ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 09:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EbRuLLiii denen sahıs sana seslenıorum mılletın resımlerını kullanmaktan wazgecc
 <<1 234567891011...18>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

berkay2121

berkay2121 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 14:35:43      EbRuLLiii denen sahıs sana seslenıorum mılletın resımlerını kullanmaktan wazgeccsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ewt ebru hanım artık masken dustu bugun msn de arkadasımla konusurken ebrunun resmı awatarındaydı ona sen ebruyu nerden tanıosun dıe sordugumda o benım dedı we hersey ortaya cıktı ebru neden cc de cıktıgı hıcbı ınsanla gorusemedı acaba hıc dusundunuzmu ebru baskalarının resımlerıyle populerlık kazanmaya calısma aslın ol lutfennnn aslın ollll bıras ebru senın yorumlarını beklıorum benı merak eden we kolumu bacagımı kırmak ısteyen warsa beklerım bagcılar semtı barbaros mah.. bos gondermem sızı bu mesajdan dolayı bana dusman olanlar olacaktır ozellıklede batboyy ne kralından ne alayından nede bastacından kımseden korkumuz yoq yerımız bellı yurdumuz bellı bıs kralınıda almasını alayınıda almasını bılırıss bıs bagcılar cocuguyus   

AYIK OLKI PANIK YAPMA RAHAT OLKI BHAK DALGANA MERAK ETME BATBOY BU DUNYA NE SANA KALIR NE BANAAA 

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 14:49:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşım elbette inanmayanlar olacaktır sanaen güzeli log falan ekle bence

berkay2121

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 14:51:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
logları sılecegınden emınım ama ısteyen olursa her turlu ıspatlarım cunkı bu resımlerın gercek sahıplerı benım msn de kayıtlı toplu konusmada kanıtlarım her turluuuu kımseden korkumuzz yoq bısıımmmmm saten bılende bılıo terrarosaa

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 14:54:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşım ben sana inanmıyorum demedim

ama inanmayanlar olacaktır

bence bi ekle silinirse de silinsin gören görür işte o zamana kadar

TRoUbLeStArTeRr

TRoUbLeStArTeRr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 14:54:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bırakın bu tür boş konukları ya kandıran kendisini kandırır .Daha önemli işlere ayırın şu değerli zamanınızı ! Diğer insanlarda bu kişinin resmi olduğu için oltaya gelmesinler ! Artık sanal ortamda bazı şeyleri anlayın ...

berkay2121

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 15:00:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·TRoUbLeStArTeRr· :
Bırakın bu tür boş konukları ya kandıran kendisini kandırır .Daha önemli işlere ayırın şu değerli zamanınızı ! Diğer insanlarda bu kişinin resmi olduğu için oltaya gelmesinler ! Artık sanal ortamda bazı şeyleri anlayın ...

haklısın dostum ama ozelde konusurkende benı tehdıt etmesı onundekı ekmegı ye demesı keske log alsaydım terrarossanın dedıgı gıbı ama almadım aklıma ghelmedı o zaman gorurdu batboya sıkayet edıo benı batboyda benı tehdıt edıo kral olsan ne yazar batboy lafının arkasında dur beklıycem senı once sefgılıne sahıp cıkk ınsanları kandırmaya hıc hakkı yoq sanal olsa dahı

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 15:02:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU  SİZ DAHA BUNU YENİMİ ÖĞRENİYORSUNUZ  

XDİDİX  EBRULİ ye neden tepmeyi bastı sanıyorsunuz  Birde koyduğu kızın resmi resim olsa bari  Şimdi bu kız birde betboy denen çocukla çıkmaya başladı ya, herif ebrulinin gerçek resimlerini görünce hayal kırıklığına falan uğramasın  Gerçi ebruli tepme yemeye alışmış  

Ebruli bir ara da bana uğra. Seni resimsiz halinle sevicem

berkay2121

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 15:10:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :

YA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU  SİZ DAHA BUNU YENİMİ ÖĞRENİYORSUNUZ  

XDİDİX  EBRULİ ye neden tepmeyi bastı sanıyorsunuz  Birde koyduğu kızın resmi resim olsa bari  Şimdi bu kız birde betboy denen çocukla çıkmaya başladı ya, herif ebrulinin gerçek resimlerini görünce hayal kırıklığına falan uğramasın  Gerçi ebruli tepme yemeye alışmış  

Ebruli bir ara da bana uğra. Seni resimsiz halinle sevicem

bılıoduk kardesımde herkesın bılmesını ıstedıkkkvıp dııldık o zamanlar napalım

daha yenı vıp olduk anca actık forumu ama bılmeyenlerde ogrensın ıstedık burdannnn

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 15:18:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cc ye bir girdim betboy hemen özele geldi . Yazdığım mesaja çok kızmış herif .Kolumu bacağımı kıracakmış  arkadaş hayatında çok yumurta kırmış galiba  Küpeli bi adamdan ne beklersinki zaten. Bizde Bayanlara el kalkmaz

WaiiTForME

WaiiTForME resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2006 Pzr 15:19:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tamamen saçmalık demekki senin arkadaşın Ebrunun resmini çalmıştır ben ebrunun biden fazla cok resmını gördümBoşa zahmet etmıssın sen bunları açmakla Kuzummmmm o geç bunalrı geç sen canlı olarak gördünmü kızı camda o konustugun arkadaşını nerden bılıon onun ebrudan çalmadını

SAÇMALIK İRENÇ Bİ BAŞLIK

Milletle uraşmayı bırakın kendi önünüğzdeki şeyinize bakın bence

SEn kendini baya bi reklam yapmaya çalışmışın ben yazılardan onu anladımAklıma en ufak senin ayzdın konuyla ilgili bi endişe gelmedi

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...18>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir