ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   işte en güzel sözler
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheXenophobe

TheXenophobe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2006 Cmt 13:27:35      işte en güzel sözlersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ben sensiz  bir hiçtim geçer mi sandın sensiz bu günlerim seni düşünmekten sevgilim herzaman ağlar senin için  bu gözlerim...

birgün ölürsem sana kavuşmadan.bir mezar yaptır ama hiç ağlamadan.tabutumun rengini isterim kara.örnek olsun benim gibi sevipte ayrılanlara.

bu akşam hayalin canlandı gözlerimde.ışık oluyorsun karanlık gecelerime.yıllanmış şarap gibi yanıyorsun içimde.bu akşam seni ölesiye özledim.

yaşayan bir ölüyüm yarına yok umudum.sehir olsa çakinmem içerim yudum.aşkına düştüm düşeli sanma rahat uyudum.hani o gülen yüzüm mutlu halim nerede.

Seni göremeyen gözlere inat,seni hissedemeyen ellere inat,seni bir türlü bana getirmeyen zamana inat seni asla unutmayacağım!

Ölümden korktuğum gibi seni sevmekten seni sevmekten vazgeçmediğim halde kaybetmekten korkuyorum...

Yeni bir meyhane buldum mezarın karşısında. Bir gün beni ararsam ya meyhanedeyimdir ya karşısında.

Ne bulutlardan yapılmış bir taç, ne sonsuz mutluluğa ilaç, sana tüm dünyanın zenginliğini vadetmiyorum. Sana umudumu, sana dostluğumu, aşkımı ve herşeyimi, al veriyorum...

eskimemiş bir şarkı gibisin
dudaklarımda susmadan söylediğim
yıllanmış bir şarap gibisin içmeye kıyamadağım
yüreğimde gizli bir resim gibisin
çıkarıp doya doya bakamadığım
kollarımla sarıp ölürcesine ağlayamadığım

Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

acılar yaşlanırlar sadece duraksız olanlar işte hayatın gençleştiği yerde sen varsın bitanem

Sevgi uçurumun kenarında açan bir kırçiçeğidir ona ulaşmak için ya ölümü göze alacaksın ya da bir başkasının koparmasına göz yumacaksın.

Bir kelebek uçurdum sana doğru dağLarı denizLeri aştı seni buLdu yanağına küçük bir buse kondurdu hissettin mi? öylesine içten yürekten bir öpücük..!BayrampaşaLı Ramazan

gerçek dostlar parlayan yıldız gibidirler, karanlık çökünce ilk onlar gözükürler..

Karanlık aksamlarda mutsuz yarınlarda yalnızken uzaklarda gülmeyi sakın unutma. Sevdiğin yanında olmasa bile, sevmeyi unutsan bile sevildiğini SAKIN UNUTMA!

Yaamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. Unutma! sevmek daima beraber olmak değil, sen yokken bile SENINLE OLABILMEKTIR.

sevipte ağlamayanlar, "ben sevdim" demesin!!!

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 15:34:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SEVMEK GÜZELDİR. BİR DAHA SEVMEMEK DAHA DA GÜZELDİR"
PAUL GERALDY

"SEVİLENİN KUSURLARINI HOŞ GÖRMEYEN SEVMİYOR DEMEKTİR."
JOHANN WOLFGANG VON GOETHE

"YAŞAM BELİRTİSİNİN KÖKENİNDE DUYGULANMA VARDIR; DUYGULANMANIN DA TEMELİ AŞKTIR."
SİGMUND FREUD

"AŞK KÖPRÜ KURMAKTIR. İNSANLAR KÖPRÜ KURACAKLARINA DUVAR ÖRDÜKLERİ İÇİN YALNIZ KALIRLAR."
NEWTON

"KADIN OLSUN, KİTAP OLSUN; CİLDİNE ALDANMAYIP İÇİNDEKİLERE BAKILMALIDIR."
CENAP ŞAHABETTİN

SEVMEK KARŞILIĞINDA SEVİLMEME RİSKİNİ GÖZE ALMAKTIR."
LEO BUSCAGLİA

"GÜNEŞ IŞIK VE SICAĞINDAN YARAR SAĞLAMAK İÇİN KENDİSİNE YALVARILMASINI BEKLEMEZ.SEN DE GÜNEŞ GİBİ OL, BEKLENEN İYİLİĞİ SENDEN İSTENİLMEDEN YAP."
EPİKTETOS
BAZEN KALP, GÖZE GÖRÜNMEYENİ GÖRÜR."
H.J. BROWN JR.

"İSTEMEK YETMEZ, AMACIMIZA ULAŞMAK İÇİN ŞİDDETLE ARZULAMAMIZ GEREKİR."
OVİDİUS

mrCaGe1

mrCaGe1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 16:12:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

wwaayy bee Özkan kankam

Dökmüşsün içini

Paylaşımların için teşekkürler

Haa bide unutmadan  söliyeyim;Arada sırada böyle başlıkları açmayı ihmal etme      

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 16:18:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aplammmm harikasınss paylaşımın içim tşk ler..

Karanlık aksamlarda mutsuz yarınlarda yalnızken uzaklarda gülmeyi sakın unutma. Sevdiğin yanında olmasa bile, sevmeyi unutsan bile sevildiğini SAKIN UNUTMA!

Yaamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. Unutma! sevmek daima beraber olmak değil, sen yokken bile SENINLE OLABILMEKTIR.

sevipte ağlamayanlar, "ben sevdim" demesin!!!

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2007 Sal 13:43:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mal kaybeden bir şeyini kaybetmiştir, onurunu kaybeden birçok şeyini kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden herşeyini kaybetmiştir."
                                                                                                    GOETHE

wwarkheww

wwarkheww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2007 Pzr 21:04:10sohbet oyun linki

kkadınlar üzerine

* İyi bir kadın erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur – Helen Rowland

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2007 Pzr 20:07:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
En büyük saadetler büyük ve acı felaketlerin neticesidir" Bediüzzaman
  • Güller güzeldir fakat, dikeni acıtır derler, niçin acıtsın ki tutmasını bilmiyorsa eller.

• Cadde olmazsan sokak ol, güneş olmazsan yıldız ol, ne olursan ol, en iyisi ol

• Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, buğulu bir cam üzerine güneşi çizebilmektir.

• "Bir nazlı kuşa benzer, çocuk dediğin, ev ister, ekmek ister. Öpülmek, okşanmak ister" Cahit Külebi

• "En kötü barış, en haklı  savaştan  daha iyidir" Çiçero

• sohbet forum arkadaş cagir

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2007 Çar 22:07:09sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d
    CC sohbet icin buraya
      Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir