ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 04:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   ELVADA TÜM DOSTUM GİBİ DOSTLARA
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 15:07:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

çok onur kırıcı bi mevzuyla karşılaştığını biliorum hele bi de bunu arkadaşım dediğin insanın yapmış olması olayı daha da çok vahimleştiriyo.gitme kal dicem ama biliorum ki fayda etmicek.ama kalmalısın olayı kabullenmiş ve sineye çekmiş gibi olmamalısın.aklı selim her insan böyle bi durumda kimin adice bi harakette bulunduğunu anlayabilir.gitmesi gereken sen değilsin başka biri.herşeyi bi yana bırak bu iftira bile olmasa gerçekten böyle bişi yapmış olsan dahi bu arkadaşım dediğin insanla aranda kalmalıydı.çok iyi bi iş yapmış gibi özel olan şeleri log yapıp alenen insanlara göstermiş olmak adice bi hareket.umarım ona afferim demiştir birileri.ya da yaptığı şeyle gurur duyuyordur.

ben verdiğin kararı bi kez daha düşünmeni istiyorum.insanlar en azından arada ki farkı anlıyor  ve senin bizans oyunları yapmayacağını biliyorlardır.

yine de eğer ille de gidicem buralarda duramam diyorsan kendine ve yüreğine çok ii bak.kısa da olsa seni tanımak güseldi nesli :))

m00n1303

m00n1303 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 15:32:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Neslicim tsk ederim canım.Kimsenin kırılmasını ve üzülmesini istemiyorum.Ama birdaha gelmeme gibi bişey sakın ama sakın yapma.Bu kadar ufak şeylerde pes edeceksek hayatta hiçbir şey kazanamayız.Bazı arkadaşlıklar kuruyoyruz ve bu arkadaşlıkların bazıları ile anlaşıyoruz ya da anlaşıyor sanıyoruz,bazıları ise anlaşamıyoruz.Bu durumlarda en güzel yapılması gereken şey susmaktır diye düşünüyorum.Bahsettiğin arkadaşımıda seviyorum, senide seviyorum.Sizin bu aranızda yaşadıklarınız en az sizi yıprattığı kadar benide yıprattı.Bunu hissetmişsinizdir umarım.Hiç ummadığım şeylerle karşılaştım.Ama hayat bu herşey olabiliyor.Ama bu demek değildir ki birinin burayı terketmesi.Bunu senden bir daha duymak istemiyorum Nesli ve sen buraya gelmeye devam edeceksin.Hayat ya da sanal hayatımıza devam edicez.Evet ayrıca ben çok kıskancım den gelmezsen kimi kıskanıcam

simonkala

simonkala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 15:36:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
neslüü kim ayıp ettide gidiyon sen? kötü söz sahibinindir şu 3 günlük dünyada kimseyi kırmaya deymez bence?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 18:16:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

neslicik seninle muhabbetim olmadı..ama izlenimlerime göre sevilen birisin cafe1 de...

iyi niyetli biri olduğundan şüphem yok..öfkeyle kalkan zararla oturur..bu ayrılma kararını düşünmeni öneririm...

bu kardelen belki seni düşündürür....

bybrut00

bybrut00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 18:52:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Biraz hakkım varsa helal olsun canımcım

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 18:58:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Noluyo ya nereye  banane gitme gel yerim senin olsun istemiyom gitme sen yeterki hatta sana cafede özel bi yer hazırlayım Üsdün beni neslicik  umarım daha sonra yine bi yerlerde karsılasırıs Seni sewmiştim bizi unutma arada bi uğra

EnDLeSSLoVe4

EnDLeSSLoVe4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 19:35:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

her ne kadar   kawgalı olsakta kib reelde başarilar.

byyyy byyyyyyyyy

neslicikk

neslicikk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 19:41:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tülda25:Atilla :) hehehhe diyşemin diyşeşi senide cok sefiyorumm . Sanada yazdım ama yazım cıkmamış.Hakkını helal et diyşem sana emanet

BANA YAZAN TÜM ARKADAŞLARIMA TŞKR EDERİM HOKKABAZ ÖZELLİKLE SANA YAŞADIĞIM OLAY COK AĞIRDI.Ve burda durmak yaramı teşcekdi.Ben yüzsüz bi kız değilimki sindiriyim.Ama sizleri görmeye gelirim End BİZ kavgalı değildikki :) şakalaştık onlar  geride kalma güzel günlerdi sadece

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 19:45:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neslicim canım;

Hayattta hiçbir şey kendinden daha önemli değildir, bir yerde bulunmak yada biriyle muhattap olmaktan ötürü huzursuzluk duyarsan, o yerde de bulunmazsın o kişiyle de muhattap olmazsın; ama sana yapılan  karaktersizce bir davranış yüzünden, seni seven insanların çoğunlukta olduğu bir yeri terketme kararı almak yerine bence biraz ara vermeyi düşünsen daha iyi olur.Sadece biraz kafanı dinlemek adına.

Her zaman insanlarla içiçeyiz sanal dahi olsa  ,yaşadığın her şey senin için bir tecrübe ve başkalarının tecrübelerinden faydalanmayacak kadar uzun yaşayamıyoruz malesef ; ama kişilerle olan dialoglar için bu düşünceyi pek doğru bulmuyorum, sen başkalarının sözlerine aldırmayarak karşındaki insanı kendin tanımak istedin, yeri geldi savundun yeri geldi tartıştın, sonuçta kendi gözlemlerinle bir yargıya vardın, hiç yaşanmaması gereken sinir bozucu bir şekilde kişiyi tanımış olsanda,kendi hislerin ve aklınla hareket ettin, senin bu yaptığının yanlış olduğunu düşünmüyorum kesinlikle.

Son derece aklı başında, yaşından olgun düşünebilen, aile terbiyesi almış birisin Neslim,yaşanan tatsızlığı sinene çekmeni beklemiyordum zaten senden, ama Seni Sevdiğimi ve Sevdiğimizi biliyorsun,uzun soluklu bir veda olmasın lütfen, sağlığına özen göster,beni bu siteye veda etmenden çok kendine zarar vermen üzer Neslicim.

Yerin Her Zaman Hazır...Kucak Dolusu Sevgiler...Melekler de Hüzünlenirler...

tilda25

tilda25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2007 Pzt 19:46:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
neslücükkkkkkkkkk.. bende seni seviyorum ama nereye gittiğini anlamadım.. ve kim için gidiyorsun ki.. hani kendin için bırakacaksan dert değil ama seni kızdıran bi kaç kişi içinse değmez.. hep derim kimsey bağlanmayın çünkü karşınızdaki kişiler  tahmin etttiğiniz kişiler çıkmıyor.. bu yüzden eğlen gitsin yahu..gözünü morartırım bak..
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir