ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 23:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   Eve Giden Yol 1914 and Kücük Kıyamet
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2006 Cum 16:15:10      Eve Giden Yol 1914 and Kücük Kıyametsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Filmde, Osmanlı İmparatorluğu nun I. Dünya Savaşı na girdiği dönemde Anadolu nun güney ve güneydoğusunda, ve bugünkü Suriye topraklarında yaşanan büyük bir aşk, fedakarlık ve intikam öyküsü anlatılıyor.
  Öykünün kahramanı Mahmut cinayet işlememek için sevdiğini ve evini terk ediyor, ardından kendini çöllerde savaşırken buluyor. Yıllar süren büyük mücadelenin, zorlu bir yolculuğun ardından evinin yolunu tutan Mahmut, sevdiğine kavuşacağı anın hayallerini kurarken bir yandan da uğradığı haksızlığın intikamını almak niyetindedir...
Ünlü İngiliz casusu "Arabistanlı" Lawrence de Mahmut un yoluna çıkanlar arasındadır
!

İstanbul da ardarda yaşanan sarsıntılar, annesini depremde kaybeden Bilge üzerinde psikolojik rahatsızlıklar yaratmakta ve genç kadının ciddi travmalar yaşamasına neden olmaktadır.

İki küçük çocuğu, eşi ve yeğenleriyle şehri terk ederek, olası İstanbul Depremi nden kaçıp bu "Küçük Kıyamet"ten kurtulmaya çalışan aile, gittikleri başka bir güney kasabasında bu kez başlarına gelen esrarengiz olaylar nedeniyle yine korkularıyla yüzleşirler.

BrianWlGGANS

BrianWlGGANS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2007 Çar 21:21:32sohbet oyun linki

İki filmide bayram tatili boyunca seyretme fırsatı buldum.Türklerin korku filmi yapımında eksikleri olduğu düşüncesindeyim.Küçük Kıyamet bu eksikliklerin kendini gösterdiği bir sinema filmi olmuş bence.Oyuncu seçimi bu eksikliğin en çok hissedildiği alan.

Diğer film ise tam tersine başarılı olmuş diyebileceğimiz seviyede.Her ne kadar filmin konusu bir aşk olsada I.Dunya Savaşı dönemini kusursuz anlatan bir film olmuş.Gözlemlediğim kadarı ile oyuncular canlandırdıkları karakterleri gerçekten benimsemişler.Özellikle Emre Altuğ tam anlamıyla rolündeki karakter ile özleşmiş :))

Chatcity ?

Just join us ! l Lineage 2 l Chatcitye girebilmek için ? l Soru ve önerileriniz 

Forum kuralları l Foruma resim upload etmek l Haberin var mı ?Duyurular l Forumun en iyileri

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2007 Çar 21:28:19sohbet oyun linki
küçük kıyamete gittim bugün harikaydı
herkese tavsiye ederim

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2007 Cum 16:55:00sohbet oyun linki
İki filmi de gördüm bayram tatilinde. Eve giden yol 1914 filmine adapte olamadım. Küçük Kıyamet filmi de amatörce olmuş bence. Farklı şeyler umdum ama sonuç olarak ikisini de beğenmedim sürükleyici değildiler. İlk bölüm bitmesine rağmen filmler sanki hiç başlamamış gibi geldi bana.

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2007 Sal 12:49:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·EfsaneKiz· :
küçük kıyamete gittim bugün harikaydı
herkese tavsiye ederim

deprem sahnesinde amma tırstın bee.yapıştı kolumagüzel film olmuş.beyaz  perdede çok ilerledikgöçük altında nasıl kalınıo nasıl duygu gidin ögrenin derim.başak köklükaya yine oyunculugunun doruklarındaydı

aloneYou

aloneYou resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2007 Cmt 03:05:02sohbet oyun linki

kusura bakmayın ama küçük kıyamet gerçekten çok başarısız olmuş bu film bize Tük sinema yapımcılarının korku&gerilim filmleri üzerinde daha çalışmaları gerektiği görüşünü veriyor.

İkinci film ise gayet başarılı olmuş dikkatli bir izleyici gözüyle izlemek gerekiyor ancak.Eğer dikkatli bir biçimde izlenirse çok keyif alabileceğiniz bir fil oluyor film müzikleride gayet yerinde ve hoş mehtermarşı-osmanlı Tüylerimi diken diken etti gerçekten.Film bitiminde çalan üstad Cem Karaca nın ( Kara Yılan) şarkısıda apayrı bir tat vermiş filime.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir