ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mayıs 2024, Salı 20:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Anladım Beni Sevmiyorsunuz Bari Sayfama Yazın. Buyrun Çayda Var Hem İçer Hem Yazarsınız.
 <<12345678 9101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 02:13:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
kaan   saol  canım banada   zamanını  harcamışsın tşk  varya  sızler  yazdıkca  sankı  yücelıyorum  butün  arkdaşlarıma  sonsuz  tşk  sızlerı  çok  ama  çok sevıyorum  sevgıler  benden sızlere 

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 10:09:17sohbet oyun linki
saol  canım arkadaşım benı sevenler  varken   ya  ne söylım  sızler varken  sankı  yüzüm hep  gülecek gıbı  saoll  arkadaşım  bırtanesın ESTERYA  senı sevıyorum bıtanem

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 10:15:38sohbet oyun linki
haklısın canım arkadaşlarımın  tavsıyelerını  tutucam  autum  forum  açıldıgında  herkesı  neşelendırerek   yorum  yapıyordum  kısaca   hem  güldürüyor  hem  eleştırıyordum  ya  bunun  gıbı  ınsanlarneşe  bırakmıyor  yanlış  ve  çirkın   yalan eleştırıler  den   ne  zevk  alırlar  anlamıyorum  ama  onlarda  olmasa  kım  dos kım düşman  anlayamazdık  demı  saol arkadaşım  senı  çok  sevıyorum  neşemı kazanıcam  söz  dönüşüm   muhteşem  olacak   he he he he

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 11:23:45sohbet oyun linki
kıjjj seni sefmesmiyissss sefiyosssss sheker shey  yalnıss çay birasss demli olmuışşşş

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 16:00:07sohbet oyun linki
sebıyonmu kıj  sahımı   kıj  hadı be  hehehehehehhee    bende senı çşok sebıyom  facıyam  çay   acele  oldu  kusura  bakma  asbıraz   ama kek nasıldı 

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 17:18:26sohbet oyun linki

Pşşt Laydim onu nerden uydurdun kiseni sevmiyormusuz.Aşkol kıs seni sevmemek için sebep aradım bulamadım.Canım tabiki seviyorum seni

Çayr yasın dedmişsin ama çay servisi yapcana plajda güneşleniyosun bak bu olmadı işte nese bis genede seni sefiyorus canim mujxxxxx

mihrican23

mihrican23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 19:05:14sohbet oyun linki

canım arkadaşım seninle yeni tanışmamıza rağmen baya bi kaynaştık süper arkadaşsın layd seni sevmeyen ölsün bidenem ölsün:))))))))

kucak dolusu sevgiler

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 19:33:51sohbet oyun linki

heyttttttttt   be arkadaşlarıma  bakın  kızlar  toplandık  gene  hadı  dansa  hehehe canıms  sevdıgınızı  bılıyorum  başlıkda  duygu sömürüsü  yaptım   as  bıraz  yav   güneş  güzeldı napım  kacırmım  dedım  canımcım  içicen  çay  olsun  askım   sana canım feda  bidenen   tşk  senı çoook   sevıyorum

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 19:36:31sohbet oyun linki
yahu  artık  yazacak  sözcük  bulamıyorum  sızlere   nedesem  ne yazsam  az  gelır  prensesım  tşk  bıtanesın 

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 01:01:31sohbet oyun linki
layd güzelim seni eleştirecek insan aynada kendine baksın.boş verr canımm.ayagına taş bile deymeden yürün inşallahhh.
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir