ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 17:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   xxx CC FORUMDAKİ İLK MESAJLARINIZ xxx
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxVENUSxxx

xxxVENUSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:34:53      xxx CC FORUMDAKİ İLK MESAJLARINIZ xxxsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar herkes kendinin, arkadaşının veya en çok merak uyandıran ama buradaki ilk mesajı bilinmeyen kişinin mesajını araştırıp buraya aktarsın lütfen..... 

Paylaşalım bakalım...Burada ilk mesajlarımız neler olmuş görelim hep beraber.....

Yorumlarınızı bekliyorum.....

img186/5996/venusfk9.gif

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:38:22sohbet oyun linki

·prenses344·

·prenses344· resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet > Last ça söyleşi....
  22.Eki.2006 Pzr 11:22:41

Merhaba dostlar ben last la yaşadığımız bir anımızı anlatmak istedim . Last la birgün benim cc ye giremediğim bir gün msn de konuşuyorduk çokda güzel koyu bir sohbet halindeydik last birden DEPREM OLUYOR demesinmi.. o an elim ayağıma dolaştı napacağımı bilemedim vala... hemen kendim orasının güvenli olup olmadığını sordum eğer güvenli değilse kafama koymuştum oradan çıkartacaktım çok korktum çünkü...neyseki güvenli olduğuna ikna etti beni  Ahh şu eski toprak insanlara kurban olurum ben ...Lastın babası çok sağlam bir ev yapmış benimde içim çok rahatladı tabii...Sonra tüm trakyanın depremde etkilendiğini haber aldık... Amaa hayatımda ilk defa bunu yaşadım ben  Yanı karşımda sohbet ettiğim arkadaşım benle sohbet esnasında ilk kez deprem yaşıyor..Size yemin ederim çok kötü elim ayağım titredi korkmadım desem yalan olur... Last dostum sen daha bize çooooookk gereksin kendine çok dikkat et olurmu....

Benim forumdaki ilk mesajım bu idi.....Bir an eski günlere kadar gittim.....

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:42:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet > HAYATA DAİR OKUNASI HİKAYELER...
  18.Şub.2006 Cmt 21:31:38
Çok evvelden insanlar henüz yokken, hisler yaşarmış... Birgün canları sıkılmış hiselrin. Düşünmüşler ne yapalım ne yapalım... Saklambaç oynamaya karar vermişler.Çılgınlık atlamış hemen ben ebe olurum demiş... Diğer hisler bunu kabul edip saklanmışlar. Mutluluk dağların arkasına saklanmış, sevinç gökyüzüne çıkmış, üzüntü  uzaklara kayaların arkasına atmış kendini, kıskançlık hemen yakın biyerde gizlenmiş bir tümseğin arkasında durmuş, utanç yerin dibine girmiş ve aşk bir gülün yaprağının içine gizlenmiş... Çılgınlık saymış bitirmiş başlamış aramaya, bütün hisleri bulmuş teker teker... Bir aşkı bulamamış, adı üstünde çılgına dönmüş gene. Kıskançlık buya hemen söylemiş aşkın yerini... Çok kızmış çılgınlık ve elindeki mızrağı gülün yaprakları arasına saplamış... Bir çığlık bir feryat yükselmiş, mızrağı aşkın gözüne saplanmış ve aşkın gözü kör olmuş. Çok üzülmüş çılgınlık af dilemiş ama ne çare aşkın gözü kor olmuş. Aşk; bir şartla seni bağışlarım demiş... Bundan sonra gözlerim sen olucaksın ve beni asla bırakmayacaksın demiş... Çıldınlık kabul etmiş, bir bütün olmuşlar ve aşkın gözü kör bir çılgınlık kalmış.

Sevgili HürremSultaan ın bu niki ile ilk mesajı bu araştırıp sizler için derledim...

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:47:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Roen

Roen resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > İlanlar Duyurular > Aktivite > Şiir ve türküler ile fasıl geceleri...
  17.Şub.2006 Cuma 11:41:16

Değerli arkadaşlar;

Haftanın bir günü bir oda da ki bu muhtemelen Cafe1 olur gibime geliyor,şiir ve türkülerle birlik ve beraberliğimizi,gecenin samimiyetiyle harmanlayarak,sanatsal marifetleri olan arkadaşlarımızla (Şiir-Hikaye-Biyografi) faliiyet düzenleyeceğiz,tabi ki sizlerin görüşleri ve fikirleri bu düşünceye yön verecektir.Hepinize saygılar,görüşmek üzere arkadaşlar,görüşlerinizi bekliyorum.

Sevgili Roen in bu niki ile bu forumdaki ilk mesajı....

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:49:44sohbet oyun linki

ExuLLa

ExuLLa resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Yıldız Ajanlar > Yıldız Ajanların Dikkatine...!
  17.Şub.2006 Cuma 17:42:00

Litros   Önemli olan Ajan adaylarının bunun bilincinde olmaları.Çabuk davranıp ceza vermenin bir mantıgı olmadıgını düşünüyorum..Sabır esastır

Sevgili ExuLLa bu nikle forumdaki ilk mesajın bu imiş......

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:52:52sohbet oyun linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler > Ses efekti
  17.Şub.2006 Cuma 05:20:00
Görselliğin yanında değişik ses efektleri eklense mesela , hoş geldin hoş buldun külfetinden kurtulmak fena olmazmıydı? Sizler ne dersiniz

Neferim senin ilk mesajın da bir öneri mesajı.....

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:54:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

00me00

00me00 resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > Haber > Güncel haberler > İşte 2006 Yılı Bikinileri (Bakmadan Bikini Almayın)
  30.Nis.2006 Pzr 21:25:14

Bayanlar buraya bakmadan bikini almayın...:)

Bikiniler için tıklayınız.

00me00 bikini tanıtımı yapmış ilk mesajında .....

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:56:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jelin

Jelin resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları > CHATctiy GERÇEK HALİ
  18.Şub.2006 Cmt 00:00:31

Küçük harf yazsana. Ay ! Pardon içimize işledi küçük harf uyarıları ....

Yani Jelin insan görevinin aşığı olur da bu kadar mı olur....

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 19:58:09sohbet oyun linki

İlk msjımdan belliymiş dimiy bilmiş olduum :Pp

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 20:00:35sohbet oyun linki

cc03

cc03 resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > Chatcity ajanları > infumum
  19.Şub.2006 Pzr 20:16:32
Bunca insanın ve dolayısıyla bunca farklı görüşün yeraldığı bir ortamda, bu kadar çok insandan böyle güzel yorumlar alabilmen gerçekten büyük başarı. Ayrıca kendini çekinmeden, özgüvenle bu şekilde yoruma/eleştiriye açabilmen de yine sana yakışan bir güzellik olmuş. Tüm bu mesajları okurken, yaptığımız seçimin doğruluğunu bir kez daha görmekten ayrı bir gurur duydum. (Az buçuk da kendime pay çıkarayım bari, hehe )

cc03 de hemen ilgi alanına yönelmiş ilk mesajında......

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir