ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 17:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Anladım Beni Sevmiyorsunuz Bari Sayfama Yazın. Buyrun Çayda Var Hem İçer Hem Yazarsınız.
 <<123456 789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

eQuaLPrens

eQuaLPrens resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 15:40:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

laydim sen bizim için Number One yıldız sana yakışmıcakta kime yakışcak??Herşey diledigin gibi olsunhee bu arada bana cay deil şalgam suyu geldi bidaha olmazsa sevinirim laydim

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 18:16:53sohbet oyun linki
ya  canım kusura  bakma servısı degıştırcem  zaten  özür   arkadaşım  yorumların için  tşk  sen  bıtanesın  günaha  selam söyele  heheheh 

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 18:22:48sohbet oyun linki
haklısın murıst   valla  hiç böyle düşünmemıştım   uyarına  tşk     VE  BENI  İYİ VEYA  KÖTÜ  YORUMLAYAN BÜTÜN  ARKADAŞLAR TŞK  EN  AZINDAN  ZAMANINIZI  AYIRDINIZ 

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 18:27:25sohbet oyun linki
CUN  BITANEM  ABLASININ  BIRTANESI  SAOL  CANIM  VARMI SENIN  GİBİ ŞİRİNİ CC DE  TŞK  ASKIM   DOSTLAR  DA  OLMASA   

gunaah84

gunaah84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 18:55:27sohbet oyun linki
  canım arkadaşım bence yıldızın hakkını veriyordun ama bazı gereksiz kendini bilmez insanlar hakkettikleri halde ceza alınca hırs yapıp seni çok üzdüler seni yıldızlıyken genelde mutsuz gördüm bu yüzden ama ben ve tanıdığım herkez seni çok seviyoruz ve sen bizim laydimissinnnnnnn   

fatih1907FB

fatih1907FB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 19:32:53sohbet oyun linki

AbLacım Biz seni seviyoruz sayıyoruz. Bikaç kendini bilmezin seni çekemeyenlerin yazdıkları seni üzmesin lütfen, işinde de oldukça başarılısın kimse seni sevmese bile BEN ÇOOOOOOOOOOOK SEVİYORUUM o neşeli halin gülüşün hiç eksik olmasın

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 20:02:45sohbet oyun linki
fatihım  herne kadar  benı delı etsende  canımcım  sorularınla  bende  senı sebıyom ablası   saol  bıtanem  tşk  yorumunada  benı sevmeyen  ölsün demı askım

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 20:21:27sohbet oyun linki
Yanı canın sana söylıcek söz bulamıyorum bıtanemsın  sızlerı  çok sevıyorum ve sız olmasaydınız  zaten ben cc  de  olamzdım  çok ama çok  tşk 

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 20:45:08sohbet oyun linki
canısı laydmss yıldıslmss  sana çook yakştı yıldıss  hersaman yıldısın parlasın  1 numarasın  SENİ SEWİOMSS CANISI...............

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 20:51:57sohbet oyun linki

ladycim işini iyi yapıyorsun  bundan eminim en azından emek veriyorsun bu bile sana saygı duymak için yeterli kladıkı bu yıldız sana layık olmasydı sende olmazdı canım işini iyide yapsan kötüde yapsan eleştirileceksin bu kaçınılmaza ama aslında bilmeden tüm bu insanlar sana iyilik yapıyorlar çünki bazen farketmedigimiz şeyleri bize arkadaşlarımız dostlarımız (onlar için bu kelimeyi kullanalım) bilemden bizi eleştirirken hatırlatırlar ve daha dogru hareket etmemizi saglarlar sana tüm yazılanlar için teşekkür ederim senin adına haddim olmayarak

sana daha iyi yol gösteremezlerdi . YOLUN AÇIK OLSUN KUZUCUN SEVGİLER SANA KUCAK DOLUSU

CC sohbet icin buraya
 <<123456 789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir