ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 03:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   efet kankalarım biraz nostaljiye ne dersiniz yapalım mı?
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 05:38:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·DeatHStaR· :

·XCooLXizmirX  we ·KURTADAM5·

akıfe yenı uye dıyenın ben anlını karişlarim.kımın yenı uye oldugu belllı.ıstedıgı yerede yorumunu yazar sızene:@forumda post kasmaktan baska yaptıgınız ıs yok.
kımle,kımınle konustugunuza dıkat edın..!!!!

ßıdı ßıdı yapma Lem  Ne karıstırıyon Sen :)DeatHStaR· Kumda Oyna pLs ..

unworhyninkardesi

unworhyninkardesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 12:48:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Elllerinize sağlıkk ;baslık yorumlar ve en önemlisi dostluklar çok güzel paylaşılmızkısaca tebrikederim

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 13:19:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nerde eski günler  çay bahçesinde oturur oguzumun ve kartanesinin gelmesini beklerdim

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 13:44:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle beyonce kankama böyle bi başlık açtığı icin cok teşekkürler... çok özledim ben eski günleri, özlemeyen de yoktur sanırsam az mı sabahladık beyaw? gülmekten karnım ağrıyodu hergece... tek kelimeyle muhteşemdi o günler HEPİNİZİ ÇOK SEWİYORUM!!!! (hatta sedatı bile)

Sedat öncelikle emeğine sağlık kankam!!!Teker teker fotolu olan süper bişi olmuş.... helal olsun!!! Bi de  gelen paraları benim hesaba yollarsan sevinirim!!! (çabuk ol delirtme daha içmeye gidecem akşam!!) ayrıca ben pinti değilim, sadece cebimde akrep var!!!

piagett

piagett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 15:24:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

valla söylenecek birşey de yok kihepimizin aklında eski ...çok güzeldi o günler aslında hiç tanımadığın ama birçok şeyini paylaştığın insanlarla geçirmek zamanını... üff duygusallaştımiyi ki tanımışım hepinizi

bu arada yorumlar süperdihem buruklaştım hem güldümemeğinize sağlık

not: Whisper adlı kullanıcı gebertirim seni kuşumgit dersine çalış!!!utanmıyon sen dimi 58 dk bi resimle uğraşmayasilcem o programı(çok güzel olmuşlar ama)

seviyom hepinisi

XAYANX

XAYANX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 16:56:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ÇOK DUYGULANDIM YAFF GERÇEKDEN SÜPER Bİ BAŞLIK SÜPER Bİ  ANLATIŞ TARZI ...HERKESİN DUYGULARININ ANILARININ PAYLAŞILDIĞI Bİ BÖLÜM OLMUŞ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUMMM

IllPieRIll

IllPieRIll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 20:19:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Böyle bi başlık açılırda ben bişey yazmazmıyım  Ahh be canlarım ahh be ballarım, dadından yenmeyen ortamımız var bizim, hala duruyomu... tartışılır...

ama çok sevdim sizleri pek azınızla görüşebilsemde...

(olm volky o resimden sonra görüşmeyi falan unut! sarıııı  )

dorlıyıp doplayacam bi gün herkesi o olacak, isterim ki şöle dehşetengiz bi organizasyonla yüz görümlüğü atraksiyonları gerçekleştirelim (bu yazdığımı anlayanlar gelsin ama sadece  )

sedo harika işler yapmışsın kankam ellerine sağlık

Not: Farkettiğiniz gibi nick değişti "xx" ler out "ll" ler in...

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 01:18:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

WOLKİM BEN PARALARI YATIRMAMIŞMIYIM ALLA ALLA NASI DA UNUTTUM BEYAW.

WOLKİM ŞEY PARALAR ÇALINDI.HATTA ÇALANLARI GÖRDÜM AHA RESİMDEKİLER.ANKARADA Bİ GECE KLÜBÜNDE EĞLENİRKEN YAKALADIM HERİFLERİ

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Kas.2006 Per 15:41:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lem bensiz olarmı bu baslık  koptum lem  o mutlu aile tablosuna. abidin dino resmini çizmiş sizde fotografını cekmişsiniz. sanatsal degerleri aynı sayılır volkimm allah bagıslasın yegenlerimi. 2 kız  bi erkek  bakalım kim üstüne alınmıcak    bu arada ben hakimim  masum bey o paraları  seyfi caldı banada iddaa dan kazandım die yutturdu nerden bilirdim yetim hakkı oldugunu

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Kas.2006 Per 16:51:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KANKALAR İSTERDİMKİ BU BAŞLIK ALTINDAN DAHA SİZLERLE YAŞADIĞIMIZ HER ANI PAYLAŞMAK.AMA WAKTİMİZ BU KADARMIŞ.BEN YAWAŞTAN GİDEYİM.YOLUM UZUN.1,5 YIL SONRA GÖRÜŞÜRÜZ.DAHA YAZACAĞIM ÇOK ŞEY OLACAK.BEKLEYİN.SENEYE BU GÜNLERİMİZDE NOSTALJİ OLACAK.HAKKINIZI HELAL EDİN.BENDEN YANA HERKESE HELAL OLSUN.WARLIĞINIZ HER ZAMAN YANIMDA OLACAK.VEDALARI SEVMEDİĞİM İÇİN SON GÜN YAZAYIM DEDİM.KUSURUMA BAKMAYIN.HADİ BANA EYWALLAH...

SİZİ ÇOK SEVEN SEDO

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir