ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 07:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   chat city i nasıL KEŞfettiniz..?
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NURSELIYIM

NURSELIYIM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 15:15:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BEN TAMAMEN MASUMUM AMACIM OYUN OYNAMAKTI SUPERONLINE OYUN İÇİN GİRDİM GECERKEN UĞRADIMDI ASLINDA KALDIM

TheFuIissH

TheFuIissH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 15:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bundan iki sene önce idi iş yerinde oturuodum cnm çok sıkılıodu siteleri dolaşıodum öle superonlineyede girdim bi bakdım chatcity dio dedim bu nedir bi girdim takıldım kaldım

lxxdevilxxl

lxxdevilxxl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 15:47:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

arkadaşım saolsun qeçen sne qaliba chat chat diyip duruo bi met edio yhaf didim üye olcam bende adresini falan aldım cc nin sonaa üye olmadım çoq uğraştımo arkadaşımla cafeye qittik ne kadar salak nick varsa salladık en sonunda biri tuttuu vee oleyyy üye oldummmo qün buqündür burdayım

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 20:22:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

4-4.5 sene önceydii... birgün  dayımlara gitmiştim orda baktım kuzenim girmiş bu siteyee...birileriyle konuşuyo habire de filtreye de yakalanıyodu başlıyodu sövmeye bende arkasında güle güle bi hal oluyordum..sonra nasıl üye olunuyor buna derken dur yapalım dediiii veeeee barbie67 yi meydana getirdik.. gördüğünüz üzreee..

barbie67...

cc de aşık mı olmadıı

cc de dostu mu omadıı

cc de kazık mı yemedi

cc de ajan mı olmadı

cc de tüm zorluklara rağmen kalmadı mıı

sabahlara kadar oda oda dolaşıpp görevini mi yapmadı

küfür mü yemedi

en iyi dostluklarını burda,en büyük kini de burda yaşadı...

ve şimdi.......         artık yokk.....   

aşkını da alıp yok oldu chatcity dünyasından....şimdi chatcityden bulduğu canından öte sevgilisiyle chatcitye gülüp geçiyor... arada bir bu şekilde ortalığı kolaçan ediyor,bakmışki eski arkadşlarını chatcity yutmuşş üzülerek geri dönüyor gerçek hayatınaa..

chatcity i böyle keşfettim işteee...hayatımın en güzel 4 senesini geçirdiim burdaa..yeni insanları tanıyıp,arkadşlık kurabilmek için zaman geçirebilmek içindi ama aartık edindiğim dostlarımla sanalı bi kenara bırakıp gerçeğe adımımızı attık.

en güzeli de ne biliyor musunuzzz sevdiğinizin yanınızda olması...

chatcity teşekkürler onu bana kazandırdığın için...

Caaaaaaan

Caaaaaaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 20:46:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·C0Y0TE· :

cidden bak 1 - 1.5 yıL önce fiLan googLeye sohbet $ehri fiLan yazıyodum hep normaL web üzerinden chat siteLeri açıLıyodu.bende ingiLizce yaziim dedim bi.ChatCity yazdIm.ve kendimi burda buLdum. çokta memnunum.iyiki ingiLizce iLiyorum

azuhahahhaha  ne  guselde  sallamıs

MORUKVEOTESI

MORUKVEOTESI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 22:56:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ANLATTIM AMA Bİ DAA ENLETAYIM HATTA BUGÜN YENİ Bİ ÜYE KAZANDIRDIM CC YE İYİ TOPLU MUHABBET EDİYOSUNYA EN GÜZEL O İŞTE

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 23:59:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ewt arkadaşlar bundan 1-5 sene önce babamın calıştıı şirketteki bir adam buna gidiyodu bu ne die sorduğumda oğlum senin yaşın tutmaz bunlara dedi bende dedim ne ypıyosun se burda dediğimde kız tavlıyorum oğlum ne yağım dedi eee dedim nasıl üye olunu yo die sordum ilk günlerde hadi işine dedi git gel git gel sordum adam bası ağrıdı tabi tamam lem söylüyorum nese ilk nikim tabi o zamanlar noktasızdı işe seytan212 die nikim vardı ilk günleri böyle hiç bi şey bilmiyoken ha bire fitreye takılırdım tabi küfür yasakmış sonradan öğrendim tbi neyse nikimide öyle kaybetim tabi sonra b niki aldım ilerliğen zamanlarda vip tip aldım cc nin daha geniş acıdan düşünerek amaclar farklı farkklı oldğunu anladım ve cc de sayglnımı kazandım.... ve ilerliğen zamanda daha iyisi olmasını diliyorum...

MORUKVEOTESI

MORUKVEOTESI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 00:03:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben kesfetmedim kristof kolomb kesfetti ben sonradan geldim buraya

I3aranEfe

I3aranEfe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 00:53:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu chatcity benim omrumu yedi halda yiyo ama keşvetmesi zor olmadı askerden geldim benim kanka kolumdan tutup internet cafeye goturdu bizim mekan dedi rahat ol dedi kanka yeni bi site keşvetim mannak gaciler var dedi guzel kızlar duşuyo dedi girermiyiz bende bakalım kanka dedim klavyem salamdır ayıptır solemesi bi girdim dedim kanka bune başka bi dunya ya yelken açtık dedim ogun bugun hala chatcity deyim iykide keşvetmişim yavss

ccARGUNcc

ccARGUNcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2007 Pzr 08:30:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Barbie30 yani Nil hanım sağolsun, beynimin etini yedi.Diğer arkadaşları da getirmiş buraya.Neyse beni de CC li yaptılar sonunda.
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir