ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 03:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   10 adimda Forum kullanmayi ogrenebilirsin...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 16:10:38      10 adimda Forum kullanmayi ogrenebilirsin...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

oncelikle bazi arkadaslarin burayi arkadaslariyla yaptiklari msn sohbetleri ile karistirmislar.
aslinda cok zor olmayan bu forum kullanma olayini nasil bu kadar zor hale getiriolar anlamak da
pek mumkun deil. ben mumkun oldugunca bu arkadaslara anlatmaya calisiim:

1. yeni bir baslik acmadan once biraz zahmete katlanip bu baslik daha once yazilmismi die okunur.
2. eger varsa boyle bir baslik sahsina ait fikirler vs belirtilir.
3. yok ben hic yazilmamis birsey yazicam diosan o zaman yeni baslik acilir.
4. yazilan msglarin okunmaya deger olup olmadigina msgi gondermeden once onizleme ile bakilir
5. eger 4uncu maddeyi layikiyla yaparsan aslinda yazdigini gondermesen daha ii olacagini anlarsin.
6. yazdigin bos(belki incir cekirdegini doldurmaya yetebilir haksizlik etmiim) yazini dolu gibi
gostermek icin buyuk harflerle yada tamamini buyuk puntolarla yazma. gulucuk ikonlarinin boyutunu
abartma.
7. ama suan dusundumde zaten bunu dusunebilsen yaptiklarini yapmazdin o nedenle en azindan imla
hatalarini duzeltmeye calis. en azindan yazdigin seyin Turkce oldugu anlasilsin.
8. actigin konu basligina insanlar cevap verdiginde, elestirdiginde onlara cevap vermek icin yeni
baslik acma zaten ortaligi yeterince kirletmissin bari daha fazla yayma ortaliga pisliklerini
9. simdi ben bu maddeye geldim ama biliyorum ki sen bu maddeye kadar okumaya dayanamayip ustune
birde guzel bi kufur edip kaldigin yerden forumu kirletmeye devam edeceksin ama napalim en azindan
sansimi denedim. eger okuduklarimi anlamadi isen en azindan bu isi dogru duzgun yapan insanlari
izle taklit etmeye calis (Ornek: Roen, Compeira, Nefertiti, Peeg. bu arkadaslarin msglarini okursan
en azindan forum adabi konusunda bir fikrin olur)
10. buraya kadar sabirla okuyan arkadasim varsa onu da tebrik ederim. Saygilar...

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 16:14:32sohbet oyun linki
Ne demek hocam ben tebrik ederim

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 17:48:32sohbet oyun linki

rasqutin :
Ne demek hocam ben tebrik ederim

bu 10 adimi okuyabilenler icin komik, kufredip yarida birakanlar icinse yararli bir kaynak oldugunu dusunuyorum

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 02:00:36sohbet oyun linki
CureDone,öncelikle forum konusundaki hassasiyetli yaklaşımına minnettarım.Mizahlı yaklaşımın ayrı bir çekicilik katıyor bu konulara.Forum mantığına aykırı bir çok durumun farkında olman ve arkadaşları bilnçlendirmenden dolayı bir forum kullanıcısı olarak sana teşekkür ederim.Görüşmek üzere,Hoşcakal.

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 02:10:37sohbet oyun linki

Roen :
CureDone,öncelikle forum konusundaki hassasiyetli yaklaşımına minnettarım.Mizahlı yaklaşımın ayrı bir çekicilik katıyor bu konulara.Forum mantığına aykırı bir çok durumun farkında olman ve arkadaşları bilnçlendirmenden dolayı bir forum kullanıcısı olarak sana teşekkür ederim.Görüşmek üzere,Hoşcakal.

asil ben tesekkur ederim. sizleri gorunce forumun gelecegi konusundaki karamsar dusuncelerim hafifliyor.  moderatorluk konusunda basvuruda bulundunmu bilmiyorum ama eger etti isen biran once kesinlesmesi en buyuk temennim. saygilar...

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 03:58:17sohbet oyun linki
CureDone. Bu acıklaman gercekten cok guzel. Yanlız bunu okuyan arkadasların aklından ılk gecen sey bu adam kımkı bunlardan bahsedıyor olacaktır. Yanı sımdıye kadar okuduklarımdan yaptıgım ufak analızlerden edındıgım ızlenım bunu gosterıyor. Bu yaptıgın acıklama aynı sekılde olmasada ufak degısıklerle bır yetkılı tarafından yapılırsa cıdden cok etkılı olacagına ınanıyorum. Ellerıne saglık cıdden gereklı oldugunu dusundugum bır eksıgı gıdermıssın.

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 06:18:47sohbet oyun linki
tebrik ederim kürdan... bu duyarlı yaklaşımına sevindim açıkcası umurum herşey gönlünce olur

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 10:48:57sohbet oyun linki

Compeira :
CureDone. Bu acıklaman gercekten cok guzel. Yanlız bunu okuyan arkadasların aklından ılk gecen sey bu adam kımkı bunlardan bahsedıyor olacaktır. Yanı sımdıye kadar okuduklarımdan yaptıgım ufak analızlerden edındıgım ızlenım bunu gosterıyor. Bu yaptıgın acıklama aynı sekılde olmasada ufak degısıklerle bır yetkılı tarafından yapılırsa cıdden cok etkılı olacagına ınanıyorum. Ellerıne saglık cıdden gereklı oldugunu dusundugum bır eksıgı gıdermıssın.

bu adam kendisininde diger kullanicilar gibi bir parcasi oldugu CC nin daha iyi bir ortamda yurumesini temenni eden, kendisini rahatsiz eden seyleri soylemekten cekinmeyen siradan bir kullanicidir. eger dikkat etti iseniz yazilarim hic birisi kendinde bir yetki gorerek yazilmis yazilar degildir. ayni zamanda hiciv tarzinda yazildigi icinde layigi olan kopulasi seyler bolumune gonderilmistir. sanirim bu yazdiklarim kirmizi puntolarla yazilan kelime grubu gibi dusunen arkadaslari aydinlatmistir. yok aydinlatamadi ise o zaman 40lik yerine 60lik ampul kullanmak gerekir kendileri icin. ayrica bu aciklamalari yapma firsati yarattigin icin sana da tesekkuru bir borc bilirim Compeira

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 12:23:07sohbet oyun linki

Ellerine Sağlık CureDone. Bu Forumu Okumaları Gerekmelidir Bütün Forum Sistemi Kullanıcılarının. Çok Yazı Forum Açıp Çok Yazı Yazmak Önemli Değil. Güzel Ve Yerinde Yazılan Konular Ve Açıklamalar Bizim İçin Yeterlidir. Kolay Gelsin CureDone.

CureDone :

oncelikle bazi arkadaslarin burayi arkadaslariyla yaptiklari msn sohbetleri ile karistirmislar.
aslinda cok zor olmayan bu forum kullanma olayini nasil bu kadar zor hale getiriolar anlamak da
pek mumkun deil. ben mumkun oldugunca bu arkadaslara anlatmaya calisiim:

1. yeni bir baslik acmadan once biraz zahmete katlanip bu baslik daha once yazilmismi die okunur.
2. eger varsa boyle bir baslik sahsina ait fikirler vs belirtilir.
3. yok ben hic yazilmamis birsey yazicam diosan o zaman yeni baslik acilir.
4. yazilan msglarin okunmaya deger olup olmadigina msgi gondermeden once onizleme ile bakilir
5. eger 4uncu maddeyi layikiyla yaparsan aslinda yazdigini gondermesen daha ii olacagini anlarsin.
6. yazdigin bos(belki incir cekirdegini doldurmaya yetebilir haksizlik etmiim) yazini dolu gibi
gostermek icin buyuk harflerle yada tamamini buyuk puntolarla yazma. gulucuk ikonlarinin boyutunu
abartma.
7. ama suan dusundumde zaten bunu dusunebilsen yaptiklarini yapmazdin o nedenle en azindan imla
hatalarini duzeltmeye calis. en azindan yazdigin seyin Turkce oldugu anlasilsin.
8. actigin konu basligina insanlar cevap verdiginde, elestirdiginde onlara cevap vermek icin yeni
baslik acma zaten ortaligi yeterince kirletmissin bari daha fazla yayma ortaliga pisliklerini
9. simdi ben bu maddeye geldim ama biliyorum ki sen bu maddeye kadar okumaya dayanamayip ustune
birde guzel bi kufur edip kaldigin yerden forumu kirletmeye devam edeceksin ama napalim en azindan
sansimi denedim. eger okuduklarimi anlamadi isen en azindan bu isi dogru duzgun yapan insanlari
izle taklit etmeye calis (Ornek: Roen, Compeira, Nefertiti, Peeg. bu arkadaslarin msglarini okursan
en azindan forum adabi konusunda bir fikrin olur)
10. buraya kadar sabirla okuyan arkadasim varsa onu da tebrik ederim. Saygilar...

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 00:07:53sohbet oyun linki
   CureDone ; Bu işi bilen birisi olarak açmış olduğun bu başlık için sana tşk etmek isterim. Umarım foruma herhangi birşey eklemek isteyen arkadaşlar, daha düzenli bir forum için, senin bu saydıklarına uymaya çalışırlar.. (Laf aramızda kendisi başka bir forumun moderatörüydü).. Cure cim parantez içini görünmez yapamadım kusura bakma ... 
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir