ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 11:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CC nin KANGRENI I!!!
 <<12345 678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 12:11:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

SON KEZ BU BAŞLIK ALTINA YAZIP ÇEKİLİYORUM VE TEKRAR EDİYORUM, BENİM CC DE KİMSEYLE ŞAHSİ BİR PROBLEMİM YOK.GURCU ARKADAŞIM BENİM ROZETİMDE OLMADI HİÇ GERİ ALABİLECEKLERİ.BENİM KULÜBÜM NEDEN BAYANLAR TARAFINDAN TERCİH EDİLİYOR VE HEP KALABALIK SENCE.ÇÜNKÜ HEP KULÜBÜMDEYİM VE KÜFÜR YOK.BIRAKIN ARTIK BU ÇAMUR AT İZİ KALSIN MUHABBETİNİ.AÇILAN BAŞLIK NEDİR?ALTINA YAZILANLAR NEDİR?KONU İLE NE KADAR ALAKADAR YAZILANLAR.?BIRAKIN YA BU PRİM YAPMA SEVDASINI DA MANTIKLI ÇÖZÜMLER ÜRETEREK, HEPİMİZ İÇİN GÜZEL OLACAK KÜFÜRSÜZ BİR CHATCITY NASIL YARATIRIZ ONU BULALIM.

AYRICA BİLİNÇLİ BİR USER BULUNDUĞU ODADA BİR BAYANA BİNLERCE LAF EDİLİRKEN SUSUP İZLEYEN DEĞİL, O LAFLARI EDEN KİŞİYİ İKAZ EDENDİR, TEPKİSİNİ KOYARAK GURCU ARKADAŞIM.BUNUN İÇİN AJAN OLMAK GEREKMİYOR SADECE BİLİNÇLİ BİR İNSAN OLMAK YETERLİ.KÖTÜ BİR SÖZ SÖYLENDİĞİNDE ODADAKİ HERKES TEPKİSİNİ BELİRTSE SUSMASA O KİŞİ ZATEN O ORTAMDA BARINAMAZ VE GİDER.

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 12:13:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Buradaki ALEVgibii  nickli kisi benim

Buda Harwest arkadasimizin bu yazilara verdigi cevap:)

Seflerin ajanlarin hatalari oldugunda, gördügümüz bu hatayi kendimizce dile getirsek,  söylesek, ilgi bekliyor oluyoruz, Hatalari olmadigi zaman hatalari yok burda desek yagci oluyoruz:-) Walla ben bu isi anlamadim

Harwest burada ben sana sen sunu yaptin, sen söle demistin demiyorum, Seninle bir sorunum yok,  söyledigim tek sey, ben yanlis birsey görünce gerekeni söyler ve yaparim, bu benim babam olsada yaparim. Kaldiki sanal bir ortamda, sanal bir sefe hayli hayli söylerim.Ben seflerin bile hatasi oldugunda, bunu info ya mail atarak bildiren bir insanim, tabi bunu sizin bilmeniz imkansiz cünkü forumda baslik acip bu sef su hatayi yaptii hadin saldirin diye bangir bangir bagarmam, usulüne göre gerekli yerlere iletirim, ilettimde Insanlari sadece karalamak icin yazmayin. Dedinya

1987 NÝL seni hiç tanýmam selamýmýz bile yok sanýyorum.

Ozaman tanimadigin insanlara

Yaðcýlarýn kýralý 1987NÝL haným

Gibi bir yorum yapma olurmu

Gercekten SIKILDIM  artik, insanlara benim gördügüm en dogrudur, sen göremezsin tarzindaki baski ve karalama ile kendi dogrularini kabul ettirmek kadar sacma birsey olamaz. Buyrun topic sizindir, istediginiz kadar yazin. Artik cevap vermeyecegim.

ginger2004

ginger2004 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 12:19:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
:)))))))))))))))))))))))))))))..açılan başlıkla gelinen noktaya bakın........bir forum başlığı açmıştım...hala sıfır değerde.....demekki ne kadar haklıymışım...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 12:24:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

SON KEZ BU BAŞLIK ALTINA YAZIP ÇEKİLİYORUM VE TEKRAR EDİYORUM, BENİM CC DE KİMSEYLE ŞAHSİ BİR PROBLEMİM YOK.GURCU ARKADAŞIM BENİM ROZETİMDE OLMADI HİÇ GERİ ALABİLECEKLERİ.BENİM KULÜBÜM NEDEN BAYANLAR TARAFINDAN TERCİH EDİLİYOR VE HEP KALABALIK SENCE.ÇÜNKÜ HEP KULÜBÜMDEYİM VE KÜFÜR YOK.BIRAKIN ARTIK BU ÇAMUR AT İZİ KALSIN MUHABBETİNİ.AÇILAN BAŞLIK NEDİR?ALTINA YAZILANLAR NEDİR?KONU İLE NE KADAR ALAKADAR YAZILANLAR.?BIRAKIN YA BU PRİM YAPMA SEVDASINI DA MANTIKLI ÇÖZÜMLER ÜRETEREK, HEPİMİZ İÇİN GÜZEL OLACAK KÜFÜRSÜZ BİR CHATCITY NASIL YARATIRIZ ONU BULALIM.

AYRICA BİLİNÇLİ BİR USER BULUNDUĞU ODADA BİR BAYANA BİNLERCE LAF EDİLİRKEN SUSUP İZLEYEN DEĞİL, O LAFLARI EDEN KİŞİYİ İKAZ EDENDİR, TEPKİSİNİ KOYARAK GURCU ARKADAŞIM.BUNUN İÇİN AJAN OLMAK GEREKMİYOR SADECE BİLİNÇLİ BİR İNSAN OLMAK YETERLİ.KÖTÜ BİR SÖZ SÖYLENDİĞİNDE ODADAKİ HERKES TEPKİSİNİ BELİRTSE SUSMASA O KİŞİ ZATEN O ORTAMDA BARINAMAZ VE GİDER.

bizde onu yapiyoruz zaten barbie30, senin hatani gördüğümüzde ve diğer arkadaşlardan duydugumuzda.. Şahsen ben sana barbie30 odanda yapılan terbiyesizlik ve seninde buna alet olman dolayısıyla senin odana gelmiyeceğim dedim. Dikkat et bak arkandan konuşmadim.. Bunu cafe-1 de sabah saatlerinde genelden yazdım sana. ve odanada gelmeyerek tepkimizi koyduk :) İşte bu senin ve senin gibilere bir tavırdır. merak etme birşeyleri içimize atip odana gelmeyiz. yanlışlık, adam kayırma, hakaret ve küfür varsa biz yokuz dedik :)

Ayrıca sana eve gittiğimde log lar göstereceğim :) Hani odanda kucaginda yatan kankaların varya. Hani su adamlar odanda küfür ediyor ve sende bunlara izin veriyorsun yapma bu adamlara izin verme dediğim kişilerin Log larını göndereceğim sana :) Bak bakalım o küfürleri yazan kankalarına :)..

rozetin olsaydi rozetin alınırdı yazmışım.. bunun anlamı.. sana yetki verilseydi adaletsiz davrandıgın için yetkini alırlardı.. Demek bunu odana geldiğim ilk gün sezmişim tavırlarından :) bunu benim rozetim yokki alınsına cekmende senin anlayabilme kapasiteni gösteriyor :)

Siz devam edin odanizda.. para verdin oda actin.. Küfürde ederseniz, terbiyesizlikte. beni baglamaz.. Ben senin özel odana gelmeyerek tepkimi koyarim olur biter. önemli biri değilsin benim için.

Sadece bir çözüm önerisi getirmişsin. Bende fikrimi yazdim :)

Hoş sohbetler :)

xxBuRcU1980xx

xxBuRcU1980xx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 12:50:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
gurcu :
·Barbie30· :

bizde onu yapiyoruz zaten barbie30, senin hatani gördüğümüzde ve diğer arkadaşlardan duydugumuzda.. Şahsen ben sana barbie30 odanda yapılan terbiyesizlik ve seninde buna alet olman dolayısıyla senin odana gelmiyeceğim dedim. Dikkat et bak arkandan konuşmadim.. Bunu cafe-1 de sabah saatlerinde genelden yazdım sana. ve odanada gelmeyerek tepkimizi koyduk :) İşte bu senin ve senin gibilere bir tavırdır. merak etme birşeyleri içimize atip odana gelmeyiz. yanlışlık, adam kayırma, hakaret ve küfür varsa biz yokuz dedik :)

Ayrıca sana eve gittiğimde log lar göstereceğim :) Hani odanda kucaginda yatan kankaların varya. Hani su adamlar odanda küfür ediyor ve sende bunlara izin veriyorsun yapma bu adamlara izin verme dediğim kişilerin Log larını göndereceğim sana :) Bak bakalım o küfürleri yazan kankalarına :)..

rozetin olsaydi rozetin alınırdı yazmışım.. bunun anlamı.. sana yetki verilseydi adaletsiz davrandıgın için yetkini alırlardı.. Demek bunu odana geldiğim ilk gün sezmişim tavırlarından :) bunu benim rozetim yokki alınsına cekmende senin anlayabilme kapasiteni gösteriyor :)

Siz devam edin odanizda.. para verdin oda actin.. Küfürde ederseniz, terbiyesizlikte. beni baglamaz.. Ben senin özel odana gelmeyerek tepkimi koyarim olur biter. önemli biri değilsin benim için.

Sadece bir çözüm önerisi getirmişsin. Bende fikrimi yazdim :)

KUCAK KUCAĞA YATAN CAFE1 DE BARBİE DEĞİL SİZSİNİZ BU 1!SEN VE ARKADAŞLARIN KULÜBE GELMEYİN ZATEN O KUCAK KUCAĞA OLDUĞUN İNSANLAR NİL İMİZE ERKEK BİLE DİYİP ETMEDİKLERİ HAKARET KALMAMIŞTI.SONRA GELİP ÖZÜR DİLEDİLER VE BARBİE BÜYÜKLÜK YAPIP AFFETTİ BU ARADA ONLAR YÜZÜNDEN JISELL E CAM AÇIP İSPAT ETMEK ZORUNDA BIRAKILDI O AYRI!!!BİZ ONUN YERİNDE OLSAK BIRAK BU ORTAMDA KULÜP AÇMAYI 1 GÜN BİLE DURMAZDIK!AMA SUSUP O TERK ETMEDİ MADDİ VE MANEVİ KENDİNDEN (PARA VE ZAMANINDAN) VEREREK HALA BURADA!ARTI GURCU NICKI KİMDİR?GEÇEN GÜN BARBİE YE ADAMIN BİRİ CAFE1 DE SAYARKEN SUSUP ARKADAŞLARIYLA İZLEYEN, AMA FORUMDA BİR BAŞLIK AÇILINCA BİLİNÇLİ USER HAVALARINDA PROF.KESİLEN KİŞİ.SEN VE ARKADAŞLARIN DEDİĞİN KİŞİLER BİR ELİN PARMAKLARINI GEÇMEZ SAYI OLARAKBİZ BURDAYIZ ÇÜNKÜ BARBİE BURADA.VIP BİLE OLMADAN ARADA BİR GELİP KAYBOLAN AMA KENDİ MÜKEMMEL BİR İNSANMIŞCASINA BURADA AHKAM KESİP MİLLETE ÇAMUR ATANLARA İHTİYACIMIZ YOK.BİZ HERŞEYİMİZLE BURDAYIZ RESMİMİZLE, KİŞİLİĞİMİZLE VE ASLA SANAL DEĞİLİZ.ŞİMDİ SANA HOŞ SOHBETLER DİYİCEM AMA CAFE1 DE VAMPİR OYUNU OYNAMAKTAN SOHBET ETTİĞİNDE PEK SÖYLENEMEZ.

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 13:17:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Burcu, Mail adresini verirsen sana imzali bir resmimi göndereyim :)

Beni bu kadar yakından takip etmişsin, Hakkını vermem lazim.. :))

Merak etme burcu, Küfür eden kim olursa olsun cevremde olamaz :)

Önce düzeltmeye çalışırım, düzelmezse güle güle yaparim :)

Ama emin ol ben birinden birşey istediğimde kesinlikle yapilir. Ben güzelce lütfen küfür veya hakaret etme derim.. Ve etmezler.. Korktuklarından değil. Beni sevdiklerinden. Sizler birileri kavga ederken gülerken of nasıl laf yapiştirdi derken. Ben MSN den yapma beni kaybedersin yazarim. Siz özel odanizda küfür olurken.. Ben biraz gezeyim sizde işinizi bitirin derken küfürbazlara ben yapmayin !! yazmayın küfür falan derim :)

İşte aramızdaki fark bu.. Ben böyle oldugum için senin gibi userlar benim hangi zamanda ne oynadıgımı, hangi zamanda kucagimda kimin oldugunu çok iyi bilirler..

Siz odanızda küfür edenlere izin verirken, ben CC yetkililerine Lütfen şu küfür eden genç arkadaşlarımızı bir şekilde küfürden vaz geçirelimin pazarlığını yaparım. Küfür eden veya senin dediğin gibi başkalarına sataşanları yanımda tutarim küfür etmemelerini saglarım :) Her 1 saatte bir Küfür eden bu küçük yaştaki kişilere sorun var mı ? ortalığı karıştırmıyorsunuz değilmi diye. Devamlı kontrol ederim :)

Kavga gördüğümde  iki taraflada uzun uzun konuşur kavga etmemelerini rica ederim.. :)

işte burcu işte.. Bu yüzden hep beni uzaktan takip etmekle yetineceksin.. O kucakta asla sana yer olmayacak :))

hoş sohbetler ...

resmimi hangi mailine göndereyim :)

neslicikk

neslicikk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 14:15:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
gurcu :

Onun için gurcu diyor ki ;

1987NİL e sadece gülünür :)

1987Nİl birinin online olmasini bekliyorum, senin tanıdığın bir kız arkadaşın. Dünkü geçen konuşmayi ben değil tüm dürüstlüğü ile senin arkadaşın yazacak :)

bu topiğe NOA yazdıgımız için 1987NİL in hemen nasıl kıvıracağini söylediğimde.. yok yapmaz nil öyle biri değil, zaten sen doğruları yazdın, o gün Nil de vardı o tartışmanın içinde adam bize küfür etti diyen arkadaşın.. Sabret :)

biz yazmayalım bunları inanmazsin.. Arkadaşın geldiğinde senin nasıl kıvırdıgını kendi görsün ve kendi yazsın.. :) 

NOA bir tanesin, Dawson cici ajanımız iyiki doğdun.. Roen bir tanesin :) vs vs :)

oluyormu 1987NİL senin gibi yazabiliyormuyum :)

Orda gürcü cok güzel insanlar hakkında ne düşündügümü acık secik yazmış kimsenin hakkında art niyet beslemediğimide yazmış .Forumda yolcu küfür etmedi denilmiş. Oda buna karşılık arkadasınız gelsinde görsün nasıl kıvırdıgınızı hepinizde ordaydınız yolcu nasıl küfür etmedi demiş. Burda bana msnden yazıldıgı gibi nesli sana kızdı gürcü işte sen kıvırdı demiş sin bana diye bişey görmüyorum ben .yada benlik bir mevzu yok. Neden olayları abartılıyor .yalanmı orda hakaret edildi küfür edildi göz yumuldu. VE BİRDAHA FORUMA YAZI YAZMAMA KARARI ALDIM.BİDAHADA LİNK ATMAYIN.BENM TEMİZ DÜŞÜNCELERİM VAR ALLAHIN HER KULUNA KİMSEYE ART NİYETİM YOKTUR. AMA SİZ ART NİYETLİSİNİZ. BEN BEKLERDİMKİ KONUYU KENDİNİZCE YORUMLAYIN .MSNE GİRDİM HURAA SEN SUNU DEMİŞSİN BUNU DEMİŞSİN O BUNU DEMİŞ :) NEYSE FORUMDA SİZE BAŞARILAR

neslicikk

neslicikk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 14:19:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ayrıca nil orda gürcü benm adımı vermemiş sen neden hemen beni düşündün senin güvenin bumu :) msne girdim direk sen demişsin sen yapmıssın dedin neyse arkadasım canın saolsun

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 14:35:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Orda gürcü cok güzel insanlar hakkýnda ne düþündügümü acýk secik yazmýþ kimsenin hakkýnda art niyet beslemediðimide yazmýþ .Forumda yolcu küfür etmedi denilmiþ. Oda buna karþýlýk arkadasýnýz gelsinde görsün nasýl kývýrdýgýnýzý hepinizde ordaydýnýz yolcu nasýl küfür etmedi demiþ. Burda bana msnden yazýldýgý gibi nesli sana kýzdý gürcü iþte sen kývýrdý demiþ sin bana diye biþey görmüyorum ben .yada benlik bir mevzu yok. Neden olaylarý abartýlýyor .yalanmý orda hakaret edildi küfür edildi göz yumuldu. VE BÝRDAHA FORUMA YAZI YAZMAMA KARARI ALDIM.BÝDAHADA LÝNK ATMAYIN.BENM TEMÝZ DÜÞÜNCELERÝM VAR ALLAHIN HER KULUNA KÝMSEYE ART NÝYETÝM YOKTUR. AMA SÝZ ART NÝYETLÝSÝNÝZ. BEN BEKLERDÝMKÝ KONUYU KENDÝNÝZCE YORUMLAYIN .MSNE GÝRDÝM HURAA SEN SUNU DEMÝÞSÝN BUNU DEMÝÞSÝN O BUNU DEMÝÞ :) NEYSE FORUMDA SÝZE BAÞARILAR  

Burda senin gurcu ile konusan kisi oldugunu zaten söylüyosun degilmi. 

Ayrica; Benim herseyimi söyledigim bir kiz arkadasim vardi,  oda bana herseyini anlatir ama konustuklarimiz aramizda kalirdi dün de yine ona demistim msn den, actigim basliga böyle seyler yaziliyo diye, baskasina demedimki baskasini düsüneyim.

Artik yazmiyorum sadece cok yazik diyorum...

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2007 Cum 15:13:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
1987NiL :

Hepimiz burada vakit geciriyoruz. Günün stresini atiyoruz bazen. Ama CC de giderek yayilan bir kangren var.

Nick aliminin kolayligi, sohbet odalarindaki sorunlu kisilerin ceza alsalarda 7 gün 24 saat odalarda rahatsizlik vermeye devam etmesi gibi bir cok sorun aslinda CC nin kangreni benim gözümde.

NICK ALIMININ KOLAYLIGI: Yeni sistemle birlikte, nick alimi artik cok kolay oldu. Gecen gün yildiz ajanligim sirasinda gecen bir diyalogu aktarmak istiyorum.

X user: olum bas küfürü bea.

Y user: olum ceza alacam yine, ne küfürü, dur simdi oda izleniyor.

X user: Alsan nolur. Yeni nickle girersin

Y user: Olum nick almaktan biktim.

X user: Ben zulaladim 20 den fazla nick var.

Iste iki user arasinda gecen konusma aynen böyle.Yani demek istedigim su. Nick aliminin kolaylastirilmasi, CC ye sohbet ortaminin  daha cok kirlenmesi olarak geri dönüyor. Bence bir cözüm bulunmali, evet burasi bir ticari site, ne kadar cok kullanici olursa o kadar iyidir gibi düsünülebilir. Fakat sunu unutmayalim. Kullanicilarin memnuniyeti, devamlilik demektir. Burada sohbet icin bulunan userlerin memnuniyetini saglamak 1. görev olmali diye düsünüyorum. Bunun icinde siteye üyelik ve yeni nick alimina bazi zorluklar getirilmeli diye düsünüyorum.

SOHBET ODASINDA SÜREKLI RAHATSIZLIK VERENLER: Birde böyle bir durum var. Vipli, tipli uzun zamandir CC  useri olan bazi kisilerde bulunduklari sohbet odasinin huzurunu kacirip rahatsizlik veriyorlar. Ceza aliyorlar ama ceza bitmesi durumunda yada baska bir nick ile tekrar gelip ayni rahatsizligi vermeye devam ediyorlar. Bence bir user hakkinda rahatsizlik verdigi belirtilerek belirli bir sayida sikayet oldugunda, sikayet edilen user önce izlemeye alinmali sonrasindada gerekli uygulama yapilip siteye girisi engellenmeli. Burda cogunlugun huzuru ve memnuniyeti daha önemli diye düsünüyorum.

Bunlar benim görüslerim. Umarim dikkate alinir.

sen daha actığın konunun ne oldugunu bilmiyormusun.. ahh Nil ah tamam birde şöyle anlatayim belki anlarsın :)

Sıkıntın nedir ? sıkıntın aman başlık acayim şirin olayim değilse..  yukarıda yazdığın Küfür eden nicklerin başka nicklerle gelip küfüre devam etmeleri ve çözüm önerileri.

bizler çözüm önerisi olarak ne yazdik.

MYST abi ile dedik ki. Nick alımının zorlaştırılmasının yanında. Cezaların Nick e değil. Nick i kullanana verilmesi. Bunu zamanında denedik ve harika bir yöntem :)

Bu yapilsin dedik ve bir örnek verdik.  yolcu olayını. Hani dün hepimiz cafe-1 de bu sorunu yaşadık sen hemen bir sinirle geldin bu foruma topic actın ya he işte o konu :) Sen NOA nın ismini görüp topiğinde yok ben onun açmadım desende.. Sen gel onu benim külahima anlat.

Nİl biz senin aksine küfüre büyük cezalar getirilmesini istiyoruz.

NOA ya küfür eden 144000000 dk alıyorsa, neslicik e küfür edende 14400000 dk alsin diyoruz. NOA nın ki annede Nesliciğin ki bal kabağimi ?

şef ler küfür eden veya hakaret eden userlara ceza vermek yerine odaya girip küfür ve hakaret edene Sen yüzsüzsün, sen kendini peygamber sanıyorsun gibi cocukca tartışmaya girmek yerine yarım saat içerisinde 3 nickide ceza alıp cezasi açılan ilk nickiyle yine odaya giren bu yolcu27 densizine cezasını versin diyoruz :)

NİL çokmu şey istiyoruz arkadaşımızın ailesine küfür ediliyor ve ceza alsın istiyoruz. Dakika başı başka nicklerle gelip hakarete devam etmesin istiyoruz.

nedir bu tavrin ?  tamam senin topiğinde NOA nın adını kullandim kabul ediyorum :)

Bunuda dün arkadaşına söyledim.. NOA nın adını kullandım 1987NİL bize kızacak dedim. Çünkü en büyük Ajanci NİL :)  beni yalanci çıkarmadiğin için ayrıca teşekkür ederim NİL :)..

Sen beni yalanci çıkarmadiğin içinde bende sana bir iyilik yaptim.. Bak NOA, 1987NİL in yazılanlarla hiç bir alakası yok :) dedim.. Korkma NOA sana bişi yapmaz :) Sen şıkıdım şıkıdım videolara devam :)

Ben bu sitede ne kadar inatçılığımla tanınmışsam, sende bir o kadar Ajancılığınla tanındın.. İnanmıyorsan forumları oku :) 

O yüzden NOA yi korumaya falan kalkma. açtığın konu ile nesliciğin yaşadıgı olay ve bizlerin yansıttıkları aynıdır :)  hiç öyle NOA adını görünce ne oluyor ya Konumu başka yöne cevirdiniz deme :)

Konu küfür edenler ve bu terbiyesizlere müdahele etmeyen şef, ben konuyu derinleştiriyorum ve gerçek bilgilerle sunuyorum sadece :)

Çözüm bulalım diye :p

NİL bak sen yine burdan devam et..

NOA, NOA seni sefiyoz bak forumda neler yapiyoz senin için NOA :)

buyur :)

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir