ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 06:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bayan Ve £rkek Tiplerinde Neden £şitlik Yok..¿
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 17:25:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·SinirShey· öncelikle sana forum yazılarında biraz daha dikkatli olmanı söyleyim. İkinci olarak autumn1 ile benim tanışmam yok forumda görmüş olduğum ve ilgimi çeken tüm konulara mesaj atarım hiç kimsenin isteği üzerine forumda mesaj atmam.Sonuçta burası ccye açık bir platform herkes düşüncelerini ve önerilerini açıkça yazabilir. Sen desteklemezsin ama ben desteklerim :) Konunun sonuca varması için ikili tartışmaları bırakalımda cc yöneticileri konunun değerlendirilmesini yapsın değil mi ?

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 17:42:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

frida2005 :
·SinirShey· :

ohh ohh maşallah şıracının şahiti dürümcü. albirini vur birine. IokanI beyfendi ne gerek var şimdi yalnış açılmış bi başlığa destek vermek neyin demesi oluyor.? hiçmi anlayamadın autunn denilen usher arkadaşımızın alttan alttan sitemizin sayın patronlarına laf giydirebilmek için nebiliyim maksat eleştiri olsun diye bi başlık açmış olmasına nasıl destek verirsin anlamak mümkün deyil. şimdi biliyorumki autunn senide gel buraya diye çağırıp sende yaz çoğunluk olalımki ses getirelim diye kuru gürültü kirliliği yapmaya çalıştığı gibi benide bu haklı vede düzeyli eleştirmeme rağmen banada etrafından topladığı kişilerle karşı saldırıya geçecektir. ben bikişiyim onlar birelin parmakları kadar 15 kişi kadarlar. ama patronlarda bu olaya seyirci kalmıcaklardır umarım.

saygılarımlan

Arkadaşım sen önce ne demek istediğini daha okunaklı yaz.  Birde diyorum ki : KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ  Bakalım anlayabilecek misin

frida 20005 madem akıcı ve lirik türkçe yazanları anlamada zorluk çekiyon birtane birtane anlatayım. ne demişim ben, ohh ohh maşallah şıracının şahiti dürümcü.demişim. ne demek bu güzel türkçemizde bir atazösüdür bu. ama yeri gelir birisi birisine forumda destelemek isterse ozamanda kullanılır bu laf. burda şıracı autunn dürümcüde IokanI oluyor. bunun anlaşılmıcak yeri nedir.?

diyer başka ne demişim.? şöyleki. hiçmi anlayamadın autunn denilen usher arkadaşımızın alttan alttan sitemizin sayın patronlarına laf giydirebilmek için nebiliyim maksat eleştiri olsun diye bi başlık açmış olmasına nasıl destek verirsin anlamak mümkün deyil. demişim. burda biraz sinirlendiimi kabul ediyom. ama neden bi sorsana. sormadan kafadan yargılıyosun. burda oynanan sinsi oyuna dikkat çektiğimi anlıya mamanı normal karşılıyom çünkü tezgah büyük herkesin bu kadar büyük tezgahın altına eline sokması beklenemez. sinirlendim çünkü sayın patronlara taş atıyo aklınca sıra autunn denen usher arkadaşımız. güya tipleri eleştiricem ayağına forum usherlerini patronların üstüne salıp onların gözünden düşürcek böylece sitemizin möderatör atamalarında tek yetkili şahısı olan patronlarımız zor duruma düşsün diye. burasıda anlaşıldı sandığıma göre.

diyer başka ne demişim.? şimdi biliyorumki autunn senide gel buraya diye çağırıp sende yaz çoğunluk olalımki ses getirelim diye kuru gürültü kirliliği yapmaya çalıştığı gibi benide bu haklı vede düzeyli eleştirmeme rağmen banada etrafından topladığı kişilerle karşı saldırıya geçecektir. demişim. şimdi zaman geçip bu saate geldiyinde kendimin ne kadar haklı bir konuya deştiğimi ve fincarcı kadınları nasıl ürküttümü dahabi iyi anladım. burayla bağlantısı olduğunu düşündüüm bidiyer lafımda şuydu ben bikişiyim onlar birelin parmakları kadar 15 kişi kadarlar. autunn denilen ve sayıları tahminimce iki elimizi oluşturan 15 parmak sayısınca ona destek veren kişilerin bu tezgahta rol oynıcağını işaret etmiştim. nasılda haklı çıktım. sizde ordan yırtık bir çuvaldan yere düşen ceviz misali autunna destek vermek için beni eleştiri yamuruna tuttunuz maşallah. veyatta konuya son noktayı koymadan son bicümlem daha var oda ziyan olmasın anla diye anlatıyım oda şuki. ama patronlarda bu olaya seyirci kalmıcaklardır umarım. evet aynen böyle demişim. patronlar oturdukları yerden şıp diye sizide bizide kim kendilerine destek oluyo görüyolardır.

şimdi bu anlattıklarımın neresi anlaşılmıcak kadar zor hayret ettim.

saygılarımlan

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 18:01:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·SinirShey· :
diyer başka ne demişim.? şöyleki. hiçmi anlayamadın autunn denilen usher arkadaşımızın alttan alttan sitemizin sayın patronlarına laf giydirebilmek için nebiliyim maksat eleştiri olsun diye bi başlık açmış olmasına nasıl destek verirsin anlamak mümkün deyil. demişim. burda biraz sinirlendiimi kabul ediyom. ama neden bi sorsana. sormadan kafadan yargılıyosun. burda oynanan sinsi oyuna dikkat çektiğimi anlıya mamanı normal karşılıyom çünkü tezgah büyük herkesin bu kadar büyük tezgahın altına eline sokması beklenemez. sinirlendim çünkü sayın patronlara taş atıyo aklınca sıra autunn denen usher arkadaşımız. güya tipleri eleştirircem ayağına forum usherlerini patronların üstüne salıp onların gözünden düşürcek böylece sitemizin möderatör atamalarında tek yetkili şahısı olan patronlarımız zor duruma düşsün diye. burasıda anlaşıldı sandığıma göre.

SinirShey yazılan mesajları cc yönetimine taş olarak atıldığını nereden çıkarıyorsun ? Ccnin bu konu hakkında ne düşündüğünü nereden bilebilirsin ? Tipleri eleştiren kişinin üyeleri yönetimin üzerine saldığını nereden çıkarıyorsun ? Sonuca geleyim uzun yazıları sevmem okumakta zorluk çekiliyor diye, Sonuc sorum: Bu konuyla moderatör seçimini nasıl bağlıyorsun ? Bu yazılarınla moderatör olamazsın :)

SinirShey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 18:31:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

möderatörlüğe oynadıımı nerden çıakrdınki.?

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 18:44:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu konuda autumn 1 e katılıyorum.Tamamen haksızlık yapıldığı görüşündeyim,eşitlik yok bencede...Ayrıca patronları eleştirmek gibi bir amacının da olmadığının farkındayıs autumn un,bence konuyu saptırmayalım,hem neden bu kadar üstüne alınıyo bu diğer arkadaş anlayamadım

Bende sesleniyorummm,yöneticimisss uyuyor muuuu

autumn 1 paylaşımın için saolll,gerçekten bu konuya değinmen çok güsel olmuş,kutluyorum

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 18:48:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Erkek kullanıcı sayısı,bayan kullanıcı sayısından bir hayli fazla..Ne kadar ekmek,o kadar köfte gibi düşünmüş olabilirler..)

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 19:47:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nicety :
Erkek kullanıcı sayısı,bayan kullanıcı sayısından bir hayli fazla..Ne kadar ekmek,o kadar köfte gibi düşünmüş olabilirler..)
Ayneen katılıyom.

SinirShey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 21:43:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nicety :

Nicety gerçek nikin nedir söylede kimle şeref oluyoruz bilelim. hariçten gazel okuyanlarla doldu burada

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 00:04:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SinirShey;

Bu ne hiddet,bu celal..Sen küçüksün henüz, tanımazzsın beni.Sen sokakta kedilerin peşinde koştururken,biz cc de aslan avlıyorduk.))

Arkadaş,bişey merak etmiş,sormuş..Biz userlar olarak,kendi düşüncemzi söylüyoruz.Erkek nüfusu fazla görünüyo ne var yani torpil yapmış olamazlarmı?Düşüncemizi söylemek hariçten gazel okumak oluyorsa,varsın öyle olsun bakalım..Senin daha güzel ve mantıklı bir cevabın var ise söyle de,arkadaşlarda ikna olsunlar konu kapansın..

Saygılarımlan...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 01:43:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SinirShey Önce ßi Türkçeyi Öğrende Öyle Gel Kiminle $eref Oluyoruz Denmez Müşerref Oluyorum Denir.. ßuda ßenim ßişey Öğrenmene Katkım Olsun.. Zira Senin Yazıları Okumak ßi Hayli Zor.. Yahu $ifre Çözüyor Gibiyim Yoruluyorum Yaf Okurken Yazılarını..
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir