ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 06:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   **__@--Son Dakika Flash Haberi--@__**
 <<123 45678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 22:42:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Şiddet kadın ve çocuğu vuruyor

Geçtiğimiz yıl, aile içi şiddet nedeniyle 13 bin 150 kişinin İstanbul Barosu’na başvurduğu açıklandı. İstanbul Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Aydeniz Tuskan, aile içi şiddet mağdurlarının en çok kadınlar ve çocuklar olduğunu söyledi.

Başvuran kadınların yüzde 74’nün ev kadını olduğunu açıklayan Tuskan, desteğe ihtiyacı olanların hafta içi her gün mesai saatleri içinde İstanbul Barosu’na başvurabileceklerini ve bu kişilerin kadın hakları konusunda özel eğitim almış avukatlar tarafından bilgilendirileceği de sözlerine ekledi.

bomcikibombom

bomcikibombom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 23:01:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Uçakta seks yapan ünlü
Televizyonda talk-shov sunmaya başlayan süper model Tyra Banks’ın programına konuk olan ünlü şarkıcı Janet Jackson, yolcu dolu bir uçakta seks yaptığını söyledi.

"FemaleFirst.co.uk" sitesinin haberine göre, milyonlarca seyircinin izlediği programda Tyra Banks’ın kendisine yönelttiği "Seks yaptığın en çılgın yer neresiydi" sorusuna cevap vermekte zorlanan Janet Jackson, "yolcularla dolu bir uçakta seks yaptığını" itiraf etti.

Jackson, adını vermediği aşığıyla uçağın tuvaletinde değil, yolcu koltuğunda seviştiğini de sözlerine ekledi. 40 yaşındaki şarkıcı, bir süreden beri müzik prodüktörü Jermaine Dupri ile beraber yaşıyor.

HIRSIZ

HIRSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 02:41:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

OKUYUN!  LÜTFEN !    

"ananı da al
git"

"kes ulan
sesini"

"şerefsizler"

"bizim çocuklar aç mı kalsın"

"otur ulan oturduğun yerde herşeye burnunu
sokma"  

"Askerlik yan
gelip yatma yeri değildir"

YUKARDAKİ GÜZEL TERİMLERİ BİZE ÖĞRETEN ŞİMDİKİ SİYASETE DE TEŞEKKÜRLER.

Izmir kurtuldu, cok tatli bir yorgunluk,Ankara ya hareket edecekler.Trene
binerler

kompartimana cekilirler.

Ertesi gun kompartimanin kapisini calar yaveri, acar yorgun, bitkin,
kravatini yikamaktadir Ataturk. Yaveri " pasam , bu ne hal hic uyumadiniz herhalde niye
boylesiniz"der.

"Ya çocuk kompartimanima yastikla battaniye koymayi unutmussunuz.

Kolumu yastik yaptim agridi , setremi yastik yaptim usudum , bende uyumadim kalktim"der.

Yaveri;"aman pasam! Birimize haber vereydiniz hemen size bir yastikla
battaniye getirirdik"der.

Ve bir ulke kurtarmaktan donen komutan  tarihi bir cevap verir,der ki

"Gec farkettim hepiniz en az benim kadar yorgundunuz.

Hicbirinize kiyamadim.Onemli olan benim uyumam degil milletimin rahat
uyumasi".

BELKI YUZLERI BIRAZ KIZARIR..ATAMIZ SAYESİNDE NE KADAR RAHAT UYUYORUZ Kİ
HALA UYANAMADIK ....

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 15:31:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şehit annesi fenalaştı (son dakika haberi)

Şırnak ın Küpeli Dağı bölgesinde önceki gün terör örgütü mensuplarına yönelik operasyon sırasında şehit olan Piyade Komando Çavuş Zekariye Kılıç, İzmir de kılınan cenaze namazının ardından Kadifekale Hava Şehitliği nde toprağa verildi. Şehit Çavuş Kılıç için Karşıyaka Bostanlı Beşikçioğlu Camii nde kılanan cenaze namazına çok sayıda vatandaş katıldı. İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Şükrü Sarıışık, Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Yalçın Kaya, AK Parti İzmir milletvekilleri Tevfik Ensari ve İsmail Katmerci, Piyade Komando Çavuş Kılıç ın ailesine başsağlığı diledi.

57. Topçu Tugayı Komutanı Tuğgeneral Süleyman Baysal ise baba Ahmet Kılıç a, terör örgütü üyeleriyle sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. Cenaze namazı öncesinde fenalaşan anne babaya askeri ambulansta müdahale edildi. Mevlüde ve Ahmet Kılıç çifti, müdahalenin ardından törene katıldı. Tören sırasında ayakta durmakta güçlük çeken anne Mevlüde ve baba Ahmet Kılıç, sandalyeye oturtuldu. Mevlüde Kılıç ı sakinleştirmek isteyen Ege Ordusunda görevli Ordu Donatım Yüzbaşı Dilek Erdem, anneyle birlikte tören boyunca gözyaşı döktü. Şehit Piyade Komando Çavuş Zekariye Kılıç ın kardeşi Faruk Kılıç da ağabeyinin Türk Bayrağına sarılı tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Zekariye Kılıç ın arkadaşları ise cami avlusuna büyük Türk Bayrağı açtı.

ASKERİ TÖREN
Öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Kılıç ın tabutu yakınları tarafından omza alındı. Tabut taşınırken, Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez , Kahrolsun PKK sloganları atıldı. Kılıç ın naaşı, daha sonra askeri tören eşliğinde topçu arabasına konuldu. Tören sırasında İzmir Valisi Köksal, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Sarıışık, askeri yetkililer ve şehit yakınları kortej eşliğinde yürüdü. Şehit Piyade Komando Çavuş Kılıç ın cenazesi Kadifekale Hava Şehitliğine toprağa verildi.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 17:12:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ajdar Eurovision a koşuyor!(şuanki son dakika haberi....)

Finlandiya da düzenlenecek 52 nci Eurovision Şarkı Yarışması için geri sayım başladı. TRT, Bu yıl kimle katılalım? diye tartışadursun, Ajdar, müthiş bir alternatif sundu. Akşam gazetesinden Özlem Uçar a konuşan Ajdar, "Bu yılki Eurovision a katılmak istiyorum. Ama Bu işe talibim demem. TRT nin Lütfen bizi temsil et diye ricada bulunulmasını beklerim. Böyle olursa teklifi kabul ederim. Gerisini merak etmeyin. Ruhum ve dansımla Avrupa yı hayran bırakmaya hazırım" dedi. 

Manşet olmazsam bir daha konuşmam
Bu özel demecimi boy fotoğrafımla manşetten vermezseniz bir daha hiçbir gazeteye demeç vermeyeceğim. Yarın (bugün) ilk iş olarak AKŞAM Gazetesi alacağım. Manşette olmazsam, bu durum medyayla ilişkilerimi yeniden gözden geçirmeme neden olacak. Gazetelere röportaj vermeyeceğim. Çünkü arka sayfalarda çıkaracak birisi değilim. Bir star olarak açıklama yaptıysam sergilediğim mütevazı hareketin karşılığını görmek isterim. Aksi hareket beni kırar.

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 18:38:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·prenses344· :
Ajdar Eurovision a koşuyor!(şuanki son dakika haberi....)

Finlandiya da düzenlenecek 52 nci Eurovision Şarkı Yarışması için geri sayım başladı. TRT, Bu yıl kimle katılalım? diye tartışadursun, Ajdar, müthiş bir alternatif sundu. Akşam gazetesinden Özlem Uçar a konuşan Ajdar, "Bu yılki Eurovision a katılmak istiyorum. Ama Bu işe talibim demem. TRT nin Lütfen bizi temsil et diye ricada bulunulmasını beklerim. Böyle olursa teklifi kabul ederim. Gerisini merak etmeyin. Ruhum ve dansımla Avrupa yı hayran bırakmaya hazırım" dedi. 

Manşet olmazsam bir daha konuşmam
Bu özel demecimi boy fotoğrafımla manşetten vermezseniz bir daha hiçbir gazeteye demeç vermeyeceğim. Yarın (bugün) ilk iş olarak AKŞAM Gazetesi alacağım. Manşette olmazsam, bu durum medyayla ilişkilerimi yeniden gözden geçirmeme neden olacak. Gazetelere röportaj vermeyeceğim. Çünkü arka sayfalarda çıkaracak birisi değilim. Bir star olarak açıklama yaptıysam sergilediğim mütevazı hareketin karşılığını görmek isterim. Aksi hareket beni kırar.

Ajdar sen bizim Herşeyimizsin

DarkShine

DarkShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 12:39:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne kadar doğrudur bilmem ama orda yaşayan bi arkadaşımın bana bugün söylediği kadarıyla;

Peygamber Efendimiz (s.a.v) in karikatürlerini çizen Danimarkali
karikatürcü yaratik, dün evinde çikan bir yangin sonucu yanarak
can vermis!!! Danimarkalilar bu haberi kimsenin duymamasini
istemiyorlar.

MooNLighTTT

MooNLighTTT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 12:41:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Papa nın Türkiye ziyareti İngiliz basınında  
Londra - İngiltere nin önde gelen gazeteleri Papa 16. Benediktus un yarın başlayacak Türkiye ziyaretiyle ilgili haber ve makalelere geniş yer verirken, The Times gazetesi, Papa olmadan önce Kardinal Ratzinger in Türkiye nin AB üyeliğine karşı sözleriyle "hata yaptığını" yazdı.

Gazetenin başyazısında, Kardinal Ratzinger in Türkiye nin dini ve kültürü nedeniyle AB üyesi olamayacağı şeklindeki sözleri anımsatılarak, Papa AB
konusunda hata yapmıştır ve en azından iki kültürün kökten farklı olduğuna inanmadığını açıklamalıdır denildi.

Ziyaretin Papa açısından görünür amaçlarının yanı sıra görünmeyen amacının da bulunduğu kaydedilen yazıda, bunun da Vatikan ın İslam ile arasında Papanın
bir süre önce Almanya gezisi sırasında İslam ı hedef alan sözlerinden ziyade bu sözlere karşı yönelen tepkilerden doğan zedelenmiş ilişkilerini onarma isteği
olduğu görüşü dile getirildi.

The Independent gazetesinin makalesinde de Papanın ziyaretinin tehlikeler ve sembolizmle yüklü bir ziyaret olduğu yorumuna yer verildi.

Papanın Müslüman ile Batı arasında huzursuzluğun bu kadar arttığı bir dönemde Türkiye yi ziyaret etmekle cesur bir kişilik olduğunu ortaya koyduğunu
savunan gazetenin başyazarı, ziyaret sırasında sorulması gereken sorunun bu ziyaretin ne kadar dikkat çekeceği değil, hangi amaca yönelik kullanılacağı
olması gerektiğini yazdı.

Başyazar, yazısının son bölümünde AA dan bir alıntı da yaptı ve ajansın dünkü yayınında yer alan bir haberde, Türkiye kırgınlıklarına rağmen Papayı
ağırlayacaktır. Buna karşılık bizim de Papadan bir jest beklemeye hakkımız var

denildiğini kaydetti ve durumu bundan iyi izah edecek bir ifadenin bulunamayacağı yorumunu yaptı.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 20:38:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Alonso nun evliliği yalan çıktı

Formula 1 in şampiyon ünvanlı pilotu Alonson un evlilik haberi asparagas çıktı.
Formula 1 in son 2 sezondur dünya şampiyonu olan İspanyol pilotu Fernando Alonso, İspanyol şarkıcı Raquel Del Rosario ile bu hafta sonu Maldivler de evlendiği haberlerini yalanladı.

Alonso nun menajeri Luis Garcia Abad, yaptığı yazılı açıklamada evlendiğine ilişkin haberlerin ülkesi İspanya dan çıkmasından dolayı Alonso nun ayrıca büyük rahatsızlık duyduğunu ifade etti.

Açıklamada, Alonso, 5 kıtada İspanya nın adını gururla taşıdıktan sonra ülkesinden bu tip bir muamele görmekten üzüntü duyuyor denildi.

Alonso ve sevgilisi Del Rosario nun bir grup arkadaşlarıyla birlikte her yıl olduğu gibi tatil amaçlı olarak Maldivler de bulunduğunu kaydeden Abad, çıkan evlilik haberlerinden dolayı üzücü bir şekilde tatili uzatmanın imkansız hale geldiğini belirtti.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 20:39:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·DarkShine· :

Ne kadar doğrudur bilmem ama orda yaşayan bi arkadaşımın bana bugün söylediği kadarıyla;

Peygamber Efendimiz (s.a.v) in karikatürlerini çizen Danimarkali
karikatürcü yaratik, dün evinde çikan bir yangin sonucu yanarak
can vermis!!! Danimarkalilar bu haberi kimsenin duymamasini
istemiyorlar.

VAy vay vvaaaayyyyy bizde dağıtırız haberi o zaman değilmi çok teşekkür ederim paylaşımın için arkadaşım.......

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir