değerlendirilmez, gösterilir. Ayrıca namussuzlar oldukça namusluların değeri daha da katlanacaktır. Şöyle biraz pragmatik bakmak lazım derim. İyi-Kötü, Güzel-çirkin, Namuslu-namussuz... Hangisi olmasa yanındaki olurki? :) Sonuç olarak önemli olan Bahse konu olan ve cümlede kel kalan "konjoktürde", bence üniter yapıda dengelerin doğru bir pozisyonda olması. Ne kadar dengesiz varsa o kadar da dengeli olan ve dengeyi hakeden olmalıdır.

Kolay gelsin. İyi uykular :) 

murekkepbaligi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2006 Pzt 22:46:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konuyu toparladığın için teşekkürler noa.

Biraz neşe olsun istedim bu başlıkta anlayışınız için teşekkürler.

(bazen adana çık aradan olsada önemli değil) Bunlarda yonca gibi gibi biçtikçe daha çok çıkıyorlar.

Fomous

Fomous resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 02:20:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
N_O_A Verdiğin bilgiler için teşekkürler.

GATSBY

GATSBY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2006 Cmt 15:26:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sen güzel anlatmışsında ; yasal kredi kartları neden kullanılmıyor yada kullanılınca, nickler neden banlanıyor buna bir açıklık getir senden düzgün bir açıklama bekliyorum.

GATSBY

GATSBY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2006 Çar 19:37:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

üstteki yazıma bir cevap gelmedi  ben yine soruyorum:  yasal kredi kartı cc de neden geçmez .. sistematik bir hata var deniliyor  benden , kredi kartı bilgileri isteniyor  yetişmiyor kimlik fotokopisi isteniyor  bu neşekilde isteniyor. cc deki bir ajan cc de normal bir konuşma seyrinde ,bu bilgileri nereye göndereceğim;noa adı altında kim tarafından kullanıldığını bilmediğim bir msn kullanıcısına, neden sistematik bir hata var. bu kart ın sahibinden mi kaynaklanıyor hayır kimden cc sitesinden  o zaman hata neden giderilmiyorda  benden kredi kartı bilgileri isteniyor  ve ben neden

1- kim tarafından kullanıldığını bilmediğim bir msn kullanıcısına  kredi kartı bilgilerimi vereyim

2- Bu msn kullanıcısı bir çok defalar cc sitesi içersinde ve yazılarında  açıkladığı gibi  normal bir üye benim gibi cc sitesine giren  cc yetkilerince ajan kadrosu verilmiş bir üye amatör olarak çalışan maaş almayan  görev ve yetkisi sadece site içersinde olan bir sade üye ; ve buna rağmen  kredi kartı bilgilerini  hangi görev ve yetki ile isteniyor anlamış değilim .. sonuca gelinirse görev ve yetkisi chat city içersinde konuşmaları denetleyen. bir ajan... site dışına çıkıldığında bir görev ve yetkisi yok ve kart  sahibi bu arkadaşın kimliği hakkında herhangi bir bilgisi yok kim tarafından kullanıldığını bilmiyor. kendisinin açıkladığı gibi bizim gibi sade bir üye ve bu arkadaş kredi kartı  fotokopisini ve kimlik fotokopisi istiyor .. Bu uygulama yanlıştır  DÜZELTİLMESİ GEREKİR.. Belki bu arkadaş bilmiyor ama ilerde bu isteği başına iş açar ancak yetkisi var ise görevi var ise dediği gibi benim gibi sade bir üye değilse ,cc sitesi  isteyebilirmi bunuda hukuksal olarak değerlendirmek gerekir. bana kalırsa  cc almak için nasıl benim kredi kartımla  banka arasında bir olay ise bu alışveriş gene sorunu banka çözmesi gerekir bana söylerler şu sorun var .. bende giderim bankanın bir şubesine hallederim. Yasal yol budur kanımca ve böylece kim tarafından kullanıldığını bilmediğim bir msn kullanıcısına yada görev ve yetkisini tam olarak bilmediğimiz birine kredi kartımızın bilgilerini vermemiş oluruz  .. Sevgilerimle

N_O_A

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 11:05:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar...

Bu tür bir olayı açıklığa kavuşturmak adına sorulan soruları gördükçe memnumiyetim artıyor.

Öncelikle koşullar doğrultusunda kişilerin bilgileri dahilindeki yapısal çalışmalarını "danışmanlık" veya "bilen" olarak yapmaları olağan tüm sistemler içerisinde mevcuttur. Örnek Emniyet Genel Müdürlüğünün yapısal güvenlik sorunlarını bu sorunlarda uzmanlaşmış bir kuruluşa yaptırması demek bir şekilde güvenlik için harcanan bir emek unsurunun ne denli önemli ve bilgi paylaşımına murahhas olduğuna işaret etmektedir. Aynı şekilde kendi özel hayatımda Askeri bir birimin veya Devlet Kurumunun bilgilerimden faydalanması demek kurumun alçalması değil, bilen ve bu konuda uzmanlaşmış bir kişinin konuyla alakalı çalışmalarda ne denli yardımcı olduğuna delalettir. En azından ben öyle düşünüyorum. Çevremize baktığımızda komandit bir kuruluşun bile maali konularda bileni bulup bu bilenle çalışması hem devlet tarafından teşvik edilir hem de kuruluşun bir şekilde işleyişinin ahengini sağlamaktadır.

Değerli kullanıcımız. Site içerisinde belli kriterler doğrultusunda güvenlik önlemleri alınıyor. Bu güvenlik kriterleri ama zamanla kazanılan tecrübelerden ama konusunda uzmanlaşmış güvenlik esaslarına iye kuruluşlardan alınan feyzlerle hakerete esastır. Bu güvenlik önemleri arasında neler vardır. Biraz konuyu irdeleyelim;

• Türkiye Cumhuriyetinin bütünlüğünü, Üniter yapısı dahilindeki işleyişini illegal yoldan değiştirmek adına çabalayan sefilleri bulup, bulduktan sonra amaç ve kapsamlarının ne denli ileri boyutta olduğu, boyut kazanmış bir durum mevcut ise bunların ilgili merciilere iletilerek konu dahilinde sitenin huzurunu bozmadan kişiler adına hukuki işlemlerin başlatılma çalışmasına yardım ki bu herkesin vatandaşlık görevi olarak yorumluyorum bunu,
  • Madde bağımlılığı ve bunun ticari yapıda pazarlanması adına çalışma yapanların gözlem ve takibi, sonucunda müspet bir durum söz konusu ise ilgili merciilere bildirilmesi ve gerekli hukuki çalışmaların yapılıp olumsuz durumun yine site içerisinde son bulması,
  • Nitelikli dolandırıcılık veya adi suça teşvik, iştirak ve dolandırıcılık suçunu ifa edenlerin takibi ve platform içerisinde barınmaması adına siteden uzaklaştırma ve gerekli hukuki yaptırımların başlatılması adına adli takibi talep etme,
  • Kişilerin hak ve özgürlüklerinin yorumlandığı geniş perspektifte perspektif açısını zorlayarak diğer kullanıcıların haklarına ve özgürlüklerine küfür, tahrik edici yazı, rencide etmek adına çalışma yapanların takibi ve siteden uzaklaştırma,
  • Şantaj, maddi veya manevi çıkar sağlama adına kişinin vermiş olduğu bilgilerin dağıtılması (telefon numarası vb) veya bu bilgileri verme tehtidi usulü ile adi suç işleme durumlarının takibi,
  • Özellikle belli lokasyonlardan çoklu kullanıcılarla gelerek, amaç olarak sadece site huzurunu bozmak veya nitelikli dolandırıcılık yapmak adına çalışma yapan kişilerin uzaklaştırılması.

Bu şekilde bir çalışmanın uygulandığı Chatcity hariç başka bir site şuan itibari ile ne Türkiyede ne de Dünyada bulunmaktadır. Örnek bir yapıda olduğumuzdan dolayı Eminyet kurumlarının çoğundan taktir alan bir yapıdadır Chatcity. Bu uygulamaları sadece iki veya üç kişi ile değil, tüm çalışma arkadaşları ve siz değerli üyelerimizin vermiş olduğu değerli bilgiler ve iyileştirme fikirleri ile mümkün olmuştur. 

Gelelim yeniden kredi kartı sistemine. Sistem içerisinde bir şekilde kendisine ait olmayan kredi kartlarını kullanan ve bunlardan istifade etmek adına kullanım yapmaya çalışan kişi sayısı çok fazla. Örnek vermek gerekirse kişi çalıştığı yerde kendisine ait olmayan kredi kartı veya kartlarını tek tek deneyerek bir şekilde kredi alabilmektedir. Akabinde bu kredi alımı, kredi kartı sahibince tespit edildikten sonra kartın alınmış olduğu bankaya itiraz hakkı ve alımın iptali bildirilmektedir. Bu bildirim sonucunda hukuksal bir usulsüzlük doğmakta ve kişi şikayetinden vaz geçse bile Sitemiz lehine maddi ve manevi tazmin hakkı doğmaktadır. Fakat bu hakları kişi bilincinin oluşmadığını düşünerek kullanmıyoruz. Çünkü karşımızdaki insan veya insanlar belli bir bilince erişmemiş olabilmektedir. Şöyle düşünmek lazım 16 yaşında bir çocuk kendisine ait olmayan bir kredi kartını kullanması ve bunun tarafımızca tespit edilip gözlem yapmadan hukuki çalışmasını başlatmamız demek çocuğun adli siciline "Nitelikli Dolandırıcılık Suçu İşlemiştir" gibi bir ifade girmesine ve belli cezaları alması demektir. Buda tüm hayatını etkileyecek bir izdir. Bu işi ticari bir mantıkta yapan ve bir gün içerisinde yüzden fazla kredi kartı deneyen bir kişi ise bu çalışmasından dolayı ceza almayı hakeden ve kimseyi zarara uğratmaması için çabaladığımız kişilerdir. Siz ve siz gibi yüzlerce değerli üyemiz bu tür bir durumda değilsiniz kesinlikle. Fakat bu kişileri elemek adına tanzim edilmiş olan sistem kuralına yanlış bir şekilde giriş yaparsanız o zaman kredi kartı bloke ediliyor ve bu blokaj sonunda kredi kartının tarafınıza ait olup olmadığı sorgulanmaktadır. Bu sorgu dahilinde kesinlikle sizin rencide edilmeniz adına bilinçli bir çalışma olmamakla birlikte genel bir uygulamadır. Sorgulama sırasında talep edilen bilgiler kesinlikle tarafımıza istenmemekte, özellikle site güvenliğine has olan
info@chatcity.cc E-Posta adresine istenmekte ve bu adres sadece bu durumla yükümlü kişiler tarafından takip edilmektedir. Ben veya benim gibi organik bir bağı olmayan, fakat gönül bağı olan kişiler kendi insiyatifleri doğrultusunda kendi adreslerine veya bilgilerine bu bilgileri istememektedir. Dikkat ederseniz veya sizde bu duruma konu olmuşsanız size gösterilen yol şudur. Lütfen kredi kartınızın ön yüz resmini ve kimlik belgenizin resmini info@chatcity.cc adresine gönderiniz. Bununla birlikte güvensizlik olmaması adına genellikle 16 haneli kredi kartı numarasının ilk ve son rakamları açık kalması sureti ile ortada bulunan 8 rakamın silinerek yollanması bile yazılmaktadır siz değerli üyelerimize. Ayrıca belirtmek gerekilen bir diğer konuda şudur. Sizden banka ile aranızdaki satış protokolünde kredi kartınızın arka yüzündeki "güvenlik numarası" talep edilmektedir banka tarafından. Bu bilgi banka tarafından kontrol edilmekte ve bu kontrol işlemi sonucunda işlem onay kazanmaktadır. Tariflerimizde kredi kartının sadece ön yüzü ve hatta sadece ilk ve son numaraları görünür şekli ile resmi talep edilmektedir. Nüfus cüzdanının resmi ise müstenidat olup tek başına bir belge olarak kullanılamamaktadır. Bununla ilgili Anayasal düzenlemeler zamanında yapılmış ve bu hak dahilinde yollamış olduğunuz belgeler başlı başına bir yaptırım belgesi olarak kullanılamamaktadır. Örnek vermek gerekirse basit bir yazı yazarak elinizdeki bir mecurun satışını başka birisine devredemezsiniz, ancak bunu bir tapu memuru selahiyetinde yapabilir ve 4 kişi tarafından kontrolü söz konusu olarak yapabilirsiniz.

Dolayısı ile sizden
info@chatcity.cc adresine talep etmiş olduğumuz bilgiler sadece bankaya yollanmakla birlikte info@chatcity.cc adresinde bir yaptırım belgesi olarak kalmamaktadır.

Kredi kartının sitemizde bloke olmasınında nedeni ise yukarıda açıkça belirtilmiş ve Kradi Kartının sahibinin mağdur olmaması adına yapılmış genel bir uygulamadır. Sadece size özel bir uygulama kesinlikle değildir.

Haklı merakınızla doğan duygu, düşünce ve yorumlarınız ve uygulamalarımızdaki işleyişi açıklamamıza yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimizi sunar iyi günler dileriz.

Saygılarımızla;

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir