ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 16:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EEEE SIKTI ARTIK!!!!!
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 11:08:06      EEEE SIKTI ARTIK!!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bazı uyuz userlar milletin emegine saygısızlık gösterip.açılan her başlıkta birine ya laf atıo  yada hakaret edio.buna bi son olsun istiyorum.açılan başlıgın konusu alıp başını gidio ve bunu başaran şahıs amacına ulaşıo.burdan sesleniorum forum başlıklarına sahip çıkılsın.bu konuda görevli kişi uyumasın.

not:inşallah bu da küfürsüz bi cc projesi gibi olmaz(MASUS BU BÖLÜME YAZDIM EN ÇOK RABET BU BÖLÜME OLUO ÇÜNKÜ)

Bybrutttt

Bybrutttt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 13:54:25sohbet oyun linki
Minervacım sana katılıyorum.. Ayrıca sanırım açılan başlığı saptırma olayları var.. Oda öyle oluyor.. Örneğin birisi normal bir başlık açtı başkasında başlığa girip başlığı açana saldırıyor.. Konu karışıyor ve forum mahvediliyor.. Modlara söylediğimiz zaman küfür yoksa silemem deniliyor. Kural konsun buna yönelik.. En azından başka forumlar araştırılsın.

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 13:58:04sohbet oyun linki

Byburttt

Minervacım sana katılıyorum.. Ayrıca sanırım açılan başlığı saptırma olayları var.. Oda öyle oluyor.. Örneğin birisi normal bir başlık açtı başkasında başlığa girip başlığı açana saldırıyor.. Konu karışıyor ve forum mahvediliyor.. Modlara söylediğimiz zaman küfür yoksa silemem deniliyor. Kural konsun buna yönelik.. En azından başka forumlar araştırılsın.

Bybruttt bunları soyleyen senmisin?Yoksa bunları soylemendekı amacın mı baska?

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 14:25:29sohbet oyun linki
ablişimmm çoq  haklısın
HadiOrdanSende·

nickli user yarası olan gocunurmuş ablam bu başlığı genel olarak açtı üstüne alındın

EfsaneKiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 14:31:58sohbet oyun linki
·HadiOrdanSende· :
·EfsaneKiz· :
ablişimmm çoq  haklısın
HadiOrdanSende·

nickli user yarası olan gocunurmuş ablam bu başlığı genel olarak açtı üstüne alındın

HadiOrdanSende

ABLAN O BAŞLIĞI BENİM YAZILARIMA CEVAP VEREMEDİĞİ İÇİN AÇMIŞ OLMASIN

ABLANIN MORALİNİ BOZDUM ODA BÖYLE BİR BAŞLIK AÇMIŞ

bi insanı sinir etmek bile bi başarıdır sen asla yapamazsın
senin tek işin bişi varmış  gibi sırıtmak

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 14:56:49sohbet oyun linki

·Bybrutttt· :

Katılıyorum  Yetkililer sadece küfür için kurallar geregi yapılmaz. Forumun Huzurunu bozanlarda oluyor. Bunlarlada ilgilenmenizi istiyorum. Aksi Halde Forum gittikçe bozuluyor ve İnsanlar birbirlerine düşman oluyorlar...

HadiCaniimSende

HadiCaniimSende resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:05:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evet Mine Hanım aslında güzel bir konuya değinmişsiniz  Fakat anlatma yeteneğiniz olmadığı için (şahsi görüşüm) kendinizi ifade edememekle beraber hakaret boyutuna varmışsınız!Bybrut sizin de farklı nicklerle forumu karıştırdığınızı duydum şimdi gelip burada örnek davranışlar sergiliyorsunuz tutumunu koruyamayan insanlara kişiliksiz denir ki ben demiyorum profesörler diyor  EfsaneÇocuk size gelince bu başlık yarası olupta gocunanların yazması için açılmamış buna sadece gülünür  Ne bilgi birikimi olarak ne de insanlık olarak hiç bir şekilde sevdiğim adamın seviyesinde olmadığınız için laf etmeyiniz  Amaç insanlara sataşmak onları karalamak değil(ki bizim buraya yazdığımız 3-5 satırla kimse karalanamaz)!Amaç sadece gereksiz boş muhabbetleri kınamak bu kadar mesele içinde gelipte foruma oyun başlıkları aşk başlıkları açılıyorsa bizlerinde bu başlıkları tiiye alarak gülmemizden doğal birşey yok

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:16:52sohbet oyun linki

EfsaneKiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:17:07sohbet oyun linki
·HadiCaniimSende· :
Evet Mine Hanım aslında güzel bir konuya değinmişsiniz  Fakat anlatma yeteneğiniz olmadığı için (şahsi görüşüm) kendinizi ifade edememekle beraber hakaret boyutuna varmışsınız!Bybrut sizin de farklı nicklerle forumu karıştırdığınızı duydum şimdi gelip burada örnek davranışlar sergiliyorsunuz tutumunu koruyamayan insanlara kişiliksiz denir ki ben demiyorum profesörler diyor  EfsaneÇocuk size gelince bu başlık yarası olupta gocunanların yazması için açılmamış buna sadece gülünür  Ne bilgi birikimi olarak ne de insanlık olarak hiç bir şekilde sevdiğim adamın seviyesinde olmadığınız için laf etmeyiniz  Amaç insanlara sataşmak onları karalamak değil(ki bizim buraya yazdığımız 3-5 satırla kimse karalanamaz)!Amaç sadece gereksiz boş muhabbetleri kınamak bu kadar mesele içinde gelipte foruma oyun başlıkları aşk başlıkları açılıyorsa bizlerinde bu başlıkları tiiye alarak gülmemizden doğal birşey yok
tek yaptığın saçmalamak

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2007 Sal 15:20:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HadiOrdanSende· :
·SeiNFeLD· :

·Bybrutttt· :

Katılıyorum  Yetkililer sadece küfür için kurallar geregi yapılmaz. Forumun Huzurunu bozanlarda oluyor. Bunlarlada ilgilenmenizi istiyorum. Aksi Halde Forum gittikçe bozuluyor ve İnsanlar birbirlerine düşman oluyorlar...

HadiOrdanSende

SEİNFELD KATILIYORUM DEMİŞSİNDE SEN ZATEN KATILMAKTAN BAŞKA Bİ İŞE YARAMASSIN KENDİ BAŞINA Bİ İŞEDE YARAMASSIN BAŞKALARININ YAZDIKLARINA DEDİKLERİNE İŞŞLERİNE KATILIRSIN

HAdi ordan Sende

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir