ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 19:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   xxx ASKER MEKTUBU (gülmek isteyene) xxx
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxVENUSxxx

xxxVENUSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:14:06      xxx ASKER MEKTUBU (gülmek isteyene) xxxsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ASKER MEKTUBU

SEVGİLİ HAKKUŞ,

Mektubunu aldım.gelmesi ne denli sevindiriciyse de okuduklarım o denli üzücüydü...demek asker gittiginden beri çavuşun size özelliklede sana yapmadıgı kalmamış.^^suçum olsa yanmam^^diyorsun.sana inanıyorum dostum olur.olmaz seni dövdügüne göre,yazdıgın gibi o herif asker ocagına yakışmayan Sadistin teki...sen sivilken ağzına kötü söz almazdın.adamın beşiğinden mezarına kadar nesi varsa içinden sövdüğüne göre gerçekten çok sinirlenmişsin .ama haklısın .ben de olsam ondan nefret ederdim oysa hepiniz aynı vatanın evladısınız. neden ayırım yapıp en ağır işleri sana yaptırıyorKİ???..senin gibi aklı başında ,sorumlulukraının bilince olan insana  Böyle davranmak için çok adi birisi olmalı,zaten adinin teki Demişsin.neyse hakkuş,vatan borcu bu,,,her neyse,insanlıktan uzak olan Çavuşuna bile,katlanıp vazifeni yerine getirmelisin.sen yine elinden geldigince iyi asker olmaya çalış.benide mektupsuz bırakma.mektupları dışardan yollamakla iyi ediyorsun.çavuş iti okursa bir de mektuplar için Dayak yersin sonra.
 özlemle gözlerinden öperim

ULAN RECAİ İTİ;

ben sana ne zaman mektup yazdım da o allahın belası mektubu gönderdin ??mektuplarımızın okundugunu bildigin için bu adiliği yaptın dimi KÖPEK?? senin yüzünden gül gibi çavuşumun bana yapmadığı kalmadı.tonla dayak....bir hafta da hapis cezası yedim çavuş beni bölüğün önüne çıkarıp KARŞINIZDA ORDUMUZUN EN ŞEREFSİZ ASKERİ DURUYOR dedi.ne dediysem ,senin nasıl adi bir yaratık,mektubunun da o eşşek şakalarından biri olduğuna inandıramadım.bir daha mektup falan yazma...zaten,ilk izine gelişimde ellerini un ufak edeceğim.bir kaç yıl eline kalem alamayacaksın.en kısa zamanda başına bir kaza gelmesini,sürüm sürüm sürünmeni dilerim...

SEVGİLİ HAKKUŞ

Yanında olamadığım,sorunlarını ve aclarını paylaşamadığım için Kahroluyorum.mektuplarını okudukça içim kan ağlıyor. MANYAK ÇAVUŞ iyice azdı ha...vay sadist vay...bir de adam bilip çavuş yapmışlar.böylelerinin eline hiç yetki vermemeli...sonra ne oldum delisi oluyorlar. sivil olsam yapacagımı bilirdim diyorsun.ama haklısın hakkuş.sinirlerine hakim ol...askerlikte üste saygısızlık olmaz.adama askerliği bitirmezler VALLAHİ...uyma o hayvana dostum.zor ama sayılı günler gelir geçer.buralar bildiğin gibi eksikliğini hep hissediyoruz.en güzel günler seninle olsun....

RECAİ DENEN HAYVAN,

Lan sana hayvan demek iltifat,HAyvanlara hakaret olur,oğllum sen çıldırdınmı?ÇAVUŞ fıttırdı...adamın bir ağzıma yapmadığı kaldı. YAZMADIM KOMUTANIM. diyorum,yemin billah ediyorum dinlediği yok.ah ulan EŞŞEOĞLUEŞŞEK yaktın beni...askerliğim şimdiden 1 ay uzadı.her gece tuttuğum 8-5 nöbetleri=şimdi=3-5,günde yalnız başıma tam teçhizat 20 km koşu,2 çuval  ıspanak ayıklamak imanımı gevretiyor.yeter artık RECAİİ!...şakanın çıkacak b..u moku kalmadı.bu gidişle zor ya,izne gelirsem kendine kaçacak delik ara.tüm kemiklerini kıracağım.
ALLAH BELANI VERSİN

HAKKUŞCUĞUM,
Yooo,yazdıklarına inanmıyorum.bu kadarı olmaz ama...artık O ŞEREFSİZ ÇAVUŞUN sana yaptıklarını insan yapmaz.nedir bu EŞŞEOĞLUEŞŞEĞİN sana çektirdiği ? yani afedersin ama insan  sokaktaki uyuz ite bile daha iyi daha merhametli davranır.bak hakkuş,sakın benden gerçekleri saklama,yoksa Görevden mi kaytarıyosun ? eninde sonunda ikinizde bu vatanın evladısınız.böyle yapması için ya kafadan sakat ya da soysuz olmalı...ne diyeyim hakkuş? sabredeceksin.allah sevdiği kuluna çektirirmiş.senide seviyor olmalı ki ÇAVUŞ gibi bir NAMUSSUZU başına bela diye sarmış
 can dostun RECAİ

RECAİ SOYSUZU STOP !

Sayende askerliğim bitmeyecek stop !....FİRAR ettim stop !....seni parçalamaya geliyorum stop !..

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:30:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
süperr ötesi yaa.gıcık gittigim biri askere gitmişti.onada mı böle bişiy yapsam

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:36:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yazık kııss valla ya atlar gelirse yanına .....

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:49:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Birgün Çanakkalede Savaşırken Sesler Kesilir Askerkerlerden Biri Bakmaya Gider Hemde Yeni Elbiselerini Denemek İster Calıların Arasına Girip Soyunurken Düşman Askeri Turk Askerini Gorunce Hemen Kavgaya Tutuşurlar Ve Türk Askeri Savunmasız Halde Düşmanı Yener Ve Komutanına Götürüp Teslim Eder Komutan Anlat Nasıl Oldu Der Asker Yanlıslıkla Çorabım Ağzına Gitti Bayıldı Der :):):)

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:53:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kokan çoraplar bile işe yaramış .......

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:56:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Gerçekten güzel olmuş. Harbiden çok güldüm.

VENUS, bu güzel paylaşımından ve emeklerinden dolayı,

teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla!..

raikimi

xxxVENUSxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2007 Pzt 16:59:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Rica ederim beğendiğinize sevindim

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2007 Sal 17:02:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

günümü kurtaran dakikalar yaşanıyor şuan::)))

okula gitmeyip bu mektupları okuduğum için pişman değilim

ablacım sen var yaa bitanesin

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 19:01:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar Forumda kırlılıgı onlemek ıcın bıraz daha takıpcı olursak sevınırım Neden mı? TIKLAYIN

Tıklamaya usenırım dıyenler ıcın Ben 23 şubat günü paylaşmıştım

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 19:12:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

wallace sana bu mesajı yakıştıramadım..eskiden moddun yanlış hatırlamıyorsam:.((

neden yakıştıramadım?

kaybolmuş,arka sayfalarda kalmış bir paylaşımı herkes göremez.yeniden verilmesi çok hoş.ben senin paylaştığını görememiştim.göremeyen bir çok cc li de var.ben verdim bakmadınız tavırlarnı lütfen CC liler olarak bırakalım!!!

benim paylaştığım konular da veriliyor benden sonra ama beni üzmüyor bu!!!sizi de üzmesin!!!

paylaşımı azaltır böyle sert çıkışlar.lütfen paylaşım yapana biraz saygı gösterin...

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir