ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 13:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   GERÇEKLERİ TÜRKÇE ANALİZ EDEBİLMEK
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 01:25:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·murekkepbaligi· :

Hangi milletten olursa olsun, bir kişinin öldürülmüş olması herşeyden önce insan olma onurunu kaybetmemiş olan herkesin lanetleyeceği bir cinayettir. Bu suiskatın bağlantılarını azmetterinlerini, yardım ve yataklık yapanları ve örgür ilişkilerirnide çıkarmak devletin görevidir.

Nedir oynana oyun burda, daha öncesinde bir çok kişi tarafından adı dahi duyulmayan kişi öldürülmüş. bütün faili meçhul cinayetler gibi kişiyle uzaktan yakından alakası olmayan bir kişinin üzerine yıkılmıştır.

Bu olay TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN Üzerine yıkılmaya çalışılmaktadadır. Bundan kim yararlanmıştır. Binlerce kişiye biz ermeniyiz dedirtilmiştir.  Daha önce birçok büyük elçimizi öldüren Ermeni teröristlerini masum göstermiş.. hatta dahada ileri gidilerek . T.C. hükümetinden ders kitaplarında değişiklik istenmesine kadar gidilmiştir. 

Gelelim bu başlığa, açtıran kişi adete Türk milliyetçiliği adına cinayete sahip çıkmakta.  Ucuz Türk milliyetçiliği yaparak, Türkiye düşmanlarının eline koz vermektedir. Ve diğer başkalarını hedef göstererek Türkiyeye zarar vermektedir. Ve davranışları ile "Türk Milliyetçiliğini suçlu göstermeye çalışanların sarıldıkları yalan ve iftira silahıyla, Türkiyeyi potansiyel suçlu ilan etmeye çalışanların ekmeğine yağ sürmektedir. Devlete güven duygusunu yıpratmaya yönelik. bir linç kampanyası başlatanlara alet olmayalım.
  Milliyetçilik tehtidi paranoyası (asarız keseriz vururuz gibi) samimi milliyetçileri potansiyel suçlu ilan etmek yada göstermeye çalışmak, Türk milliyetçiliğine verilen en büyük zarardır.

Hele bu hareketleri(Ucuz milliyetçilik)  Büyük türk milliyetçisi kişinin ardına sığınarak yapmak Türk milliyetçiliğine en büyük hakarettir.

Türkiyenin ermeni sorununa sahip çıkalım bu sayfada herkesi bu konuda bilgilendirelim. Sözde ermeni soykırımını savunanlara karşı daha bilgili ve güçlü olarak karşı koyalım. Türkiye üzerine oynanan oyunlarda piyon maşa yada tetikçi olmayalım.

Bir kişi dışında diğer bütün yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Konunun bilincinde olan herkese teşşekürler.

HEPİMİZ TÜRKÜZ.... VATANIMIZ TÜRKİYE....

UĞUR Mumcuyu saygıyla anıyoruz.

işte durum aynen bu çok güzel bi yazı bravo

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 02:50:22sohbet oyun linki

Ben DeliDumrul, bu saydıım adamlar hiç kimseye zarar vermemiş yakalandıkları zmn bile bi kurşun sıksa kurtulabilcekken o kurşunu türk askerine sıkmamış adamlardır...

Bu arada ben nihal atsızı hiç sölemiorum savunduu hitlerin hatta özendiimi dielim çok ii bi adammı?

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 07:49:47sohbet oyun linki

Gerçeklerin üstünü sansürcülükle örtemezsiniz Hürrem Hanım!

Yazdığım şeyler sizin de mi ağırınıza mı gitti yoksa? Hangi cümlelerimden dolayı yazımın silindiğinin açıklanacağını umuyor ve cevap bekliyorum.

murekkepbaligi

murekkepbaligi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 14:31:59sohbet oyun linki

İSTİKLAL MARŞIMIZ VE ŞEHİTLERİMİZ KİRLİ YAZILARDAN TEMİZLENMİŞ. TEMİZLEYENE TEŞEKKÜRLER.

Bu başıkta düzeltme yapan bazı kişilerin yazıların yazılarını silerek veya düzelterek. hem İstiklal marşımızı, hemde asker ve sivil sehitlerimizi kirli ellerden kurtarmış Kirli amaçlarına alet olmaktan kurtarmış. Özellikle yazılan yazıları okumayan arkadaşlara belirteyim. Kendini bilmezin biri bu başlığı açtırarak işlenen bir cinayeti türk milliyetçiliği adına işlendiğini sahiplenerek, bir kursun yetmez iki kursum yetmez saydırmak gerekir yazarak. Ve bunlar daha sıraladiler var diyerek bazı kişileri hedef göstermiştir. Cinayeti işleyen kişinin Hrant dink cinayeti ilgili bağlantılarını internet yoluyla orgozize ettiği yönünde delillerin ele geçmesi başta internet siteleri ve chat odalarına tartişmaları başlamıştır.  böyle bir zamanda bir kişi cinayeti savunmakla kalmayıp, kişileri hedef göstermiştir. Daha burda bir başlıkta belirtildiği gibi
  Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama veya düşmanlığa tahrik (T.C.K Madde 216)
Madde 216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Maddesine istinaden sanırım başlık gecici bir süre askıya alınmış. Sonrada tüm bu kirlikler den temizlenerek tekrar açılmıştır. Ve başlık tertemiz bir şekilde tetikçilikten uzak ırkçılık yaparak halkı düşmanlığa tahrik eden bir durumdan kurtarılmış. Bu tahrik ve suçun istiklal marşı ve şehitlerden üzerinden yapılması önlenmiştir. Ayrıca sitenin suç işlesi önlenmiştir.

"Şehitlerimizin ismi ile istiklal marşnın neresi sizi rahatsız etti" diye başlık açan kişide bal gibi biliyorki, o başlık o nedenden askıya alınmadı. yaptıkları sadece birinin düğmeye basmasıyla ucuz kahramanlık.Çığrtkanlıktır.
   "Korkma sönmez bu şafaklarda yüzen alsancak" başlığı açan çok iyi biliyorki silinme nedeninin ne olduğunu.

Bu kişiler ağaşıda örneklerini vereceğim bu olaylara benzer bir prova yaptılar herhalde.

1-Kubilay olayı; Bunun gibi bazı tahrikçilerin dil elden gidiyor diyerek halkı gelayana getirmesi. Sonuç Kubilay linç edildi. Kubulaya devrim sehidi olarak simgeleşti.
   2-Sivas olayları: Bir kaç tahrikçinin din elden gidiyor diyerek halkı din mezhep vb unsurları kullanarak galeyana getirmesi; sonuç 34 ölüm.
   Ayrıca kahraman maraş, çorum olayları aynı şekilde. oluşmuştur.

Ve burdada bazı kişileri bilinmeyen bir güçün düğmeye basmasıyla İstiklal marşı elden gidiyor diyerek başlıklar açtırıp yada açıp forum okurlarını galeyana getirmeye çalışması provasıdır. Memnun edici birşey olmuştur 10 000 lerce üyesi olan bu sitede sadece beş altı taraftar bulabilmişlerdir. Ama bazı arkadaşları yinede sanırım çok duyarlı olmalarından dolayı yanlış mesajlar yazmasına neden olmuşlardır.

Burda herkesin bildiği gibi bu başlıkları açanlarda biliyorki istiklal marşına bilerek yapılan bir sansür yada benzeri bişey yapıldığında karşılarında 5 kişi değil binlerce kişi çıkacağını.

Şimdi tekrar bu kişilere soruyorum; niçin kendi yazdıklarınızı silinmemesini savun muyorsunuz. Kirletmeye çalıştığınız ırkçı yazılarınızdan bahsetmiyorsunuz. Ve kendinizi bir maşa olarak olarak kullandıyorsunuz.

İstiklal marşımızı ve şehitlerimizi bu kirli yazılardan temizleyene teşekkür ederim.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYEREK İSTİKLAL MARŞIMIZI VE ŞEHİTLERİMİZİ KİRLİ EMELLERİNE ALET ETMEK İSTEYENLERE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE CEVABIMIZI VERELİM.
        NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 14:52:17sohbet oyun linki
Mürekkepbalığı biz düşmanın mert olanını severiz kaypak olanını değil forumda yazdığın saçma sapan yorumları kendi nickinle girip öyle yap herkes bilsin kim olduğunu....Forum başlıklarını kirletme...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 14:54:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

19 Ocak 2007 tarihinde saat 15:00 sıralarında Agos Dergisi yazarı Hrant Dink in öldürülmesi, bu cinayetin işlenme biçimi *(evinden çıkarken değil de, tüm kameraların gözü önünde ve sansasyon yaratacak bir biçimde Şişli de )* ve cinayetin tam Amerikan Kongresinde sözde Ermeni Soykırımı yapılmasından hemen önce işlenmiş olması bizleri tekrar * Hoşgeldin! Gladyo,
Yine Ne İstiyorsun, Çek Elini Ülkemden *düşüncesine sürüklemektedir.

Ayrıca Irak taki karışıklıklar ve yeni Bush planı çerçevesindeki gelişmeler de ele alındığında bu cinayetin, yeni bir cinayetler serisinin başlangıcı olabileceği iddia edilmektedir. Belli ki Batılı istihbarat örgütleri Türkiye yi karıştırmak istemektedirler. Cinayetin arkasında, kökeni yurt dışında olan (NATO, ABD, İsrail veya Avrupalı) servislerin olma ihtimali yüksektir!

Bu cinayet Türkiye nin çıkarlarına ve Ulusal Güvenliğine büyük zarar veren bir cinayettir. *Ayrıca görüşlerine katılmasak bile, Hrant Dink in böylesine haince katledilmesi her ulusalcı, vatansever Atatürkçü yü üzer! Gladyo tarafından işlenen bu cinayetlerin en fazla acısını biz Kemalistler çektik!Hrant Dink in öldürülmesi nedeniyle hepimizin başı sağolsun!

* Mütareke medyası hemen bu cinayeti Derin Devlet, MİT, Türk Devleti gibi açıklama yorumuna gitmiş, Hrant Dink in hastaneye kaldırılan *eşi Rachel*

* Onu Devlet öldürdü, Devlet önce kendi taşlarını döksün, temizlesin * demiştir.

Türk Devleti cinayet işlemez! Cinayet işlemeye gereksinim duymayacak kadar
güçlüdür!

*Cinayetleri belli yerlere sızmış yabancı Derin Devletlerin ajanları, tetikçileri ve yabacı istihbarat örgütlerinin uzantıları işlemektedirler. * Gerek İstanbul da, gerekse Ankara da Hrant Dink için yürüyen insanları televizyondan izledim. Bir kaç bin kişi Taksim den Şişli ye yürüdü! Ankara da Kızılay da pek çok kişi toplandı!

*Ama binlerce kişinin içinde bir tek TÜRK BAYRAĞI taşıyan yoktu, aksine
farklı fraksiyonların bayrakları mevcuttu. *

Hrant Dink in akan kanı Türk Kanıdır!

Kendisi Türkleri sevmese de, Türk lerin * asil kanıyla *alay etmeye kalkmış
olsa da, Hrant Dink bir Türk vatandaşıdır! Hrant Dink konusu, adeta yabancı servisler ve yabancı Derin Devletler tarafından bir operasyon olarak pişirilmiştir! Dış teşviklerle ve yerli mütareke medyası aracılığı ile bu kişi birden ünlü hale getirilmiş, *televizyonların doğal bir müdavimi haline gelmiş*, Norveç te Bjornsen * ifade özgürlüğü *ödüllerine layık görülmüştür.

*Hakkındaki dava da çok abartılı bir hale getirilerek, sanal bir gündem yaratılmıştır!* Daha sonra da işlenen bu cinayetle Türkiye istikrarsızlaştırılmaya çalışılmıştır, geçmişte olduğu gibi! Ayrıca yürüyüş sırasında, *bu fırsattan istifade (!) *en çok atılan slogan şuydu: *

Hepimiz Hrant Dink iz, Hepimiz Ermeniyiz *. *Ama Hepimiz, aynı zamanda Türküz diyen yoktu! Sanki, bu cinayetin sorumlusu sadece Türk Ulusu imiş gibi!*

Kusura bakmayın! Ben bunu kabul etmiyorum, Ne hepimiz Hrant Dink iz, Ne de hepimiz Ermeniyiz!
*Gladyo Türkiye yi karıştırmak için azınlıktan olan Ermeni bir Türk vatandaşını öldürdü diye, ben kimliğimden ödün vermeyi kabul edemiyorum! * En azından ben ne Ermeniyim ne Hrant Dink im! Ne de enternasyonal bir yapının elemanıyım.

Ben TÜRKÜM!

Ölünceye veya öldürülünceye kadar da bir Türk gibi, Türkler ve Türkiye için
mücadele edeceğim. Bunu da hiç bir enternasyonalist, hiç bir
yabancı Derin Devlet, hiç bir Ermeni, hiç bir Rum engelleyemez!

*Ayrıca bu ülkede kardeş kavgasını körükleyen Türkler değildir, bunu körükleyenler ve ulusumuzu parçalamak isteyenler, Biz Türk değiliz, biz
Kürdüz, biz Ermeniyiz, biz Rumuz diyenlerdir.*

*Kendini Türk hissetmeyenler, kendilerine başka bir vatan bulmak özgürlüğüne sahiptirler...*

Ne Mutlu Türküm Diyene....

boldman007

boldman007 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 18:17:49sohbet oyun linki
Nefertiti585 :

19 Ocak 2007 tarihinde saat 15:00 sıralarında Agos Dergisi yazarı Hrant Dink in öldürülmesi, bu cinayetin işlenme biçimi *(evinden çıkarken değil de, tüm kameraların gözü önünde ve sansasyon yaratacak bir biçimde Şişli de )* ve cinayetin tam Amerikan Kongresinde sözde Ermeni Soykırımı yapılmasından hemen önce işlenmiş olması bizleri tekrar * Hoşgeldin! Gladyo,
Yine Ne İstiyorsun, Çek Elini Ülkemden *düşüncesine sürüklemektedir.

Ayrıca Irak taki karışıklıklar ve yeni Bush planı çerçevesindeki gelişmeler de ele alındığında bu cinayetin, yeni bir cinayetler serisinin başlangıcı olabileceği iddia edilmektedir. Belli ki Batılı istihbarat örgütleri Türkiye yi karıştırmak istemektedirler. Cinayetin arkasında, kökeni yurt dışında olan (NATO, ABD, İsrail veya Avrupalı) servislerin olma ihtimali yüksektir!

Bu cinayet Türkiye nin çıkarlarına ve Ulusal Güvenliğine büyük zarar veren bir cinayettir. *Ayrıca görüşlerine katılmasak bile, Hrant Dink in böylesine haince katledilmesi her ulusalcı, vatansever Atatürkçü yü üzer! Gladyo tarafından işlenen bu cinayetlerin en fazla acısını biz Kemalistler çektik!Hrant Dink in öldürülmesi nedeniyle hepimizin başı sağolsun!

* Mütareke medyası hemen bu cinayeti Derin Devlet, MİT, Türk Devleti gibi açıklama yorumuna gitmiş, Hrant Dink in hastaneye kaldırılan *eşi Rachel*

* Onu Devlet öldürdü, Devlet önce kendi taşlarını döksün, temizlesin * demiştir.

Türk Devleti cinayet işlemez! Cinayet işlemeye gereksinim duymayacak kadar
güçlüdür!

*Cinayetleri belli yerlere sızmış yabancı Derin Devletlerin ajanları, tetikçileri ve yabacı istihbarat örgütlerinin uzantıları işlemektedirler. * Gerek İstanbul da, gerekse Ankara da Hrant Dink için yürüyen insanları televizyondan izledim. Bir kaç bin kişi Taksim den Şişli ye yürüdü! Ankara da Kızılay da pek çok kişi toplandı!

*Ama binlerce kişinin içinde bir tek TÜRK BAYRAĞI taşıyan yoktu, aksine
farklı fraksiyonların bayrakları mevcuttu. *

Hrant Dink in akan kanı Türk Kanıdır!

Kendisi Türkleri sevmese de, Türk lerin * asil kanıyla *alay etmeye kalkmış
olsa da, Hrant Dink bir Türk vatandaşıdır! Hrant Dink konusu, adeta yabancı servisler ve yabancı Derin Devletler tarafından bir operasyon olarak pişirilmiştir! Dış teşviklerle ve yerli mütareke medyası aracılığı ile bu kişi birden ünlü hale getirilmiş, *televizyonların doğal bir müdavimi haline gelmiş*, Norveç te Bjornsen * ifade özgürlüğü *ödüllerine layık görülmüştür.

*Hakkındaki dava da çok abartılı bir hale getirilerek, sanal bir gündem yaratılmıştır!* Daha sonra da işlenen bu cinayetle Türkiye istikrarsızlaştırılmaya çalışılmıştır, geçmişte olduğu gibi! Ayrıca yürüyüş sırasında, *bu fırsattan istifade (!) *en çok atılan slogan şuydu: *

Hepimiz Hrant Dink iz, Hepimiz Ermeniyiz *. *Ama Hepimiz, aynı zamanda Türküz diyen yoktu! Sanki, bu cinayetin sorumlusu sadece Türk Ulusu imiş gibi!*

Kusura bakmayın! Ben bunu kabul etmiyorum, Ne hepimiz Hrant Dink iz, Ne de hepimiz Ermeniyiz!
*Gladyo Türkiye yi karıştırmak için azınlıktan olan Ermeni bir Türk vatandaşını öldürdü diye, ben kimliğimden ödün vermeyi kabul edemiyorum! * En azından ben ne Ermeniyim ne Hrant Dink im! Ne de enternasyonal bir yapının elemanıyım.

Ben TÜRKÜM!

Ölünceye veya öldürülünceye kadar da bir Türk gibi, Türkler ve Türkiye için
mücadele edeceğim. Bunu da hiç bir enternasyonalist, hiç bir
yabancı Derin Devlet, hiç bir Ermeni, hiç bir Rum engelleyemez!

*Ayrıca bu ülkede kardeş kavgasını körükleyen Türkler değildir, bunu körükleyenler ve ulusumuzu parçalamak isteyenler, Biz Türk değiliz, biz
Kürdüz, biz Ermeniyiz, biz Rumuz diyenlerdir.*

*Kendini Türk hissetmeyenler, kendilerine başka bir vatan bulmak özgürlüğüne sahiptirler...*

Ne Mutlu Türküm Diyene....

Olayın özü budur eline saglık Nefertiti

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 21:24:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßu ßaşlığa İlk Açıldığında Yani Dün Yazı Yazmadım Çünkü ßir Sebebi Vardı.. Merak £diyorsanız Sebep Şu.. ßi Yazıda $öyle Denmişti: Türk Olunmaz Türk Doğulur Türklük Kanla Soyla Gelir Sonradan Türk Olamazsınız.. ßu Ne Demek ßenim Kökenim Gürcü dür Dedelerim Tam Tarih Veremem Ama £n Az 150 Yıldır ßu Ülke Topraklarında Yaşar Türklüğü Ve Müslanmanlığı Kabul £dip ßu Vatan İçin Çalışmışlardır.. Kurtuluş Savaşında ßu Vatan Yani Vatanları İçin Çarpışmışlar Ve $ehitler Vermişlerdir.. ßen Kendimi ßildim ßileli TÜRK üm  Kendimi Hep Türk Gördüm Sonradan Katıldığımızı Düşünmedim Gerekirse £n Milliyetçinizden Daha Milliyetçiyim.. ßen £kmek Yediğim Vatanıma Kimseye Laf Söyletmem Gerekirse Dedelerim Gibi Vatanım Ve Halkım İçin Kanımı Son Damlasına Kadarda Veririm.. ßen TÜRK üm Ve TÜRK Olmaktanda ßüyük Gurur Duyuyorum.. $imdi Sorum $u.. Herkes O Yazıyı Görmüştür "Türklük Kanla Soyla Gelir Herkes Türk Olamaz" Yazısını.. Peki ßen Şimdi Size Göre Türk Değilmiyim..

N£ MUTLU TÜRKÜM DİYENE.!!!

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 22:35:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

ßu ßaþlýða Ýlk Açýldýðýnda Yani Dün Yazý Yazmadým Çünkü ßir Sebebi Vardý.. Merak £diyorsanýz Sebep Þu.. ßi Yazýda $öyle Denmiþti: Türk Olunmaz Türk Doðulur Türklük Kanla Soyla Gelir Sonradan Türk Olamazsýnýz.. ßu Ne Demek ßenim Kökenim Gürcü dür Dedelerim Tam Tarih Veremem Ama £n Az 150 Yýldýr ßu Ülke Topraklarýnda Yaþar Türklüðü Ve Müslanmanlýðý Kabul £dip ßu Vatan Ýçin Çalýþmýþlardýr.. Kurtuluþ Savaþýnda ßu Vatan Yani Vatanlarý Ýçin Çarpýþmýþlar Ve $ehitler Vermiþlerdir.. ßen Kendimi ßildim ßileli TÜRK üm  Kendimi Hep Türk Gördüm Sonradan Katýldýðýmýzý Düþünmedim Gerekirse £n Milliyetçinizden Daha Milliyetçiyim.. ßen £kmek Yediðim Vatanýma Kimseye Laf Söyletmem Gerekirse Dedelerim Gibi Vataným Ve Halkým Ýçin Kanýmý Son Damlasýna Kadarda Veririm.. ßen TÜRK üm Ve TÜRK Olmaktanda ßüyük Gurur Duyuyorum.. $imdi Sorum $u.. Herkes O Yazýyý Görmüþtür "Türklük Kanla Soyla Gelir Herkes Türk Olamaz" Yazýsýný.. Peki ßen Þimdi Size Göre Türk Deðilmiyim..

N£ MUTLU TÜRKÜM DÝYENE.!!!

Sonuna kadar TÜRK sün elifimm. Asla katilmiyorum sonradan türk olunmaz sözüne burda yazdigim ilk yazimdada belirttigim gibi bu vatani benimsemis her kisi BIR TÜRKIYE CUMHURIYETI VATANDASI VE TÜRKTÜR. Sende bu ülkeyi ülken olarak benimsemis, bu ülke icin canimi veririm diyorsan sonuna kadar TÜRKSÜN!!!

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 22:55:25sohbet oyun linki
yahu o sloganın anlamını bu kadar basite indirgemeyin ne olursunuz. o slogandaki hepimiz hrant dinkiz hepimiz ermeniyiz anlamı, bu ülkede doğmuş ve bu toprakları vatanı kabul etmiş bir insanı biz bağrımıza basıyoruz ve bizden kabul ediyoruz demek.bu ülke bu kavgalardan çok çekti, artık bunları yaşamak istemiyoruz demek. artık bu topraklardaki insanlar dış güçlerin oyununa gelmeyecek demek. yapmayın kurban olduklarım yapmayın yahu artık
CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir