ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 08:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).
 <<123 456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:09:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
klavyexfreek :

Burda ·ZyReX222· veya  -nasıl- yaptıkları tartısılmıyor kendi konunusunu baska yerde tartısın burda papatya olan bir konu var onunla ilgisi olmayan bir sey hakıkında burda değil baska yerde konusun ve İnsallah Sizin basınıza gelirde  böyle bir olay  ozaman ben zini görürüm ozamanda böyle konusabilecekmisiniz... İlk önce böyle bir durumda yazmadan önce ya aynısı bende olda ne olur diye düşün sonra buraya yazın zevk için yazı yazılmaz.

zevk için yazılır veya yazılmaz herkesin kendi düşüncesi kendi aktardıkları ve benm başıma böyle bir olay gelse foruma yazıp kendimi rezil etmem gider noa veya başka bi şefle görüşür hallederim ama sizde o düşünce nerdeee

papatyaprenses87

papatyaprenses87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:10:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxlbabygirll· :
·papatyaprenses87· :
·xxlbabygirll· :

böle biseyi yapıp birde nickim çalındı diye yalan sölemeye utanmıyomusun elif..senin nickini millet çalıp napsın yaa neyin varki çalsınlar sıradan bi insanCIKsın işte..biz sana kaç kere dedik yalan söyleme diye!!senin bu gidisle daha basına neler gelir s*x makinası olmussun utanmadan birde nickim çalındı diyorsun yazık yaa !

İŞTE ONLARIN ARKADAŞLARINDAN BİRİ SENDE TERBİYESİZ BİR İNSANSIN UTAN BİRAZ SENİNDE ANNEN VAR KARDEŞİN VAR BUNDAN BİRAZ ANLAM ÇIKARIYORSAN BROVA

bana işte onun arklarından biri diyerek hitap edemezsin !! bni bu cc de tanımıyan yok ve emin ol bn böyle bi başlık açsam (yalandan) 2 kişi değil 2 bin kişi bnim yanımda olur  ve bnm annemi kardeşimi ortaya katma çok kötü olur  biz senin ne annene laf dedik ne de kardeşine ayağını denk al otur aşağıya daha çok rezil olmadanda sus !!! 24.Kas.2006 Cuma 03:31:40    bu forum bu günde bu saat de açılmış demekki sen nikini önceden ayarlamışsın ki foruma yazabiliyorsun  ve benim anlam çıkarmama gerek yok zaten loglar herşeyi anlıcak bi şekilde gösteriyor

SANA HESAP VERMEK ZORUNDA DEGİLİM.SEN KİMSİN BE GİT SEN AİLENE HESAP SOR.BEN ADİ DEGİLİM.KENDİ İŞİNE BAK SEN.

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:10:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxlbabygirll· :
klavyexfreek :

Burda ·ZyReX222· veya  -nasıl- yaptıkları tartısılmıyor kendi konunusunu baska yerde tartısın burda papatya olan bir konu var onunla ilgisi olmayan bir sey hakıkında burda değil baska yerde konusun ve İnsallah Sizin basınıza gelirde  böyle bir olay  ozaman ben zini görürüm ozamanda böyle konusabilecekmisiniz... İlk önce böyle bir durumda yazmadan önce ya aynısı bende olda ne olur diye düşün sonra buraya yazın zevk için yazı yazılmaz.

zevk için yazılır veya yazılmaz herkesin kendi düşüncesi kendi aktardıkları ve benm başıma böyle bir olay gelse foruma yazıp kendimi rezil etmem gider noa veya başka bi şefle görüşür hallederim ama sizde o düşünce nerdeee

KATILIYORUM BABY

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:10:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·papatyaprenses87· :
·tuana20· :
papatyam böyle birşey elifin kişiligine yakışmaz
  TUANAM SAOL CANIMCIM.KISKANÇLIKLARINDAN YAPTILAR BÖYLE ŞEYİ BİLİYORUM AMA ARKADAŞLARIM ÖNEMLİYDİ ZATEN ONLARDA BANA İNANIYORLAR.BUNU YAPAN İNSAN OKUYORSUNDUR İNŞ KENDİNİ KÜÇÜLTTÜN SEN.................

senin neyini kıskancaklar çok merak ettim

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:13:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·papatyaprenses87· :
·xxlbabygirll· :
·papatyaprenses87· :
·xxlbabygirll· :

böle biseyi yapıp birde nickim çalındı diye yalan sölemeye utanmıyomusun elif..senin nickini millet çalıp napsın yaa neyin varki çalsınlar sıradan bi insanCIKsın işte..biz sana kaç kere dedik yalan söyleme diye!!senin bu gidisle daha basına neler gelir s*x makinası olmussun utanmadan birde nickim çalındı diyorsun yazık yaa !

İŞTE ONLARIN ARKADAŞLARINDAN BİRİ SENDE TERBİYESİZ BİR İNSANSIN UTAN BİRAZ SENİNDE ANNEN VAR KARDEŞİN VAR BUNDAN BİRAZ ANLAM ÇIKARIYORSAN BROVA

bana işte onun arklarından biri diyerek hitap edemezsin !! bni bu cc de tanımıyan yok ve emin ol bn böyle bi başlık açsam (yalandan) 2 kişi değil 2 bin kişi bnim yanımda olur  ve bnm annemi kardeşimi ortaya katma çok kötü olur  biz senin ne annene laf dedik ne de kardeşine ayağını denk al otur aşağıya daha çok rezil olmadanda sus !!! 24.Kas.2006 Cuma 03:31:40    bu forum bu günde bu saat de açılmış demekki sen nikini önceden ayarlamışsın ki foruma yazabiliyorsun  ve benim anlam çıkarmama gerek yok zaten loglar herşeyi anlıcak bi şekilde gösteriyor

SANA HESAP VERMEK ZORUNDA DEGİLİM.SEN KİMSİN BE GİT SEN AİLENE HESAP SOR.BEN ADİ DEGİLİM.KENDİ İŞİNE BAK SEN.

bana hesap vermek zorunda değilsen buraya foruma neden başlık açtırtıyorsun vermek zorunda görmediysen kendini buraya başlık açmıcaktın aileme ne hesap sorucam onu bi açıklığa kavuştururmusun  ve eğer bir daha aile kelimesini kullanırsan bu başlığı sildirticem haberin olsun

Vestimenta

Vestimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:14:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxlbabygirll· :

·papatyaprenses87· :
·tuana20· :
papatyam böyle birşey elifin kişiligine yakışmaz
  TUANAM SAOL CANIMCIM.KISKANÇLIKLARINDAN YAPTILAR BÖYLE ŞEYİ BİLİYORUM AMA ARKADAŞLARIM ÖNEMLİYDİ ZATEN ONLARDA BANA İNANIYORLAR.BUNU YAPAN İNSAN OKUYORSUNDUR İNŞ KENDİNİ KÜÇÜLTTÜN SEN.................

senin neyini kıskancaklar çok merak ettim

Hep birşeyleri karalamak peşindesin reelde yapamadıgın arkadaslıkları burda yapmaya calişiyosun  önce cuvaldızı kendıne batir sonra başkasına ınsanları karalamaktan zevk aliyosan karikatür ol :) Az biraz aklın var oda gitmesin kendını akıllı sanan X kişi ;)

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:14:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·papatyaprenses87· :
   JELİPMİDİR NEDİR GİT ONA SÖYLE KENDİ YAPTIGI PİSLİGİ BAŞKALARININ ÜZERİNE ATMASIN.BİLMİYORMUYUM ONUN YAPTIGINI UTANSIN BUNLARI YAZARKEN KARŞISINDAKİDE ERKEK AYIP BE

BEN ÇEKİLİOM .SAÇMALAMAYA BAŞLADI

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:16:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·papatyaprenses87· :
   JELİPMİDİR NEDİR GİT ONA SÖYLE KENDİ YAPTIGI PİSLİGİ BAŞKALARININ ÜZERİNE ATMASIN.BİLMİYORMUYUM ONUN YAPTIGINI UTANSIN BUNLARI YAZARKEN KARŞISINDAKİDE ERKEK AYIP BE

jelibe laf yok aman duymasın dediğini  hem o senin üzerine bişey atmıyor herşey ortada işte  ve şu an sen onun üzerine bir pislik atıyorsun  ispatlıyamadığın şeyi hala niye tartışıyorsun !! besbelli herşeyi ört bas etmeye çalışıyorsun ve neden sadece iki tane arkın var güzelim  karşısındaki erk dediğin kişi kim

nil47

nil47 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:16:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evettttttttttttttttttttt bende kendisine aynen dedim papatyam öle bişi yapmaz dedim bu log benim elimede geldiiiiiiii ben kime inanıcağıma şaşırdımmmmmmmmmm.bu logu gönderen bana toprağım bide bilemiyorum papatyam asla böle bişi olamaz iikki foruma girdimmmmmmmmmmmmm

klavyexfreek

klavyexfreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:18:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxlbabygirll· :
klavyexfreek :

Ben sana dacece  bir sey söylüyorum.Bu olayı herkesin bilmesi lazım aramızda bir hırsız var  ve o kişileri cc bilmesi lazım  ve bu nickle konusup ta herkese dağıtılmıs Ologunda gercek olmadığını  o kişilere söylüyoruz  o dediğin görüşmeler yapıldı senin ister yaz ister yazma o sana kalmıs bişi ama bu yapan kişilerin ccde herkesin bilip dikkatli olması için bir uyarı ve kendi arkadarsımın temize cıkması  içinyapılan bir sey bu ccde genel olan olaylardan biri bu.

CC sohbet icin buraya
 <<123 456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir