ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 04:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   ...:::Ankara buluşmasından unutulmayan kareler:::...
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TuRkGaNgStAxmst

TuRkGaNgStAxmst resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 20:37:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
öncelikle   nihalatasız abim   sexi peri  fatih aBİ ve memi(canım sırdaşım)  bu partyi kaçırdım ya elimi kolumu kesselerdi daha iyidi ahmetim canım kankam... hepinizi çok seviyorum  hepiniz gözümde ve kalbimde ayrı ayrı büyük bi yere sahipsiniz...  bir dahaki sefere  party olmasını bile beklemicem ankarayA  çıkıp gelkicem ve dicem ben geldim partyin adı TÜRK olucak bu türk kelimesi benim kendi adıma büyük değil türk olduuğu için büyük nihal abim anlamıştır ve noa  abi  senide görmek istiyorum  ha bu arada canım de denen sarhoştan daha eğlenceliyim inamıyosanız istanbul buluşmasındaki arklara sorun ahahahahahaaa   parrty  süper olmuş  aksini düşünemiyorumz aten bu kadar kaliteli insanın birleşmesi ancak bu kadar güzel olurdu tebrikler........

sexsiperi

sexsiperi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 21:26:46sohbet oyun linki
·TuRkGaNgStAxmst· :
öncelikle   nihalatasız abim   sexi peri  fatih aBİ ve memi(canım sırdaşım)  bu partyi kaçırdım ya elimi kolumu kesselerdi daha iyidi ahmetim canım kankam... hepinizi çok seviyorum  hepiniz gözümde ve kalbimde ayrı ayrı büyük bi yere sahipsiniz...  bir dahaki sefere  party olmasını bile beklemicem ankarayA  çıkıp gelkicem ve dicem ben geldim partyin adı TÜRK olucak bu türk kelimesi benim kendi adıma büyük değil türk olduuğu için büyük nihal abim anlamıştır ve noa  abi  senide görmek istiyorum  ha bu arada canım de denen sarhoştan daha eğlenceliyim inamıyosanız istanbul buluşmasındaki arklara sorun ahahahahahaaa   parrty  süper olmuş  aksini düşünemiyorumz aten bu kadar kaliteli insanın birleşmesi ancak bu kadar güzel olurdu tebrikler........
Canımsın bidahaki sefere bekliyoruz seni aramızda:))))

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 09:18:36sohbet oyun linki

TÜRK Kardeşim bir sonraki sefere umarım sende aramızda olursun.Bu tanışma eğlencesinide aslında uygun bir tarihte yapacaktık ama malesef daha süt kuzusu olan (Memi) bir bayan arkadaşımızın yoğun ısrarı üzerine,onuda kırmamak için, erkenden yapmak zorunda kaldık.

Bir sonraki KUZU ÇEVİRME partimizde birçok arkadaşımızı daha aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Fatih ve Noa dan şu sıralar ses çıkmıyor sanırım o buluşmayıda biz organize edeceğiz böyle giderse.Organizatör Ahmet SAN ı geçtik vallahi billahi.

Not: Kırmızı et yemeyen otobur(vejetaryan) arkadaşlarımız içinde ot servislerimiz bulunur kuzuyu çevireceğimiz bayırda yeşil çimenler ve binimum ot çeşidi bulur.Bedava istedikleri kadar otlanabilirler

Sevgi ve Saygılarımla...

canimde

canimde resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 10:39:32sohbet oyun linki
mesut kasma kendini adamım kimseği eğlendirmek için bi çaba harcamadım sadece alkolün etkisi evet sen benden eğlenceli olabilirsin çünki benden çok içiyorsun

memii

memii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 13:07:51sohbet oyun linki
ama malesef daha süt kuzusu olan (Memi) bir bayan arkadaşımızın yoğun ısrarı üzerine,onuda kırmamak için, erkenden yapmak zorunda kaldık.SÜT KUZUSUMUYUM BEN SIMDII...YAZIKLAR OLSUN EMİİ...NE KÖTÜMÜ OLDU YANII EGLENMEDINIZMI..BEN GITTIM ZATEN EGLENCE BASLAMISSBIDE SÜT MEMININ YUSUNDEN DIOONESEEGELMICEM FALLA BIDAKINE

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 14:31:04sohbet oyun linki

NIHALATSIZ

NIHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 14:31:38sohbet oyun linki
Memicim sensiz buluşma olurmu senin tetiklemen sayesinde belkide hızlanması iyi oldu yoksa sanırım bizde işten güçten zaman bulamayacaktık.Şu iş yoğunluğumuz azalsa daha çok etkinlikler yapacağızda fırsat bulamıyoruz herkes çalışıyor en kısa zamanda tekrar buluşuruz umarım...Sensiz bir eğlence düşünemiyorum memücüm gerçi hemen sütünü içmeye evine gidersin gene ama hadi bakalım

memii

memii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2007 Pzt 14:36:27sohbet oyun linki

IIBaranII

IIBaranII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 11:04:47sohbet oyun linki
ÖNCELİKLE BU TÜR ORGANİZYASONLAR ARKADAŞLIKLARIN PEKİŞMESİ VE DAİM OLMASI AÇISINDAN SON DERECE GÜZEL VE ANLAMLI BULUYORUM ARANIZDAN OLACAKTIM ASLINDA SEXSİPERİYEDE SÖZ VERMİŞTİM AMA O GÜNKÜ HAVA MUHALEFETİ DOLAYISIYLA DİYARBAKIRDA UÇAKLAR UÇUŞLARINI İPTAL ETTİLER GELEMEDİM ÜZGÜNÜM.AMA NİHALATSIZ ARKADAŞIMIN FORMA YAZMIŞ OLDUĞU YAZILARI OKUDUM BİRAZ ÜZÜLDÜM AÇIKÇASI ANKARA GURUBU DEMEMESİ GEREKİRDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM TABİ BU BENİM FİKRİM.BEN CC KOMPLE BİR AİLE OLARAK GÖRÜYORUM.DÜNYADAKİ SINIRLARIN BİLE ORTADAN KALDIRILMASI DÜŞÜNÜLEN BU DEVİRDE.ANKARALISI DİYARBAKIRLISI VANLISI HAKKARİLİSİ KONYALISI ANTALYALISI İSTANBULLUSU İZMİRLİSİ HEPİMİZ KARDEŞİZ.YOK ÖLE ANKARA GURUBU İZMİR GURUBU İSTANBUL GURUBU DİYARBAKIR GURUBU BU YANLIŞ BENCE.....

SsunriseE

SsunriseE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 19:51:42sohbet oyun linki
:D
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir