ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mayıs 2024, Çarşamba 01:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Kendi ChatCity Şefimizi Neden Biz Seçmiyoruz
 <<123 4567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RosaIinda

RosaIinda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 21:39:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·IICIICII· :

Kendi ChatCity Şefimizi Neden Biz Seçmiyoruz ?

Kendi şefimizi  seçmiştik zaten şuanda görevini çok  iyi yapıyor.

Tıklayınız 

Eğer  Şef 5 kişi olacaksa bu görevede en yakın en  layık DawsonCreeck gerek cc deki emeği! gerek cc içerisinde saygınlığı ve userlar tarafından sevilmesi,userlar arasındaki

dialogları ile...

çok komik ya sadece gülerim  seni paraylamı tuttu yoksa yada birilerine yaranmak için yapmayın belki bu konuşmadan sonra yıldızında olur ne dersin 5 şef fazla 4 yeterli sadece biri yol alsınWink

IICIICII

IICIICII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:05:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RosaIinda· :
·IICIICII· :

Kendi ChatCity Şefimizi Neden Biz Seçmiyoruz ?

Kendi şefimizi  seçmiştik zaten şuanda görevini çok  iyi yapıyor.

Tıklayınız 

Eğer  Şef 5 kişi olacaksa bu görevede en yakın en  layık DawsonCreek gerek cc deki emeği! gerek cc içerisinde saygınlığı ve userlar tarafından sevilmesi,userlar arasındaki

dialogları ile...

çok komik ya sadece gülerim  seni paraylamı tuttu yoksa yada birilerine yaranmak için yapmayın belki bu konuşmadan sonra yıldızında olur ne dersin 5 şef fazla 4 yeterli sadece biri yol alsınWink

Rosalinda komik olan  sizsiniz  benim sizinle  alıp veremediğim yok  ve  alehinize veya lehinize hiçbirşey yazmadım farkındaysanız sadece  fikrimi yazdım. Paraylamı  tutuldum ben buna gülerim işte neden onların bana  ihtiyaçları mı  var  sizce?Yaranmak konusuna  gelince kimseye  yaranmak gibi bir sorunum  yok olsaydı kendi nickim ile yazardımboş reklam peşinde de  değilim.Burada kuralları ne  siz  nede  ben  koyabilirim.Chatcity nin belirli  kriterleri vardır buna uymiyanların  ya  görevine son verilir  yada bir alt kademeye geçer.

madem infumum görevini yapamıyor  yazdınız peki nedeninide yazın şeflik nedir?İnfumum da görevi gerektiren eksiklik nedir? Sadece yapamıyor ile infumum un görevini yapamadığı ifade edemezsiniz . 

0wenedByCAN

0wenedByCAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:15:17sohbet oyun linki

·DeLeRiuM·
Neden P1AN1ST Şef olsun.Bi acıklaması vardır.P1AN1ST şef olunca sana yıldız mı vercek Bu sitede tek bi şef var infumum bu siteyi ileri götürcek tek kişi.N_O_A ara bir siteye girer.cc03 çalıntı kredi kartı falan dalgası olunca siteyi girer foruma yazı acar gider.Briw oda  yeni tip cıkınca bitane alır gider.fazla girdiği söylenmez...

Tek bi şef olmalı infumum.Bu siteyi ileri götürcek tek kişi...(Mod umarım yazdıklarımı silmezsin )

Sevgilerimle

K4S1RG4

0wenedByCAN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:33:31sohbet oyun linki
·RosaIinda· :

·0wenedByCAN· :
·DeLeRiuM·
Neden P1AN1ST Şef olsun.Bi acıklaması vardır.P1AN1ST şef olunca sana yıldız mı vercek

ben yıldız peşinde olmadım hiç ama senin baya ihtiyacın var galiba yagcılarda inecek varLOL

·RosaIinda·
Ben yıldız istemiyorum kiHem Zaten şeflerimizden N_O_A ve cc03 - briw - infumum benden nefret eder. K4S1RG4  dediğin zaman hepsinin tüyleri diken diken olurBen hiç bi zaman yıldız istemedim istememdeama ·DeLeRiuM· istiyor heralde P1AN1ST e yatırım yapmıs

RosaIinda

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:39:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·0wenedByCAN· :
·RosaIinda· :

·0wenedByCAN· :
·DeLeRiuM·
Neden P1AN1ST Şef olsun.Bi acıklaması vardır.P1AN1ST şef olunca sana yıldız mı vercek

ben yıldız peşinde olmadım hiç ama senin baya ihtiyacın var galiba yagcılarda inecek varLOL

·RosaIinda·
Ben yıldız istemiyorum kiHem Zaten şeflerimizden N_O_A ve cc03 - briw - infumum benden nefret eder. K4S1RG4  dediğin zaman hepsinin tüyleri diken diken olurBen hiç bi zaman yıldız istemedim istememdeama ·DeLeRiuM· istiyor heralde P1AN1ST e yatırım yapmıs

ama neden öyle diyorsun herkes fikrine söylemekte serbest bende fikrimi söyledim saygı duyulması lazım  bende şeflik pıanıst veya dawsoncreek  yakışır dedim Thumbs UpThumbs Up

0wenedByCAN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:41:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RosaIinda·
Aklıma ne geldi biliyormusun Bende jelin aplaya yatırım yapcam önümde 4 sene var  üniversiteye falan gitcem  :Pp  4 sene sora jelin aplam şef olur oda bana yıldız verir o zamn bnde jelin ablama yatırım yapcam

·DeLeRiuM·      sen P1AN1ST e yatırım yap ben jelin ablaya

SevgiLerimLe

K4S1RG4

RosaIinda

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:43:03sohbet oyun linki
·0wenedByCAN· :

·RosaIinda·
Aklıma ne geldi biliyormusun Bende jelin aplaya yatırım yapcam önümde 4 sene var  üniversiteye falan gitcem  :Pp  4 sene sora jelin aplam şef olur oda bana yıldız verir o zamn bnde jelin ablama yatırım yapcam

SevgiLerimLe

K4S1RG4

belli belli yatırım yapıyorsun infumuma galiba yıldız alırsın artık hayırlı işler hep fovorilerim bunlardıda yasaklanıyordu şimdi konuşma özgürlügüm var ama sana şunu söyleyeyim sen sen ol yagcılık yapma birilerine yaranmak için çünkü hoş gözükmüyor vede belli oluyor   Wink

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 22:59:56sohbet oyun linki

:))

Rosalinda hep okuyorum yazdıklarınıda şöyle bişey çıkardım kendimce

Yani bizde burada İnfumum iyi diyince bir takım bişeyler peşindemi koşuyoruz

Bak yanlış anlaşılmasın İnfumumla ben 3 yıla yakın arkadaşız taa userliğinden hatta kankaydıkta ozamanlar.Kendimce yorumluyorum bunu biz msn dede görüşüyoruz bazen özelde de görüşüyoruz ama sadece bir arkadaş olarak.Ne o bana birşey teklif etmiştir nede ben istemişimdir.Bilmiyorum Devlet kademesinde çalışanlar  iyi bilir ki İnfumumda bir devlet memuru bende,

Bizler Amir memur ilişkilerini iyi bilenlerdeniz.Hatta benim arkadaşım burada Gümüş Ajan olduktan itibaren ben kendimi biraz geriye Gold olduktan sonra biraz daha geriye Şef olunca tamamen uzaklaşmışımdır ki laf söz olmasın diye veya benim tarafımdan ona zarar gelmesin diye

Neyse şunu diycem ;yani burada  bir kişiye iyi diyorsak,beğeniyorsak hatta işleri dolayısıylada takdir ediyorsak inan bu karşıdan bir şey ummak beklemek için değil.Haklısın o tarz insanlar maalesef çok..

Sen bir problem yasamıs olabılırsın ancak bunu uzatmanın anlamı yoktur. Chatcity ile alakası yoktur çunku bu probleminizin. Dusuncenızı bir mesajla yazar eğlenmenize devam edersiniz tartışmak da yersiz bence...

Teşekkürler

0wenedByCAN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 23:03:46sohbet oyun linki
·RosaIinda· :
·0wenedByCAN· :

·RosaIinda·

SevgiLerimLe

K4S1RG4

belli belli yatırım yapıyorsun infumuma galiba yıldız alırsın artık hayırlı işler hep fovorilerim bunlardıda yasaklanıyordu şimdi konuşma özgürlügüm var ama sana şunu söyleyeyim sen sen ol yagcılık yapma birilerine yaranmak için çünkü hoş gözükmüyor vede belli oluyor   Wink

ben hiç kimseye yagcılık yapmadımayrıca su ana kadar hiç yıldız istemedimbu saatten sora da yıldız vermezler banasadece bu sitede şef olması gereken bi kişi var dedim oda infumumN_O_A yı savunuyorsun sen iyide ? bi röportaj okudum  N_O_A ile N_O_A bu sitede üye oldugunda  3 ay sora şef olmus  şef olmak bu kadar kolay olsaydı  mystor da şef garson olurduinfumum a bak ? yıldız ajan oldu gümüş oldu gold sorada şef oldu infumumdan soraki şef dawsonkürek olmalıdırN_O_A ya msnde bi soru soruyorum.adam 1 saat sora gel diyor sanki randevu ile calısıyorN_O_A ile msn de bi konusmamız geçti ondan bi satır yazayım :Pp öncelerini boşveren şiddetli yerini yazayım

NOA:

Şişemi sokuyorsunuz siz ?

K4S1RG4:

Kişiden kişiye değişiyor Hocam.

Kısa bir bölüm N_O_A  bu kısmı iyi hatırlar kendisine sor

RosaIinda

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2007 Pzt 23:12:19sohbet oyun linki
Harwest :

:))

Rosalinda hep okuyorum yazdıklarınıda şöyle bişey çıkardım kendimce

Yani bizde burada İnfumum iyi diyince bir takım bişeyler peşindemi koşuyoruz

Bak yanlış anlaşılmasın İnfumumla ben 3 yıla yakın arkadaşız taa userliğinden hatta kankaydıkta ozamanlar.Kendimce yorumluyorum bunu biz msn dede görüşüyoruz bazen özelde de görüşüyoruz ama sadece bir arkadaş olarak.Ne o bana birşey teklif etmiştir nede ben istemişimdir.Bilmiyorum Devlet kademesinde çalışanlar  iyi bilir ki İnfumumda bir devlet memuru bende,

Bizler Amir memur ilişkilerini iyi bilenlerdeniz.Hatta benim arkadaşım burada Gümüş Ajan olduktan itibaren ben kendimi biraz geriye Gold olduktan sonra biraz daha geriye Şef olunca tamamen uzaklaşmışımdır ki laf söz olmasın diye veya benim tarafımdan ona zarar gelmesin diye

Neyse şunu diycem ;yani burada  bir kişiye iyi diyorsak,beğeniyorsak hatta işleri dolayısıylada takdir ediyorsak inan bu karşıdan bir şey ummak beklemek için değil.Haklısın o tarz insanlar maalesef çok

Teşekkürler

HARWESTsen arkadaşın oldugu için savunmam dogal ama bıraktında sevmeyenlerde fikirlerini açıklasın sen nasılki tanıyorsan bende tanıdım merak etme  sana iyi yönlerini göstermiş olabilir ama ben gerçek yüzünü gördüm bu benim fikrim  insanlara bırakında fikirlerini söylesinler senin arkadaşın oldugu için begendigini söylersin o kadar ama bizlerede saygı duymalısınız sizin sevdiklerinizi biz sevmek mecburiyetimiz yok Dead senle alıp veremedigim yok hatta seni severimde ama bu konuda lütfen saygı duy  ben infumumu sevmek zorunda degilim Thumbs Down

CC sohbet icin buraya
 <<123 4567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir