ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 21:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   efet kankalarım biraz nostaljiye ne dersiniz yapalım mı?
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 05:49:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

SENDE SAĞOL KALPİMİSİN 1 NUMARALI ACANI.

SedaTveDenlz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 05:58:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KANKALARIM BUNU SÖYLEMEK İÇİN ÇOK DÜŞÜNDÜM.AMA SİZDEN ARTIK GİZLEYEMEYECEĞİM.MAALESEF GİZLİCE ODALARI İZLEDİMÖZEL GÖREVLİYDİM BEN.FAKAT GÖREVİM SONA ERDİSİZLERE YER AYARLIODUM BEA.BUNU DA AÇIKLIORUM ARTIK GİZLİM SAKLIM YOK...OH BE RAHATLADIM.

NESE ŞU CC DE GARİP OLMAYAN NELER WARKİ

SedaTveDenlz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2006 Per 06:12:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MAALESEF DURUM BU.BİLİORM KİMSE İNANMIYCAK AMA İSTERSENİZ LOGLARI PROF. LARA YOLLAYM.TEKRAR İDDİA EDİYORUM HİÇBİ OYNAMA YOKTUR ÜSTÜNDE.AMA BİDA TÖBEKORKTUM BEN KENDİM BİLEM

SedaTveDenlz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2006 Cum 04:15:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YAW KANKALAR EMİNİM HEPİNİZ MERAK EDİYOSUNUZDUR.BU WOLKİ NERDE ACEBA?

DÜN GECE ALDIĞIM HABERE GÖRE WOLKİNİN ÇOCUĞU OLMUŞ APAR TOPAR.ALMANYAYA UÇMUŞ.HATTA Bİ DE RESİM YOLLADI.BU GÜZEL HABERİ HERKESLE PAYLAŞMAM GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM.AMA WOLKİNİN NE DENLİ TEDİRGİN OLDUĞU YÜZÜNDEN OKUNUYOR.SANKİ W.C. YE GİTCEKMİŞ GİBİ Bİ HALİ WAR SANABİLİRSİNİZ.AMA HAYIR WOLKİNİN YÜZ İFADESİ:EYWAH ŞİMDİ BABALARA GELDİM MANASINDADIR.BU ARADA ÇOCUĞUN ADI:JUNIORBEYAWMIŞ.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.ALTIN TAKMAK İSTEYENLER BENM $ HESABIMA PARA YATIRABİLRLER.BİLİORSUNUZ WOLKİM AÇ BİLAÇ, ÇOCUUN MASRAFI.HASTAYMIŞ ZATEN SAKAT DOĞMUŞ(bkz:Bebeğin ağzı çarpık.Allahm sen koru yarabbim).O YÜZDEN HADİ KANKALAR PAMUK ELLERİNİZİ CEBİNİZE ATIN.ŞU GARİBİME BİRAS YARDIM EDİN.ALLAH RIZASI İÇİN.BUYRUN EFENİM...

ÇALBARAKA TÜRK(FAİZLİ KAZANÇ )HESAP NO:86665417254 (EURO DA OLABİLİR),(YTL KABUL ETMİYORUZ)BATAN GEMİNİN FENERİ DERNEĞİ ADINA BEN ALIYORM.YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN.ALLAH RAZI OLSUN.AMİN.

defnem19

defnem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2006 Cum 11:21:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Wolkiş  çok sevindim walla hayırlı olsun tıpkım sana bensiyo Allah analı babalı büyütsün ...

Tipe bak yafff... gülmekten öldüm sedat adamı ne hale çevirmişin ellerine sağlık Valla çook beğendim

xxwhisperxx

xxwhisperxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2006 Cum 19:49:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dayyyyyttttt!!!!!!

bensiz oluy mu yahu

hiiiccc yakıştıramadm wahh wahh

neseee kankalarım muthis olmus gercekten eski tat yok diye girmiorum artk cc ye falan

ama sırf bu bölüm icin girerim artık biricik kankalayım buyda yahu cannarım benm

birincisi sedat nen benim saheserlerimi caliosun el yapımı göz nuru resimlerimin üstüne yatma altında imzam war lütfen tam 58 dakikamı ayırdım ben o resim icin sanata saygı lutfenway cnm kankam benm

yahu kim derdi internette böle dostluklar olur die bırakın dostluu kimimiz ewlendi kimimiz tam 10 aydır beraber(şekil A)

wallla Allah razı olsn teknolojiden ne diyelim

biyicik tek askm bebekim cnm sefgilimle yoksam nasıl tanısıydım men

cok sefiom dostlar sizi

hepimiz on numarayz Allah kahretsin yaa

xxwhisperxx

xxwhisperxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2006 Cum 19:58:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yeni nickimi bilmeyennerr olabiliy tabi dusunemedk nopainnogain1, nece888 annayan annadi yahu neceden cakar kofteyi akıllı olan

SedaTveDenlz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 09:13:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YAF WHİSPERIM BEN RESİMLERİ  ŞEY YANİ.BEN HIRSIZ DEİLİM YALAN SÖLÜO .NESE KANKAM SENDE SAOL WAROL.

EWET BU ARADA KANKALAR AYIP OLUO AMA DEDİİM GİBİ BU BEBE AÇ.BAKIN ADAM PARA BEKLİO BİR AN ÖNCE HESABINA Bİ ZAHMET.GÖRDÜÜNÜZ ÜZRE ADAM AÇ AÇ

GebereSiiCEE

GebereSiiCEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2006 Cmt 14:47:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zuhahahahahahahahayttttttttttt    sedom allah belanı vermesin emi koptum yafff  harika olmus fallaa  eline saglık   kankam    volkanın kankam  bebişini allah analı babalı büyütsün   allah öle ona benzeyen bi  cocuk sedoyada nasip etsin  sizleri seviyorum mucx canlarım

SedaTveDenlz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 01:06:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EWET YARDIMLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜYO WOLKİ USLANMIYOR.PARALAR ÇOĞALDIKÇA WOLKİ ÇOCUK YAPMAYA DEWAM EDİYOR BUYRUN EFENİM.

CC sohbet icin buraya
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir