ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 22:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   cc AJANLARINDAN OLAN jisel imizi altın rozetli görmek istiyoruz
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IXxxCEDDAY1905xxXI

IXxxCEDDAY1905xxXI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 05:10:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Öncelikle bu başlığı açan Sabrişime tşkler benim yapamadığımı sen yaptın helal

Hepimizin çok zamandan beridir dilinde olanı artık söyleme vakti geldi  herkes eteğindeki taşları döksün bakalım !

Evet bende JİSELİ  şef olarak görmek istiyorum hattaa varsa daha üstü oraya alalım  tamam ilk önce gold olsun  onada razıyım bayan şef yok ilk Jİsel olsun ama daha gold olamamışken Şef nasıl olcak   zaten anlamıyorum sitede bu kadar sevilen verdiği cezalarda kimsenin gıkı çıkmayan  versinde yeterki Jisel versin diyenini gördüm ben  işini bu kadar iyi yapan  ki ADALETi ne  en güvendiğim ajandır !!!!  Nasıl oluyorda Gold olmuyoo ??( başka sebeplermi var acaba şeflerin hepsi erkek bayan almıyolar erkek clübümü yoksa ?? )

Neymiş efendim online süresine bakılıyormuş !!! hadiyaa  öbürleri nasıl oluyorda gününü burda geçiriyo sabah burda öğlen burda akşam burda  24 saat online gezsen sitede bulamazsın  nerde bilinmiyoo aslında biliniyoo ÖZELODASINDA  bir insanın YEMEK,UYUMAK ,VS  İnsanı ihtiyaçları vardır bunlar nasıl oluyorda hep burda acaba diyorum bi yakınlarından yardımmı alıyolarr ( kardeş ,koca,sevgili , ??? sen benim yerime gir cnm nolcak dur işte odada  maksat orda Login görünim yeter )

Ben böyle düşünüyorum  ister fesat deyin ister uçmuş  ama biraz düşünün  haksızmıyım . son olarak şunu derim

SEN GOLD OLSANDA OLMASANDA  ŞEF OLSANDA OLMASANDA BU SİTEDEKİ ÇOĞU İNSAN SAYGIYLA DURUYO KARŞINDA BUNU BİL MELEĞİM  SEVİLDİĞİN KADAR EN ÇOK SAYGI DUYULAN  AJANSIN

ayrıca   foruma sadece jisel için yazı yazıyorsun diyenlere  !!sevdiğim  insanlar için yazıyorum vaktim kıymetli benim

siyahsewer

siyahsewer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 02:34:14sohbet oyun linki

selam herkese öncelik şu foruma yazma alışkanlığım yok cedday geldi dedi olum de bakalaım bana ajan dedinmi kim gelir aklına direk jisell dedim hmm hemm yapmadan diğer ajanlara haksızlık etmim çoğununu tanımıom.. yazı kalabalına gerenk yok ama bir ajanın küfür edene ceza vermekten çok çok daha fazla şeyler yaptığını jisell sayesnde fark ettim aplajım peri gibisin ne derdim olsa mesaj atamam yeterli oluo harikasın umarım en ii dereceyle ajan yaparlar seni ama bence senin derecen burda zaten yazılan bunca güzel şeyde başarılarla Hug

beryyy

beryyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 03:13:35sohbet oyun linki
                 pamukk kalpplii canımm acanımm       JİSELL    imiziii altın yıldızlaa görmektenn memnuniyet vee gurur duyarızzz    sonuna kadarr deestekçiyizzz hepbereaberrhepimiz birerr jiselizz  ya ya ya şa şa şa jisell jisell çok aşaaaaaa

parol

parol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 03:17:59sohbet oyun linki
         birtaneemizz sevgili JİSELL  imiziii altın yıldızlaaa görmessemm  gösslerim açık giderrr yavffffffffff  sonuna kadar destekliyorum ::)))

banane40

banane40 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 03:36:49sohbet oyun linki

HERKESİN KONUŞTUĞU ŞEY NİHAYET FORUMA TAŞINMIŞ NE GÜZEL ETMİŞİN KURTADAM HAY YÜREĞİNE SAĞLIK ONDAN ŞİKAYETÇİ BİR KİŞİ BİLE DUYMADIM BUGÜNE KADAR NEDEN GOLD DEĞİLDİR NEDEN ŞEF DEĞİLDİR BİLİNMEZ AMA ZAMANI ÇOKTAN GEÇTİ HİLESİZ HURDASIZ ART NİYETSİZ  DAHA NE OLSUN NE İSTENİR ACABA NE BEKLENİR ? CEDDAY YAZDIKLARINA KATILMAMAK SANKİ ÖYLEMİŞ HİSSİNE KAPILMAMAK ELDE DEĞİLLL HAKLISIN KİM NEDEN BEKLER ACABA ONU GOLD YAPMAK İÇİN HATTA ŞEF YAPMAK İÇİN CC YÖNETİMİ UMARIM BU SESİ DUYAR UMARIM GEREĞİNİ YAPAR HEP KENDİSİNE YAZDIĞIM GİBİ BİTİRECEM YAZIMI İNŞALLAH GOLD OLURSUN JİSELL HATTA BİDE EKLİYİM İNŞALLAH ŞEF OLURSUN ......

lcrazy325l

lcrazy325l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 03:44:09sohbet oyun linki

jjjiiselll bu rozeti hakedenlerin en başında bence ve onu da görmek istiyoruz

TerliksiHeywan

TerliksiHeywan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 03:47:12sohbet oyun linki

Bence de Jisel e verin ne zımbırtıysa o işte, Collina gibin maşalak kızımız, arayana kesiyor cezayı. Beni banladığı an anladım bu kız işi biliyor  CIA iş teklif etmiş de bizim için kabul etmemiş o derece yani

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2007 Çar 04:03:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
onu cok seviyoruz altın verilirsede 24 ayar olsa bile yetmes jisel ime o herşeyi hakediyor

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 03:18:36sohbet oyun linki
Ewet arkadaşlar desleklediğiniz için hepinize ayrı ayrı tşk ediyorum biliyorum gold ajan öyle şap die olunmuyo ama jisell i tanıyanların desteği ile ve görevini düzgün bir şekilde kimseye ayrımcılık yapmayarak o vip ben buna az ceza verim demeyerek hak edene ceza veren ve en önemlisi arkadşlar ceza verirken duygularını öne sermeden veriyo anladınız siz onu jisell i anlata anlata bitiremem anlatsam roman olur derlerye öyle bi şey olur yani jisell i anlatacak kelimeler yetmez ama bu biraz bizim desteğimizlede basarılı olucak arkadaşlar biliyorum ajanların ne hissettiklerini ben ceza veriyorum ama içimdenmi geliyo mecbur kalıyorum gibilerinden duygular yani birde kendinizi karsı tarafın yerine koypda konuşmak gerekir ajanlar cok mu istekli ceza vermeye sadece sitedeki güvenliği sağlamak ve bunu en üst seviyede tutmak onun için jisell imizin görevini dahada iyi yapması amacından  gold ajan olarak görmek istiyoruz bu tabi biraz kendisine birazda bizim desteğimiz ile olucak arkadaşlar jisell e güveniyoruz görüyoruz cok saygı deyer bir ajnanımızdır onun için gold ajan olarak görmek istiyoruz

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 06:27:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ßen Jisell i Gold Olarak Görmek İstiyorum YAzmışım ßi Önceki Yazımda £ksik Söylemişim ßence $ef Olmalı.. Jisellin Hakkı $eflik Çokta İyi Yapacağına İnanıyorum.. Umarım ßir Gün Jiselli $ef Olarak Görürüz..
CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir