ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 06:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   ........:))))Benim fikrim geldi:)))).........
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 17:15:56      ........:))))Benim fikrim geldi:)))).........sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Evet fikrim geldi.......

Benim haddime düşmeyerek yapacağım önerilerim şunlar.....

1.  

Bence forumu azıcık genişletmek gerek forum ana sayfasında bölüm azlığı var .....Bazı ana başlıklarla konuları tek başlık altında toplayabilirler moderatör arkadaşlarım....Örneğin ben bir SAĞLIK KÖŞESİ olmasını isterdim...Ayrıca ÖYLESİNE MUHABBET alanı sohbet amaçlı bir alan olmasına rağmen amacı dışında kulanılıyor.....Bence bir FORUM OYUNLARI bölümü de açılmalı ve tüm oyunlar bu alanda toplu bir şekilde olmalı.....Benim ilk naçiz önerim..... 

2. 

Ayrıca tüm bölümlere ne tür amaçla açıldığı ilk okunması gerekli ve önemli başlık olarak yazılmalı ki insanlar açacağı başlıkların hangi bölüme uyup uymadığını daha iyi seçebilsinler ve böylece moderatör arkadaşlarımın uygun olmayan konu baylıklarını uygun yerlere taşıma derdi acıcık hafiflesin.....

3. 

Foruma nasıl resim ekleniryeni başlık nasıl açılır, foruma video paylaşımını ve kendi bilgisayarımızda olan ve herkes tarafından paylaşılmasını istediğimiz mp3 leri dosyaları nasıl paylaşılabilir gibi sorunlarımızın cevaplarının yazılı olduğu forumu  nasıl etkili şekilde kullanmamız gerektiği konularında bizi bilgilendiren ve bizim de soru sorabileceğimiz bir alan oluşturulabilir.......

illedeselin

illedeselin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 17:25:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

katılıyorum bunlar yapılırsa TAM SÜPER OLACAK

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 17:33:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·illedeselin· :

katılıyorum bunlar yapılırsa TAM SÜPER OLACAK

A4xA3

A4xA3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 21:53:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Son eklenenler En iyiler gibi ayrıca en çok okunanlar (tıklananlar) bölümü olmalı. Çünkü öyle güzel başlıklar varki yorum yazmak gerekmiyor ama çok okunuyor bu başlıklar kısa bir süre sonra kaybolup gidiyor. Çok okunanlar listesi olursa bu başlaıklar amacına ulaşır.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 22:00:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2006 Pzr 00:04:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·A4xA3· :
  Son eklenenler En iyiler gibi ayrıca en çok okunanlar (tıklananlar) bölümü olmalı. Çünkü öyle güzel başlıklar varki yorum yazmak gerekmiyor ama çok okunuyor bu başlıklar kısa bir süre sonra kaybolup gidiyor. Çok okunanlar listesi olursa bu başlaıklar amacına ulaşır.

Arkadaşım

Foruma yeni bir boyut kazandırmış oldun.....

arkadaşlar bu başlığa "BENİM FİKRİM GELDİ" diyen herkes fikrini yazabilir...Eminim arkadaşlarımızın çok güzel fikirleri gelecektir....HAYDİN KOLAY GELE.......

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2006 Pzr 09:02:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öneriler bölümünde aslında okadar güzel başlıklar varki hiç biri bizlere ulaştırılmıyor. ·prenses344· arkadaşımınız önerileri çok hoş. Forumun yeni yeni başlıklar görme zamanı geldi diye düşünüyorum.
 Ayrıca Cc yönetiminin öneriler bölümündeki konulardan bazılarını devreye sokmaları o bölümü daha aktif duruma getirecek diye düşünüyorum.

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2006 Pzr 09:07:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Prenses tebrikler.Çok güzel öneriler.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir