ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 20:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   İSMAİL YK NEDEN SEVİLMEZ?
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

disikanarya

disikanarya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:09:35      İSMAİL YK NEDEN SEVİLMEZ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ismail yk düşmanlığının nedenini ben çok merak ediyorum, acaba seviyoruz da karizmayı çizdirmemek için mi sevmiyoruz diyoruz, ben kendi adıma dürüstçe şunu söyleyebilirim, genelde hard rock, metal dinlesem de ismail yk yı severek dinliyorum, iyyyyyyyy iğrenç diyenleri de anlamıyorum, liste başı olan bi adam nasıl oluyor da sevilmemesine rağmen albümleri bu kadar tutuyor, yorumlarınızı bekliyorum

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:25:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ben soruyorum; neden sevilsin ismail yeka?

Vestiiimenta

Vestiiimenta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:26:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
   Ben şiddetle karşıyım sevmiyorum eskiden severdim o ayri bi mevzu. Ben sana Allah belanı versin desem Töbe Yarabbi Töbe Allahda sana bela verse,Kaldır kaldır cicilerini derse ben bu adamın neyini dinliyim .. Allah bela verirse sen ne olur biliyomusun ? Ben sevmiyorum,zevkler tartişilmaz ama.

radyodj

radyodj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:29:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Adını bile anmak istemem zeki olan bir insan zaten bu şahsiyeti dinlemez genelde zaten bayanlar dinliyor normaldir bestelediği şarkı sözü olsun tipi olsun zaten kendini belli ediyor saçma sapan şarkıçılara hayır kaliteli müzik yapan sanatçılara evet

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:30:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ya liste başı olsun isterse dünya starı olsun banane kıro bişi ıyyyyyyyyykkafadan atıyo sallıyo şarkı yaptım diyo ne be yok şapur şupur yom 90-60-90 birazda rap ci görüntüsü vermeye çalışıyo iyk kıro şey.özentiliği bırakıp gitsin adam gibi kulvarında arabesk yapsın belki sevilir hiç olmazsa saygımız olurdu özentilerden nefret ederiM .

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:30:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben kendi adıma konuşayım adamıı hiç sevmiyorum sarkılarıda sacmalıktan baska bişey değil ama cevremdeki bi cok insan sarkılarını dinleği için ister istemez bende öğreniyorm şarkılarınıı ve ayrıca sadece cevremdekiler değil coğu zmn tv de bile çalıyor yani isteyerek değil zorunlu kaldım için dinliyorm ben :) tabi adamı sevmeyen kadar sevenii var o yüzden  liste başı oluyor albumleri satılıyor..vs adamların müzik anlayışı(!) o demekki :) eminim ki onlarda benm dinlediğim sanatcıları ve sarkıları dinlemezler ve ıyyy,bıyy gibi sacma salak seler söylerler haklı olarak :Pp

disikanarya

disikanarya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:41:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya adamın yazdığı sözlerde mantk aramak bence çok saçma, ki sözler piyasa sözler yani erkeklerin kendi aralarında çevirdiği muhabbette kullandıkları sözler, ben sözleri sade ve güncel buluyorum, gündemimizde en çok dinlenilen şarkılara baktığınızda sözlerin hep basit olduğunu siz de farketmişsinizdir, durum böyleyken adam saçma sapan sözler yazıyor demek kişisel bi saldırı olur, tarzına gelince bence bu da normal karşılanmalı, yurtdışında büyümüş diğer tüm türkler gibi kimlik arayışı hala sürüyor yk da, anlayışlı olun arkadaşlar, çok acımasız ve empatiden uzak eleştiriler yapıyorsunuz

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:44:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Geçenlerde burjuum börek yaparken ismail yeka dinliyordu :)))

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:46:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Ben soruyorum; neden sevilsin ismail yeka?

RBD666

RBD666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 19:48:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bencede adamın yazdığısözlerde mantık aramak çok saçma mantık olmadığını biliosn nie arıosn eğer piyasa sözler dediğin salak salak sözlerse ÖRN:allah belanı wersin-başın ağrırsa salla gerçekten piyasadır

NOT:şarkı sözü yazmayı bilmiyo ne işi war müzik ortamında zaten yaptığı şeyde müzik değil

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir