ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Haziran 2024, Perşembe 22:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).
 <<12345 6789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:37:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·Vestimenta· :
·xxlbabygirll· :
·Vestimenta· :
·xxlbabygirll· :

·papatyaprenses87· :
·tuana20· :
papatyam böyle birşey elifin kişiligine yakışmaz
  TUANAM SAOL CANIMCIM.KISKANÇLIKLARINDAN YAPTILAR BÖYLE ŞEYİ BİLİYORUM AMA ARKADAŞLARIM ÖNEMLİYDİ ZATEN ONLARDA BANA İNANIYORLAR.BUNU YAPAN İNSAN OKUYORSUNDUR İNŞ KENDİNİ KÜÇÜLTTÜN SEN.................

senin neyini kıskancaklar çok merak ettim

Hep birşeyleri karalamak peşindesin reelde yapamadıgın arkadaslıkları burda yapmaya calişiyosun  önce cuvaldızı kendıne batir sonra başkasına ınsanları karalamaktan zevk aliyosan karikatür ol :) Az biraz aklın var oda gitmesin kendını akıllı sanan X kişi ;)

ben birşeyleri karalamak peşinde değilim eğer olsaydım o kız yüz bulup cc ye giremezdi  ve beni tanıyanlar bilir benim kimseyle kolay kolay böyle bir tartışmaya girmiyeceğimi insanları karalamaktan zevk almıyorum onlar kendilerini karalıyorlar  ve bana kendini akıllı sanan kişi demişsin sende çok zekisin dimi özel msj yollayarak

Ne yapabilirdim peki listemde ekliydinde yazmadım mı sana :)) O kızı ben bilmiyorum ben sürekli yazılarınla karsılasıyorum herkezı karalıyosun kendını vezir , padişah , kainat güzeli mi sandın Eğer oyle biriysen soyle sesimizi kısalım :)) Kımse senin için ccden cıkmaz kendını az aş ;) Neyse yaz yazını karalayacak insanların listesinide yaz ona göre yemek listemi ona göre hazirlayayım :))))

listemdeydinde yazmadım mı sana diyorsun ilk önce ii oku ondan sonra konuş ve konuyu değiştirme senin bana özel msj attığını buraya koymamı istemiosan sus !!

papatyaprenses87

papatyaprenses87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:37:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Vestimenta· :
·xxlbabygirll· :
·Vestimenta· :
·xxlbabygirll· :

·papatyaprenses87· :
·tuana20· :
papatyam böyle birşey elifin kişiligine yakışmaz
  TUANAM SAOL CANIMCIM.KISKANÇLIKLARINDAN YAPTILAR BÖYLE ŞEYİ BİLİYORUM AMA ARKADAŞLARIM ÖNEMLİYDİ ZATEN ONLARDA BANA İNANIYORLAR.BUNU YAPAN İNSAN OKUYORSUNDUR İNŞ KENDİNİ KÜÇÜLTTÜN SEN.................

senin neyini kıskancaklar çok merak ettim

Hep birşeyleri karalamak peşindesin reelde yapamadıgın arkadaslıkları burda yapmaya calişiyosun  önce cuvaldızı kendıne batir sonra başkasına ınsanları karalamaktan zevk aliyosan karikatür ol :) Az biraz aklın var oda gitmesin kendını akıllı sanan X kişi ;)

ben birşeyleri karalamak peşinde değilim eğer olsaydım o kız yüz bulup cc ye giremezdi  ve beni tanıyanlar bilir benim kimseyle kolay kolay böyle bir tartışmaya girmiyeceğimi insanları karalamaktan zevk almıyorum onlar kendilerini karalıyorlar  ve bana kendini akıllı sanan kişi demişsin sende çok zekisin dimi özel msj yollayarak

Ne yapabilirdim peki listemde ekliydinde yazmadım mı sana :)) O kızı ben bilmiyorum ben sürekli yazılarınla karsılasıyorum herkezı karalıyosun kendını vezir , padişah , kainat güzeli mi sandın Eğer oyle biriysen soyle sesimizi kısalım :)) Kımse senin için ccden cıkmaz kendını az aş ;) Neyse yaz yazını karalayacak insanların listesinide yaz ona göre yemek listemi ona göre hazirlayayım :))))

TEŞEKKÜRLER GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM VE İNŞ ALLAH BELALARINI VERİR.BUNUN İÇİN DUA ETCEM.

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:39:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·papatyaprenses87· :
·xxlbabygirll· :
·papatyaprenses87· :

İSMAİL YAPTIGIN ŞEYLERDEN UTAN O SAATTE BEN YOKTUM BİLE BUNU HERKES BİLİYO İŞTE YALAN BÖYLE ORTAYA ÇIKAR.AYRICA EGELİYE GECE OLDU DEMİŞSİN AMA LOGİNDEKİ SAATE BAKMAK AKLINA BİLE GELMEMİŞ.YAAAAAAA BİRAZ AKILLI OL İŞTE.SEN HİÇ YORUM YAZMA BURAYA TERBİYESİZ İNSAN SENİ YAPTIKLARINDAN UTAN SEN.

hem jelibe öle diorsun hem de 6nkramp a  aklını başına topla elif hanım

YAPMAYA SEN KİMSİN BE ARKADAŞLARIN SENİDE ÖGRETMİŞLER.İSMAİLE HABER VERDİN.BU OLAYI BENİM YAPTIGIMA KİMSE İNANMAZ BU TERBİYESİZLİGİ YAPAN İNSANLARIN ARKADAŞLARI HARİÇ BERABER KURDULARLA NASIL NİCKİMİ ALDILARSA ARTIKVALLA İÇİM ÇOK RAHAT VE ARKADAŞLARIMI ÇOK SEVİYORUM.ONLAR BENİ BİLİYORLAR.SİZDE ANCA KONUŞURSUNUZ.AMA HİÇTE BİŞEY YAPAMAZSINIZ.

2-3 tane arkadaşlarınla sana mutluluklar dilerim

papatyaprenses87

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:44:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·6nKramp10· :
ELİF BİZİDE SEWİYORDUN BİR ZAMANLAR AMA YALANLARIN ORTAYA CIKMAYA BAŞLAYINCA UZAKLAŞTIN VE YENI YALANLARINLA YENI ARKADAŞLAR EDİNIYORSUN

SENİN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİGİM İÇİN YAPTIN SEN BUNLARI SENİN NEYİNİ SEVCEKTİM BEN YA SÖYLESENE NEYİNİ SEVCEM.O SAATTE KURSTAYDIM.NİCKİ ÇALIP YAPTIN SEN HEP İNAT UGRUNA YAPTIN.EGELİDEN KISKANDIN İŞTE AMA O SENİN GİBİ DEGİL.DÖRT DÖRTLÜK BİR İNSAN BUNU BİL

xxlbabygirll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:44:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·papatyaprenses87· :
·xxlbabygirll· :
·papatyaprenses87· :
·xxlbabygirll· :
·papatyaprenses87· :

İSMAİL YAPTIGIN ŞEYLERDEN UTAN O SAATTE BEN YOKTUM BİLE BUNU HERKES BİLİYO İŞTE YALAN BÖYLE ORTAYA ÇIKAR.AYRICA EGELİYE GECE OLDU DEMİŞSİN AMA LOGİNDEKİ SAATE BAKMAK AKLINA BİLE GELMEMİŞ.YAAAAAAA BİRAZ AKILLI OL İŞTE.SEN HİÇ YORUM YAZMA BURAYA TERBİYESİZ İNSAN SENİ YAPTIKLARINDAN UTAN SEN.

hem jelibe öle diorsun hem de 6nkramp a  aklını başına topla elif hanım

YAPMAYA SEN KİMSİN BE ARKADAŞLARIN SENİDE ÖGRETMİŞLER.İSMAİLE HABER VERDİN.BU OLAYI BENİM YAPTIGIMA KİMSE İNANMAZ BU TERBİYESİZLİGİ YAPAN İNSANLARIN ARKADAŞLARI HARİÇ BERABER KURDULARLA NASIL NİCKİMİ ALDILARSA ARTIKVALLA İÇİM ÇOK RAHAT VE ARKADAŞLARIMI ÇOK SEVİYORUM.ONLAR BENİ BİLİYORLAR.SİZDE ANCA KONUŞURSUNUZ.AMA HİÇTE BİŞEY YAPAMAZSINIZ.

2-3 tane arkadaşlarınla sana mutluluklar dilerim

BURDA KONUŞMAN İÇİN PARAMI ALDIN YOKSA TİPMİ VERDİLER SANA KESSS ARTIK SEN MAYDONOZ OLMA HERŞEYE

zuhaha sana anca gülerim  eğer bu olay foruma taşındıysa maydanoz da olurum kıvırcıkta  hem sen kendini benimle karıştırdın sanırım ben satılık değilim

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:45:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar uyarıları kaile almıyorsunuz sanırım.Özel sorunlarınızı,tartışmalarınızı bu platforma taşımayınız.Küfür,hakaret,rencide edici mesajlar eklemek yasaktır.Forum kurallarını hiçe sayan kullanıcıların siteye girişleri bir süreliğine engellenecektir.

klavyexfreek

klavyexfreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 14:50:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·6nKramp10· :

ELİF BANA İFTİRA ATMA BEN HİÇ BİRSEY YAPMADIM  PEKI NEDEN ŞİMDİ DERSANEDE DEĞİLSIN HEA SOLESENE BEN SANA TEKLIF ETMEDIM BU 1 BEN SADECE HGOŞLANDIGIMI SOLEDIM BU 2 SEN MILLET E SOLEMISSIN BENIMLE CIKTIGIMI BUDA 3 HALA YALAN SOLUYORSUN YAA ELİF

Madem olayla alakan yok madem sen değilsin sadece acıklamanı yapıp gitmiyorsun  niye hala konusuyorsun onu anlamadım ·6nKramp10·

klavyexfreek

klavyexfreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 15:00:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·6nKramp10· :
EĞER ELİF HAKLI OLSAYDI HERKESLE YUZLEŞİRDİ HEM ONUN NICK INI ÇALIPTA NE YAPSINLAR YAAA ALLAH AŞKINA NE TİP İ VAR NE VİB I CC YE BORCU BİLE VARDIR ONUN BEA

·6nKramp10· Burda illa cc için vip veya tip içinmi calınır nickler  burda sadece kişisel olan bir durum var iftira diyorsun gerekli acıklamanı yap git . bunların hepsi ileride çöcülcek ozaman kim ne yapmıs anlasılcak ozaman gel konus eğer sen değilsen  ozaman gelde  de ozamanda bende sana haklıymıssın derim sen acıklamanı yap burdaki insalr ister inanır ister inanmazlar seni bilen biliyor dimi  burda herkez bir birini biliyor onun için hiç uzatma bence.

papatyaprenses87

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 15:02:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
        sanırım artık yorum yapamaz o

simarik42

simarik42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 15:08:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
      hopssssssssssss yeter ama elifime alıtan iftira bana atılmıştır ben onu çok seviyom.öyle bir kız degil ben içini biliyorum.ELİFİM CANIM BENİM SEN ÜZÜLME BANA ANLATTIN İSMAİLİ BELLİYDİ ONUN BÖYLE BİRŞEY YAPICAGI YAPTIGINDAN UTANSIN O **
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir