ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 10:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   evanescence555 den cc Yönetimine!!!!
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ANGELROSE

ANGELROSE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:36:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

evammmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmm annesgommmmmm sana bulasanlarrr satasanlar senı kıskanan kısılerrr senı cekemıyolarrrr cunku sen cok cana yakınnnn,cok ıyıııı,kalbın kadarrr guzellll bı ınsansınn.Sen ajan olsanda olmasanda sende degısen bısı yokkkkk sen yıne bızım aynı evamızsınnnnnseni cok sevıyommmm evammmmmmmmmmmmmmm annesgommmmmmmmmm....

kralyagmur

kralyagmur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:38:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evaaamm sen vermiş olduğun karardan memnunsan bizde memnunuz.Ve herzaman senin YANINDAYIZ. ßencede kurduğumuz dostluklar yıldız almadan KAT KAT ÖNEMLİ  Verdiğin karara saygı duyuyorum ve seni çok seviyorum arkadaşım  
  SOHBETİMİZ BOL OLSUNN

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:49:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   Ewammmmmmm verdiğin karara sonsuz saygı duyuyorum canım ve en doğrusunu yaptığına ınanıorumZaten sen bızım gönlümüzün yıldızısın bıtanesi

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 17:03:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Almış olduğun karara saygı duyulması gerekir : ) Herkes yıldız almak için konu açıyor sen artık yıldız istemiyorum diye konu açıyorsun tebrik etmek lazım...

CAILEAN

CAILEAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 19:42:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YAKIŞIR KANKAMA (y) GERÇKTEN HATRI SAYILI 3 DOST KAZANDIM CCDEN BAHARIM WE EWAM BİDE PAPİŞİM FARR:)

HER ZMN SENNLEYİM BUNU  İİ BİLİOSUN SANA SEWİOM BANA ÇIK :))))CNMSN

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 20:44:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evammm ßebekim ßiliyorsun ßu Tür Olaylar Her Zaman Oluyo Aynını ßana Ve Diğer Arkadaşlarada Yapmışlardı.. £n Güzel Cevabıda Yine Sen Vermişsin.. Seni ßilen ßiliyo ßebekim Sen Hiç Onlara Kulak Asma Onlar Ne Kadar Konuşsada Dostlarınada Sanada ßi Zarar Veremez Sadece Konuştuklarıyla Kalırlar.. Sen Zaten ßizim Yıldızımızsın Ayrıca ßi Yıldız Alsanda Almasanda Ve ßiz Herzaman Senin Yanındayız.. Seni Seviyorum Canım.. ♥

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 21:24:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evanescence555 :
İki yıldır cc deyim..Güven alıp güven kazandığım bir çok dostum oldu.Ve son olaylarda gördüm ki hep doğru insanlarla düzgün dostluklar kurmuşum.Anladım ki doğru kararlar alıp gereksiz insanları silmişim.Son olaylarda bir yıldız uğruna dostlarımda zarar görmeye başladı cc de yıldız almak için savaşmak hiç bir zaman çizgim değildi olmadı olmayacakta.. Bundan sonra tarafıma  yıldız werilmesini istemiyorum  werilsede kabul etmeyeceğim..evanescence555 yıldızsız dostlarıyla sohbet için olucak herzamanki gibi ve bu dakikadan itibaren tek kelime yanıt vermeyecek.çünkü verilen heryanıt gereksiz spekülasyonlara neden olucak gereksiz userlere yorum yapma fırsatı doğacaktır.Buda benim için hem zaman hem emek kaybıdır.Bunlar için ayıracak zamanım yok.Sanal yaşayanlar buyrun siz dewam edin ben gerçek dostlarımla sohbetteyim.size iyi atışmalarsizin seviyenize inmeyeceğiim...saygılarımla evanescence555

olayda haklıda olsan haksızda olsan önemli değil. Yukardaki yazıyla  aldığın tavır takdire değer. CC nin amaclarından biride bu kendine hos bir sohpet çevresi olusturmak. Kimseyle polemiğe girmenin gereği yok

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 22:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kankamm az ve öz sen bitanesin her zaman yanındayım.senin için herşeyi gözüm kapalı silerim kankamm

ccReaL

ccReaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 22:44:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evam kararına saygı duyuyorum hakkında hayırlısı ne ise o olsun herkez yıldız için uğraşır Okanın dediği gibi  başlık açarlar sende yıldız istemiyorum demişsin.:)Hayırlısı olsun bakalım..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 01:17:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evanescence555 :
İki yıldır cc deyim..Güven alıp güven kazandığım bir çok dostum oldu.Ve son olaylarda gördüm ki hep doğru insanlarla düzgün dostluklar kurmuşum.Anladım ki doğru kararlar alıp gereksiz insanları silmişim.Son olaylarda bir yıldız uğruna dostlarımda zarar görmeye başladı cc de yıldız almak için savaşmak hiç bir zaman çizgim değildi olmadı olmayacakta.. Bundan sonra tarafıma  yıldız werilmesini istemiyorum  werilsede kabul etmeyeceğim..evanescence555 yıldızsız dostlarıyla sohbet için olucak herzamanki gibi ve bu dakikadan itibaren tek kelime yanıt vermeyecek.çünkü verilen heryanıt gereksiz spekülasyonlara neden olucak gereksiz userlere yorum yapma fırsatı doğacaktır.Buda benim için hem zaman hem emek kaybıdır.Bunlar için ayıracak zamanım yok.Sanal yaşayanlar buyrun siz dewam edin ben gerçek dostlarımla sohbetteyim.size iyi atışmalarsizin seviyenize inmeyeceğiim...saygılarımla evanescence555

Eva,

o ne tip manyak... )))

Saçların suluboyayla boyanmış gibi

Eminim o tip topaldır da :)))

Evacım,

Yazını şimdi okudum, çok güzel bir karar vermişsin tebrik ederim...

Yıldız için kıvranıp ta yıldız alamayınca alanlara çamur atan başlılar açan kişilere iyi cevap olmuş bu...

Evet işte bildiğim evanescence555 bu...

Bırak sanal kaygıları sanal mevkiler peşinde koşanlar yaşasın...

CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir