ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 07:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Kendi ChatCity Şefimizi Neden Biz Seçmiyoruz
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RosaIinda

RosaIinda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 13:29:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
speiderist :

·RosaIinda· benim sorularımada mı cevap vermeyeceksın?..

Kızdırmayın  ·RosaIinda·yı. Sinirli bir bayandan korkulacağını hala öğrenemedinizmi beyler?...

Bu arada sizler yakında sitenin sahibinede bunu diyeceksiniz gibi geliyor bana. Adamı kovarsınız buradan:)))

speiderist ®

SPEİDERİST SEN BENİM SEVDİGİM  ARKADAŞIMSIN

SEVDİKLERİME HERZAMAN CEVABIM VARHug

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 13:58:07sohbet oyun linki
kendi şefimizi kendimiz secmeyi tabiki isterim burasını CCdevleti düşünürsek neden başkanımızı oylarımızla secmeyelimki  ben oyumu verecegim tek kişi DC OLURDU ....GERCEKDEN BU İŞİ ÇOK İYİ YAPDIGINA İNANIYORUM HEM EGLENİYOR HEMDE EGLENDİREREK YAPIYOR BU İŞİ ..... İNFUMUM GELİNCE BU İŞİ OKADAR ABARTIKİ KENDİ KİŞİLİGİNİN DIŞINA CIKARAK KADAR KENDİNİ DEGİŞDİRDİ VE UZAKLAŞDI USERLERİNDEN... BENDE CC İÇİN ELİMDEN GELDİGİNCE BANA VERDİGİNDE GÖREVİ YAPDIM HA SEVDİMMİ DERSENİZ YILDIZ OLAYINI HAYIR BANA GÖRE OLMADIGINI ANLADIM KÜFRE KARŞI OLAN BİRİ İÇİN KÜFÜR OKUMAK BANA TERS GELMİŞDİ AMACIM EGLENMEKDİ SADECE BURDA AMA YILDIZ ALDIGIMDA EGLENEMEDİGİMİ ANLADIM....   BU İŞİ HERKEZ EGLENEREK YAPAMAZ BAZI AJANLARIMIZ GERCEKDEN BUNU ÇOK İYİ YAPIYOR VE ONLARI GERCEKDEN TAKDİR EDİYORUM YUNUSUM DC GİBİ AMA İNFUMUM GERCEKDEN BU İŞDE BAŞARILI OLDUGUNU DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKİ ÇOK UZAK KİŞİLERDEN BİR BAŞKAN NE KADAR İÇİNDE OLURSA OLAYLARIN VE USERLERİN OKADAR SEVİLİR VE SAYILIR.. KENDİSİNİ BİZDEN UZAK TUTAR PENCEREYİ KAPATARAK  HİÇ BİR CEVAP VERMEDEN UZAKLAŞIRSA BUDA BİZE SAYGISI OLMADIGINI GÖSTERİR BİZE SAYGISI OLMAYAN BİR BAŞKANDA NEYİ VE KİMİ YÖNETİR YÖNETİCİ ÖNCE YÖNETTİGİ KİŞİLERİ SEVECEK SAYACAKKİ ONLARDA ONU SEVSİN SAYSIN.... SAYGILARIMLA...

AraSsBey

AraSsBey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 14:51:07sohbet oyun linki

Kendi şefimizi seçmek... Eğer bazı şeylerin bilincinde olan üyeler olabilirsek kendi şefimizi ve ajanlarımızı seçmemizde mahsur olmazdı sanırım. Ama bizde ne var illaki bize yakın olan kişileri tutarız genellikle. "Falanca şef hiç selam vermiyor bence şefliği haketmiyor. " "Falanca şefe oyumu verdim ama bir faydasını göremiyoruz." gibi düşünceler kafamızda olduğu sürece seçim işi çok saçma. Herkesin muhakkak seçtiği şeften bir beklentisi olacak. Bu da pek sağlıklı olmaz bence.

Diyelim ki şefimizi seçme gibi bir fırsat verdiler bize. Seçmen listeleri hazırlanması lazım bence :) Yoksa aynı üye istediği şefe farklı nicklerle defalarca oy kullanabilir. O zaman adaletli bir seçim olamayacaktır. Arkadaşlar bence bu işi basit düşünmeyelim.

Bir de Rosalinda hanıma gelelim.:) Rosalinda yaptığın şey çocukluktan başka bir şey değil bence. Yazdığın mesajlarına göre infumumla bir beraberliğin olduğu anlaşılıyor. Ve de bitmiş sanırım. İlişkine bitmiş te olsa saygı duyman lazımdı onu buralara taşıman hiç te etik değil. Ayrıca her ilişkide hakaret, küfür vs olabilir. Bunun Chat City şefliğiyle alakası ne ? Yazdığın tek şey infumum sürekli kızların özelinde olmuş. O bir şef ve burda gerçekten sorun yaşayan insan sayısı çok fazla. Özelinde gerek kız gerek erkek fazlaca olacaktır. Bence bu olayı buralara yansıtmadan direk yetkili yerlere iletmeliydin. Tabi ortada elle tutulur bir sorun varsa. Gözlemlerime göre de infumum buraya en fazla vakit ayıran şeflerden bir tanesi.

Aman sakın sen de yıldız peşindesin diye bir değerlendirme yapma :)) Neyse sana kolay gelsin RosaIinda Hanım.

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 16:26:11sohbet oyun linki

ayrıca sorumu yineliyorum

belki de arkadaş bi kerede anlamıyordur

madem eğer sen konuşursam infumum şeflikten atılacak diyorsan ve madem onu görevde görmek istemiyorsun, buyur konuşsaçma sapan polemiklere girmek de niye?koyarsın ortaya varsa ispatın falan infumumda görevden alınır.aksi halde boş konuşmak bunun adı

RosaIinda

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 16:37:18sohbet oyun linki
·TERRAROSSA· :

madem eğer sen konuşursam infumum şeflikten atılacak diyorsan ve madem onu görevde görmek istemiyorsun, buyur konuşsaçma sapan polemiklere girmek de niye?koyarsın ortaya varsa ispatın falan infumumda görevden alınır.aksi halde boş konuşmak bunun adı

hadi be muhatabım degilsin hadi canım yol al sanamı hesap verecem Thumbs Down

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 16:43:44sohbet oyun linki
·RosaIinda· :
·TERRAROSSA· :

konuşma tarzın çok ilginçnerde öğrendin böyle konuşmayısen ne iş yaparsın çok merak ettimseviyeni gösterdin teşekkür ederizyıldızlıykende böylemi konuşuyodun acababiraz edepli ol,sana tavsiye...yoksa iki gün sonra nick değiştirip gezmek zorunda kalcaksın

RosaIinda

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 16:59:24sohbet oyun linki
·TERRAROSSA· :
·RosaIinda· :
·TERRAROSSA· :

konuşma tarzın çok ilginçnerde öğrendin böyle konuşmayısen ne iş yaparsın çok merak ettimseviyeni gösterdin teşekkür ederizyıldızlıykende böylemi konuşuyodun acababiraz edepli ol,sana tavsiye...yoksa iki gün sonra nick değiştirip gezmek zorunda kalcaksın

bak bana terbiye dersi verme helede sen sakın lütfen kendi yazdıklarını gözden geçir ok    benim muhatabım degilsin olamasında senin anlayacagın dille konuşuyorum ancak bu şekilde senle konuşulur bundan sonra konuşmama kararı aldım yani seni muhatap almayacagımı gösterecektir hani olurda anlamasın ya baştan söyleyeyimWink ayrıca edebi senden  ögrencekte degilim  beni bilen biliyor senin bilmenede gerek yok  ok  birde kendini gözden geçir derim edebe kimin ihtiyacı varWink

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 17:07:27sohbet oyun linki

sen gerçekten çok komiksinbeni tanımıyorsun bile neler söylüyorsun...tamam rosalinda sen MÜKEMMELSİN! aksini söyleyen herkese sataşacaksın...asıl görüyorumki ben seni muhattap alıp soru sormakla hata ettimhadi ben çıkıyorum devam et....ki başlık açıldığından beri herkese max 10 dk sonra laf yetiştirmişsin...çok hırslı gördüm seni...

ama üzme kendini

RosaIinda

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 17:10:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·TERRAROSSA· :

sen gerçekten çok komiksinbeni tanımıyorsun bile neler söylüyorsun...tamam rosalinda sen MÜKEMMELSİN! aksini söyleyen herkese sataşacaksın...asıl görüyorumki ben seni muhattap alıp soru sormakla hata ettimhadi ben çıkıyorum devam et....ki başlık açıldığından beri herkese max 10 dk sonra laf yetiştirmişsin...çok hırslı gördüm seni...

ama üzme kendini

tek kadın başıma sizle savaştım burdanda ayrıcalıgımı gör ben haksızlıga gelemem susma sustukça sıra sana gelecek burdanda anlamalısın bu kadar yürekliyim kaç kişi yolladı üzerime ama susmayacam ayrıca üzülmüyorum çok zevkliWinkThumbs Up

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 11:56:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HERZAMANKİ GİBİ KONU GİNE KİŞİSELLEŞDİ VE KAVGA YA DÖNDÜ KONU NEYDİ NE OLDU HERZAMANKİ GİBİ ........KİMSENİN ÖZELİ BİZİ İLGİLENDİRMEZ YAŞADIKLARIDA. Kİİİİİİİİ BURDA BEN YAŞAMIYORUM  DİYENDE YALAN SÖYLER AZ ÇOK YAŞAMIŞ YADA YAŞAYACAKDIR BUNA AJANLAR DA DAHİL ONLARI YOK YAŞAMASIN DİYE AYRI TUTAMAYIZ AJANDA OLSA SONUCDA ODA BİR ÜYE VE SEVER YADA HOŞLANIR ....ÖZELİNDE NE YAŞARSA YAŞAR BU KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ........ BU SADECE 2 KİŞİ ARASINDA OLAN BİR OLAYDIR..... ASIL ÖNEMLİ OLAN ŞEFLİGİ HAKEDİP HAKETMEDİGİ YADA KİMİN HAKETTİGİDİR..... BEN HAKE T MEDİGİ İNSAN OLARAK İYİ OLABİLİR AMA BU DONANIMA SAHİP İNSAN PSİKOLOJİSİNDEN ANLAYACAK DÜZEYDE OLDUGUNA İNANMIYORUM ....YÖNETİCİ OLMAK FARKLI BİR ŞEY İYİ İNSAN OLMAK BAŞKA BİR ŞEYDİR   BANA İNANDIRAMADI. ...TEK İNANDIGIM ŞEFLİGE LAYIK GÖRDÜGÜM KİŞİDE....... YUNUSUM VE DC DİR SAYGILARIMLA
CC sohbet icin buraya
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir