ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 10:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   ..»-(¯`v´¯) -»..ReSimLi ŞiİrLeR BuRaYa..»-(¯`v´¯) -»..
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 17:21:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

*&* Ahu *&*

*&* Ahu *&*

Bilenler bilir,
Ahu, her şeye rağmen...
Ben, tek bir şey istedim!
Diyordu.
Saygı...
Aslında, çok şey istiyordu.
Saygı ne demektir?
Saygı...
Saygı, önce sevmek demektir...
Saygı, önce anlamak demektir...
Saygı, önce değer vermektir..
Saygı, herşeyden önce..
Saygı demektir...
Saygı olmayınca,
Her şey kaygı demektir.
Her şey şüphe demektir.
Her şey güvensizlik demektir...
Saygı, her şeyden önce
Karşıya güven vermektir.
Karşıya değer vermektir.
Saygı olmayınca,
Her şey kaygı demektir...
İşte, o yüzden
Saygı çok şey demektir...
Tek bir şey ama;
Çok şey demektir...
Saygıdan maksat,
Aldığını,
Aldığı her şeyi,
Karşısındakine,
Fazlasıyla geri vermektir...
Sevgi de olsa,
Fazlasiyle geri vermektir...
Değer de olsa,
En az aldığı kadar,
Geri vermektir...

Necmettin Özelçi

kiz.gif

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 18:00:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TheSecrett

TheSecrett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 18:10:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 13:40:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım Acıyor.

Canım Acıyor.

Kahrolası şu kirli dünyanın,
mavisi,yeşili,sarısı yok.
siyaha boyanmış insanlık.
hızla yayılıyor,zifiri karanlık.
tertemiz duygular.
küçücük öfkelere kurbanlık.
Canım acıyor.

Tahammülü yok,hasta ruhların.
Hiç bir özür,kabulü değildir.
Kendi gururu,kendi ayakları altında olan.
Bir öfkenin,kör kurşunudur.
hedefsiz sana,bana,ona sıkılan.
Canım acıyor.

Şimdi kafama vuruyorum.
Ağzıma küfürler dolduruyorum.
Ama susuyorum.
Ne yapsam,ne yana baksam.
Çaresizlik,rezillik.şerefsizlik.
Yaşamın tutacak hiçbir yanı yok.
İnsanlığımdan utanıyorum.
canım acıyor.

Şefik Aydemir

kiz.gif

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 13:41:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gölgen Düşer Düşlerime

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 18:52:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SuNnShiNee

SuNnShiNee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 21:21:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

...

“Kendine İyi Bak” bir weda değil elweda cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde...

"Kendine İyi bak." Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sewdim bir zamanlar seni, hala sewiyorum we benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olur da bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum.“

“Kendine İyi bak. Çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak yanında sana bakacak. Ben olmayacağım. Kendine İyi bak ve beni düşünme. Çünkü ben de seni düşünmeyeceğim artık. Arama sakın beni, yazma, çünkü ben yazmayacağım. Sil beni yüreğinden, çünkü ben sileceğim. Fakat, yaşanılan, paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum. We ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum.”

"Kendine İyi bak. Aramızda geçen herşeye rağmen benden sonra iyi olduğunu bilmeyi tercih ederim. Aslında bilmem çok önemli değil, iyi olduğunu varsayacağım ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben, seni kendinle başbaşa, yapayalnız bırakıyorum ben. Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra, o yüzden iyi bak diyorum. Aslına bakarsan, çok da fazla umursamıyorum."

"Kendine İyi bak derler ve giderler. Tutkuyla sewenler, bazen birden fazla söylerler bunu. Çünkü onları ayırmak, eti tırnaktan ayırmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, süreç çok acı vericidir, yürek parçalıyıcıdır. Her seferinde azalan umutlarla geri döner we yine “Kendine İyi Bak” gözleriyle ayrılırlar. Ta ki umut da, sewgi de tükeninceye kadar…Ta ki son elweda mezar sessizliğine bürününceye kadar…"

Tutkunun ötesinde sewenler, bir kez “Kendine İyi Bak “ derler we giderler. Onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler. Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.

"Kendine İyi bak" derler we giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yok, hiç bir zaman olamaz derler we giderler. En büyük ihanet değil midir aslında seni seweni, ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek. "Kendine İyi bak" derler ve giderler. Seni suskunluğa mahkum edip giderler. Seni parçalara ayırıp, en büyük parçayı yanlarına alıp giderler. Seni senden alıp giderler.

Daha kötüsü suçlayamazsın onları tüm bunlar için. Kendine İyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardır elbet. Suçlatmaz kendini. Sawaşmadıklari için kızarsın ama suçlayamazsın. Sawaşmışlarsa, yenildikleri için kızarsın ama suçlayamazsın. Yenildiğin için kızarsın ama suçlayamazsın… Ayrılığın kaçınılmazlığına inandırır seni, kendine İyi bak derler we giderler. Elinden umutlarını, düşlerini, sewgilerini alıp giderler. Bir tek anıları bırakırlar geride, bir de hatırladıkça gözyaşlarına boğulasın diye unutulmayan nağmeler.

Arkalarına bakmadan çekip giderler eğer yalnız kalmışsan, çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler. Herşey o saniye orada bitsin, kapansın bu sayfa isterler. Bitti diyemedikleri için, Kendine İyi bak derler. Kırıldım we affedemiyorum; diyemedikleri için Kendine İyi bak; derler. Seni istemiyorum artık, hayatımdan çıkaracağım ama bil ki hiç unutmayacağım; diyemedikleri için Kendine İyi bak derler. Biliyorum çok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum; diyemedikleri için Kendine İyi bak derler. wicdanlarını rahatlatmak için Kendine İyi bak derler, çünkü o kan uzun süre akacaktır we o yara asla kapanmayacaktır, bilirler.

"Kendine İyi bak" bir noktadır çoğu zaman. Kendine İyi bak deme bana, sadece kötülükler noktalansın isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen gözümdeki ışık, dudağımdaki tebessüm, sen içimdeki sewinçssin. Sen hayatıma renk katan, sen yüreğimdeki çarpıntı, sen hayatımdaki neşesin. Sen yolumu aydınlatan, sen dert ortağım, sen gönül yoldaşım, sen BiTanesin. Kendine İyi bak deme bana. Nokta koyma.

Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni, keşke ben de affedebilsem… Keşke döndürebilsek zamanı geriye. Keşke bugünkü aklımızla yaşasak herşeyi baştan. Nafile... Ama yine de, gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı? Sen eksikken, ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşluğu kimlerle doldururum? Sawaşsak, aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı, hani gerçek dostluklar her sınawı geçerdi, hani sewgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı? Hani en büyük zaferler, en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalan mı? Sahiden..., gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?……….

Peki o zaman... Senin istediğin gibi olsun... Öyleyse...Sen de Kendine İyi Bak.

"Kendine İyi Bak" derler, kurşunu kafana sıkıp giderler... ...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 21:38:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dilimdeki en güzel kelimelerle sana yeni isimler takıyorum,
Baharım,aydınlığım,güneşim,yıldızım...
Tatlı bir gülümseme yayılıyor yüzümde seni düşündükçe,
Sonra yollara sevdalanıyorum,
Beni sana getiren yollara...
Her yeni günde bir kat daha arttırıyorum içimdeki sevgini...
Ellerimi uzattım,
Tüm yalanlardan arınıp geldim sana,
Bütün evreni aydınlatacak kadar ışık var benim gözlerimde...
Eğer seninde gözlerin ışık doluysa,
İçine sığdıramıyorsan sevgini,
Uzat ellerini bu can sadece senin...

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2006 Çar 16:15:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
*Gözlerin Yıldız

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2006 Per 01:53:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir