ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 06:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   ...:::Ankara buluşmasından unutulmayan kareler:::...
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

memii

memii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 23:27:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

TuRkGaNgStAxmst

TuRkGaNgStAxmst resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 23:43:55sohbet oyun linki
NlHALATSIZ :

TÜRK Kardeşim bir sonraki sefere umarım sende aramızda olursun.Bu tanışma eğlencesinide aslında uygun bir tarihte yapacaktık ama malesef daha süt kuzusu olan (Memi) bir bayan arkadaşımızın yoğun ısrarı üzerine,onuda kırmamak için, erkenden yapmak zorunda kaldık.

Bir sonraki KUZU ÇEVİRME partimizde birçok arkadaşımızı daha aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Fatih ve Noa dan şu sıralar ses çıkmıyor sanırım o buluşmayıda biz organize edeceğiz böyle giderse.Organizatör Ahmet SAN ı geçtik vallahi billahi.

Not: Kırmızı et yemeyen otobur(vejetaryan) arkadaşlarımız içinde ot servislerimiz bulunur kuzuyu çevireceğimiz bayırda yeşil çimenler ve binimum ot çeşidi bulur.Bedava istedikleri kadar otlanabilirler

Sevgi ve Saygılarımla...

nihalim  abim tabiki bu sefer orada olucam ki kuzu çevirme diyorsunuz  yeşillik diyorsunuz yaza doğru o zaman bu organize dicem bende bu arada rakı içicekmiyiz nihal abim   yok derseniz hgelmem bak kuzu ağlar rakısız giderse emrecim kardeşim dediğimi yanlış anlamadın umarım   ve memi   bi dahaki partye gelme sen seni keserim kuzu die haberin olsun  ank dostlar sizi çok seviyorum

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 23:54:52sohbet oyun linki

·IIBaranII·
     Arkadaşım buluşma olayını gereksiz siyasi arenalara çekmezsen sevinirim ne demek istediğimi anladığını ümit ediyorum.Ankaradaki arkadaşların ağırlıklı olduğu bir buluşmaydı gelseydin katılırdın gelememişsin canın sağolsun ama bu tip şeylerle gereksiz polemiklere lüzum yok....

Kuzu çevirme olayı yazın olmayacak TÜRK kardeşim çok kısa sürede hallederiz ankarada havalar cozuttu zaten yaz gibi mayoyla gezicez nerdeyse Rakı serbest ye iç eğlen hopla zıpla otlarda çimlerde yuvarlanMemiyi kesme fikri biraz abes olmuş duymadık biz sende söylemedin

Yazında havuz partilerimiz ve buna benzer birçok şey organize etmeyi düşünüyorum ama bakalım zaman meselesi geç bile kaldık bu tip şeyleri yapmakta 4 senedir cc deyim ilkkez buluşup kaynaşıyoruz düşün gerisini

(Havuz partisinde fatih hocamın şambreli hazır tır lastiğini söktük onun için  )

memii

memii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 15:26:59sohbet oyun linki

KUZUU MUZUU YOK TURKUM,NIHALIMM.....OLMAYAN KUZU KESILIRMI YAFF..INANMIOM BEN FATIİİİİEE(SÜNGER BOB)KALIRSAA BİZİM KUZU NIHALIMIN DEDİGI GİBİ DANA,CAMİŞ,ÖKÜSSS OLURR YANE...ZATEN GELMICEM BENDEYERSINIZ KUZUNUZUU ,İÇERSINIZZ RAKINIZII....BENSIZZ ZIPLARSINIZ ÇİMLERDE

IIBaranII

IIBaranII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2007 Cum 11:05:06sohbet oyun linki

NİHALATSIZ arkadaşım ben meseleyi siyasi boyuta taşımadığımı senin gayet iyi bilmen lazım yazdıklarını ve yazdıklarımı karşılaştırırsan sen benim ne demek istediğimi anlamışsındır arkadaşlıktan  kaynaşmadan bahsetmekle siyasetin ne alakası var merak ediyorum benim yazdıklarımı bir bütün olarak değerlendirirsen sevinirim...

vazmm

vazmm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2007 Cum 12:05:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

abe nerede olack  cok gzl  bi parti olmuş gelebilmeyi cok isterim eğğer aksilik cıkmasa oradayımmmm

RoYKeaN

RoYKeaN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2007 Pzr 13:01:28sohbet oyun linki

sexsiperi :
İlahi atsız Fatih kuzuyuda yer falla

nihalatsız  = ilahi atsız başkası yazsa okadar gülmezdim

wolf1971

wolf1971 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 12:43:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam Ankaralı Dostlar ! Muhabbetiniz hoş! Yürekleriniz sevgi dolsun!

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 13:07:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kuzu cevirmeyi bari haber verinde süpriz yapar geliris belki

lmamZEYT51

lmamZEYT51 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 20:45:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
O kuzuyu kesecek parçalayacak iman gücü yüksek birine ihtiyaç duyarsanız benide alın ama içki yokk ben size okunmuş şerbet getiririm
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir