ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 12:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   istanbulu hız çılgınları sizi bekliyoruz
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EnDLeSSLoVe4

EnDLeSSLoVe4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2007 Sal 10:49:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BaranEfe sen o kafanla şu wiraji donemessin...

nokta..

ekinox

ekinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2007 Sal 12:07:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BARAN EFE MADEM CIDDI RAKIP ARIORUM DIODUN AL SANA BEN CIKTIM ISTE.HALA ISI DAALGAYA VURUPTA LAGA LUGA  YA GETIRME YARISI..SONUNDA LOLIPOP DEGIL AMA SNN YENILGINIE GORMEK COK GUZEL OLUCAK YALNIZ SU LAFIDA UNUTMA SONUNU DUSUNEN KAHRAMAN OLAMAAZ...ARABA DA DEGIL SOFOR ONEMLIDIR .CESARETIN VARSA GEL..GERISI YALAN ZTN!  BU ARADA ENDESLOVE ARKADASIM HARBI MANYAK KONUSMUSSUN TEBRIK EDIORUM SNI OLAYA SON NOKTAYI SUPER KOYMSSSUN:)))

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2007 Sal 12:26:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim 65 görünümlü 92 model serçem var çift egzost (biri sürekli düştüğünden yedek taktırmak zorunda kaldım) tek kapı(arka kapılar artık tutmadığından kaynaklayıp kapıları iptal ettim)  7 ileri vites (diğer 5 i çalışmadığı için 2 vites daha eklemek zorunda kaldım )

Anlıycağınız full modifiye bir araç yarışa anahtarını koyacakları bekliyorum...

Not- 4 tekerinde farklı olmasından dolayı araç piste çekiciyle getirilip teker montesi pistte yapılacaktır çekici ücreti yarışa dahildir- 

I3aranEfe

I3aranEfe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2007 Çar 00:10:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

enleslove merak etme ben ayık kafayla kulanmam araba donmesmde farketmez çok çok şaranpole yuvarlanırız sorun deyil aklın ermedi işe sen burnunu sokma ...

kinix senmi bana rakibsin sadece sana verebileceyim en guzel cevap

muhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

muhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ekinox

ekinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2007 Çar 01:03:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BARAN EFE BOS ADAMSIN BOSSSSS KONU ACIOSUN HERKES SNLE DALGA GECIO.HADI BEN ADAM YERINE KOYDUM...AMA YANILMISIM DIER ARKLAR HAKLYMSSS! SEN BIRAK YARISMAYI ONCE ADAMLGI OGREN:) HEM SEN NEYLE YARISMAKTAN BAHSEDIOSUN?NEYLE YARISICAKSIN YANI KAYKAYINLAMI:) AYIK KAFAYLA ACMAMISSN BU KONUYUDA BELLI ZTN...NYSE COK FILM IZLEME EN IISSI ETKISINDE KALIOSUN SNRA:)

I3aranEfe

I3aranEfe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2007 Çar 01:10:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·ekinox·

bu başlık senin için yada o yazan lr için açılmadı bi ida userini bi kaç kişi için açıldı onlarda ayzamadı beni bilen bilir sen dalgana bak evet kaykayımla yarışcam ben seni ilgilendirirmii

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2007 Çar 02:00:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·I3aranEfe· :

slm rali tutkunu arkadaşlara slm olsun

evet arkadaşlar kendine guvenen istlu hıztutkunları sizleri bekliyoruz bi idda uzerine bu başlı açtımm suan aramızda bulunmayan mrcc(kemal) arkadaşımız yarışalım dedi bende kendisini kıramadım forma tasıdım bu başlı neden olmasın dedim kendi kendime arkadaşlar istanbulu hız ve adrenalin arayan arkadaşlara sesleniyorum varmısınız yarışaa

talebiniz olursaa yarıs yapılacaktır

yer olarakta otoban tem

Evet sayın seyirciler aşırı hız yine can aldı...

Dün akşam TEM otoyolunda meydana gelen korkunç kazada yarış yaptıkları belirlenen ve hızını alamayarak ters istikamete giren trafik canavarlarının düğün konvoyuna çarpması sonucu yeni evli çift olay yerinde, birisi çocuk olmak üzere toplam.........................

İnsanların hayatı sizinkiler kadar ucuz değil...

wwarkheww

wwarkheww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2007 Çar 12:01:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kuşlar gibi uçmayı,balıklar gibi yüzmeyi öğrendik.Ancak bu arada küçük bi sanatı unuttuk insanca ve başkalarına zarar vermeden yaşamayı.Her gün trafik kazalarında onlarca insan yaşamını yitiriyor ve hala bizler kendi egomuzu tatmin için hızın zevkli ve güzel olduğunumu düşünüyoruz ?Yaşam yalnızca bizim yaşamımız deil !diğer insanların yaşamlarına saygı gösterip değer verdiğimiz sürece özgürüz arkadaşlar.........

canimde

canimde resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2008 Sal 13:43:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Hiç farketmez yeri ve zamanı söyleyin

bybrut568

bybrut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2008 Sal 19:19:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

amele dolmus forum gene

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir