ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
30 Nisan 2024, Salı 05:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Mutlu olmayı biliyormuyuz?
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 04:07:41      Mutlu olmayı biliyormuyuz?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Elimizdekilerle mutlu olmayı biliyor muyuz? Zannederim cevap ‘Hayır’ olacaktır.
Sahip olamadığımız ne varsa bunların eksikliğini hisseder ve elde etmek için çaba harcarız.
Kuşkusuz önemli bir özelliktir istenilen şeylere ulaşmak yolunda savaş vermek. Elde etme isteği bizi canlandırır, önümüze bir hedef koyarak bu doğrultuda çaba göstermemize yardımcı olur. Dinamik bir hayat sürmemizi sağlar. .

Tüm bunlar iyi güzel de peki sahip olduklarımızın farkında mıyız? Sahip olduklarımız için sevinmeyi, onlara gereken değeri vermeyi biliyor muyuz? Ya da şöyle sorayım, ‘Mutlu olmayı biliyor muyuz?’

tatlibela8406

tatlibela8406 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 04:10:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
evet ben biliyorum

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 04:16:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
 Mutluyum ve umutluyum.

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 04:37:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne elimdekilerin kıymetini biliyorum nede mutlu olmayı :S

JackbuLL

JackbuLL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 04:47:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Elim boş bişey tutmuyorum neyin kıymetini bilicem

EnDLeSSLoVe4

EnDLeSSLoVe4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 05:04:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjuum :

Ne elimdekilerin kıymetini biliyorum nede mutlu olmayı :S

ewet burcu iyi tarif etmişin .Aynısına katılıyorum.

(Olcay abi cok gusel konular acıyorsun ellerıne saglık)

C0Y0TE

C0Y0TE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 05:05:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
inSanın doğasında vardır bU.eLindekiLerLe yetinmez.eLindekiLErin kıymetini biLmez.Daha fazLasını ister.eLde edinmeyincede üzüLür.meseLa güzeL bi kız geçer,aH benim oLsaydı bu bir miLyar borcum oLsaydı.kız numarasını verir.çıkarLAr.sonra kıymetini biLmessin.diğer güzEL geçer ağğğ bu değiLDe bu oLsaydı.geneLLeme yapmıyorum biz erkekLEr için ama bu bi örnek.eLimizdekiLEr yetmiyo...

ccSTONEcc

ccSTONEcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 05:08:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hep daha fazlasını istediğim için mutlu olamıyorum belkide elimdekilerle yetinmeyi bilmiyorum

ALONEcc

ALONEcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 09:00:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ELİMDEKİLERİN KIYMETİNİ BİLİRİM HERZAMAN , ÇÜNKÜ KOLAY ELDE ETMEDİM. MUTLU OLABİLMEK İSE ASLINDA ÇOK KOLAY, GÖKYÜZÜNE BAKMAK YADA NEFES ALABİLMEK BİLE BİR MUTLULUK SEBEBİ OLABİLİR BAZEN.AMA İNSANOĞLU OLARAK YARADILIŞIMIZ GEREĞİ DOYUMSUZUZ MALESEF.BİR ŞEYİ ÇOK İSTERİZ MESELA OLDUĞUNDA FARKLI BİR İSTEK DEVREYE GİRER.ASLA BU İSTEK LİSTESİ BOŞALMAZ.BU OLMAZSA ZATEN YAŞAM AMACI KALMAZ.AMA ÖNEMLİ OLAN ŞU ANDA SAHİP OLDUKLARININ KIYMETİNİ ALGILAYABİLMEK BİR ŞEYLERİ İSTERKEN YA ELİMDEKİLER OLMASAYDI NE YAPARDIM DİYE DÜŞÜNMEKTEN ASLA VAZGEÇMEMEKTİR. SAKIN ELİMDE NE VAR DEMEYİN, RAHAT ALABİLDİĞİNİZ BİR SOLUK BİLE ELİNİZDE OLAN BİR KIYMETTİR.ONU IZDIRAP ÇEKEREK ALANLAR VAR UNUTMAMAK LAZIM. HAYAT ÇOĞU ZAMAN ZORLUKLARLA GEÇER, AMA GÜLÜMSEMEYİ YÜZÜNÜZDEN EKSİK ETMEZSENİZ BİR MÜDDET SONRA KARŞINIZDAKİLERİNDE SİZE GÜLÜMSEMEYE BAŞLADIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ. ZORLUKLARA İNAT GÜLEMESENİZDE GÜLÜMSEYİN.KİMSE SİZİ MUTLU ETMEK ZORUNDA DEĞİL, MUTLU OLABİLMEYİ SİZ ÖĞRENMEK ZORUNDASINIZ.SİNİR, NEFRET, KİN, KARAMSARLIK GİBİ NEGATİF DUYGULARI MÜMKÜN OLDUĞUNCA HAYATINIZDAN UZAK TUTUN.ONLARIN YERİNE SEVGİ DOLDURUN.BENCE SEVGİ MUTLU OLMANIN İLK ADIMI, SEVDİKÇE YÜREĞİNİZ BÜYÜR.KİMİ YA DA NEYİ SEVDİĞİNİZİN ÖNEMİ YOK, BİR KUŞU, ÇİÇEĞİ YA DA BİR İNSANI FARK ETMEZ, SEVEBİLMEYİ ÖĞRENMEK LAZIM KARŞILIK BEKLEMEDEN.ONDAN SONRA MUTLULUK HER DAİM KAPIMIZDA OLACAKTIR, EMRİMİZE AMADE.

R_O_N_A

R_O_N_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2007 Per 11:04:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SeVgili Nobod... Çok GüzeL ßi Konuya Deyinmişssiniz..Tşk Ederim...

İnsanlar ne zaman MutLu olurlar? Ya istediği  Bişi Olur o an yada  Çok SEvdiğini Bi dosTunu Görür...İnsanlar Sevdiklerini GörürSe ve onlarla yaşanılan hayatLa MutLu olurlar...TAbi bide Şu var:İnsanLar SEvdiklerini yada sevdiği bişiyi Kaybetmediği sürece Onun değerini aNlamaz...Bi ÖrnekLe açıklayalım...Bi CooGun annesi hayattayken hiç ama hiç ilgisi olmaz o anneye ama çok sever..Bi dediğini İki yapmaz Ama Ne derSe desin cocuk kendi  dediğini yapar.BirGun o Anne vefat eder. Ama o çocuk Bunu Kabullenemez,oLamaz yapılamaz bana der.Ama Ölüm hariç her şeyin Bi İlaçıcını BuLan insanoğLu Bi ölümü buLamamıştır...O çocuk annesini Ölünce Kıymetini anlamış.Ama iş işten geçmiş.Yani KısaCası En küçük şeyden BiLe MutLu olmayı ßileceksin...MutLuluk insanın elindedir.Ne yaparSan yap isterSen kendini parçalama ama YÜCE ALLAH ımız Her Kötü ßi şeyin altında ufacıkca OLsa Bi MutLuLuk verir,yeterki sen onu buL...ALLAh Her Şeyi Veriri iyi oLsun kötü olsun.Ama OnunLa beraber Küçük yada Büyük bi MutLuluk,sabır,Sevgi,savgısını vermedende geçmez...

NEse ben MutLuYum bu dünya ne kadar Kötü OlurSa olsun.... RONA..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir