ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 02:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   chat city i nasıL KEŞfettiniz..?
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

carismaxx42

carismaxx42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2007 Per 10:04:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

2005 in ekim ayı falandı yanlış hatırlamıyorsam... bizim kuzen geçmiş pc nin karşısına ha bire gülüp duruyo...

ve baktım ki bende o günden sonra pc nin karşısında gülmeye devam ediyorum...

EsRaBuRcU

EsRaBuRcU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2007 Cmt 04:26:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BİLMİYOM NE ZAMANDI EVDEYDİK KUZEN DEDİ BANA CHATCİTY DİYE BİR YER VAR SÜPER DEDİ BENDE MERAK ETTİM TABİ O ZAMANLAR SEVMİODUM BİLGİSAYAR Bİ BAKTIM ÇOK GÜZEL BAYAĞI BİR İLGİMİ ÇEKTİ SONRA BEN CHATCİTYKOLİK OLDUM BIRAKAMADIM NASIL BIRAKSAM ACABA AMA BIRAKAMAM BEN BU ALIŞKANLIĞI CHAT CİTY AJAN ŞEFLERİNE TŞK EDİYORUM GÜZEL AJANLIK YAPIYORLAR

XxrocknazxX

XxrocknazxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2007 Cmt 10:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yıllar önceydi çokta güzeldii şimdi düşününceşimdi neysem konuya girelimmm.! evvel zmn içinde kalbur saman içinde ben babamın peşiğinide şıngır mıngır salla ikee.bnm bi ark. vardıı bana dedikii gel seni bi teye sokcam dedim amann istemess nereye soksan virüs yio bnm pc kuduryo sonrayok bunda dedi .ok bakalım dedim.beni yannış siteye soktu

www.chatcity.com giriom giriomm :S bakıom bi bilgisayar çıkıo içinde dünya :S deli oldum tabi sonra google saolsun chatcity yazdım sonununn cc olduğunu buldmmm yaşasnnnnnnnnnnnnnnnnnn artk girebiliyorummm yuffieeeeeeee

djtugberk

djtugberk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2007 Pzr 12:57:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
4 YIL ÖNCE BİR YAZ GÜNÜ ARKADAŞA GİTTİK İŞTE SİTELERDE GEZİNİYORDUK ARKADAŞ BEN BU SİTEYİ SEVMİYORUM AMA SEN BEGENİRSİN BELKİ  DEDİ VE ____WWW.CHATCİTY.CC___ YAZDI ABOWWWWWWWWWWW NE GÜZEL BİR SİTE İKİ ÜÇ KEZ GİRDİM SARMADI  PEK KİMSE KONUSMUYOR NEDEN KONUSMUYOR HALA KİMSE KONUSMUYORDABUNLAR DALGASINA GİRİYOR HERHALDE DEDİM SONRA BİR GÜN HADİ BOŞVER TUGBERK BİR DAHA GİREYİM NOLCAK LEM DEDİM GİRDİM BU NE BEA HERKES KONUSUYOR CAFE 1 O ZAMANDA TAVLA FALAN YOK  İKİ ÜÇ KİŞİYLE KAVGA ETTİMSONRA CANIM SIKILDI CAFE 610 CIKTI BENDE BÖYLE ODALARI SEVİYORUM NE GÜZEL KAPALI FERHAT BABACAN SAGOLSUN ALDI KONUSTUK O GÜN BUGÜNDÜR HER GÜN CHATCİTY DEYİM  www.chatcity.cc SOHBETİN EN TATLI YERİ

xtatlicadixx

xtatlicadixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2007 Per 17:18:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SENE KAÇ BİLMİYRMTABİ O ZAMANLAR MIRC VARDI HALA VARMI ONUDA BİLMİYORUM SAPIĞI BOL GERZEKLERİ DOLU AKLI SEXDEN BAŞKA BİŞEYE ÇALIŞMAYAN KONUŞMAYI BİLMEYEN VB...İNSAN DOLUYDU BNM ARKADAŞIN KARDEŞİ DAHA BACCCCCAK KADARABİM BU SİTYE GİRİYO DEDİ GİRDİM ANAAAAAAAAA HERKES YÜRÜYOO GÜN BUGÜNDÜR ANNEMDEN HEP AZARAMA BEN BURDA çok mutluyuuuuuum(BİDE ABAZALAR OLMASA)

tikymm

tikymm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 16:19:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arkadasta gördum dedim bi giriyim

berkboy09

berkboy09 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2007 Sal 19:45:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben bu siteyle 4 ay önce tanışmıştım.kuzenim eğlenceli bir yer olduğunu söyledi.bende girdim baktım çok hoşuma gitti.sonun da bende chatcity bağımlısı oldum

I3urakk

I3urakk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2007 Sal 20:03:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nsl keşfedilmiş bilmiyorum ama bu tıp her geçen gun niye bahalanıyo onu anlayamadım 1200 cc$ lık tıp 1450 cc$ olmus.._?   Ayıp yaa....

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2007 Sal 20:29:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Sene 2003, Karlı bir yaz akşamıydı  İStanbul dan yeğenim gelmişti Dayısına gününü gün etmeye (bana).. Tabi biz o zamanlar 56K takılıyoz... Dedi dayı sana bi site göstereyim dedi belki hoşuna gider.... 56K ile bağlanıyoz ya bekle babam bekle açılmıyor Flash tabanlı site, Sonra bi açıldı dedim o ne la (o zamanlar sadece yeşil bereli Hiphop ve pembeli çıtır kız tipleri vardı)  Neyse kapattık siteyi gırgır muhabbete dewam, ertesi akşam bi girdim giriş o giriş hala giriyom, Kredi kartı borçları da bana giriyo

beatifulperi

beatifulperi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2007 Sal 23:18:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

2006 yıllarıydı sanırım dayımın dükkanındaki bilgisayarda internete gircektim bu sitenin adını gördüm aklımın bi kenarına yazdım ewe gidince baktım süperrr bisiteymiş tüm arkadaşlrıma tavsiye ettim...........

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir