ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 13:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   evanescence555 den cc Yönetimine!!!!
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CaLYPso

CaLYPso resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 15:24:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
XIBaHaRIX :
posiongirLn :

XIBaHaRIX :
·CaLYPso· :
evammmmmmmm bitanemmmm herşeyinle arkandayım kıskananlar çatlasınnnnnnnnnnnnn hıhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Yafriiiimmmmm koptummmm(Ekip mekan bildir)

kusennn aşkısııı hasırısss EKİP süpperrr..

merkese gel :P

Kusen ATA koş koş

CHEIF

CHEIF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 16:59:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evaaa sen vermiş olduğun karardan memnunsan bizde memnunuz.Verdigin kararlara saygı duyuyoruz

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Kas.2006 Per 17:01:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
jestli :
İki yıldır cc deyim..Güven alıp güven kazandığım bir çok dostum oldu.Ve son olaylarda gördüm ki hep doğru insanlarla düzgün dostluklar kurmuşum.Anladım ki doğru kararlar alıp gereksiz insanları silmişim.Son olaylarda bir yıldız uğruna dostlarımda zarar görmeye başladı cc de yıldız almak için savaşmak hiç bir zaman çizgim değildi olmadı olmayacakta.. Bundan sonra tarafıma  yıldız werilmesini istemiyorum  werilsede kabul etmeyeceğim..evanescence555 yıldızsız dostlarıyla sohbet için olucak herzamanki gibi ve bu dakikadan itibaren tek kelime yanıt vermeyecek.çünkü verilen heryanıt gereksiz spekülasyonlara neden olucak gereksiz userlere yorum yapma fırsatı doğacaktır.Buda benim için hem zaman hem emek kaybıdır.Bunlar için ayıracak zamanım yok.Sanal yaşayanlar buyrun siz dewam edin ben gerçek dostlarımla sohbetteyim.size iyi atışmalarsizin seviyenize inmeyeceğiim...saygılarımla evanescence555

evanescence555  Almış Olduğun Bu Kararı Beğenmedim..

Nedenmi ?

Yıldız Almaya Hak Kazanmışsın ki İzlediğim ve Gördüğüm Kadar İle Yılıdız Ajanlık İleriye Dönük Userlere ve Cc de Adı Bilenen Sözü Geçen Ve Cc Hüküm ve Şartlarını Çok İyi Anımsayan Userlere Layık Görülüyor. Sende Bunu Hak Etmişsin Bence Sonuna Kadar Sana Verilen Bu Görevi Ve Güzelliği Kullanmalısın.. Tabiki Bıraka Bilirsin Yıldız İstemeyebilirsin Ama Bunun Sebebi Zamanının Olmaması Olmalı Veya Hatırı Sayılır Bir Neden Olmalı.. Meyve Veren Ağaç Taşlanır Ata Sözü Aklıma Geldi.. Seni Bu Konuda Eleştiren Ve Forumlarda Bu Eleştirilerini Sunan Userler Emin ol Bu Diyardan Sadece Geçenlerdir Kalıcı Değildirler Kimler Geldi Kimler Geçti Dimi.....Zaten Bakarsan Tepeye Bu Sinir Savaşından Galip Gelenleri Görürsün.. Sana Tavsiyem Verilen Değerlere Sahip Çık ve Şayet Yıldız Gibi Görevler Verilirse En İyi Şekilde Uygula.. Saygılarımla Jestli

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 22:59:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forumun genel katılımcılarından biriyim... Bu hikayeyi okudum ancak, bu forum içerisinde hitab edeceği küçüklükte yaş gurbunun olduğunu düşünmüyorum... Buna rağmen arkadaşımızı tebrik ediyorum! Hayal gücü etkileyici ve sürükleyici... Ana sınıfı edası ile yazılan bu binbir gece masalını çocukları uyuturken okuduklarında, epey randıman alacaklarından eminim. Hem bu sayede çok daha fazla okuyucu ve dinleyici kitlesi olacaktır...
      Artık konu üzerine hiç bir şekilde savunma ve yorum yapmayacağım... Açılmış olan bu başlıkta olumsuz eleştirilerden  ziyade yapılan olumlu destekler için teşekkür ederim. Hepinize hoş sohbetler.

edison9966

edison9966 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 11:13:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evoooşummmm Bidenesi Sıkma Sen Canını Kimin Ne Olduğunu Herkes Zaten Biliyor.Ben Yıllardan Buyana Olduğu Gibi Yine Destekçinim Sen Herşeyi Hakeden Çok İyi Biri Ve Kadim Dostumsun.Seni Çok Seviyor Ve Canını Sılmamanı Rica Ediyoruz.

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 13:17:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Komiksiniz ya ! mesajlar neden silindi şimdi ?  bu şekilde yazmadıgımız için mi ?

Eva bitanesin, CC yönetimi duysun sen görevi bıraktın !!!!!!

Evaaaa evaa evaa yaşasın evaaaa :)))

böyle yazarsak sanırım mesajlar silinmiyor :)) 

mesajlari kim sildiyse..  Allah akıl fikir versin !

Muratcosar42

Muratcosar42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2006 Pzt 08:48:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burnuma evanescence reklam kokusu geldi .öff hemde ne reklam

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 09:05:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=Harwest]

Evacığım sanada bu yakışırdı zaten. Gönlümde kat kat arttı saygınlığın şimdi

Keşke hiç bir arkadaş yıldız için kendini paralayarak bu kadar ödün  vermese şu sanal alemde

aynen imzAlıyorum bu sözleri:)

samuel15

samuel15 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 23:30:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evaaa her zaman arkandayız sanada bu yakışırdı zaten

samuel15

samuel15 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 23:33:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
hepppp yanındayız tam destek
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir