ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 10:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ChatyCity deki sorun?
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 05:46:55      ChatyCity deki sorun?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ChatCity de azalan sohbetin sorunu ne sizce AJAN  Arkadaşlar acaba sorun nedir?

Sayğılarımla

Fatih  ARSLANCA

AcHILLeSs

AcHILLeSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 08:31:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Ajan arkadaşlarına sormasaydın ben sana açıklıycaktım  fatin =))

JJaGuaRR

JJaGuaRR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 20:51:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sorun şudur..

*Seviyeli bir sohbetin istikameti yani rotası diyelim  değiştirilip , bilinmeyen bir denklemin içine giriyor..Küfür eden arkadaşlar belirli sohbet anlayışlarını artık değiştirilmiyecek kadar benimsemiş durumda , bu gibi konularda saygı ve sevgi art niyet olarak kullanılıyor..Argonik kelimelere ise zira sohbetin içinde dereceli bir şekilde kullanılmasıda bir töleranstır..:)))

***Küfür edersin , Ajan gelir , Cezasını verir ve başka bir nickle gelip , "Ben ne yaptım suçsuz yere ceza verdin".der , sen açıklamayı yaparsın yaptığın halde birde üstüne saygısızca bir küfür yersin..İşte sohbet bu değildir. ;))? Peki sohbet nedir..

Sohbet nedir : "Sohbet, beraberlik demektir.;)) Halk dilinde sohbet deyince nasihat türü konuşmalar anlaşılır.;)) Aslında sohbet  nasihatten çok, aynı mecliste bulunmak, yan yana durmak, kalplerle kaynaşmak, sözden çok davranışlarla anlaşmak, halden anlamak, hal ve tavırlarla birbirini etkilemek, içten içe dertleşmek, gönülden gönüle haberleşmek kastedilir.;)) Yani birlik olmaktır.."

Ama bazı kullanıcılarımız kendilerini belirli kişilerden üstün görerek , Yanlışlar yapmasıda doğaldır..Nedeni ? Başka kişilerince olaylara "Tahrik" olarak onların özentisi altına girip onlardan belirli birşey kaptığı zaman artık bir nevi oda kendisince başkesen olabilir diye bir akıma kapılır..Sohbet sadece yazıyazmak değildir..İnsanların paylaşımıdır da , İnsanlar yardımlaşarak belirli yerlerden geçerler..

Kolay Gelsin ;))) Saygılarımla

Her Nerede Yaşıyor Ve Yaşatılıyorsa :))

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 21:33:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birde Olaya Başka Bir Yerden Bakalım:)

ChatCity"de Ajan Olmak İsteyen Çok Arkadaş Var. Bu İsteklerine Ulaşmanın En Yakın Yolu, Sessizce Odalarda Durmakdan Geçdiğini Düşünür Ve Uygular.. Ne Etliye Karışır, Nede Sütlüye:) Bilmezki Bu Sessizlik Bir Faida Sağlamaz, Kendisine... Eee Popiler Odalarda, Bu Kişilerin Çoğunluk"lu Olduğunu Düşünürsek, Oda Mevcuduna Göre, Sohbet Eden User Sayısıda Az Görünür.. Bu Soruyu Ajanlara Değilde, Ajan Aday"larına Sormak Lazım

Keyifli Sohbetler...

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 22:21:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Becquerel in dediği gibi ajanlara yüklememek gerekir sohbet sorununu. Benim görüşümce herkez kendinden sorumludur. Sohbet yok diye sende susarsan sohbet olmaz tabi madem sohbet yok sohbet yarat. Herkez önce kendini sorgulasın ve daha sonra kişileri. Sohbet aranmaz,sohbet yaratılır. :) Saygılar..

Iccl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 22:32:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle hak etmek bir kazanctır varsayımına ulaşırsak.O kadar kişinin benim
hakkımda olumlu veya olumsuz her türlü görüşsel bir biçimde açık olduğum bellidir.
Ama ben hak yiyen değil , Haklı olduğum zaman hakkımın peşinden koşarım.

İnsanlığın kavramını kimseye
öğretemeyiz.Çünkü onlarında akılları ve zekaları vardır.Ben daha öncede yazmış olduğum
gibi ya çok sevildiğimin veya sayıldığımın farkında olmayı bi kenara bırakarak insanlarla
samimi ve canlı bir sohbet için elimden geleni yaparak kazanıyorum.(Başka bir nick alarak
İnsanları rencide etmek ne bize yakışır , neden türk toplumuna) , sen herneysen osundur.
Gelelim bazı kişilerin eleştirisel sandıkları durumlara ,,
Konuyla bir kere alakasız olmayan durumlar yazılmasın ben burda neden ajanlara sorulması gerektiğini
açıklıyayım..Chatcity kurallarını daha iyi bildiklerini için onların görüşleri ve yapmış oldukları
yorumlarda forum içerisinde bir ateş gibi parlar.Sorunu onlar bilmezse başkalarının bilmesi
biraz sakıncalı olur..Sakıncalıda derken birşeri öğrenmek ve yapmak istiyorsan ya tam öğrenicen
ya tam yapıcan , yada hiç oralı olmuyacaksın..

Ajan adayları ise bu konu ile ne alakası var diye , düşünmek değil aklımdan geçirmek bile istemiyorum.
, Hak ederek alanlar var..Ama becquerel burda bir takım hakaretlerede maruz kılmış gibi
görülüyor..Yeni yeni ajanlar keşfedilirken onları bu gibi konularda kafalarında bir ünlem işareti
koyuyorsunuz.Hak eden yıldızınıda alır.Rozetinide odada oturmak onlar için bir zevkte olabilir
yada konuşmamak ama bunu illa ajanlık olayına bağlarsak hem kendi açımızdan yanlış olur hemde user acısından

Odaya her gelen illa sizlerle sohbet edicek diye bir olay maruz değil..Size selam vermeyene siz
Aleyküm Selam dermisiniz ? demezsiniz herhalde buda ona benzer

Sayğılarımla
                                                          Fatih ARSLANCA

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 23:23:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

fatih abi ajanlara sormuşsun sorunu ama.cc de yıldız ajanlara rastlıyoruz en fazla.ve tuhaf bir şey var ki,yeni nick alan yıldız alıyor gibi oldu..bilmiyorum bu benim düşüncem...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2007 Per 00:01:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İlahi Fatih Sen Adamı Öldürürsun...

Ne; Hakareti? Ne; Hak Edilen, Yıldızı? Allah Seni Davul Etsin Emi:))

Yazıyı Biraz Daha Düzgün Okursan, Sohbet Arayana, Ajan Adaylarınada Küçük Bir Yol Gösterdiğimi Anlarsın... Kimseyi İrdelemedim. Sadece Olanlara Ayna Tutdum.

Not: "Uzaklarda Arama, Çünki Sen İçimdesin" Bu Şarkıyı Kim Söylüyordu Yaff? :)

Keyifli Sohbetler...

Iccl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2007 Per 00:09:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dffffffg

dffffffg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2007 Per 00:20:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
:olmadisimdi:
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir