ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 16:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Sen Benim Vazgeçemediğim Masum Yanımsın!!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2006 Pzt 22:07:47      Sen Benim Vazgeçemediğim Masum Yanımsın!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
      :DDF:   
Seni özlüyor muyum, özlüyorum, tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi, tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi.... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

İçimde garip bir telaş, yüreğimde tuhaf bir hüzün var bugün... Ellerimi buldum diyeyim, gözlerim kayboluyor; gözlerimi anladım diyeyim sözlerim karışıyor... Kime kızıyorum, kime kırılıyorum, bilmiyorum!!!
Sus pus bilgisayarın başına oturdum, yazıyorum yine... Düşünüyorum niye yanımda değil, niye, niye, niye... Bazen de düşünüyorum herşeyi, bir kişiye bağlayıp sevdadan deli divane olmak değil ki benimkisi, güzeli özlemek iyiyi sevmek aslında kimsenin bilmediği... Beni anlayacak mı bir gün, hiç bilmiyorum... Anlamayanları da bilmiyordu ki anlasın, o sadece küçük bir zaman diliminde kuşandığım sevdaydı, ben bilemedim bunu, belki de o biliyor, olmayacağını, olamayacakları, inadımın sonunun hayıra alamet olmadığını... Öfkem belki de ona değil, onsuz hayatın bana sunduğu sahnelere... O yok mu??? Yok!!! Zaten öyle biri de yok, demi??? Cevabım yok!!! Cevabım yok, yok, yok!!! Gelecekte olacak mı, olmayacak biliyorum!!!

Ama sevdanı öyle bir kuşanmışım ki üzerime, hayata karşı zırhım, insanlara karşı inadım, kötü ve çirkin olan herşeye karşı mücadelemi içimde sevdan dediğim kuşanmışlığımla sağlıyorum!...

Sen bunu nerden bileceksin ki, zaten bilseydin de bilemezdin, anlayamazdın beni...

Sen benim vazgeçemediğim MASUM yanımsın!!!...

Belki de iki dünya bir araya gelse, beni dar ağacına götürseler vazgeçemediğim masum yanım... Bazen hayatın karanlığı ve zorlukları  öyle yoruyor ki sana kaçıyorum ben de, yani masum yanıma... Kimi sevda diyor, kimi aşk, kimi özlem, kimi iyi olmuş, kimi güzel yazı... AMA BİLMİYORLAR Kİ BEN MASUM YANIMLA KONUŞUYOR, ONU ÖZLÜYORUM!...

Belki de konuştuğum kendimim, bunu bile bilmiyorum...

Sen bilirsin, kimi sevsem yanlıştı... "AŞK YANLIŞ SEVER " demiştim ya tıpkı öyle...

Yokluğuna alıştım, en çok korktuğum da buydu, yokluğuna alışmak... Ama yokluğunda yaşadıklarıma hala alışamadım... Bir yokluk ancak bu kadar yokluk olabilirdi... SEN BİLMİYORSUN AMA O YOKLUKLA GELEN KİMSELERDE YOK ARTIK HAYATIMDA, KİMSEYİ İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ...

Seni özlüyor muyum, özlüyorum, tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi, tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi.... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehir ler ise içimizden akarlar

img102/5920/kavumaoj0.gif

DeatHStaR

DeatHStaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2006 Pzt 22:17:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tabı sende haklısın

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 12:11:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sen benim vazgeçemediğim MASUM yanımsın!!!...

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 15:29:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Yok; bu böyle olmuyor! Olmuyor; yüreğimdeki sevdam Kendimi sensizliğe mahkum etsem de Ben; sen olmuşum, şimdi anlıyorum Unutmak kolay değil, asla başaramıyorum Bir gün anlayacaksın! Özlemlerin çoğalacak tıpkı ben gibi.. Yapayalnızlığında acı oturacak yüreğine Lâl olacak dilin, ifadeden yoksun kalacaksın.. En olmaz zamanlarda düşeceğim belki de aklına.. O zaman; işte o zaman... Leyla yı arayan Mecnun olacaksın.. Mutluluğun yakalandığı anda yaşanmaklığını görüp Unuttuğun bensiz zamanların pişmanlığıyla kavrulacaksın. Yokluğum bir bıçak gibi saplanacak yüreğine Olmayacağım yanında, çılgınca sevsem de. Rüzgarlar bundan böyle ayrılık şarkıları getirecek diyarlarına.. Sana söylediğim sevgi sözcükleri çınlayacak kulaklarında En isyankar halimi betimleyeceksin beyninde.. Ne yapsam, başaramadığımı hissedeceksin iliklerine dek.. Sensizliği bir türlü taşıyamadığımı öğreneceksin..İnkarsız sevgime, rağmen sevgime.. Zehir zıkkım aşkını sunduğunu sen de göreceksin. Yok; bu böyle olmuyor! Aykırı zamanlara isyanım. Perişan kalışlarım, sensizlikte korkutuyor artık beni.. Ayyaş akşamlarda kadeh kadeh içiyorum gözlerini. Mavilerde mutlu değilim şimdi.. Iradıkça sendeliğimden.. Yine serseri mayın olmuş benliğim Onlarca, binlerce sözcük dudaklarımda Ruhumu coşturup, taşırdığın Uzun sohbetleri yakalayamadığımız tek bir zamanda.. Mutsuzluk çaldı kapımı, bir İstanbul akşamında. İçim yanıyor, yandıkça kavruluyor Nafile beklentilerde Anlaşılmaz özlemler büyürken yüreğimde Nedenler, niçinler, benimle uyum içinde Sürgününün gönüllüsü oldum Ertelediğim hayatım, sana takılı kaldı Ne tarafa baksam sen görüyorum. Sen soluyorum, nefes nefes. İçimde yalnızlık fırtınaları kopuyor Zorladığım kapılar yüzüme bir bir kapanıyor Kaçamayacağımı biliyorum, vazgeçemediğimce Anılar kahırlarca büyüyecek sen olarak yüreğimde Layık mısın böyle büyük bir sevgiye Sen; kumarımdın kaybederek oynadım Asla, asla beni anlamadın, anlayamadın. Mutsuzluktu adın, korkmadım, aldırmadım. Dün bir kambur sırtımda, seninle ağırlaşan Aymazlıklarla isyanlara bayrak açan Sen özlemim bitmeyecek hiçbir zaman En çok gülüşün çınlayacak kulaklarımda Nerede yaşanmamışlıklar varsa orada olacağım ben.. İçimde yücelttiğim fenomendin sen Çıkmaz sokakların yolcusuyum şimdi.. O unutulmaz aşkınla birlikte Kimbilir; küllenecektir günün birinde Sevgine sığınıyorum kendi içimde Elveda, zamanlı zamansız mutluluğum.. Ve deli mavilerdeki vazgeçilmez tutkum.. İnkarsız sevdiğim.. Yollarım yollarınla kesişmeyecek bundan böyle Olmazlar, olamazlar seninle özdeşleşecek Ruhum o ince teraziyi yakaladığında.. Uzaklarda; senden çok uzaklarda olacağım.. Mutluluğu, hasretinde yaşayıp, seni asla unutmayacağım

HayaI

HayaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2006 Cmt 14:24:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DeriNLerdeKi seN..

Kelimeler eksik, kelimeler yaralı. Kelimeler cılız. Taşımıyor,anlatmıyor, tanımlamıyor bu duyguyu.
Ben de...

Çok başka bir şey. Sevginin ortasında, derin acılar hisseder mi insan? Aydınlık gülümsemelerin içine, hüznü yerleştirir mi durup dururken? Gözlerine buğu,diline sitem, yüreğine burukluk, çöreklenir kalır mi asırlarca? Gelmeyeceğini bildiği mektup için, posta kutusunu hep ayni heyecanla açar mi? Dedim ye, başka bir şey bu. Ne kadar yalnızsam, o kadar seninleyim su günlerde.

Belki de en basta, tutup seni en derinlere koydum diye oldu bunlar. Kimseler ulaşmasın diye, kimselerin bilmediği, bulamayacağı yollara götürdüm seni. En derinlerde tuttum. Bana sakladım. Derine, hep daha derine... Seni yapayalnız, bir tek bana bıraktım. Paylaşamadım Yanlış yaptım.

Sana ulasan yolları kaybettim diye bütün bu şaşkınlıklar. Kendimi oradan oraya vurmam. Sağımda, solumda, ne zaman dikildiğini bilmediğim duvarlara çarpmam, hiç görmediğim çukurlarla boğuşmam.

Denizlerin, gürültüyle gelip vurduğu dehlizlerin, acili duvarları gibiyim. Duvarlarım yosunlu, duvarlarım kaygan, duvarlarımdan hiç tükenmeyen sular sızıyor.

Tutunamıyorum. Renklerim, gün içinde değişiyor. Soluyorum, soğuyorum. Güneş ulaşmıyor içerilerime. küfleniyorum, yaslanıyorum.Yalnızlıklar pesimde. Dokunduğum her ıslak duvardan, pis kokulu bir yalnızlık
bulaşıyor üstüme. Yapış, vıcık bir yalnızlık bu.

Biliyorum, bütün bunlar, hep benim suçum. Seni sakladığım yere ulaşamaz oldum. Yollar, gitgide uzadı ve karıştı. Ümidimi ısıtacak, parlatacak, kımıldatacak bir şeylere ihtiyacım var. Ah onun ne olduğunu biliyorum. Sonu sana geliyor her cümlenin.Her şeyin basında, içinde ve sonundasın. Bu değişmiyor.

Öyle içimsin ki.

Birden aklıma geldi, tuttum sana bir mektup yazdım dün. çok mutluydum... Gün içinde neler yaptığımı, nelere kızıp, nelerle mutlu olduğumu,tek tek anlattım. Mevsimlerin ve insanların nasıl karışık ve beklenmedik
olduklarını yazdım. "Yine zamansız yağmurlar" dedim, "Daha önce, hiç bu kadar zayıf değildi güneş ışınları" dedim, "Gerçekten buradaki şarkıları hiç öğrenmeyecek, bilmeyecek,söylemeyecek misin?" dedim.

Çok uzun bir mektup oldu Başından sonuna kadar okudum da. Neler yazmışım diye merakımdan. Sonra çekmecemden bir zarf çıkarıp, adini yazdım. Büyük harflerle, yalnızca adini. Adresini bilsem gönderir miydim, bilmiyorum.

Mektup cebimde. Cebim yüreğime yakın. Yüreğim sende. Sen yüreğime yakın. Öyleyse mektup sende.

Bu kadar içimdesin iste....

(Alıntı.)

MozoleMirach

MozoleMirach resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 18:27:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nehir her zamanki gibi süpersin

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 23:48:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MASUM TOMURCUK

İlkbahar da patlayan tomurcuğun masumluğu aksetmiş yüzüne ...
Olan bitenlerden bihaber,kendi dünyasında kendini kendine kabullendirmeye çalışan,zamanla gerçeği gören ve tüm gerçeklerin doğruluğuna kanaat getiren,kendisiyle aynı kaderi paylaşan sayısız insan arasında yalnızlığının yalnız olmadığını gören,
SABRIN SONU SELAMET,YA SABIR! diyerek bunun da üstesinden gelebileceğine inanan,Yani hezimetin acı tokadını yememe mücadelesi veren bir MASUMİYET!..

Belkide zaman;tozlaştırdığı pembeliklerini gündüzün yerini geceye bıraktığı gibi gözler önünden kaldırıp,siyaha...en siyaha...daha siyaha...daha daha siyaha bırakacak istemesende. Değiştirmek isteyeceksin olan biten ne varsa ama ne fayda...

Birzamanlar gökkuşağının tüm renklerini gölgede bırakan masumiyetin şimdi rüzgarlara bırakmış yerini.Kalmışsın bir başına.Issız parklarda terkedilmiş bank misali,yolcusu olmayan han misali,dua okuyacak kimsesi olmayan sahipsiz bir kabir misali...

Hava soğuk mu soğuk...
Düşünmek,düşlemek istersin tüm olan bitenleri.Soğuk etkisini göstermeye devam eder,düşünemezsin.Düşüncelerin DON laşır,sarkıtlara,dikitlere dönüşür beyninde.Bir yol dersin,bir yol...Bir yol ararsın gidecek,bir liman istersin sığınacak,kargadan başka kuş tanımayanların arasından soyutlayarak kendini, klavuz bilmezsin kargayı.

Yürürsün,başın omuzlarının arasında,yalın ayak...
Ne mecalin kalmıştır,ne de tutunacak bir dalın.Bir sebebin olsun istersin en azından bu kimsesizliğine.Yanıtsız kalır soruların.
Elin üşür,ayağın üşür,bedenin üşür.Dış ın üşürken;için ise fırının tavan ve tabanı arasında sıkışmış buhar terkedilmişliğiyle başbaşa.Bir yanın yanar,diğer yanın üşür.
Ağlamak istersin, başaramazsın.
Oysa ki gülmek için patlamıştın sen tomurcuk!!!
Umudun vardı sönmesini istemediğin,hayallerin vardı bitmesin dediğin. Olmadı,yapamadın...
Sana göre değil bu dünya tomurcuk,yanlış yerde ,yanlış baharda patladın.Masumiyetin yok oldu sen gibi düşünmeyenlerin dünyasında.Kuramadın kendi dünyanı, kabullendiremedin kendinden başkasına bildiğin tüm tarifleri.Kimse sen olmadı..

DÖN geldiğin yere...
Masumiyetin hükümdar olduğu,içinde senin gibilerin bulunduğu,SEN li duyguların estiği yere DÖN!
Mutluluklar diyarında kollarını açmış,dönüş yolunu bekleyen sana hasret bedene DÖN!

Sana göre değil bu dünya tomurcuk
Bekletme,düş yola
Yolun açık ola!

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehir ler ise içimizden akarlar  

CHEIF

CHEIF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2006 Sal 00:22:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NE KADAR ROMANTİK DİMİ BAS ROLDE KADİR İNANIR VE TÜRKAN SORAY VAR

kujoo

kujoo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2006 Sal 00:30:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok Güzel Şeyler ..Duygu Ne garip, Özellikle İnsanlarda Seviyormu sevmiyormu Günlük Piskolojiyle değişiyor..arkadaş Emek etmiş Yazmış Ellerine sağlık;) Bunları Yaşaya Biliyorsanda Ne mutlu sana....Gerçekte....

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2006 Sal 00:55:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nehirim kardeşim yüregine saglık özlemek güzelde!!!eline yüregine saglık kardeşim
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir