ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Haziran 2024, Salı 01:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   cc forumu daha da güzel yerlerde görmek için....
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 14:27:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
duragles benim kayıtlı olduğum forum sitesi sayısını ben bile bilmiyorum ve o sitelerin ne düzende olduklarını çok iyi biliyorum. Fikirlerimi beyan ederken ben onların düzeninden yararlandım evet ama sadece tek bir sitenin ieriğinden esinlenmiş değilim o fikirler tam bir mozaik ve karışımdır.... Ayrıca sitenin forum sayfasının biraz da olsa yenilenmesi şart bu şekilde çok dağınık duruyor sadece burda dile getirdiğim şey o....Eğer önyargısız okursanız benim ne demek istediğimi anlar ve bana hak verirsiniz sanıyorum....Hoş sohbetler....

lllEreNTahalll

lllEreNTahalll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 14:46:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

prences duraqles i ben ce baş tağcı et açdığın forma ccevabı bi tek yazmış :)

cc halkı seni dinliyor sen dewam et :)

duragles

duragles resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 14:50:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·prenses344· :
duragles benim kayıtlı olduğum forum sitesi sayısını ben bile bilmiyorum ve o sitelerin ne düzende olduklarını çok iyi biliyorum. Fikirlerimi beyan ederken ben onların düzeninden yararlandım evet ama sadece tek bir sitenin ieriğinden esinlenmiş değilim o fikirler tam bir mozaik ve karışımdır.... Ayrıca sitenin forum sayfasının biraz da olsa yenilenmesi şart bu şekilde çok dağınık duruyor sadece burda dile getirdiğim şey o....Eğer önyargısız okursanız benim ne demek istediğimi anlar ve bana hak verirsiniz sanıyorum....Hoş sohbetler....

Aferin.. Kabul ediyosun yani çalıntı olduğunu

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2006 Pzr 14:57:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İçinde benim öz fikrim olanlar da mevcut tamamen alıntı değil....o yüzden not düşmedim altına...ayrıca çalıntı değil alıntı benimki dikkatli okumanı tavsiye ederim ayrıca da her kanıta da hazırım kanıtlamak istediğin bişey varsa buyur çekinme.....Hoş sohbetler......

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 10:43:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yaaa Pek alakası Yok Kusura bakmayında..Çok kafama takıldı..
ßazı arkadaşlar vip değil prenses heralde sende vip deilsin ama başlık açabiliyosunuz yani nasıl oluyo ßen neden açamıyorum..
ßiraz bilgilendirirseniz şey sevindirik olurum

ßu arada prenses paylaşımların çok güzel...Dewamını dilerim.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 14:49:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forumu daha güzel yerlerde görmek hepimizin ortak dileği,prenses fikirlerin yaratıcı paylaşımların güzel,"arama motoru" fikrine katılıyorum bencede güzel olur.Fakat bu konular mevzusunda uçmuşsun bacım ne yaptın yaforum dağınık demişsin asıl örnek verdiğin şekilde bir sürü konu olması durumunda forum dağınık olur.Önemli bir nokta var ki fikirlerimizi tavsiyelerimizi oluştururken gözardı etmemeliyiz diye düşünüyorum.Burası alelade,sıradan,alışılagelmiş forum sitelerinden farklı bir platform bu nedenle diğer forumlarla eşleştirmeden fikirler üretirsek daha faydalı olur fikrimce.Chatcity nin forumu benzersiz ve Chatcity e özgüdür.Forumun içeriğinin ya da başlıkların Chatcity sohbet odalarıyla paralel olması kadar normal birşey yok ama bunun yanında forumda farklı konularıda bulmak mümkün,herkes ilgisini çekecek bişeyler bulabilir.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 14:57:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefer hanım valla ben sadece "Öylesine Muhabbet" alanına çok fazla yüklendiğimiz ve neyin nerrde olduğunu bulmakta çok güçlük çekildiği için bu önerileri yaptım....diğer forumlardan tabiki esinlendim ama benim de kattıklarım vardı önerilerimden....Konular farklı başlıklar altında olursa ne nerde daha iyi bilinir diye düşündüm......Neyse ben sadece fikrimi beyan ettim..Siz benden daha tecrübeli olduğunuz için benim söyleyecek bir sözüm olamaz sözünüz üzerine tabiki........Hoş forumlar......

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 15:27:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Estf canım parlak fikirler üretmeye devam et ben yorumladım sadece

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 15:36:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefer hanım çok teşekkür ederim size....

Hepimizin amacı daha iyi bir CC..Şuan ki durumuda çok iyi...Belki de önerilerimizle eğer etkili olursa daha iyiye de gidebilir hayali var içimizde...O hayalle bişeyler yazmaya çalışacağım .....

Bu arada ben özel mesaj atamıyorum ki......

demo789

demo789 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2007 Sal 17:37:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

slm ben burak benimle konbuşmak ister misinz? eğer isterseniz benim msnem  barben_burak bana buradan ulasabilirsiniz bye

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir