ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mayıs 2024, Salı 23:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bayan Ve £rkek Tiplerinde Neden £şitlik Yok..¿
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 19:35:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

autumn1 :

Nicety Arkadaşım ßu SinirShey Herkese Sataşır Sebepli Sebepsiz ßurdada Seni Hedef Seçmiş Sen Ona ßakma Canım..  Nicety Yazın İçin Tşkr £derim.. 

autunn1 sayfaları kontrol edince kimin kime sataştığı belli oluyo sanırım. açtığın başlığa kimse ilgi alaka göstertmeyince sinirlendin kime saldırıcanı bilemiyosun. ama ben bu oyuna gelipte sana cevap vermicem. lüzumsuz gereksiz veyatta patronlarımızı hedef alan böle laf olsun diye açılmış başlıkların düşceği durum budur. siz fridayla oturup ağlaşın

MAGnetto

MAGnetto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 19:47:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

Arkadaşlar Sizlerde Fark £ttinizmi ßilmiyorum Ama ßayan Tipleri İle £rkek Tipleri Arasında Uçurumlar Var.. ßilmek İstediğim ßi Kaç Şey Var.. ßirincisi £rkeklerde Neden Daha Fazla Aksiyonlu Tip Var.. £rkeklerde 7 ßayanlarda 5 Aksiyonlu Tip Var.. İkincisi £rkek Tiplerinde Daha Fazla Aksiyon Var.. Örnek Olarak ßayan Ve £rkeklerin Son Çıkan 2 Tipini Alıyorum.. ßayanların Tiplerinde 13 Aksiyon Varken £rkeklerde Çıkan ßi Önceki Tipte 15 Aksiyon Son Çıkanda İse 18 Aksiyon Var.. Neden ßize Alkış Gibi ßi Aksiyon Yapılmıyor.. Neden £rkekler Top Sektirebilirken ßiz Herhangi ßi Oyun Oynayamıyoruz (Seksek, İp Atlama Gibi..  ).. Üçüncüsü Ve £n Önemlisi Neden Son Çıkan Tiplerde £rkeklerde Aksiyon Fazlalığı Olmasına Rağmen ßizim Tipler 1900 cc İken £rkeklerin Tipleri 1800cc.. Neden Aksiyonları Fazla Olmasına Rağmen  £rkeklerin Tipleri ßayanlarınkinden Daha Ucuz.. ßurda ßi Haksızlık Yokmu..¿Ya ßizim Son Tiplere Aksiyon £klesinler Yada £rkeklerinki Gibi 1800 cc Olsun..

Arkadaşlar Sizler Ne Düşünüyorsunuz Merak £ttim..¿ Acaba ßi ßenmi ßöyle Düşünüyorum, Yoksa ßenim Gibi Düşünenler Varmı..¿ Sizlerinde Görüşlerinizi ßekliyorum..

Herkese Saygılar Ve Hoş Sohbetler Dilerim..

autumn sana bişe sormak istiorm sen ne biliosun erkeklerde 18 aksiyon olduunu

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 19:51:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
£rkek Demo Olarak Girdim Ccye MAGnetto..  

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 19:53:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SinirShey Gölge £tme ßaşka İhsan İstemez.. Ayrıca Türkçeyi Öğrende Gel  Veyatta Denmez Veyahutta Denir..  Usher Değil User dir.. Sen Hiphopçı Usher la Karıştırdın Galiba..

MAGnetto

MAGnetto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 19:59:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cewabın hazır olduunu bilseydim daha zor sorardım

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 20:06:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Haydi Sor Sor Sor..

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:01:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yani bu kadar olur..Birdaha yazmazsınız umarım..

Bakınız

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 11:05:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya nicety nikli usher arkadaşımız . ortalığı karıştırdın karıştırdın şimdi bikenara çekil tripleri. başlığı amacından saptırdıktan sonra şimdi sussanız kime fayda. ? ve rica etcem mümkünse hemde benle muhatap olmayınız hemde konu harcinde yorum yazmayınız.

saygılarımlan

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 11:26:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SinirShey Verdiğin O Akla Sen Uysan Daha İyi Olur ßurda İnsanlara Sataşan Sensin.. Ayrıca Düzgün Cümle Kur..

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 11:43:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SinirShey· :

ya nicety nikli usher arkadaşımız . ortalığı karıştırdın karıştırdın şimdi bikenara çekil tripleri. başlığı amacından saptırdıktan sonra şimdi sussanız kime fayda. ? ve rica etcem mümkünse hemde benle muhatap olmayınız hemde konu harcinde yorum yazmayınız.

saygılarımlan

Oky..Büyüklük bende kalsın..Konu kapanmıştır.Herkesi çok seviyorum Saygılarımlan...

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir